• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
دوستان 12 و13امتحان داشتم ودرتمام این ایام بازی گوشی میکردم میخواستم شروع کنم به خوندن که

متاسفانه خبر رسید مادربزرگم فوت کرده:(:(:(:(:(
3d-smiley.php

تسلیت میگم ایشالا غم آخرت باشه

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان 12 و13امتحان داشتم ودرتمام این ایام بازی گوشی میکردم میخواستم شروع کنم به خوندن که

3d-smiley.php

تسلیت میگم دوست عزیز ،خدا رحمتش کنه انشالله

اما یه توصیه بکنم تا موقعی که وضعیت به حالت نرمال برنگشته سر جلسه امتحان نرو که خراب میکنی و معدل میاد پایین
پدربزرگم تیر سال قبل فوت کرد و منم فکر میکردم بلدم ، نخونده رفتم یه 7.5 گرفتم اومدم بیرون.

Takesh-3

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34

3d-smiley.php

هرچی سنگه جلو پای لنگه

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

3d-smiley.php
تسلیت میگم

Takesh-3

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
تسلیت میگم دوست عزیز ،خدا رحمتش کنه انشالله

اما یه توصیه بکنم تا موقعی که وضعیت به حالت نرمال برنگشته سر جلسه امتحان نرو که خراب میکنی و معدل میاد پایین
پدربزرگم تیر سال قبل فوت کرد و منم فکر میکردم بلدم ، نخونده رفتم یه 7.5 گرفتم اومدم بیرون.

اتفاقا پدربزرگ من فوت کرده بود
--البته من زیاد برام مهم نیست و آمادگیش رو داشتم چون معتقدم کسی که عمرشو کرده چه بخای چه نخای میره-- منم هی میرفتم سر جلسه میگفتم بابا بزرگ اینجایی؟ جان عزیزت یه کاری کن خوب بنویسم !!! اونم زد و یه کاری کرد که تونستم مثل چی تقلب کنم و هیشکی هم ندید :هه

البته 1000تا صلوات و 100 فاتحه واسم خرج برداشت
:blink::(

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

کاش من جای لردسیاه بودم:lol:
الان با این تعاریف تو آسمون داره سیر میکنه

طبق معمول کاسه کوزه ها سر دوردوری بیچاره شکست-:( آخی زبون بسته دلم براش میسوزه

کاسه کوزه کجا بود.زبون بسته و بیچاره چیه؟همه ما به دردری احترام میذاریم و دوست داریم همیشه اینجا پست بذاره.

3d-smiley.php

بهت از صمیم قلب تسلیت میگم.براش عزاداری کن اما بعدش بلافاصله به جریان زندگی برگرد و به هیچ عنوان اجازه نده این موضوع تاثیری روی امتحانات بذاره و تو رو از زندگیت عقب بندازه.فکر می کنم اون مرحوم هم همین رو میخواد.

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
تسلیت می گم
بالاخره روکی اواتار گذاشت اونم چه اواتاری :happy:عکس یدونه از این :eek: معلوم نیست بچه پسره یا دختر اینا همشون شبیه همن .:D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
حاجی :D
این رو دانلود کن :

http://iausep.com/ftp/ppk.ppt

بخشنامه ها توی اینه
find کن بخشنامه 36/467885 ، تقریبا 3 تا 4 مورد پیدا میکنی
ببین کدوم رو شامل میشی
(ترم اخری ؟)

مرسی
آره ترم آخرم و دقیقه های آخر ... دقیقا جلو نمره پروژم که امروز دادن چنین حرکتی رو زدن

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

3d-smiley.php

تسلیت میگم ...
خدا صبرت بده

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
مرسی
آره ترم آخرم و دقیقه های آخر ... دقیقا جلو نمره پروژم که امروز دادن چنین حرکتی رو زدن

اگه پروژه است که با این اوصاف و توضیحات بخش نامه و به تناقض رسیدیم !!!

"در مواردی مانند دروس پروژه نهايي ، کارآموزي ، کارورزی ، عمليات صحرایی ، تمرین دبیری که به تشخیص استاد و تاييد گروه آموزشی مربوط تکميل آنها در مدت زمان تعیین شده میسر نباشد ، آن درس يا دروس ناتمام تلقی می شود."

تناقض : مگه نمره نیومده ؟ بعد این وسط چرا نا تمام اعلام شده درس ؟ :blink:

بیخیالش !

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
اگه پروژه است که با این اوصاف و توضیحات بخش نامه و به تناقض رسیدیم !!!

"در مواردی مانند دروس پروژه نهايي ، کارآموزي ، کارورزی ، عمليات صحرایی ، تمرین دبیری که به تشخیص استاد و تاييد گروه آموزشی مربوط تکميل آنها در مدت زمان تعیین شده میسر نباشد ، آن درس يا دروس ناتمام تلقی می شود."

تناقض : مگه نمره نیومده ؟ بعد این وسط چرا نا تمام اعلام شده درس ؟ :blink:

بیخیالش !

گرفتم ... حل شد
اگر من بهمن ماه پروژمو میدادم تو معدل ترم پیشم محاسبه میشد حالا که خرداد دادم توی معدل اونترم محاسسبه نمیشه تنها توی میانگین کل حساب میشه
مهم نیست کجا حساب میشه مهم اینه که فقط حساب شه دوباره یه پروژه دیگه نندازن جلو من

som20

Registered User
لایک‌ها
76
گرفتم ... حل شد
اگر من بهمن ماه پروژمو میدادم تو معدل ترم پیشم محاسبه میشد حالا که خرداد دادم توی معدل اونترم محاسسبه نمیشه تنها توی میانگین کل حساب میشه
مهم نیست کجا حساب میشه مهم اینه که فقط حساب شه دوباره یه پروژه دیگه نندازن جلو من
لرد سیاه یعنی تو برای بار دوم پروژه برداشتی یا به عبارت دیگه دو بار شهریه برای پروژه پرداخت کردی؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
لرد سیاه یعنی تو برای بار دوم پروژه برداشتی یا به عبارت دیگه دو بار شهریه برای پروژه پرداخت کردی؟

نه ... من پروژم رو نیمسال اول یعنی مهر برداشتم میتونستم بهمن ماه بدم که طبق گفته گروه و منشی بهمن بدی توی معدل اونترمت حساب میشه
ولی چون آماده نبود بدون نیاز به تمدید و شهریه خرداد تحویل دادم یعنی امروز تحویل دادم امروزم نمرم رد شد
حالا طبق این بخشنامه که زدن جلوش اگه درست متوجه شده باشم چون این درس مال ترم پیش بوده و نمرش رد نشده بوده و حالا بعد 1ترم رد شده توی معدل کل حسابش میکنن نه تو معدل اونترم
اگر خواستی پروژه بداری مهر برداری برات بهتره ... تابستون مدتش کوتاهه ... بهمن هم برداری واسه ارشدت ممکنه مشکل پیش بیاد

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
تسلیت می گم
بالاخره روکی اواتار گذاشت اونم چه اواتاری :happy:عکس یدونه از این :eek: معلوم نیست بچه پسره یا دختر اینا همشون شبیه همن .:D
ینی به معنای واقعی کلمه کشـــــــــــــــــــتید خودتونو!منم دق دادین!کلا بیچاره کردین مارو.!
جنسیت بچه مهم نیس.مهم اینه که آواتار متعلق به دختره دیگه...حالا ایراد بنی اسراییلی بگیرید.تا الان واسه گذاشتنش غر میزدید حالا واسه یه چی دیگه.اصن باید همون عکسی که تاکشی انتخاب کرده بودو میذاشتم روتون نشه نگا کنید!:blink:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ینی به معنای واقعی کلمه کشـــــــــــــــــــتید خودتونو!منم دق دادین!کلا بیچاره کردین مارو.!
جنسیت بچه مهم نیس.مهم اینه که آواتار متعلق به دختره دیگه...حالا ایراد بنی اسراییلی بگیرید.تا الان واسه گذاشتنش غر میزدید حالا واسه یه چی دیگه.اصن باید همون عکسی که تاکشی انتخاب کرده بودو میذاشتم روتون نشه نگا کنید!:blink:
آهان , حالا شد ! دیگه میشه تشخیص داد که پسری.
:D

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
بابا اینجا چن ماه پیش یه جو دوستانهای بر قرار بود الان همه دارن تو سرو کله همدیگه میزنن نمیدنم چرا:eek:

som20

Registered User
لایک‌ها
76
نه ... من پروژم رو نیمسال اول یعنی مهر برداشتم میتونستم بهمن ماه بدم که طبق گفته گروه و منشی بهمن بدی توی معدل اونترمت حساب میشه
ولی چون آماده نبود بدون نیاز به تمدید و شهریه خرداد تحویل دادم یعنی امروز تحویل دادم امروزم نمرم رد شد
حالا طبق این بخشنامه که زدن جلوش اگه درست متوجه شده باشم چون این درس مال ترم پیش بوده و نمرش رد نشده بوده و حالا بعد 1ترم رد شده توی معدل کل حسابش میکنن نه تو معدل اونترم
اگر خواستی پروژه بداری مهر برداری برات بهتره ... تابستون مدتش کوتاهه ... بهمن هم برداری واسه ارشدت ممکنه مشکل پیش بیاد
مرسی از جواب بسیار کاملت

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
خو ینی چی؟ مطمئن ترین راه تقلب ؟؟؟
07.gif
.:blink: تازه کلی توی سایتش تبلیغ کرده که چجوری می شه تقلب کرد ( پشت کارت ورود و ...) بعد اخرش نوشته لطفا این را با خود به امتحان نبرید خو ازار دارین؟

uc_776.jpg

بالا