• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حملات روحی در هنگام خواب

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
تا حالا با بختک سر و کار نداشتم اما در مورد برون فکنی سالها پیش خیلی خیلی تلاش کردم ، تمرینات هر روزه ریلکسیشن و ... داشتم . متاسفانه نتونستم انجامش بدم . اگه روش تمرینی درست و حسابی برای برون فکنی دارید بی زحمت توضیح بدید .

مغسی
آقا یک روشی هست که موقع خواب دستتون رو پایین نندازید یک حالت عمود بذارید یک جوری که مانع از خوابیدنتون هم نشه.بعد که یکم به خواب برید دست میره پایین بیدار میشید باز سریع بر میگردونید باز تکرار میشه بعد چند بار بین جالت خواب و بیدار قرار میگیرید که با روش های برونفکنی احتمالا میشه جدا شد.چون کاملا در خلسه قرار گرفته اید و معضل اصلی هم همین هست.البته من خودم به شخصه میترسم انجام بدم بعد دستم به هیچ جا بند نیست :دی شما انجام بدین اگر شد بعد من هم حتما انجام میدم :دی
یک مورد دیگه جالب اینجاست که معمولا فلج خواب هنگامی که خیلی خسته ام اتفاق میفته.یعنی دقیقا داره روش بالا رو تایید میکنه همان بین خواب و بیداری قرار گرفتن!

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
آقا یک روشی هست که موقع خواب دستتون رو پایین نندازید یک حالت عمود بذارید یک جوری که مانع از خوابیدنتون هم نشه.بعد که یکم به خواب برید دست میره پایین بیدار میشید باز سریع بر میگردونید باز تکرار میشه بعد چند بار بین جالت خواب و بیدار قرار میگیرید که با روش های برونفکنی احتمالا میشه جدا شد.چون کاملا در خلسه قرار گرفته اید و معضل اصلی هم همین هست.البته من خودم به شخصه میترسم انجام بدم بعد دستم به هیچ جا بند نیست :دی شما انجام بدین اگر شد بعد من هم حتما انجام میدم :دی
یک مورد دیگه جالب اینجاست که معمولا فلج خواب هنگامی که خیلی خسته ام اتفاق میفته.یعنی دقیقا داره روش بالا رو تایید میکنه همان بین خواب و بیداری قرار گرفتن!

دادا اینجوری که خون به دست نمیرسه ، 2 دقیقه اینجوری نگه داریم دست کاملا بی حس میشه :eek:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
astral projection همینطور که از اسمش معلومه خروج با کالبد اختری هست که چندان کار سختی نیست اما خروج در کالبد اثیری بسیار واقعی و تکان دهنده است موقع بروز حالتی که گفتم کالبد اثیری در صورتی که شدت حمله زیاد باشه خارج میشه
نه داداش همچین چیزی نیست تو برونفکنی هم هاله انرژی جدا میشه.منم فرقی بین این 2 تا کالبد نمیبینم فکر نکنم فرقی باشه که اینو عجیب کنه.در ضمن چون من به این مسائل و Lucid Dream علاقه دارم طبق مطالعاتی که تو فروم dream views داشتم این موارد انگار اسمی به نام Sleep paralysis شناخته می شوند و چیز غیر عادی نیست و بیشتر ساخته ذهنه بخاطر خروج کالبد یا روح هر چی هست :
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دادا اینجوری که خون به دست نمیرسه ، 2 دقیقه اینجوری نگه داریم دست کاملا بی حس میشه :eek:

نیاز به این کارها نیست شما ابتدا باید تمرینات مدیتیشن - خود هیپنوتیزم-خواب روحی- و غیره انجام بدید بعد از اینکه به مهارت کامل برسید و بتونید انرژی لازم ایجادکنید تجارب روحی خودشون به سراغتون خواهند آمد تجارب ابتدا خفیف هستند اما با تمرین وممارست شدت بیشتری میگیرن یکی از را ه های تجربه حالت به تااصطلاح بختک هم انجام همین تمرینات هست

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
یعنی جی بقیه رد میشدن؟ یعنی خواب بودید؟ من که تاحالا اینطوری نشدم فقط فلج خواب زیاد دارم.که البته چند وقتی هست که کلا ندارم خیلی دوست دارم داشته باشم.:دی اصلا دلم تنگ شده بخدا :دی

ببینید از خواب بیدار می شین
چشماتون همه جارو می بینه
ولی صدا ها واضح نیست یه جور هوو هوو
زور می زنی بلند شی نمی تونی انگار یکی دست و پاتو گرفته
به هیچ عنوان نمی تونی حرف بزنی
بعد چند دقیقه خوب می شی

دقیقا توی دوران خدمت توی خوابگاه پیش اومد برام
و یه دو بار دیگه

korokam

Registered User
لایک‌ها
12
تیتر "حملات روحی در هنگام خواب" را که دیدم اولش فکر کردم مطلب در باره هک کردن یک IP هست، راستی چطوری میشه IP یک روح را بدست بیاریم و وقتی خوابید مثل هکرها به روحش حمله کنیم؟ :)

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
بعضی وقتا من خوابه بد می بینم ولی اینقده حال میده بیدار میشم می بینم خواب بوده

danial13

Registered User
لایک‌ها
92
کنار چاه هم نباید بخوابین چون میگن توی چاه جن داره:D

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
نیاز به این کارها نیست شما ابتدا باید تمرینات مدیتیشن - خود هیپنوتیزم-خواب روحی- و غیره انجام بدید بعد از اینکه به مهارت کامل برسید و بتونید انرژی لازم ایجادکنید تجارب روحی خودشون به سراغتون خواهند آمد تجارب ابتدا خفیف هستند اما با تمرین وممارست شدت بیشتری میگیرن یکی از را ه های تجربه حالت به تااصطلاح بختک هم انجام همین تمرینات هست
آقا خواب روحی چیه باز؟؟؟؟
داداش اینا راه نیست اینا یک چیز دیگن منتهی میشن به برونفکنی! یعنی کسی نمیاد که مدیتیشن کنه برای اینکه برونفکنی کنه برای چیز های دیگه ای هم هست.
وگرنه تو lucid dream در روش wild شما این حالات را تجربه میکنید و دقیقا تمرین کنید میتونید بجای اینکه به خواب لوسید برید برونفکنی کنید.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
والا داداش ما کم خونی داریم همچین چیزی ندیدیم در حالت خواب همینطوری گوشی دستم میگیرم 1 ساعت همچین چیزی دیگه نه شنیدیم نه دیدیم!!
در کل این روش برای این هست بین حالت خواب و بیداری قرار بکیرید و برونفکنی راحت شود چون مشکل اصلی همین خلسه و آرامش هست.البته من خودم اینقدر تمرین کردم مدیتیشین و خلسه رفتن خیلی برام راحت شده و اینکه وقتی به حالت عمیق میرید بدن تو حالت خیلی خاصی قرار میگرید ضربان قلب کم میشود انگار که میخوایم بمیریم :دی

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
اوه اوه.
داغ دلم رو تازه کردی. من پارسال بود که این بختک به اوجش رسیده بود یعنی حتی یه ۵ دقه هم میخواستم چرت بزنم میومد سراغم. تو اون سال بالاب۵۰۰ بار این اتفاق برام افتاد.
به معنای واقعی کلمه وحشتناک وحشتناک.من موندم چه جوری دوستان میگن حال میده.
کاملا بدنم قفل میشد و تو خواب خواب میدیدم. اگر فیلم اینسپشن رو دیده باشید میفهمید چی میگم دقیقا من تو لایه ۳ میرم اکثرا ینی یه لایه خواب معمولی .لایه دوم خواب تو خواب. لایه سوم خواب تو خواب تو خواب.
هنوزم میترسم یادش میفتم با اینکه بدنم قفل بود هی داد نیزدم میخواستم تکون بخوذم نمیشد. بعد فکر کردم بیدار شدم نگو از لایه۳ اومدم ۲. دوباره هی داد و بیداد و گریه تو خواب. واقعا گریه ها .بارم فکر کردم بیدار شدم نگو اومدم لایه ۱. بازم اوج گریه و خفگی رو داشتم که دیگه راستکی بیدار شدم. دیدم کل بدنم خیس عرق .
خدا نصیب هبچ کس نکنه

Sent from my Xperia Live with Walkman using Tapatalk 2

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
اینا همش خیالبافی و خرافاته و اصلا واقعیت نداره...از قدیم گفتن شام سبک تر بخور کابوس نبینی...

عزيز اين يك پديده علميه

ما وقتي خوابيم مغز به بدنمون فرمان "عدم حركت" ميده و در نتيجه تو خواب بي حركت هستيم همينطور بدون هوشياري هستيم
و وقتي بيدار شديم هر ميتونيم حركت كنيم هم هوشيار هستيم

وقتي آدم دوچار بختك ميشه فاكتور دوم كه همون هوشياري هست وجود داره يعني كسي كه دچار بختك شده هوشياره اما فاكتور اول كه فرمان آزادي حركت به بدن توسط مغزه هنوز صورت نگرفته.در نتيجه فرد از اوضاع و شرايط آگاهي داره اما نميتونه هيچ حركتي بكنه چراكه مغز اجازه نميده.
به اين حالت ميگن بختك(ربطي به اون موجود خيالي نداره كه ميشينه رو سينه و اگه دماغشو بگيري هرچي ازش بخواي بهت ميده و خوشبختت ميكنه)

حالت برعكس بختك =راه رفتن تو خواب :يعني بر عكسه بختك هوشياري وجود نداره اما بدن خركت ميكنه

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
اوه اوه.
داغ دلم رو تازه کردی. من پارسال بود که این بختک به اوجش رسیده بود یعنی حتی یه ۵ دقه هم میخواستم چرت بزنم میومد سراغم. تو اون سال بالاب۵۰۰ بار این اتفاق برام افتاد.
کاملا بدنم قفل میشد و تو خواب خواب میدیدم. اگر فیلم اینسپشن رو دیده باشید میفهمید چی میگم دقیقا من تو لایه ۳ میرم اکثرا ینی یه لایه خواب معمولی .لایه دوم خواب تو خواب. لایه سوم خواب تو خواب تو خواب.
هنوزم میترسم یادش میفتم با اینکه بدنم قفل بود هی داد نیزدم میخواستم تکون بخوذم نمیشد. بعد فکر کردم بیدار شدم نگو از لایه۳ اومدم ۲. دوباره هی داد و بیداد و گریه تو خواب. واقعا گریه ها .بارم فکر کردم بیدار شدم نگو اومدم لایه ۱. بازم اوج گریه و خفگی رو داشتم که دیگه راستکی بیدار شدم. دیدم کل بدنم خیس عرق .
خدا نصیب هبچ کس نکنه

من فک نکنم لایه باشه برای خودم پیش اومده اینا همه خوابه لایه نداره قرار نیست فیلم کاملا واقعیت باشه.تو خواب اینطوریه که میری جایی باز فکر میکنی رفتی تو لایه عمیق تر در صورتی که نه خوابتون عوض شده دنبال داره.

nima.pishtaz

Registered User
لایک‌ها
16
من يه عمري تلاش كردن از دست اين بختك خلاص شم بعد شما بحث ميكنيد كه چجوري بختك بگيريد؟!!
يادمه يه بار داشتم نود ميديدم كه خوابم برد و بختك اومد.دست و پام تكون نميخورد و همزمان توي خواب و بيداري صداي فردوسي پور ميومد .
من تنها روشي كه پيدا كردم تا اين حالت دست نده اينه كه پشت به رو بخوابم اولش سخت بود اما ارزششو داشت

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
اوه اوه.
خدا نصیب هبچ کس نکنه

من قضیه فیلم اینسپشن رو باور دارم اما اون به این راحتی رخ نمیده . اون حالتی که برای شما پیش اومده از ترس بوده

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دوستان تظرات متفاوتی دارند قبلا هم گفتم این حالت به دلایلی مختلفی در افراد به وجود میاد از جمله دلایل فیزیکی محیطی پزشکی و ماورای این حالت اگر شدید باشه میتونه باعث خروج غیر ارادی روح بشه در این زمینه یکی از تجربیات خودمو که منجر به خروج کالبد روحیم شد میزارم

تجربه غیر اردادی:

اون شب من مثل هر شب ساعاتی به مدیتیشن مشغول بودم وارد خلسه بسیار عمیقی شده بودم از نظر ذهنی کاملا در خلا بودم به آرامی به صفحه سیاه چشم سومم نگاه میکردم ناگهان رشته ای طناب شکل از پیشانیم خارج شد و از درون چشم سومم به آسمانی تاریک و مملو از نقاط نورانی کشیده شد که البته بعد از چند دقیقه اون حالت از بین رفت و من به حالت عادی برگشتم و رفتم خوابیدم حدودا ساعت چهار صبح بود که در خواب یک مرتبه خلسه غیر ارادی شدیدی بهم دست داد تو اون حالت توان هیچ حرکت و تکلمی نداشتم و شدت خلسه به حدی زیاد بود که توان مقابله با کشش اون نیرو نداشتم و به سرعت از جسمم خارج شدم همزمان با خارج شدن کالبد اثیریم رشته ای طناب شکل حس میکردم که از قسمت پیشانیم در حال خروج بود و به ترتیب ابتدا از ناحیه سر- گردن- سینه- شکم و پاها خارج شدم و به صورت عمودی طوری که کاملا خروج کالبد اثیری حس میکردم به سرعت از بدنم خارج شدم خودمو در اتاق پیدا کردم دقیقا همونجا که خوابید بودم البته از اینکه بدنمو ترک کردم آگاه نبودم تو همین لحظات بود که ناگهان صدای بسیار مهیبی شنیدم صدای که شباهت زیادی به صدای رعد داشت صدا باعث شد توجه من به پنجره اتاق جلب بشه وقتی به پنجره نگاه کردم توده ای نور آبی رنگ مشاهده کردم که مرتب در حال ارتعاش بود بادیدن اون نور و صدا به طور ناخواسته دچار ترس شدم و به سمت در حرکت کردم که از اتاق خارج بشم اما قبل از اینکه از در رد بشم خودمو وسط اتاق پذیرایی پیدا کردم در حالی که هنوز در بی خبری به سر میبردم و از ترک کالبدم آگاه نبودم ناگهان به یاد برادرم افتادم به طرف اتاقش رفتم تو اون از خطری که هست آگاه کنم و با پا ضربه ای بهش زدم اما در کمال تعجب پای خودمو دیدم که مثل ابر سفید بود و وقتی به بدن برادرم خورد خم شد و از لای بدنش خارج شد تو این حالت اضظراب شدیدی منو در بر گرفت چون قادر به درک اینکه چه اتفاقی داره میفته نبودم دوباره به سمت اتاق پذیرای رفتم در حالی که به جلو حرکت میکردم قادر بودم پشت سرم ببینم تو همین لحظات به طور ناخواسته ناگهان خودمو در اتاق خوابم پیدا کردم و باز همون صدای رعد و نور آب دیدم اندکی بعد به طور خود بخوی به جسمم برگشتم و بیدار شدم این اولین تجربه من بود که سالها پیش اتفاق افتاد

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
من يه عمري تلاش كردن از دست اين بختك خلاص شم بعد شما بحث ميكنيد كه چجوري بختك بگيريد؟!!
يادمه يه بار داشتم نود ميديدم كه خوابم برد و بختك اومد.دست و پام تكون نميخورد و همزمان توي خواب و بيداري صداي فردوسي پور ميومد .
من تنها روشي كه پيدا كردم تا اين حالت دست نده اينه كه پشت به رو بخوابم اولش سخت بود اما ارزششو داشت

روش باحالیه . من به جز وقتی مدتیشن میکردم همیشه عادت دارم به شکم بخوابم .

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
فلج خواب رو بیشتر مردم تجربه کردن ، دلیلشم بیشتر اختلالات عصبی و استرس هست عارضه ای هم نداره
این سایت هم توضیحات خوبی داده

بختک از دید علمی

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
من قضیه فیلم اینسپشن رو باور دارم اما اون به این راحتی رخ نمیده . اون حالتی که برای شما پیش اومده از ترس بوده

درسته دوست عزیز عین اینسپشن که نبود هر کاری میخواستم کنم و بدنم قفل نباشه.
از ترس مثل ابنسپشن ۳ بار باید از خواب بیدار میشدم تا واقعا بیدارشم.

بالا