• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
ما چرا نباید دلمون به حال خودمون بسوزه.
من کاری با انگیزه دانشگاه آزاد ندارم ولی این قانون،یک مزیت به حساب میاد مشکل از ماست که از هر چیزی استفاده نادرست می کنیم.
هر تصمیمی بگیرند اشتباه عمل می کنیم بعدش هم دنبال انگیزه و توطئه پنهان پشت اون تصمیم می افتیم.انگار دوست داریم احساس قربانی بودن داشته باشیم.اینطوری همیشه بقیه مقصر هستند و ما قربانی تصمیمات بقیه هستیم و مجبور نیستیم جوابگوی چیزی باشیم.

اره بابا من ترم اول نمیدونستم میشه حذف کرد رفتم همه امتحانامو دادم اونم با چه استادایی و پاس شد وفقط سر مبانی کامپیوتر بود که فهمید میشه حذف کرد تازه اونجام بچه ها نذاشتن امتحان بدم

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
بچه ها اینجا کسی برنامه متلب بلده؟
مییخوام یه مدار انالیز کنم.
بهترین مرجع متلب همون هلپ خود نرافزاره . باهاش میتونی خودت و اطرافیانتو هم به صورت دقیق آنالیز کنی و نمودار بکشی.
اگه واسه ترم بعد میخواستی برات انجام میدادم

680.gif

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
چقد زور داره واسه نیم نمره مشروط بشی :hmm:

خدا نکنه.مشروط شدی؟

اره بابا من ترم اول نمیدونستم میشه حذف کرد رفتم همه امتحانامو دادم اونم با چه استادایی و پاس شد وفقط سر مبانی کامپیوتر بود که فهمید میشه حذف کرد تازه اونجام بچه ها نذاشتن امتحان بدم

من هم ترم اول و دوم نمی دونستم و بیشترین واحدها رو همون دو ترم اول پاس کردم.البته ترم دوم مشروط شدم چون به هرقیمتی می رفتم سرجلسه و یک درس سه واحدی رو 7 شدم که کار رو خراب کرد.
براساس تجربه ترم اول فکر می کردم استادا نمره میدن پاس میشه! ولی سخت در اشتباه بودم.

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
خدا نکنه.مشروط شدی؟

من هم ترم اول و دوم نمی دونستم و بیشترین واحدها رو همون دو ترم اول پاس کردم.البته ترم دوم مشروط شدم چون به هرقیمتی می رفتم سرجلسه و یک درس سه واحدی رو 7 شدم که کار رو خراب کرد.
براساس تجربه ترم اول فکر می کردم استادا نمره میدن پاس میشه! ولی سخت در اشتباه بودم.

ترم اول جوری اساتید محترم زدن تو حالم از همون اول شناختمشون گربه رو دم حجل چرخ کردن باهاش ماکارونی پختن

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
دیگه چی شد؟ یه بار گریه می کنی یه بار گیتار می زنی .
فردا ریز دارم،درنتیجه اوضاع گریه داره
آمار پاس شدم در نتیجه گیتار میزنم
و بخاطر نیم نمره مشروط خواهم شد :hmm:
خدا نکنه.مشروط شدی؟

خدا نکنه نداره :hmm: میشم،مگه اینکه ریزپردازنده م رو بالای 15.5 بشم :hmm: که اونم احتمالش زیر یک درصد :)

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
ما چرا نباید دلمون به حال خودمون بسوزه.
من کاری با انگیزه دانشگاه آزاد ندارم ولی این قانون،یک مزیت به حساب میاد مشکل از ماست که از هر چیزی استفاده نادرست می کنیم.
هر تصمیمی بگیرند اشتباه عمل می کنیم بعدش هم دنبال انگیزه و توطئه پنهان پشت اون تصمیم می افتیم.انگار دوست داریم احساس قربانی بودن داشته باشیم.اینطوری همیشه بقیه مقصر هستند و ما قربانی تصمیمات بقیه هستیم و مجبور نیستیم جوابگوی چیزی باشیم.
حرف شما متین و کاملا صحیح...ولی من اصلن دنبال دست های پنهان پشت پرده نبوووودم!و نخواستم خودمونو مث گربه ی شرک:blink:بنمایانم!...ازون لحاظ گفتم که اکثرا (نه هممون) تا زور بالا سرمون نباشه پتانسیل های بالقوه مون بالفعل نمیشه:eek: و خود مسولین هم اینو میدونن!ولی نگفتم مقصرن...ولی کاش مثلا تحت شرایط خاصی! به دانشجوها اجازه میدادن درسو حذف کنن(البته این راهکارهای مدیریتی من خیییلی مفصله!از حوصله ی جمع خارجه!:blink::D )حالا ...ایا به نظر شما من کسی رو غیر از خودمون مقصر دونستم؟ایا سوء برداشت کار درستی است؟؟;)

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
why؟؟؟؟؟
I feel OK!:eek:
yesterday .i am apple
(حواسم نبود دستم خورد رفت صفحه اول اخر صفحه نفهمیدم رفته اونجا دیدم نوشته منم این دانشگاهم دانشگاه خوبیه شاخ در ارودم :eek:تازه دیدم صفحه اوله

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
دوستان هم دانشگاهی من ترم دوممو مشروط شدم الانم نزدیک به اینه که 3 ترم پشت سر هم مشروط شم میندازنم بیرون؟ !:( شانسم ندارم که ماشاءالله ترم پیش 11/75 ترم قبلشم 11/55 شد معدلم
ترم دوم درسته نشد درس بخونیم مشروط شدیم به حق هم بود ولی این 2 ترم آخر که مشروط شدم خیلی نامردی بود استادا با نامردی انداختن (استاد ترم پیش ورداشته با 5.75 انداخته خیلیم دقیق انداخت:blink:) ترم فعلی هم هنوز هیشکدوم از نمره هام نیومده ولی مثل ترم قبل فکر کنم با نامردی تموم مشروط شم :blink:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
دوستان هم دانشگاهی من ترم دوممو مشروط شدم الانم نزدیک به اینه که 3 ترم پشت سر هم مشروط شم میندازنم بیرون؟ !:( شانسم ندارم که ماشاءالله ترم پیش 11/75 ترم قبلشم 11/55 شد معدلم
ترم دوم درسته نشد درس بخونیم مشروط شدیم به حق هم بود ولی این 2 ترم آخر که مشروط شدم خیلی نامردی بود استادا با نامردی انداختن (استاد ترم پیش ورداشته با 5.75 انداخته خیلیم دقیق انداخت:blink:) ترم فعلی هم هنوز هیشکدوم از نمره هام نیومده ولی مثل ترم قبل فکر کنم با نامردی تموم مشروط شم :blink:

به سلامتی ... ترم 3 هستی 3ترمه مشروطی ...
تا جاییکه من شنیدم دیگه کسی رو نمیندازن بیرون بلکه شهریت رو مثه ورودی های جدید میکنن ...

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
3 ترم پیاپی مشروطی در دانشگاه سراسری یعنی اخراج ولی اینجا بعید می دونم شما رو اخراج کنند.حالا دوستمون روکی میتونه این موضوع رو ارتباط بده به انگیزه های مالی دانشگاه :) اما به هرحال فکر می کنم این یک مزیت برای دانشجویانی مثل شماست که همچنان فرصت جبران داشته باشند.

باشه دیگه...حیف این همه سخنرانی های علمی.فرهنگی که برای شما برگزار کردم حالا ببین چه جوری ایده ئولوژی آدمو به سخره میگیرن!:blink: ...اصن در کل دانشگاه هیچ قانونی رو نمیذاره مگر اینکه سود و به قول شما انگیزه های مالیش رو مد نظر قرار بده.!!مخالفتی هس؟؟!:hmm:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
باشه دیگه...حیف این همه سخنرانی های علمی.فرهنگی که برای شما برگزار کردم حالا ببین چه جوری ایده ئولوژی آدمو به سخره میگیرن!:blink: ...اصن در کل دانشگاه هیچ قانونی رو نمیذاره مگر اینکه سود و به قول شما انگیزه های مالیش رو مد نظر قرار بده.!!مخالفتی هس؟؟!:hmm:
داری مثل دردری می شی دردری دیگه می تونه بازنشسته بشه :p

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

من اون پست رو زود پاک کردم تا دلخوری پیش نیاد ولی مثل اینکه دیگه جواب داده بودید.اصلا هدفم ایرادگیری از کسی نیست یا نمیخوام کسی رو زیر سوال ببرم و این پست فقط به خاطر اینه که دوست دارم از شر این طرز تفکر راحت بشیم.
موضوع این نیست که انگیزه های دانشگاه چیه.موضوع اینه که مانور دادن روی این موضوع چیزی رو حل نمیکنه بلکه فقط این احساس رو ایجاد می کنه که ما قربانی شرایط هستیم.قربانی مسئولین سودجو

شما به پست من و پست خودتون نگاه کنید:

از این حرفا گذشته اگر امکان حذف کردن درس از طریق سرجلسه نرفتن برای دانشگاه آزادی ها وجود نداشت الان خیلی از ماها کلی جلوتر از الان بودیم.

بالاخره دانشگاه آزادم فکر جیب خودشو کرده میاد یه قانونی رو میذاره !...نه واقعا فکر کردید دلش به حال ما سوخته؟؟؟:hmm:

پست من اعتراضی به خودمون بود نه به قانون.اما شما موضوع رو متوجه مسئولین کردید و بحث انگیزه های زشت مسئولین رو مطرح کردیدانگار که دارید می گید اگر این مسئولین چنین قانونی رو برای خالی کردن جیب ما نذاشته بودن وضع ما خیلی بهتر بود.درحالیکه مشکل خود ما هستیم که از شرایط به خوبی استفاده نمی کنیم وگرنه این قانون یک مزیت به حساب میاد.

به قول استفن کاوی:هرگاه می اندیشیم مشکل بیرون از ماست خود آن اندیشه مشکل ماست.

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

اتفاقا من اون پست رو زود پاک کردم تا دلخوری پیش نیاد ولی مثل اینکه دیگه جواب داده بودید.
موضوع این نیست که انگیزه های دانشگاه چیه.موضوع اینه که مانور دادن روی این موضوع چیزی رو حل نمیکنه بلکه فقط این احساس رو ایجاد می کنه که ما قربانی شرایط هستیم.قربانی مسئولین سودجو

شما به پست من و پست خودتون نگاه کنید:

پست من اعتراضی به خودمون بود نه به قانون.اما شما موضوع رو متوجه مسئولین کردید و بحث انگیزه های زشت مسئولین رو مطرح کردیدانگار که دارید می گید اگر این مسئولین چنین قانونی رو برای خالی کردن جیب ما نذاشته بودن وضع ما خیلی بهتر بود.درحالیکه مشکل خود ما هستیم که از شرایط،به خوبی استفاده نمی کنیم وگرنه این قانون یک مزیت به حساب میاد.
به قول استفن کاوی:هرگاه می اندیشیم مشکل بیرون از ماست خود آن اندیشه مشکل ماست.

دوستان نتیجه بحث یا موضوع واضحه دیگه خودتون رو واسه توجیه همدیگه خسته نکنید ...
از دست همدیگه هم ناراحت نباشید و جبهه نگیرید ...

بالا