• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
حاجیمون فرمودن اگه یه مدار الکتریکی ساده مثلا مقاومت خازن و ازینجور چیزا میخوای ، یه نرم افزار دیگه هست PSPICE ، ساده س با اون کار کن
ولی اگه میخوای سیستم شبیه سازی کنی مثه سیستم قدرت :)wacko::blink:) یا ماشین الکتریکی :)wacko:) یا همون مدار که همه حالتها رو بده،که در حد فوق لیسانس هست و تحلیل کامل ، میری متلب شبیه سازی میکنی که باید خیلی فاکتورا رو لحاظ کنی وگرنه کارنمیکنه ، چون محیط سیمولیشنش ساده نیس،باید متلب کار باشی. :wacko:

الان اینا رو که گف که من نفهمیدم هرچی گفت عینشو برات تایپ کردم :D

بعد آخر سر فرمودن اگه بگی دقیقا درسی که داری چیه یا چیو میخوای آنالیز کنیو اینا،بهتر میتونه پاسخ بده :)
خودم استاد اورکد(یا همون پی اسپایسم:cool:) البته الان بیشترش یادم رفته
بعد تمام حرفای اقاتون روفهمیدم(مبحث یکم تخصصی بود برای همین من و حاجی فقط میفهمیم):cool:
اصلا مهم نیست چی رو انالیز کنم از ولتاژ دوسر یه مقاومت تاانالیز اسخ فرکانسی یه فیلتر اپ امپی من فقط ابتداشو میخوام که چکار کنم
دیشب هم زحمت کشیدم نصب کردم اما اصلا ران نشد این بیانگر سطح دانش من ازمتلب هستش:(
درکل اونم موقع که ما اسپایس بلد بودیم همه میومدن سراغمون دیر یازود متلب جای همه چی رومیگیره میخوام عقب نباشم
ولی هیچی اسپایس خودمون نمیشه:)

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بهترین مرجع متلب همون هلپ خود نرافزاره . باهاش میتونی خودت و اطرافیانتو هم به صورت دقیق آنالیز کنی و نمودار بکشی.
اگه واسه ترم بعد میخواستی برات انجام میدادم

680.gif

چی رو انجام میدادی؟
من فقط شروعشو میخوام دراولین حرکت نتونستم نصبش کنم که به هلپ برنامه برسم:lol:

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
فقط سید احد پ.س.سن ! سوالا را رو از مثال حل شده های کتاب میده , بعد شکلو که از کتاب کپی میگیره با راه حل کپی میگیره میزاره تو برگه :دی

کابووووووووووووووووووووی
چرا آبرومونو میبری خب:D
بذا حداقل یه استاد اینجوری دارییم بمونه واسه بچه های ترم بعد

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
زودتر میگفتی خب ... دق کرد از بس واسه مشروطیه نیومدش عزاداری کرد
:(:(:(:(:(

اگر ریزت با کارگره که خیالت راحت ،۱۵ ۱۶ میگیری مثل هلو.

آره بابا ،واسه کارگر فقط آدم باید جزوشو حفظ بکنه.فوقش یه تغییر کوچیک میده تو سوالش.

cry.gif
cry.gif
cry.gif
cry.gif
چیجوری خب؟همش که شکله همه
cry.gif
cry.gif
cry.gif
cry.gif

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
وجدان عذاب داری!!!
چرا نمره اش نمیاد حالا!!!!!!!!!!!!!!!؟
وجدا عذابو که باید شما داشته باشی با اون استاد معرفی کردنت :| صدیقه قفرانی به چه درد من میخورد :||||
انتظار بکش . خبر خوش دیر برسه مزش بیشتره :دی

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
بچه ها حس میکنم این تاپیک معرفی شده به دانشگاه !

هر چی استاد خوب(نمره) معرفی میشه برعکس میشه بعد یه ترم

مثالهاش زیاده ، واقعا اینجا ستون پنجم داریم ؟ یا منشی نشسته داره میخونه ؟

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
بچه ها حس میکنم این تاپیک معرفی شده به دانشگاه !

هر چی استاد خوب(نمره) معرفی میشه برعکس میشه بعد یه ترم

مثالهاش زیاده ، واقعا اینجا ستون پنجم داریم ؟ یا منشی نشسته داره میخونه ؟
زرین زاد رو می دونم می خونه بقیه رو نمی دونم

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
بچه ها حس میکنم این تاپیک معرفی شده به دانشگاه ! هر چی استاد خوب(نمره) معرفی میشه برعکس میشه بعد یه ترم مثالهاش زیاده ، واقعا اینجا ستون پنجم داریم ؟ یا منشی نشسته داره میخونه ؟
دقيقاً مثل ذوالرياستين گند زد به اوضاع ما وا3 فيزيك 2 استاد درست درمون كه فقط و فقط نمره بده نميشناسين؟

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
دقيقاً مثل ذوالرياستين گند زد به اوضاع ما وا3 فيزيك 2 استاد درست درمون كه فقط و فقط نمره بده نميشناسين؟
من حاج امینی داشتم خدایی اذیتم نکرد ممکنه بجه ها شاکی باشن ازش ولی هم 1 و هم 2 رو کمکم کرد و بهتره بگم پاسم کرد ستون پنجم برو بفروشش :lol:

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143

شهاب که یک مدته اذیت میکنه

نادری درس بلد نیست خوب بده ولی نمره بد نمیده (من گفتم 8 میشم بهم داد 13)
انصاری هم نمره خودتو میده - اگه فیزیک دبیرستانت خوبه میتونی پاسی رو باهاش بگیری ( البته من فرمول انتگرالی فیزیک دو رو مینوشتم بعد میگفتم با استناد به محاسبات میرسیم به این و جا گذاری و تمام)
علوی نائئنی که طرفش نرو اصلا
ندوشن نائئنی شنیدم خوبه
جمشیدی من باهاش از داشتم دسته بندیش جز استادای غیر قابل پیشبینیه (من دو تا از رفیقام تو یک گروه جوابا هم عین هم بود من از همه کمتر شدم) (بالاترینمون هم باهاش اوون ترم فیزیک 2 داشت همزمان که هر دو رو 17 شد)
حاجی زاده که زنشه عین همن :دی
عارف اذر هم تعریفشو شندیم ولی نمیدونم چه جوریه

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
شهاب که یک مدته اذیت میکنه نادری درس بلد نیست خوب بده ولی نمره بد نمیده (من گفتم 8 میشم بهم داد 13) انصاری هم نمره خودتو میده - اگه فیزیک دبیرستانت خوبه میتونی پاسی رو باهاش بگیری ( البته من فرمول انتگرالی فیزیک دو رو مینوشتم بعد میگفتم با استناد به محاسبات میرسیم به این و جا گذاری و تمام) علوی نائئنی که طرفش نرو اصلا ندوشن نائئنی شنیدم خوبه جمشیدی من باهاش از داشتم دسته بندیش جز استادای غیر قابل پیشبینیه (من دو تا از رفیقام تو یک گروه جوابا هم عین هم بود من از همه کمتر شدم) (بالاترینمون هم باهاش اوون ترم فیزیک 2 داشت همزمان که هر دو رو 17 شد) حاجی زاده که زنشه عین همن :دی عارف اذر هم تعریفشو شندیم ولی نمیدونم چه جوریه
خير ببينين ننه ما پير شديم بس كه دنبال يه آدم حسابي براي فيزيك گشتيم آخرم فيزيك 2 رو افتاديم! انصاري رو باهاش آز داشتم راست مي گين نمره ي خودمو داد بريم ببينيم اين ترم بلكه يكي از اين خوباش كه گفتين ارائه بده بردارم از شر فيزيك راحت بشم.

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
شهاب که یک مدته اذیت میکنه

نادری درس بلد نیست خوب بده ولی نمره بد نمیده (من گفتم 8 میشم بهم داد 13)
انصاری هم نمره خودتو میده - اگه فیزیک دبیرستانت خوبه میتونی پاسی رو باهاش بگیری ( البته من فرمول انتگرالی فیزیک دو رو مینوشتم بعد میگفتم با استناد به محاسبات میرسیم به این و جا گذاری و تمام)
علوی نائئنی که طرفش نرو اصلا
ندوشن نائئنی شنیدم خوبه
جمشیدی من باهاش از داشتم دسته بندیش جز استادای غیر قابل پیشبینیه (من دو تا از رفیقام تو یک گروه جوابا هم عین هم بود من از همه کمتر شدم) (بالاترینمون هم باهاش اوون ترم فیزیک 2 داشت همزمان که هر دو رو 17 شد)
حاجی زاده که زنشه عین همن :دی
عارف اذر هم تعریفشو شندیم ولی نمیدونم چه جوریه
تعریف عارف بنداز رو شنیدی؟ پرویز قاتل و عارف بنداز لقبشون معروفه

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
خير ببينين ننه ما پير شديم بس كه دنبال يه آدم حسابي براي فيزيك گشتيم آخرم فيزيك 2 رو افتاديم! انصاري رو باهاش آز داشتم راست مي گين نمره ي خودمو داد بريم ببينيم اين ترم بلكه يكي از اين خوباش كه گفتين ارائه بده بردارم از شر فيزيك راحت بشم.

ادم حسابی تو یونی یک کتیرایی من میشناسم باقیه یک پاشون میلنگه
هم خوب درس میده هم عین ادم امتحان میگیره نمره هم نمره خودتو میده(امتحان چی جوری هست که سر کلاساش رفته باشی پاس کنی. تو طول ترم هم کم بخونی راحت میشه 17 گرفت ازش)

تعریف عارف بنداز رو شنیدی؟ پرویز قاتل و عارف بنداز لقبشون معروفه

فقط شنیدم نمیدونم خوب درس میده خوب نمره میده کلا چه حوریه رو نمیدونم :دی
پرویز قاتل یا اکبر قاتل؟؟

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
ادم حسابی تو یونی یک کتیرایی من میشناسم باقیه یک پاشون میلنگه
هم خوب درس میده هم عین ادم امتحان میگیره نمره هم نمره خودتو میده(امتحان چی جوری هست که سر کلاساش رفته باشی پاس کنی. تو طول ترم هم کم بخونی راحت میشه 17 گرفت ازش)

فقط شنیدم نمیدونم خوب درس میده خوب نمره میده کلا چه حوریه رو نمیدونم :دی
پرویز قاتل یا اکبر قاتل؟؟
بچه های قدیمی تر می گن اکبر قاتل بچه های جدید تر می گن پرویز قاتل

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
بچه های قدیمی تر می گن اکبر قاتل بچه های جدید تر می گن پرویز قاتل

اکبر هنوز درس میده؟فامیلیش چی بود؟ من شنیدم بازنشسته شد.فقط به خاطر رفتار کمی تندش سرکلاس به این اسم معروف شده وگرنه به نظرمن خوب درس میداد و خوب هم نمره میداد.

بالا