• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
بابا اینجا چن ماه پیش یه جو دوستانهای بر قرار بود الان همه دارن تو سرو کله همدیگه میزنن نمیدنم چرا:eek:
الانم جو دوستانست چرا جو می دی؟ چرا می خوای بین بچه ها دعوا بندازی ؟ چرا چشم نداری رابطه خوب بجه ها رو ببینی؟ :p

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
نه ... من پروژم رو نیمسال اول یعنی مهر برداشتم میتونستم بهمن ماه بدم که طبق گفته گروه و منشی بهمن بدی توی معدل اونترمت حساب میشه
ولی چون آماده نبود بدون نیاز به تمدید و شهریه خرداد تحویل دادم یعنی امروز تحویل دادم امروزم نمرم رد شد
حالا طبق این بخشنامه که زدن جلوش اگه درست متوجه شده باشم چون این درس مال ترم پیش بوده و نمرش رد نشده بوده و حالا بعد 1ترم رد شده توی معدل کل حسابش میکنن نه تو معدل اونترم
اگر خواستی پروژه بداری مهر برداری برات بهتره ... تابستون مدتش کوتاهه ... بهمن هم برداری واسه ارشدت ممکنه مشکل پیش بیاد

لردکم :wub:، مادر یه سوال :blush:
پروژه مهر برداریم میتونیم تا خرداد تمدید کنیم ؟ بعد اگه بهمن برداریم میتونیم تا آخر ترم تابستون تمدید کنیم؟ بعد میشه تابستون هم برداشت تا دی تمدید کرد؟ :hmm::hmm::hmm:
تمدید کردنش شرایط داره؟ :hmm:

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
اینم آواتار من

اقا سر اسب بردیم گذاشتیم توی تخت رزاقیان و منشی تاریخ امتحان رو عوض کرد
اره داستان این بود:D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
لردکم :wub:، مادر یه سوال :blush:
پروژه مهر برداریم میتونیم تا خرداد تمدید کنیم ؟ بعد اگه بهمن برداریم میتونیم تا آخر ترم تابستون تمدید کنیم؟ بعد میشه تابستون هم برداشت تا دی تمدید کرد؟ :hmm::hmm::hmm:
تمدید کردنش شرایط داره؟ :hmm:

راستش من شرایط تمدید رو نمیدونم
ولی کسی که مهر برمیداره 2تا زمان برای ارائه داره یکی بهمن ماه میتونه ارائه بده و بره یکی خرداد ماه ... شما اگه پروژه مهر ماه برداری تا خرداد زمان داری دیگه نیاز به تمدید و دادن شهریه نیست تایم خودته ...
و کسی هم که بهمن ماه برمیداره فکر کنم تا آبآن یا آذر فرصت داره و نیاز به تمدید و شهریه اضافی نیست و میتونن شهریور هم ارائه بدن ... یکی از دوستان بهمن برداشته استادش گفته شهریور ماه ارائه بدید وولی میتونه آبان(یا آذر دقیق یادم نیست کودومشون) ارائه بده
قبلا بچه هایی ککه تابستون برمیداشتن تا پایان بهمن فرصت داشتن ولی از ترم پیش اواسط آذر باید ارائه میدادن حالا تغییر کرده یا نه رو نمیدونم
ترم پیش یکی از بچه ها میخواست تمدید کنه زمان پروژش رو مثکه باید درخواست داده و جلسه بذارن و تصمیم گیری کنن ... واسه اینکه دقیقتر بدونی از حسینی یا کتیرایی بپرس

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
راستش من شرایط تمدید رو نمیدونم
ولی کسی که مهر برمیداره 2تا زمان برای ارائه داره یکی بهمن ماه میتونه ارائه بده و بره یکی خرداد ماه ... شما اگه پروژه مهر ماه برداری تا خرداد زمان داری دیگه نیاز به تمدید و دادن شهریه نیست تایم خودته ...
و کسی هم که بهمن ماه برمیداره فکر کنم تا آبآن یا آذر فرصت داره و نیاز به تمدید و شهریه اضافی نیست و میتونن شهریور هم ارائه بدن ... یکی از دوستان بهمن برداشته استادش گفته شهریور ماه ارائه بدید وولی میتونه آبان(یا آذر دقیق یادم نیست کودومشون) ارائه بده
قبلا بچه هایی ککه تابستون برمیداشتن تا پایان بهمن فرصت داشتن ولی از ترم پیش اواسط آذر باید ارائه میدادن حالا تغییر کرده یا نه رو نمیدونم
ترم پیش یکی از بچه ها میخواست تمدید کنه زمان پروژش رو مثکه باید درخواست داده و جلسه بذارن و تصمیم گیری کنن ... واسه اینکه دقیقتر بدونی از حسینی یا کتیرایی بپرس

حسینی :hmm: :hmm: :hmm:
حاضرم 50تا پکیج کتی + روحانی رو تحمل کنم ولی اونو نه :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
حسینی :hmm: :hmm: :hmm:
حاضرم 50تا پکیج کتی + روحانی رو تحمل کنم ولی اونو نه :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

تحملش رو نمیدونم
من باهاش دعوا کردم کاریم ندارم میرم سوالامو میپرسم اونم مجبوره ج بده
حالا اون نه یکی دیگه مثلا منشی یا کتی بپرس ... فکر نکنم روحانی بدونه :D

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
تحملش رو نمیدونم
من باهاش دعوا کردم کاریم ندارم میرم سوالامو میپرسم اونم مجبوره ج بده
حالا اون نه یکی دیگه مثلا منشی یا کتی بپرس ... فکر نکنم روحانی بدونه :D

نه کلا از لحاظ شخصیتی و روبرو شدن گفتم!!!

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
بنده خدا یه خورده زیادی خسته اس تو ج داددن

:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
اینطور مواقع یک جمله در برخورد با این افراد داریم که از توضیحات اضافه تر خودداری میکنیم :hmm::hmm::hmm:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
اینطور مواقع یک جمله در برخورد با این افراد داریم که از توضیحات اضافه تر خودداری میکنیم :hmm::hmm::hmm:
دوستان چون برام مهم نبوده اسامی رو زیاد نمی دونم اون زنه که توی پشت زمین چمنه و برای کامپیوتره نرم افزار اسمش چیه؟ همونی که هیچ وقت اعصاب نداره یکم چاقم هست

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
دوستان چون برام مهم نبوده اسامی رو زیاد نمی دونم اون زنه که توی پشت زمین چمنه و برای کامپیوتره نرم افزار اسمش چیه؟ همونی که هیچ وقت اعصاب نداره یکم چاقم هست

آخ آخ اونو که اصن مشخصاتشو جلو من نیار :hmm:
دوبار باهاش حرف زدم ، هر دوبار هم دعوا بود :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372

یه بار رفتم ازش سوال بپرسم به ... خوردن افتادم. عین سگه (بلانسبت دوستان). الان یا می رم از رشته های دیگه می پرسم یا مدیر اون بخش یا ساختمون پنجی جایی

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

یه بار رفتم ازش سوال بپرسم به ... خوردن افتادم. عین سگه (بلانسبت دوستان). الان یا می رم از رشته های دیگه می پرسم یا مدیر اون بخش یا ساختمون پنجی جایی

شما دوتا امتحان ندارید ؟؟؟ :D
کلا کارمندهای دانشگاه یه مقدار زیادی مشکل دارن تو برخورد

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370

کار درستی میکنی :hmm:

شما دوتا امتحان ندارید ؟؟؟ :D
کلا کارمندهای دانشگاه یه مقدار زیادی مشکل دارن تو برخورد

هفته دیگه شهابی ، هفته بعدش علی جون :hmm:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
لردک
بیا یکم در مورد سیستم و امتحانش توضیح بده ببینیم اوضاع چطوره؟ :hmm:
چجوری باید بخونم که خدا قبول کنه حداقل این یکیو پاس بشم؟ :hmm:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
لردک
بیا یکم در مورد سیستم و امتحانش توضیح بده ببینیم اوضاع چطوره؟ :hmm:
چجوری باید بخونم که خدا قبول کنه حداقل این یکیو پاس بشم؟ :hmm:

جزوش حالت حفظی داره واسه بچه های مهندسی حفظی عذابیه پس باید خوب یادبگیری و مسائلش رو بفهمی کجا چی استفاده شده و اینا تا بتونی مسائل امتحان حل کنی
الگوریتم هاشو یادبگیر که چه جوری اون الگوریتم ایجاد شده ممکنه سوالی که میده یه سری از جاهای الگوریتمش با جزوش فرق داشته باشه
با چند بار خوندن جزوه همه چی حل میشه
نمره بالا هم داسته 17 به بالا هم داشته
ولی خب من 13.5 شدم :D

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
جزوش حالت حفظی داره واسه بچه های مهندسی حفظی عذابیه پس باید خوب یادبگیری و مسائلش رو بفهمی کجا چی استفاده شده و اینا تا بتونی مسائل امتحان حل کنی
الگوریتم هاشو یادبگیر که چه جوری اون الگوریتم ایجاد شده ممکنه سوالی که میده یه سری از جاهای الگوریتمش با جزوش فرق داشته باشه
با چند بار خوندن جزوه همه چی حل میشه
نمره بالا هم داسته 17 به بالا هم داشته
ولی خب من 13.5 شدم :D

منو یعنی با منگنه سوراخ سوراخ کن ولی یه کلمه حفظی نده که شرمنده م شدیـــــــــــــد! این چند ترم هم که همش افتضاح به بار میارم سر همین حفظیاته!!! :hmm: مثلا همین ریاضی مهندسی نفرین شده :hmm: حفظیه خو لامصب،منم نمیتونم :hmm:
من که یه جلسه هم نرفتم سرکلاسش،چرا خداییش 3جلسه رفتم ولی به درس گوش ندادم،حضور فیزیکی بوده :lol:
چقد به قبولیه من امید داری؟ :D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
منو یعنی با منگنه سوراخ سوراخ کن ولی یه کلمه حفظی نده که شرمنده م شدیـــــــــــــد! این چند ترم هم که همش افتضاح به بار میارم سر همین حفظیاته!!! :hmm: مثلا همین ریاضی مهندسی نفرین شده :hmm: حفظیه خو لامصب،منم نمیتونم :hmm:
من که یه جلسه هم نرفتم سرکلاسش،چرا خداییش 3جلسه رفتم ولی به درس گوش ندادم،حضور فیزیکی بوده :lol:
چقد به قبولیه من امید داری؟ :D

فرمولارو که مجبور به حفظ هستیم ولی با تمرین ملکه میشه
حفظیای دیگه میمونه که با شعر و داستان :D میتونی ملکه اش کنی
امید به قبولیت؟؟ والا امید من به قبولیت مهم نیست ... شما چقدر به خودت اعتماد داری و امید خودت چقدره

بالا