برگزیده های پرشین تولز

حملات روحی در هنگام خواب

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سلام دو دل بودم این تایپیک بزنم یانه راستش من الان تقریبا هفت ساله که موقعی که در خواب هستم حمله روحی بهم دست میده همون حالتی که خیلی ها بهش میگن بختک که در واقع باوری که از قدیم وجود داشته فکر کنم اکثر شما هم حداقل یکبار هم که شده این حالت تجربه کردید یکم ترسناکه اما در عین حال هیجان انگیز هست این حالتی که الان من حدود هفت سال که در بیشتر شبها تجربه میکنم حالت عجیبیه گاهی وقت ها باعث خارج شدن کالبدم میشه تو اون حالت گاهی صدا ها و نورهای میبینم میشنومو.... حالا میخواستم از دوستان یه آمار بگیرم که چند نفر این حالت تجربه کردند؟
4545235545.jpg

azada

Registered User
لایک‌ها
279
ميشه بيشتر توضيح بدي؟
از حس و حالت بگو

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
من بارها تجربه کردم. تجربه نزدیک به مرگ

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام دو دل بودم این تایپیک بزنم یانه راستش من الان تقریبا هفت ساله که موقعی که در خواب هستم حمله روحی بهم دست میده همون حالتی که خیلی ها بهش میگن بختک که در واقع باوری که از قدیم وجود داشته فکر کنم اکثر شما هم حداقل یکبار هم که شده این حالت تجربه کردید یکم ترسناکه اما در عین حال هیجان انگیز هست این حالتی که الان من حدود هفت سال که در بیشتر شبها تجربه میکنم حالت عجیبیه گاهی وقت ها باعث خارج شدن کالبدم میشه تو اون حالت گاهی صدا ها و نورهای میبینم میشنومو.... حالا میخواستم از دوستان یه آمار بگیرم که چند نفر این حالت تجربه کردند؟
مشاهده پیوست 393613

چارش اینه که قبل از خواب روی یه دستمال کاغذی سه یا چهار قطره گلاب بریزید وروی بالشتتون بذارید و بعد بخوابید ،خاصیت خاصی و آرامشی که گلاب داره باعث میشه خیلی ریلکس و راحت بشین و فکرتون ازاد بشه و دیگه هیچ وقت اینطور خوابهایی رو نبینید و ریلکس 8 ساعت راحت در آرامش بخوابین، تجربه کنید

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
ميشه بيشتر توضيح بدي؟
از حس و حالت بگو

من 10 سال پیش وقتی 18 سالم بود خیلی زیاد تجربه کردم
در این حالت وقتی قرار میگیرید تمام اعضای بدن قفل میشه و قادر به حرکت نیستید
احساس میکنید وزنی برابر با 10 برابر وزن خودتون روتون قرار گرفته و نوعی کابوس ازچیزی رو میبینید و تجسم میکنید که در زندگی از اون بیشتری ترس رو دارید و اون شخص یا حیوان یا جسم خیالی تمام دست ها و پاها وسرو گردنتون رو داره فشار میده بقدری که در بعضی موارد آرزوی مرگ به ادم دست میده ، فشار خون بشدت بالا میره و درنهایت ممکنه از ترس به شدت به گریه بیفتید یا سکته کنیدکه البته خیلی خیلی نادره که این اتفاق اخری رخ بده
میشه باهاش مقابله کرد در صورتی که هر موقع این حالت بهتون دستداد بیخیالش بشینو فکرتون رو به چیز دیگری ببرید وبهش اهمیت ندین تا بعد از گذشت ده تا سی ثانیه متوقف میشه و ازاون حالت بطور کامل خارج میشین البته این ده تا سی ثانیه ممکنه براتون به اندازه نیم ساعت واقعی در زندگی طول بکشه ولی اگر بهش اهمیت ندین میبینین که به چشم بهم زدنی ناپدید میشه

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
من یکبار اینجوری شدم اما نمیدونستم داستان چیه :D

Galaxy 3.5 using Tapale HD

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
من 10 سال پیش وقتی 18 سالم بود خیلی زیاد تجربه کردم
در این حالت وقتی قرار میگیرید تمام اعضای بدن قفل میشه و قادر به حرکت نیستید
احساس میکنید وزنی برابر با 10 برابر وزن خودتون روتون قرار گرفته و نوعی کابوس ازچیزی رو میبینید و تجسم میکنید که در زندگی از اون بیشتری ترس رو دارید و اون شخص یا حیوان یا جسم خیالی تمام دست ها و پاها وسرو گردنتون رو داره فشار میده بقدری که در بعضی موارد آرزوی مرگ به ادم دست میده ، فشار خون بشدت بالا میره و درنهایت ممکنه از ترس به شدت به گریه بیفتید یا سکته کنیدکه البته خیلی خیلی نادره که این اتفاق اخری رخ بده
میشه باهاش مقابله کرد در صورتی که هر موقع این حالت بهتون دستداد بیخیالش بشینو فکرتون رو به چیز دیگری ببرید وبهش اهمیت ندین تا بعد از گذشت ده تا سی ثانیه متوقف میشه و ازاون حالت بطور کامل خارج میشین البته این ده تا سی ثانیه ممکنه براتون به اندازه نیم ساعت واقعی در زندگی طول بکشه ولی اگر بهش اهمیت ندین میبینین که به چشم بهم زدنی ناپدید میشه

اینا همش خیالبافی و خرافاته و اصلا واقعیت نداره...از قدیم گفتن شام سبک تر بخور کابوس نبینی...

Last edited:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
اینا همش خیالبافی و خرافاته و اصلا واقعیت نداره...از قدیم گفتن شام سبک تر بخور کابوس نبینی...

اصلا اینطور نیست دوست عزیز.
من خودم پارسال تقریبا دو یا سه بار تجربه کردم و بار اول وقتی از خواب پریدم جدا جفت کرده بودم وخیلی ترسناک بود.من اصلا نمیتونستم هیچ کدوم از عضو های بدنو تکون بدم هی زور میزدم خداشاهده ولی هیچ کدومش تکون نمیخورد و فکرکردم دارم فلج میشم.خیلی ترسناک هست.تا اینکه یه روز اخبار شبانگاهی شبکه سه درمورد این توضیح داد و یک سری حرف زد که تقریبا یه همچین چیزی گفت که در این حالت چون سیستم عصبی زودتر از ماهیچه ها کارمیفتن اینطوری میشه و گفت که فقط کافی هست نوک انگشت شصت و انگشت کناریش رو به هم بزنید یا دوتا از انگشتاتون رو تکون بدید موضوع حله.
خداروشکر تا حالا دیگه اونطوری نشدم.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اصلا اینطور نیست دوست عزیز.
من خودم پارسال تقریبا دو یا سه بار تجربه کردم و بار اول وقتی از خواب پریدم جدا جفت کرده بودم وخیلی ترسناک بود.من اصلا نمیتونستم هیچ کدوم از عضو های بدنو تکون بدم هی زور میزدم خداشاهده ولی هیچ کدومش تکون نمیخورد و فکرکردم دارم فلج میشم.خیلی ترسناک هست.تا اینکه یه روز اخبار شبانگاهی شبکه سه درمورد این توضیح داد و یک سری حرف زد که تقریبا یه همچین چیزی گفت که در این حالت چون سیستم عصبی زودتر از ماهیچه ها کارمیفتن اینطوری میشه و گفت که فقط کافی هست نوک انگشت شصت و انگشت کناریش رو به هم بزنید یا دوتا از انگشتاتون رو تکون بدید موضوع حله.
خداروشکر تا حالا دیگه اونطوری نشدم.

بنده خودم شده که دیدم از جسمم خارج شدم و نمیتوستم کوچکترین حرکتی کنم و کاملا هم بیدار بودم.و هوشیار.ولی این بختک با این مشخصات خیلی عحیبه.یعنی خوبه مثلا؟؟این موضوع دست دادن خیلی جالبه

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دراین زمینه مطالعات زیادی داشتم همینطور که حدس میزدم خیلی از دوستان برای یکبار که شده این حالت تجربه کردن این حالت به دلایل مختلفی میتونه اتفاق بیفته مثل در افراد عادی خوابیدن در مکان های سرد یا جاهای پرسرصدا و یا هر علتی که بتونه در خوابیدن فرد خلل ایجاد کنه ریسک بروز این حالت افزایش میده چون بدن در این چنین شرایطی مرتب بین خواب و بیداری قرار میگیره و احتمالا بروز این حالت بالا میره
در پزشکی هم فرضیه های مطرح شده که صحت نداره هرچند که من به چیزی به نام بختک اعتقاد ندارم اما ارواحی هستند که از این طریق قصد برقراری ارتباط را دارند این حالت در بعضی از مواقع با چنان شدتی در من بروز میکنه که باعث خروج روح از بدنم میشه که تجربه واقعا عجیبیه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
الان یه عده ای هستن که دنبال انجام دادن astral projection هستن.یعنی همینکه از جسم خارج بشی بری باهاش بگردی!!!! جالبه من تمریناش رو انجام دادم بعد قطع کردنش یک شب دیدم خارج از جسمم معلق هستم یعنی بطور عجیبی پاهام.بالا بود و کاملا هم.دیدم هوشیارم از قصد دقت کردم که خواب نبوده باشم!!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
astral projection همینطور که از اسمش معلومه خروج با کالبد اختری هست که چندان کار سختی نیست اما خروج در کالبد اثیری بسیار واقعی و تکان دهنده است موقع بروز حالتی که گفتم کالبد اثیری در صورتی که شدت حمله زیاد باشه خارج میشه

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
astral projection همینطور که از اسمش معلومه خروج با کالبد اختری هست که چندان کار سختی نیست اما خروج در کالبد اثیری بسیار واقعی و تکان دهنده است موقع بروز حالتی که گفتم کالبد اثیری در صورتی که شدت حمله زیاد باشه خارج میشه

الان یه عده ای هستن که دنبال انجام دادن astral projection هستن.یعنی همینکه از جسم خارج بشی بری باهاش بگردی!!!! جالبه من تمریناش رو انجام دادم بعد قطع کردنش یک شب دیدم خارج از جسمم معلق هستم یعنی بطور عجیبی پاهام.بالا بود و کاملا هم.دیدم هوشیارم از قصد دقت کردم که خواب نبوده باشم!!

تا حالا با بختک سر و کار نداشتم اما در مورد برون فکنی سالها پیش خیلی خیلی تلاش کردم ، تمرینات هر روزه ریلکسیشن و ... داشتم . متاسفانه نتونستم انجامش بدم . اگه روش تمرینی درست و حسابی برای برون فکنی دارید بی زحمت توضیح بدید .

مغسی

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
منم یه بار تجربش کردم
کاملا هشیار بودم اما نمیتونستم بدنمو حرکت بدم.بقیه از کنارم رد میشدم و من حتی نمیتونستم بگم که یکی منو تکون بده.اجساس سنگینی شدید

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
هفت سال پیش اولین بار وقتی این حالت تجربه کردم که کتابهای در زمینه هیپنوتیزم و یوگا مطالعه میکردم و تمرینات خاصی انجام میدادم یک ماه یعد از اینکه این تمرینات انجام دادم اولین تجربه ای که به اصطلاح بختک گفته میشه برام رخ داد اون موقع 16 سالم بود یه شب خوابیده بودم که یه دفعه در حالتی که توان هیچ گونه حرکت و تکلمی نداشتم بین خواب بیداری قرار گرفتم توده ای نورانی بالای سقف میدیدم و همزمان صوت عجیبی به گوشم میرسید بعد از چند لحظه از اون حالت خارج شدم یادم خیلی ترسیده بوده چون اولین بارم بود بعد از اون ماجرا تا حالا شاید نزدیک هزار بار این حالت تجربه کردم و گاهی بعلت شدت این حالت برون فکنی رخ میده

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
منم یه بار تجربش کردم
کاملا هشیار بودم اما نمیتونستم بدنمو حرکت بدم.بقیه از کنارم رد میشدم و من حتی نمیتونستم بگم که یکی منو تکون بده.اجساس سنگینی شدید

منم دو سه دفعه اینطور شدم
قدیمیا می گفتن جن دست و پاشو گرفته :D
ولی صد در صد یه موضوع علمی و پزشکیه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
یعنی جی بقیه رد میشدن؟ یعنی خواب بودید؟ من که تاحالا اینطوری نشدم فقط فلج خواب زیاد دارم.که البته چند وقتی هست که کلا ندارم خیلی دوست دارم داشته باشم.:دی اصلا دلم تنگ شده بخدا :دی

بالا