• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
من دارم داغون میشم آقو اینا نشستن بحث قانونی میکنن!!!
یعنی اصن با این آقو مشروطیم داغون شدمااااا!!! :lol::(:lol::wacko:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

بحثشون جالب بود ...
شما هم که هنوز مشروط نشدی اگه ریز نشی 15.25 مشروطی ... پس عزاداری قبل وقوع نکن که با عرض معذرت مسخرس ...
میگی زیر 1% که این نمره رو بیاری خب چرا با کارگر برداشتی بقول منشی تو که میدونستی این استاد اینجوریه خب برنمیداشتی ... حالا که برداشتی راه دیگه نداری

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
خدا نکنه.مشروط شدی؟

من هم ترم اول و دوم نمی دونستم و بیشترین واحدها رو همون دو ترم اول پاس کردم.البته ترم دوم مشروط شدم چون به هرقیمتی می رفتم سرجلسه و یک درس سه واحدی رو 7 شدم که کار رو خراب کرد.
براساس تجربه ترم اول فکر می کردم استادا نمره میدن پاس میشه! ولی سخت در اشتباه بودم.

نمره میدن؟؟
من همون ترم اول دو تا نمره 10 خشگل تو کارنامم حک شد
همشم به لطف یک استاد ریاضی بود که بچه ها از بس اذیتش کردن گفت همرو میندازه-منم که 17-18 میشدم با 10 پس کرد
اوون یکی هم مبانی کامپیوتر بود بد ترین حالت حساب کردم 15 میشدم دیدم 10 گذاشته (اوون دو سه تا سوال که نصفه نیمه رفته بودم نمرشو کامل نداده بود*

دوستان هم دانشگاهی من ترم دوممو مشروط شدم الانم نزدیک به اینه که 3 ترم پشت سر هم مشروط شم میندازنم بیرون؟ !:( شانسم ندارم که ماشاءالله ترم پیش 11/75 ترم قبلشم 11/55 شد معدلم
ترم دوم درسته نشد درس بخونیم مشروط شدیم به حق هم بود ولی این 2 ترم آخر که مشروط شدم خیلی نامردی بود استادا با نامردی انداختن (استاد ترم پیش ورداشته با 5.75 انداخته خیلیم دقیق انداخت:blink:) ترم فعلی هم هنوز هیشکدوم از نمره هام نیومده ولی مثل ترم قبل فکر کنم با نامردی تموم مشروط شم :blink:

ماده 47 برای شما هاست که با استناد به اوون اخراج نمیشی.یک تعهد میدی و ادامه میدی
قوانین رو تو خود enroll نوشته میتونی بخونی

البته یک ماده دیگه هم هست برای تصحیح نمره ها که نمیدونم کدومه کسی گیر اورد به ما هم بگه که نیاز داریم :دی

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
بحثشون جالب بود ...
شما هم که هنوز مشروط نشدی اگه ریز نشی 15.25 مشروطی ... پس عزاداری قبل وقوع نکن که با عرض معذرت مسخرس ...
میگی زیر 1% که این نمره رو بیاری خب چرا با کارگر برداشتی بقول منشی تو که میدونستی این استاد اینجوریه خب برنمیداشتی ... حالا که برداشتی راه دیگه نداری

منشی که خیلی باحاله پیشرفته با صمیمی برداشته بودیم رفتیم بهش میگیم تو نمیتونی جابجا کنی میگفت:ترسیدی؟:D ما::blink:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
بحثشون جالب بود ...

باو من چیکار کنم آخه؟ :( من چمیدونستم اینطوریه :(

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
دوستان نتیجه بحث یا موضوع واضحه دیگه خودتون رو واسه توجیه همدیگه خسته نکنید ...
از دست همدیگه هم ناراحت نباشید و جبهه نگیرید ...

نه اصلا دلیلی برای ناراحتی و جبهه گیری وجود نداره.دو تا دیدگاه متفاوت هست و می تونیم با بحث کردن به نتایج خوبی برسیم البته به شرطی که از دید هم به مسائل نگاه کنیم و دنبال درک صحبتهای طرف مقابل باشیم.دوست داشتم نظرم رو به روشنی بیان کنم تا برداشت دیگه ای ازش نشه.

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
نمره میدن؟؟
من همون ترم اول دو تا نمره 10 خشگل تو کارنامم حک شد
همشم به لطف یک استاد ریاضی بود که بچه ها از بس اذیتش کردن گفت همرو میندازه-منم که 17-18 میشدم با 10 پس کرد
اوون یکی هم مبانی کامپیوتر بود بد ترین حالت حساب کردم 15 میشدم دیدم 10 گذاشته (اوون دو سه تا سوال که نصفه نیمه رفته بودم نمرشو کامل نداده بود*

همه استادها مثل هم نیستن.یکی خوب نمره میده یکی بد یکی عالی یکی هم افتضاح.من ترم اول استادای خوبی بهم افتاده بود.

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
منظورت ترم جبرانیه؟!

اوون که قانونیشه

یک بند پ هست که از اوون استفاده میکنی نمره مشروطی رو درست میکنن
سر یکی ار کلاسا بحث بود سال بالایی های ما میگفتن

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
همه استادها مثل هم نیستن.یکی خوب نمره میده یکی بد یکی عالی یکی هم افتضاح.من ترم اول استادای خوبی بهم افتاده بود.

برنامه نویسی که اجباری همون یکی تکی بود
ریاضی هم خوب و بد و نمیشناختم بازم مجبور بودم :)
باقی درسا نمره ها خوب شد فقط این دو تا گند زد :(

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
برنامه نویسی که اجباری همون یکی تکی بود
ریاضی هم خوب و بد و نمیشناختم بازم مجبور بودم :)
باقی درسا نمره ها خوب شد فقط این دو تا گند زد :(

من هم ترم اول تقریبا حق انتخابی برای درس های 3 واحدی نداشتم.اینجا رو هم نمی شناختم که بیام سوال کنم.برام روز و ساعتش مهم بود.همه رو به غیر از زبان بعدازظهر برداشتم که در آینده دیگه چنین اشتباهی رو تکرار نکردم و تا حد امکان از کلاس های بعدازظهر فاصله گرفتم.
استادایی که برداشتم خوب درس ندادن اما خوب نمره دادن.
راستی در اون تقسیم بندی نمرات استادها،سطح متوسط و غیرقابل پیش بینی رو هم باید اضافه کنم! متوسط کسی که نمره خودت رو دقیقا میده غیرقابل پیش بینی هم یعنی کسی که نمره ات رو با چیزی که نوشتی و بقیه بچه ها مقایسه کنی منطقش رو درک نکنی.

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
نه اصلا دلیلی برای ناراحتی و جبهه گیری وجود نداره.دو تا دیدگاه متفاوت هست و می تونیم با بحث کردن به نتایج خوبی برسیم البته به شرطی که از دید هم به مسائل نگاه کنیم و دنبال درک صحبتهای طرف مقابل باشیم.دوست داشتم نظرم رو به روشنی بیان کنم تا برداشت دیگه ای ازش نشه.

بله همه اینا اتفاق میفته ...
تجربه ثابت کرده آخر اینجور بحث ها یهوووو سرو کله میشکنه
منم با بحثاتون مشکل ندارم ... پست من مبنی بر این نیست که طرف کسیو گرفته باشم یا بخوام تو بحثا دخالت کنم
نظر رو روشن بیان کردن کار درستیه ...

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
باو من چیکار کنم آخه؟ :( من چمیدونستم اینطوریه :(

باز بقول منشی نمیدونستییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟ نمیدونستیییی؟؟؟؟؟؟؟؟ :D
دیگه پیش اومده اگه میخوای مشروط نشی بشین مثه بچه آدم :دی درستو بخون تا نمرت بالا شه درغیراینصورت تقصیر خودتم هست نه استاد :D

منشی که خیلی باحاله پیشرفته با صمیمی برداشته بودیم رفتیم بهش میگیم تو نمیتونی جابجا کنی میگفت:ترسیدی؟:D ما::blink:

عادتشه اون :D

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302

اگر ریزت با کارگره که خیالت راحت ،۱۵ ۱۶ میگیری مثل هلو.

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
زودتر میگفتی خب ... دق کرد از بس واسه مشروطیه نیومدش عزاداری کرد

آره بابا ،واسه کارگر فقط آدم باید جزوشو حفظ بکنه.فوقش یه تغییر کوچیک میده تو سوالش.

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
ماده 47 برای شما هاست که با استناد به اوون اخراج نمیشی.یک تعهد میدی و ادامه میدی
قوانین رو تو خود enroll نوشته میتونی بخونی

البته یک ماده دیگه هم هست برای تصحیح نمره ها که نمیدونم کدومه کسی گیر اورد به ما هم بگه که نیاز داریم :دی

این تعهدو چجوری میگیرن؟ قبل از انتخاب واحد(ترم بعد) می گیرن ؟ بعدش می گیرن؟ یکی میگفت زنگ میزنن خونه درسته؟ :blink:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اکثر استادامون همینن
جزوه رو حفظ باشی مسئله تمامه
فقط سید احد پ.س.سن ! سوالا را رو از مثال حل شده های کتاب میده , بعد شکلو که از کتاب کپی میگیره با راه حل کپی میگیره میزاره تو برگه :دی

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
این تعهدو چجوری میگیرن؟ قبل از انتخاب واحد(ترم بعد) می گیرن ؟ بعدش می گیرن؟ یکی میگفت زنگ میزنن خونه درسته؟ :blink:

تجربه نداشتم
نمیدونم
زنگ زدن هم من شنیدم ولی مثل اینکه تو ازاد از این خبرا نیست

فقط سید احد پ.س.سن ! سوالا را رو از مثال حل شده های کتاب میده , بعد شکلو که از کتاب کپی میگیره با راه حل کپی میگیره میزاره تو برگه :دی

چه خوب :)
لطفعلی شمیرانی هم خوبه
سوالای امتحان عین جزوه فقط یک مشکل هست اوونم اینکه از 7 تا سوال به 3 تاش نمیرسی جواب بدی. از بس که جواباش طولانیه

بالا