• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

sanandreas

Registered User
لایک‌ها
32
گسی می دونه سید صالحی برای سیگنال چند تا سوال داده ترمای قبل و بیشتر رو چه مباحثی بوده؟

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
sobbing.gif
sobbing.gif
sobbing.gif
sobbing.gif

bad%20news.gif
angry.gif
angry8.gif
angry.gif

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
صرفا جهت اطلاع بعضی از دوستان:
مختون نمیکشه برید حذف کنید دیگه حَی میاید غورغور میکنید اعصاب مارم میریزید بهم :hmm:

چه ادمایی پیدا میشن خدایی ها

از این حرفا گذشته اگر امکان حذف کردن درس از طریق سرجلسه نرفتن برای دانشگاه آزادی ها وجود نداشت الان خیلی از ماها کلی جلوتر از الان بودیم.

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
از این حرفا گذشته اگر امکان حذف کردن درس از طریق سرجلسه نرفتن برای دانشگاه آزادی ها وجود نداشت الان خیلی از ماها کلی جلوتر از الان بودیم.

واقعا!!!!!!!!!!!

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822

بالاخره دانشگاه آزادم فکر جیب خودشو کرده میاد یه قانونی رو میذاره !...نه واقعا فکر کردید دلش به حال ما سوخته؟؟؟:hmm:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

بالاخره دانشگاه آزادم فکر جیب خودشو کرده میاد یه قانونی رو میذاره !...نه واقعا فکر کردید دلش به حال ما سوخته؟؟؟:hmm:
همینه میگن ایرانیا تو سختی پیشرفت میکنن دیگه ! جنبه امکانات نداریم.

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
این قانون دانشگاه ازاد خیلی هم مسخرس
ماکاردانی بودیم وحذف وازاین جنگولک بازی هانداشتیم همه صبح اندازه 5بلد بودیم میرفتیم استادم وقتی سطح کلاسو میدید شروع میکرد به بردن به نمودار اینطور بود که هرترم 20تاپاس میشد:cool:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بچه ها اینجا کسی برنامه متلب بلده؟
مییخوام یه مدار انالیز کنم.

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
حاجیمون ،حاج آقامه دیگه :happy:
حالا چی چی هست اینی که میگی؟ :) چی میخوای دقیقا؟ که صبح ازش بپرسم :)
ما پسرا به بابامون میگیم حاجی
اما شوما دخترا به دونفر میگید حاجی واسه این پرسیدم:p
بابا اگه با پروتوس یا اورکد کار کرده باشی میبینی که یه مقاومت رو ورمیداری میندازی وسط صفحه و یه مقداری بهش میدی وادامه ماجرا
میخوام ببینم متلبم همچین چیزی داره یا فقط برنامه نویسی هستش
بعد میگن متلب دوقسمت سیمولینگ و اون یکیش یادم نمیاد:D کدومش رو باید برم دونبالش که بتونم مدارات الکترونیکی روانالیز کنم
اصلا متلب محیطش گرافیکیه؟
فقط همین صبه اول بزار صبحونه بخوره بعد بپرس وگرنه فشارش میفته:lol:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
بابا اگه با پروتوس یا اورکد کار کرده باشی میبینی که یه مقاومت رو ورمیداری میندازی وسط صفحه و یه مقداری بهش میدی وادامه ماجرا
بعد میگن متلب دوقسمت سیمولینگ و اون یکیش یادم نمیاد:D کدومش رو باید برم دونبالش که بتونم مدارات الکترونیکی روانالیز کنم

گرافیکی هم میتونه باشه ولی مقاومت میذاری وسط برای مدارت باید متد و اینجور چیزا بنویسی تا بتونه چیزی که میخوای رو حساب کنه

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
هی ه ه ..نمره ازمایشگاه من هنوز نیومده !!!!!:hmm:
قفط یه احتمال میتونه وجود داشته باشه:D

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

ما چرا نباید دلمون به حال خودمون بسوزه.
من کاری با انگیزه دانشگاه آزاد ندارم ولی این قانون،یک مزیت به حساب میاد مشکل از ماست که از هر چیزی استفاده نادرست می کنیم.
هر تصمیمی بگیرند اشتباه عمل می کنیم بعدش هم دنبال انگیزه و توطئه پنهان پشت اون تصمیم می افتیم.انگار دوست داریم احساس قربانی بودن داشته باشیم.اینطوری همیشه بقیه مقصر هستند و ما قربانی تصمیمات بقیه هستیم و مجبور نیستیم جوابگوی چیزی باشیم.

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
:specool::thumbsup::guitar::graduated:specool::thumbsup::guitar::graduated:specool::thumbsup::guitar::graduated:specool::thumbsup::guitar::graduated

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
حاجیمون فرمودن اگه یه مدار الکتریکی ساده مثلا مقاومت خازن و ازینجور چیزا میخوای ، یه نرم افزار دیگه هست PSPICE ، ساده س با اون کار کن
ولی اگه میخوای سیستم شبیه سازی کنی مثه سیستم قدرت :)wacko::blink:) یا ماشین الکتریکی :)wacko:) یا همون مدار که همه حالتها رو بده،که در حد فوق لیسانس هست و تحلیل کامل ، میری متلب شبیه سازی میکنی که باید خیلی فاکتورا رو لحاظ کنی وگرنه کارنمیکنه ، چون محیط سیمولیشنش ساده نیس،باید متلب کار باشی. :wacko:

الان اینا رو که گف که من نفهمیدم هرچی گفت عینشو برات تایپ کردم :D

بعد آخر سر فرمودن اگه بگی دقیقا درسی که داری چیه یا چیو میخوای آنالیز کنیو اینا،بهتر میتونه پاسخ بده :)

بالا