• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
این ها رو بزار کنار اواتارت و کنار مشاورهای مردونت و یوزر ت خود به خود دیفالت ادم می ره روی مرد .معمولا دخترا یه عزیزمی گلمی چیزی می نویسن اونم نمی نویسی .:eek:

از قربون صدقه رفتن الکی خوشم نمیاد

یه پارچ اب بخورید تا 1000 بشمرید بد بیاید پست بدید:happy:
تو میدون جنگ که نیستید!!!!جواب این بحث رو هم میدونیم بنابراین ادامه ندیم بهتره...
اما کاشکی اینجوری نظر نمیدادین(کچل کردنو ...حق رانندگی واقعا یعنی چی :blink:!!!چیزه بهتری به ذهنتون نرسید)

;) بیخیال لولو ...
شما بیخیال شو

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
من که هنوز باور نمیکنم بعضی یوزرها مثل راکی ( دوست دارم مردونه صداش کنم :D))) و لرد دختر باشن

ببینم هم باور نمیکنم :| باو یه نشونه دخترونه توی یوزر و پستهایی که میزنید نیست :|

من با جنسیت کاری ندارم کار خودمو میکنم ، اصلا از این به بعد لرد رو حاج لرد ، راکی رو دادا راکی صدا میکنم :D

Takesh-3

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
من که هنوز باور نمیکنم بعضی یوزرها مثل راکی ( دوست دارم مردونه صداش کنم :D))) و لرد دختر باشن

ببینم هم باور نمیکنم :| باو یه نشونه دخترونه توی یوزر و پستهایی که میزنید نیست :|

من با جنسیت کاری ندارم کار خودمو میکنم ، اصلا از این به بعد لرد رو حاج لرد ، راکی رو دادا راکی صدا میکنم :D

البت اوتار هم بی تاثیر نیست
راکی یا روووکی اوتار نداره یه اوتار مردونه براش انتخاب کنید که تو نهفته نشان از زن بودنش توش باشه
من اینو پیشنهاد میکنم
:thumbsdow-البته تو چند صفحه قبل هم دادم که.......
http://www.bipfa.net/i/attachments/1/1355783466656464_large.jpg

junior_br

Registered User
لایک‌ها
246
واقعا مشکل خواهرانه ما اینه ؟ مشکل خواهرانه ما سربازی یا کچل کردنه ؟
خیر مشکل خواهرانه ما شوهره که متاسفانه چندوقتیه این موجود نازنین منقرض شده :lol:
خواهرم گشتم نبود نگرد نیست

Takesh-3

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
واقعا مشکل خواهرانه ما اینه ؟ مشکل خواهرانه ما سربازی یا کچل کردنه ؟
خیر مشکل خواهرانه ما شوهره که متاسفانه چندوقتیه این موجود نازنین منقرض شده
خواهرم گشتم نبود نگرد نیست

:lol:حاجی خوب درکشون میکنی ها--نکنه کلک شمام خواهری و دربه در دنبال شوعر:lol:

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان جلوی نمره ای توی کارنامه قسمت توضیحات نوشته بلااثر ترمي- بخشنامه 36/467885
منظور؟؟
مشکلی ایجاد میکنه؟؟

حاجی :D
این رو دانلود کن :

http://iausep.com/ftp/ppk.ppt

بخشنامه ها توی اینه
find کن بخشنامه 36/467885 ، تقریبا 3 تا 4 مورد پیدا میکنی
ببین کدوم رو شامل میشی
(ترم اخری ؟)

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نه باو این درک از نوع درکای پیمان قاسمخانی تو سن پطرزبورگه :lol:
یکی پیمان قاسمخانی , یکیم جواد عزتی . پایشون بر طنز نهاده شده !
استوره این برا خودشون
:lol:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
این ها رو بزار کنار اواتارت و کنار مشاورهای مردونت و یوزر ت خود به خود دیفالت ادم می ره روی مرد .معمولا دخترا یه عزیزمی گلمی چیزی می نویسن اونم نمی نویسی .:eek:

:eek::puke::puke::puke::puke::puke::puke:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
یه بار دیگه اسپم بدین همتون رو گزارش میکنم :hmm:
ساکت دیگه :hmm:
دهه :hmm:

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

من هنوز باورم نمیشه لردسیاه دختره! سخته این همه مدت فکر کنی طرف پسره بعد بفهمی دختر بوده.نه اواتار نه امضا نه نام کاربری نه کلمات به کار رفته در پست ها هیچ کدوم کوچکترین شکی ایجاد نمی کنه.
این به خاطر تصوری هست که از دختران داریم و بدون تردید این تصور 95% مواقع درست از آب درمیاد.مثلا دردری رو ببین از نام کاربریش و اون اواتارش و نوع اسپم کردن حساس بودنش معلومه که دختره ولی اصلا نام کاربری لردسیاه نمیخوره به یک دختر اصلا هم تاحالا با بقیه دخترا گیس و گیس کشی نکرده! معمولا دخترا نمی تونن وجود هم رو تحمل کنند و با کلماتشون بعضی وقتها همدیگر رو نوازش می کنند که نمونه اش رو زیاد توی فروم می بینیم. طرف پسرا رو هم میگیره.یه چهارتا حرف دخترونه مثل عجیجم هم نشنیدیم با بقیه ردوبدل کنه! چطور ممکنه؟ :worried:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
من گفتم شما جواد عزتی؟منظور نوع درک بود;)
دقیقا از پست من چه برداشتی کردی؟ :دی

پ.ن: جا من از این بحث دختر و پسر بیاین بیرون . تهش فقط دلخوری داره!

Takesh-3

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
من هنوز باورم نمیشه لردسیاه دختره! سخته این همه مدت فکر کنی طرف پسره بعد بفهمی دختر بوده.نه اواتار نه امضا نه نام کاربری نه کلمات به کار رفته در پست ها هیچ کدوم کوچکترین شکی ایجاد نمی کنه.
این به خاطر تصوری هست که از دختران داریم و بدون تردید این تصور 95% مواقع درست از آب درمیاد.مثلا دردری رو ببین از نام کاربریش و اون اواتارش و نوع اسپم کردن حساس بودنش معلومه که دختره ولی اصلا نام کاربری لردسیاه نمیخوره به یک دختر اصلا هم تاحالا با بقیه دخترا گیس و گیس کشی نکرده! معمولا دخترا نمی تونن وجود هم رو تحمل کنند و با کلماتشون بعضی وقتها همدیگر رو نوازش می کنند که نمونه اش رو زیاد توی فروم می بینیم. طرف پسرا رو هم میگیره.یه چهارتا حرف دخترونه مثل عجیجم هم نشنیدیم با بقیه ردوبدل کنه! چطور ممکنه؟ :worried:

کاش من جای لردسیاه بودم:lol:
الان با این تعاریف تو آسمون داره سیر میکنه

طبق معمول کاسه کوزه ها سر دوردوری بیچاره شکست-:( آخی زبون بسته دلم براش میسوزه

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دوستان 12 و13امتحان داشتم ودرتمام این ایام بازی گوشی میکردم میخواستم شروع کنم به خوندن که

متاسفانه خبر رسید مادربزرگم فوت کرده:(:(:(:(:(
3d-smiley.php

بالا