برگزیده های پرشین تولز

خوش آمدگويي

متولد چه سالی و چه دهه ای هستی؟

• Total voters
    316

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از Kako :
اين عكسه چي بود ؟ اشكان ! من كه نفهميدم .
راستي تو هم سيبيل دوست بودي و بروز نميدادي ؟ بابا بيا در خدمت باشيم تو اسپت ! شما كه حائز شرايط هم هستي !
من كه باورم نميشه تو آشپز باشي !

اين عکس را به صورت ماتريکس گرفتم

:cheff:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
يعني شطرنجي ؟ (خداي نكرده مگه گناهي كردي ؟ )

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از bahar13 :
از اين شيرازي هاي محترم هييييييچي چيز جز پدر سوختگي نديدم. طرف مي ايسته جلوت در كمال خونسردي، مهمان نوازي، با فرهنگي، و غيره و غيره ميچاپت! ... اگه لر با فرهنگ دارين بگين ما هم خبر شيم!!!!!!!!!!؟؟؟؟..... ميري تو مغازه طرف يه جوري باهات برخورد ميكنه كه انگار ميگه همينه كه هست ... ميخواي بخواه نميخواي نخواه!
در رابطه با پول تاكسي خدمت دوستاني كه فقط حساب تاكسي سوار شدن تو يه شهر واسشون مهمه عرض ميكنم كورسي 40 تومن مكتوب شده منتها مشكلي نيست ... اگه راننده خورد نداشته باشه همون 50 حساب ميكنه پاتون... حالا جرات داري اعتراض كن تا زيبا ترين فحش ها رو بخوري.
و چمران عزيز! بهار داشتم قدم زنان از چمران رد ميشدم (بين رودخونه و درختاي توت) يه آقايي فوق العاده با فرهنگ خم شده بود باسن رو فوت كرده بود هوا...سرشم گرفته بود زير يكي از اين درختا و داشت ميچريد. حالا شما بيا ثابت كن اين همشهري حافظه!
1) اول اينكه بهار خانم شما جواب سوال منو ندادين .( با مردم چن تا شهر ايران از نزديك برخورد داشتين و باهاشون زندگي كردين كه به اين نتايج درخشان نائل گشتين ؟.... برام خيلي جالبه كه بدونم !)
2)من اخيرا ( به خاطر شغل پدرم كه هشت روز تو هفته شيرازه ) چن باري اومدم شيراز و اين چيزايي كه در مورد " بيييي فرهنگي" و " پدر سوختگيييييي" فرمودين رو اصلا نديدم ( شايد چشم بصيرت ميخواد كه ما ....) ,هر چند اصلا نميدونم تعريف شما از فرهنگ چيه ؟ ( لطفا حتما تعريف بفرمائين!), اگه شما فرهنگ رو " فقط " به اين ميدونين كه فلان آقا زير درخت توت چيكار ميكنه و چرا و .... .كه واقعاااااااا براي فرهنگ مملكت متاسفم !!!!
3) در مورد صاحب مغازه كه ميگه : "همينه كه هست" يا در مورد 10 تومن اضافه كه بهتون ندادن ( الهي كه دستشون قلم بشه ! ) , شما لطفا لطف بفرمائيد و يه سري به تهران بزنين و ..... . (البته لطف كنيد و نظرتون درباره ي تهراني ها رو ابراز نفرمائين كه ممكنه حسابي دعوا بشه ! ) , هر چند كه هرجاي ايران رو كه دست بزاري وضع جواب " كسبه همينه كه هست!
4) توصيه ي اكيدم به شما اينه كه هيچوقت " مامور اداره ي آمار " نشين , انشاالله كه " جامعه ي آماري " معرف حضورتون هست ؟! .... اين "جامعه ي آماري " پسره خيلي خوبيه ! .... براي اظهار نظر ( مخصوصا در مورد يه شهر يه كم بزرگ ( مث شيراز) , يا يه قوم يه ذره كوچيك ( مث لرها) ) چيز خيلي بدي نيس !!!!!!!!! .... اي قابل تحمله !
5) ايني كه من ميگم :" مردم شيراز با صفان " و تو " چمران " نشستنشون رو مثال زدم از سر " باد هوا " نيس ! .... من اين افتخار رو داشتم كه 2 سال كنار مردم عزيز " شهركرد " زندگي كنم , هنوز غروب نشده , همشون ( از همه ي شهركردي ها معذرت ميخوام ) , مث مرغ و خروس ميرن تو خونه هاشون و تمام مغازه ها حالت تعطيل پيدا ميكنه ... شهر ميشه "شهر ارواح " , آدم دلش ميپوسه !( حالا شما بيا بگو : بابا من اينجا غريبم و ....) , اما شيرازي ها از كوچيكترين فرصت واسه شادي كردن و خوش گذروندن استفاده ميكنن ... بي تكلفن , خاكين .... عين ماها نيستن كه : حتما بايد يه جاي خوش آب و هوا باشه تا پامون رو از خونه بذاريم بيرون .... يكي بايد حتما يه كاري كنه تا از حالت " مجسمه ي ابولهول " در بيايم و يه ذره " نيشمون " رو باز كنيم ... نه عزيزان اونا اينجوري نيستن !
6) من از اولش هم هيچ دليلي نميديدم كه جواب اون نظرات شما رو بدم و اين هم آخرين پستيه كه در مورد " شيراز و بي فرهنگ بودن و پدر سوخته بودنشون " ميزنم .... چون وقتي شما ميفرمائين 99 درصد شيرازي ها فلان .... ديگه كاملا معلومه كه چقدر اين حرف علمي , آماري, دقيق و كارشناسانه اس !!!!!!!!!!!!!!! , من چون مطمئنم اينجور اظهار نظرها بعدا براتون مشكل ساز ميشه , اينا رو نوشتم , بلكم تذكري داده باشم ..... اما مث كه شما خيلي اصرار دارين كه ..... . به هر حال هر كسي يه جور نظر و نگاهي داره ديگه ( به فرموده ي دوستم : " هركي نگاهي داره ....... اينم يه جور نگاهه ...... راهو اگه ببندن ....... بيراهه تنها راهه " ( اينو همينجوري نوشتم ها ;) !)
7) در ضمن فكر كنم شما جواب من رو ندين خيلي بهتر باشه , چون دفعه ي اول جواب دادين و به "شيرازي ها " توهين فرمودين , اين دفعه هم به " لرها " !!!!! ..... خدا دفعه ي بعدي رو بخير بگذرونه !!!!!!!!
8) خسته نباشين .... موفق باشين . :)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
جاي خوشامد گويي تونه؟؟؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
Sabzine جان دستت درد نكنه خيلي جالب بودش من با نظرت موافقم ;) :) ....

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
روزبه قليزاده
21
سال آخر عمران فکر کنم...اما 6-7 سال ديگه مونده تا تموم شه....
فيلم ديدن/موسيقی/برنامه نويسی/linux/

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از fotocopyy :
بابا بيخيال!
جاي خوشامد گويي تونه؟؟؟
اولا : سلام فتوكپي جان .
ثانيا : حالا چرا ميزني ؟ .... به خدا من نبودم , اين " بهار" بود ....
ثالثا : ما اينجا عددي نيستيم كه بخوايم به كسي خوشامد بگيم ... اين كار رو معمولا بزرگترا و كسايي كه حق آب و گل دارن ( اسم نميبرم كه يه وقت .... ) , انجام ميدن نه يه ...... .
رابعا : فرمودين :" بي خيال " ! .... تو رو جون هر كي دوس دارين اين خيال رو از ما نگيرين كه " خواب و خيال " عنصر جدا ناشدني زندگي ماهاس و دلمون بهش خوشه . ( به قول شاعر گفتني : " سرشارم از خيال ولي اين كفاف نيست ... در شعر من ...... )
خامسا : حالا مگه چي شده ؟ : " خوش آمدي كه خوش آمد مرا ز آمدنت " ..... ( آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا ؟؟؟؟!!!)
سادسا : ما مخلص " مشاهير جان " هم هستيم , البته نه مخلص " شهرت مشاهير " .... مخلص " مرام مشاهير " ;) .....
سابعا : اينجا هنوز "فتوكپي" برابر اصله ؟؟؟ :cool:
تاسعا هم نداره ..... رفته براش بياره ...... نگرانه اين بهاره ..... كفشم بالا چناره :blink: ...... مخم داره ميخاره ؟؟؟؟؟!!!!!! :wacko: ( حافظ به خود نپوشيد اين خرقه ي مي آلود ....... زوركي تن بنده خدا كردن !!!!! )

Kamran_t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا جمله شراب ناب شيراز رو شنيدين؟ براي من كه كافيه برم اونجا چند تا شات بزنم يه گشتي تو شهر و مقبره بزرگان و برگردم خونم تو تخت خودم بخوابم...حالا مردمش شبا تو خيابون چمران ميشينن يا تو فلكه گاز سمبوسه ،فرقي واسم نميكنه...چون به قول خوبي كن پدر سوخته همه جا هست...مطمئن باشين پدر سوخته هاي تهران پوز هر چي پدر سوخته شيراز رو ميزنه...ميگي نه؟؟ 10 دقيقه برو تو محله خاكسفيد ،اگه سالم برگشتي فرديني!!....پس با خوبيه هر شهر ميشه حال كرد..مثلا شراب ناب شيراز،حافظ شيرازي... :)
.
.
.
كامران هستم! انالحق!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اندر گفتار جناب شار : يكي به نعل و يكي به ميخ دو مدل هست : يكي كدخدا منشيه (وقتي يكي از دو طرف كارش غير قابل توجيه باشه و تو بخاي اين وسط فقط معامله رو جوش بدي) يكي نه سيخ بسوزه نه كبابه (وقتي دو طرف حرفشون حقه ولي نوع برداشتشون متفاوت ميخوايي نظرات رو بهم نزديك كني)
بنظر من كسي كه ادعاي ملكه بودنش ميشه حداقل نبايد ميون اقوام كشور خودش تفرقه بندازه كه عين خيانته.
سومش هم همين لرها و كردها و ترك ها و بلوچ ها و .... بودن كه الان ايران سرجاس حتي اگه پدرسوخته ترين آدمهاي عالم باشن. و تو و من مديون همينها هستيم.(نمك خوردن و نمكدون شكستن)

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
بهار خانوم معزرت خواهی این قده سخته!! :wacko:
باشه من از طرف این دختريه نادون :happy: عزر ميخوام!!!
ديدی چقدر آسون بود :)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
آق محسن! يك غلط را دوبار تكرار كردي! از روش 25 بار بنويس:
عذر خواهي:
معذرت خواهي:
اگر سختته بهار بياد كمكت!
آفرين پسر خوب!

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
1) اول اينكه بهار خانم شما جواب سوال منو ندادين .( با مردم چن تا شهر ايران از نزديك برخورد داشتين و باهاشون زندگي كردين كه به اين نتايج درخشان نائل گشتين ؟.... برام خيلي جالبه كه بدونم !)
2)من اخيرا ( به خاطر شغل پدرم كه هشت روز تو هفته شيرازه ) چن باري اومدم شيراز و اين چيزايي كه در مورد " بيييي فرهنگي" و " پدر سوختگيييييي" فرمودين رو اصلا نديدم ( شايد چشم بصيرت ميخواد كه ما ....) ,هر چند اصلا نميدونم تعريف شما از فرهنگ چيه ؟ ( لطفا حتما تعريف بفرمائين!), اگه شما فرهنگ رو " فقط " به اين ميدونين كه فلان آقا زير درخت توت چيكار ميكنه و چرا و .... .كه واقعاااااااا براي فرهنگ مملكت متاسفم !!!!
3) در مورد صاحب مغازه كه ميگه : "همينه كه هست" يا در مورد 10 تومن اضافه كه بهتون ندادن ( الهي كه دستشون قلم بشه ! ) , شما لطفا لطف بفرمائيد و يه سري به تهران بزنين و ..... . (البته لطف كنيد و نظرتون درباره ي تهراني ها رو ابراز نفرمائين كه ممكنه حسابي دعوا بشه ! ) , هر چند كه هرجاي ايران رو كه دست بزاري وضع جواب " كسبه همينه كه هست!
4) توصيه ي اكيدم به شما اينه كه هيچوقت " مامور اداره ي آمار " نشين , انشاالله كه " جامعه ي آماري " معرف حضورتون هست ؟! .... اين "جامعه ي آماري " پسره خيلي خوبيه ! .... براي اظهار نظر ( مخصوصا در مورد يه شهر يه كم بزرگ ( مث شيراز) , يا يه قوم يه ذره كوچيك ( مث لرها) ) چيز خيلي بدي نيس !!!!!!!!! .... اي قابل تحمله !
5) ايني كه من ميگم :" مردم شيراز با صفان " و تو " چمران " نشستنشون رو مثال زدم از سر " باد هوا " نيس ! .... من اين افتخار رو داشتم كه 2 سال كنار مردم عزيز " شهركرد " زندگي كنم , هنوز غروب نشده , همشون ( از همه ي شهركردي ها معذرت ميخوام ) , مث مرغ و خروس ميرن تو خونه هاشون و تمام مغازه ها حالت تعطيل پيدا ميكنه ... شهر ميشه "شهر ارواح " , آدم دلش ميپوسه !( حالا شما بيا بگو : بابا من اينجا غريبم و ....) , اما شيرازي ها از كوچيكترين فرصت واسه شادي كردن و خوش گذروندن استفاده ميكنن ... بي تكلفن , خاكين .... عين ماها نيستن كه : حتما بايد يه جاي خوش آب و هوا باشه تا پامون رو از خونه بذاريم بيرون .... يكي بايد حتما يه كاري كنه تا از حالت " مجسمه ي ابولهول " در بيايم و يه ذره " نيشمون " رو باز كنيم ... نه عزيزان اونا اينجوري نيستن !
6) من از اولش هم هيچ دليلي نميديدم كه جواب اون نظرات شما رو بدم و اين هم آخرين پستيه كه در مورد " شيراز و بي فرهنگ بودن و پدر سوخته بودنشون " ميزنم .... چون وقتي شما ميفرمائين 99 درصد شيرازي ها فلان .... ديگه كاملا معلومه كه چقدر اين حرف علمي , آماري, دقيق و كارشناسانه اس !!!!!!!!!!!!!!! , من چون مطمئنم اينجور اظهار نظرها بعدا براتون مشكل ساز ميشه , اينا رو نوشتم , بلكم تذكري داده باشم ..... اما مث كه شما خيلي اصرار دارين كه ..... . به هر حال هر كسي يه جور نظر و نگاهي داره ديگه ( به فرموده ي دوستم : " هركي نگاهي داره ....... اينم يه جور نگاهه ...... راهو اگه ببندن ....... بيراهه تنها راهه " ( اينو همينجوري نوشتم ها !)
7) در ضمن فكر كنم شما جواب من رو ندين خيلي بهتر باشه , چون دفعه ي اول جواب دادين و به "شيرازي ها " توهين فرمودين , اين دفعه هم به " لرها " !!!!! ..... خدا دفعه ي بعدي رو بخير بگذرونه !!!!!!!!
8) خسته نباشين .... موفق باشين .
باشه پس من جواب نميدم.

تا حالا جمله شراب ناب شيراز رو شنيدين؟ براي من كه كافيه برم اونجا چند تا شات بزنم يه گشتي تو شهر و مقبره بزرگان و برگردم خونم تو تخت خودم بخوابم...حالا مردمش شبا تو خيابون چمران ميشينن يا تو فلكه گاز سمبوسه ،فرقي واسم نميكنه...چون به قول خوبي كن پدر سوخته همه جا هست...مطمئن باشين پدر سوخته هاي تهران پوز هر چي پدر سوخته شيراز رو ميزنه...ميگي نه؟؟ 10 دقيقه برو تو محله خاكسفيد ،اگه سالم برگشتي فرديني!!....پس با خوبيه هر شهر ميشه حال كرد..مثلا شراب ناب شيراز،حافظ شيرازي...
.
.
.
كامران هستم! انالحق!
شرمنده موي افشون داريوشتم! اوني كه نوشتي جمله نبود ها ;)

اگر سختته بهار بياد كمكت!
عزيز من! يه كاري نكن ملت خيال كنن ما دو تا يه نفريم! :D

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اولا : سلام فتوكپي جان .
ثانيا : حالا چرا ميزني ؟ .... به خدا من نبودم , اين " بهار" بود ....
ثالثا : ما اينجا عددي نيستيم كه بخوايم به كسي خوشامد بگيم ... اين كار رو معمولا بزرگترا و كسايي كه حق آب و گل دارن ( اسم نميبرم كه يه وقت .... ) , انجام ميدن نه يه ...... .
رابعا : فرمودين :" بي خيال " ! .... تو رو جون هر كي دوس دارين اين خيال رو از ما نگيرين كه " خواب و خيال " عنصر جدا ناشدني زندگي ماهاس و دلمون بهش خوشه . ( به قول شاعر گفتني : " سرشارم از خيال ولي اين كفاف نيست ... در شعر من ...... )
خامسا : حالا مگه چي شده ؟ : " خوش آمدي كه خوش آمد مرا ز آمدنت " ..... ( آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا ؟؟؟؟!!!)
سادسا : ما مخلص " مشاهير جان " هم هستيم , البته نه مخلص " شهرت مشاهير " .... مخلص " مرام مشاهير " ;) .....
سابعا : اينجا هنوز "فتوكپي" برابر اصله ؟؟؟ :cool:
تاسعا هم نداره ..... رفته براش بياره ...... نگرانه اين بهاره ..... كفشم بالا چناره :blink: ...... مخم داره ميخاره ؟؟؟؟؟!!!!!! :wacko: ( حافظ به خود نپوشيد اين خرقه ي مي آلود ....... زوركي تن بنده خدا كردن !!!!! )
:blink: :blink: :blink:
ممنون از جواب زيباتون! :wacko:

Kamran_t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرمنده موي افشون داريوشتم! اوني كه نوشتي جمله نبود ها ;)

بابا اينكاره.....بابا اون كاره.........بابا لسان الغيب...بابا بهارك شيرازي.... :rolleyes:

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
قال بهار :
عزيز من! يه كاري نكن ملت خيال كنن ما دو تا يه نفريم!
.
.
مگر ما دونفر چند نفريم؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بهار خان آواتارت خيلي توپه ، فك كنم از بس هويج خوردي اينطوري شدي

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها