• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
لایک کردیم که قهر نکنی :D
کار درست میکنی ... به این میگن هم اقتصاد هم سیاست ... البته بقول تسلا باید همه اینارو به نفع خودمون تغییر بدیم
دست شما درد نکنه ولی شوخی کردم
اما یه پیشنهاد به شما ودیگر بزرگان جمع که ترم های متوالی دراین جا بودید تمام تجاربتون با استادایی که داشتید رویه جا همه رو بنویسید تاهمگان درتمام سال دیگر که مانیستیم استفاده کنن .دقیقا همون کاری که من ترم پیش کردم وهمه استادرو نوشتم
تاچند روز اینده واسه این ترم رو هم مینویسم این طوری بچه ها کیف میکنن:D
.........
الانم رفتم ببینم ازدرسهای اقیمانده چی هست بردارم دیدم از19 واحد موندم هیچ درسی ارایه نشده:blink:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
میدونی 2 متر چقدره؟ :) همه فوق العاده ها رو از متن بالا حذف کنی درست میشه.اما به نظرم کلا الکترونیک برداشتن توی تابستون منطقی نیست مگر اینکه واقعا مجبور باشی.توی 4 سال گذشته تا جایی که من یادم میاد هیچ وقت الکترونیک توی تابستون ارائه نشده بود.

واقعا 2متر نیست ؟؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
دست شما درد نکنه ولی شوخی کردم
اما یه پیشنهاد به شما ودیگر بزرگان جمع که ترم های متوالی دراین جا بودید تمام تجاربتون با استادایی که داشتید رویه جا همه رو بنویسید تاهمگان درتمام سال دیگر که مانیستیم استفاده کنن .دقیقا همون کاری که من ترم پیش کردم وهمه استادرو نوشتم
تاچند روز اینده واسه این ترم رو هم مینویسم این طوری بچه ها کیف میکنن:D
.........
الانم رفتم ببینم ازدرسهای اقیمانده چی هست بردارم دیدم از19 واحد موندم هیچ درسی ارایه نشده:blink:

در آینده ای نه چندان دور ;) اینکارو میکنم درسامو با استادایی که گذروندم رو میذارم
مرسی از پیشنهاد مفیدت

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
میدونی 2 متر چقدره؟ :) همه فوق العاده ها رو از متن بالا حذف کنی درست میشه.اما به نظرم کلا الکترونیک برداشتن توی تابستون منطقی نیست مگر اینکه واقعا مجبور باشی.توی 4 سال گذشته تا جایی که من یادم میاد هیچ وقت الکترونیک توی تابستون ارائه نشده بود.برداشتن الکترونیک با فرخی توی تابستون برای کسی که در طول 1 ماه خوب نخونه و بخواد شب امتحانی پاس کنه شبیه یک کابوسه!
حالا دومتر نه195نه190 من که متر نبردم مترش کنم:lol: اما درهمین حدوده
نخیرم تمام فوق العاده ها لازمه. اینو من نمیگم تمام بچه هامیگن اونجایی که نظر شخصیم باشه رو من جدا مینویسم
در ضمن من اصلا باحرفت که برداشتن درس سخت تو ترم تابستون منطقی نیست،مخالفم
اصولا سنگین ترین دروس روباید تابستون برداشت.این روهم براساس تجاربم میگم

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
نخیرم تمام فوق العاده ها لازمه. اینو من نمیگم تمام بچه هامیگن اونجایی که نظر شخصیم باشه رو من جدا مینویسم

منم با برداشتن درس سنگین توی تابستون مخالفم :D
این ترم به همه ثابت کرد درس سنگین توی زمان کوتاه چه بلایی سر آدم میاره

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
منم با برداشتن درس سنگین توی تابستون مخالفم :D
این ترم به همه ثابت کرد درس سنگین توی زمان کوتاه چه بلایی سر آدم میاره
ببین این ترم فرق داشت شما باید 20 واحد رومیخوندی!
اما تابستون 6واحده
من یه بارکاردانی تابستون این کارو کردم
تلویزیون 3واحد جزوه حدود 200صفحه پشت ورو
الکترونیک صنعتی به سختی دوبرابر الکترونیک صنعتی اینجا
ترم بعدش اونایی که 20 تا برداشته بودن وایناهم جزوش ود خون گریه میکردن!

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

فکر نمی کنم 190 هم باشه.من یک ساله ندیدمش شاید هنوز توی سن رشده؟
برچه اساسی میگی سخت ترین درس ها رو باید توی تابستون برداشت.من فکر می کنم توی گرمای شدید تابستون دانشگاه رفتن،خوندن مطالب سنگین و زیاد توی 1 ماه با در نظر گرفتن ماه رمضان،با در نظرگرفتن اینکه استاد توی 1 ماه مسلما نمی تونه مطالب رو به خوبی ترم های عادی شرح بده اگر استاد سخت گیری گیرت بیاد با درنظرگرفتن اینکه حق انتخاب استاد نداری با در نظرگرفتن اینکه از لحاظ روانی میخوای توی تابستون استراحت و تفریح کنی به نظرم برداشتن درس های سنگین معقول نیست مگر اینکه واقعا مجبور باشی. سال پیش ماشین1 توی تابستون برداشتم استادش که خیلی هم ازش خوشم میاد رضا پژمان فر از این موضوع حسابی گلایه داشت که توی تابستون نباید درسی مثل ماشین1 ارائه بشه و به خاطر پولی که از دانشگاه طلب داشته مجبور شده قبول کنه تابستون درس بده.حالا الکترونیک1 که مطالبش ظریف تره و مشکل تر از ماشین1 هست.

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
اندیشه 2 و اخلاق رو میشه باهم برداشت؟
اصولا سیستم اخطار میده ونمیزاره برداری(ترم پیش به من اجازه نداد)
اگه ترم اخر باشی اموزش مجوز این کاروبهت میده

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
فکر نمی کنم 190 هم باشه.من یک ساله ندیدمش شاید هنوز توی سن رشده؟
برچه اساسی میگی سخت ترین درس ها رو باید توی تابستون برداشت.من فکر می کنم توی گرمای شدید تابستون دانشگاه رفتن،خوندن مطالب سنگین و زیاد توی 1 ماه با در نظر گرفتن ماه رمضان،با در نظرگرفتن اینکه استاد توی 1 ماه مسلما نمی تونه مطالب رو به خوبی ترم های عادی شرح بده اگر استاد سخت گیری گیرت بیاد با درنظرگرفتن اینکه حق انتخاب استاد نداری با در نظرگرفتن اینکه از لحاظ روانی میخوای توی تابستون استراحت و تفریح کنی به نظرم برداشتن درس های سنگین معقول نیست مگر اینکه واقعا مجبور باشی.
بابا یاشما خیلی بلندی واستاد روریز میبینی یافکر میکنی 190چیه؟
رفیق من که 170حدودا قدش بود داشت باهاش حرف میزد اون یه سر وگردن بلند بود
راستی بچه ها یادم نره یکم هم استاد بپیچونیه(الان تسلا میگه نه:lol:)
آهان شما میخوای توی تابستون استراحت بکنی! تفریح بکنی!روزه بگیری!گرما هم نخوری! بله واسه همچین طرزفکری برداشتن تنظیم خانواده هم سخته

sanandreas

Registered User
لایک‌ها
32
یه توضیح درباره فرخی لایک نکنی دیگه چیزی نمیگم ها!:D
چون استاد گروه الکترونیک هستش یه توضیح بدم که بچه ها این ترم باهاش داشتن
یه استاد باقد بالای 2متر
لات بازی حرف میزنه تنها استادی دیدم که توحیاط دانشگاه جلوی شونصدتا دانشجو دستاشو کرده بود توجیب پالتوش وسیگار میکشید عین بنز
فوق العاده فوق العاده حالیشه
فوق العاده سخت گیره
فوق العاده نمره کم میده
مثلا ازمایشگاه مدارمجتمع به بچه ها تورنج 12 نمره داده!

فرخی یه استاد دیوانه اس ما باهاش برداشته بودیم جلسه اول و نرفتم. جلسه دو برداشت اسم ما رو خوند بیا با تخته سوال حل کن گفتم استاد من نبودم جلسه قبل گفت برو حذف کن پس. منم دیگه نرفتم کلاساش و

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
بابا یاشما خیلی بلندی واستاد روریز میبینی یافکر میکنی 190چیه؟
رفیق من که 170حدودا قدش بود داشت باهاش حرف میزد اون یه سر وگردن بلند بود
راستی بچه ها یادم نره یکم هم استاد بپیچونیه(الان تسلا میگه نه:lol:)
آهان شما میخوای توی تابستون استراحت بکنی! تفریح بکنی!روزه بگیری!گرما هم نخوری! بله واسه همچین طرزفکری برداشتن تنظیم خانواده هم سخته

حدودا 170؟دوست شما دختره یا پسر؟چون حدودا 170 برای پسرکه قد کوتاهی به حساب میاد اگر هم دختر باشه که معمولا پسرها یه سروگردن بلندتر از دخترها هستند و این چیز عجیبی نیست.خب اگر فرخی 185 هم باشه از دوست شما یه سروگردن بلندتره.
من مقایسه کردم ترم تابستون رو با ترم های عادی.گفتی برداشتن درس های سخت توی ترم تابستون بهترین کاره.من هم گفتم با این وضع و با این همه مزیتی که ترم های عادی نسبت به ترم تابستون دارن چرا باید اینکار رو کرد.
همه دوست دارن توی تابستون با توجه به گرمای هوا بعد از دو ترم درس خوندن استراحت کنند.عجیبه؟اگر غیر از این بود که همه درس ها رو توی تابستون ارائه می کردن و 3 ترم در سال داشتیم.توجه کردی که خیلی از دانشگاه ها اصلا چیزی به نام ترم تابستان ندارند و بیشتر استادها و دانشجوها اصلا طرف ترم تابستون نمیان مگراینکه مجبور باشن.دلیلش چیه؟
وقتی درس های ساده تر رو برداری میتونی هم استراحت کنی هم بخونی.کسی که میتونسته الک1 رو توی 4 ماه در شرایط بهتر به مرور یادبگیره اما ازش 10 هم نگرفته حالا میخواد توی 1 ماه توی تابستون یادبگیره؟

Last edited:

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
اندیشه 2 و اخلاق رو میشه باهم برداشت؟

عمومی هر چند تا که میخواهی
تو یک ترم فقط میشه یک درس از دروس معارف اسلامی رو برداشت (مگر اشنایی با قران هم برداری کنارش)
اشنایی با قران + تنظیم خانواده +تربیت + فارسی + معارف + ... میشه مشکلی نیست

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
عمومی هر چند تا که میخواهی
تو یک ترم فقط میشه یک درس از دروس معارف اسلامی رو برداشت (مگر اشنایی با قران هم برداری کنارش)
اشنایی با قران + تنظیم خانواده +تربیت + فارسی + معارف + ... میشه مشکلی نیست
دقیقا همینه

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
حدودا 170؟دوست شما دختره یا پسر؟چون حدودا 170 برای پسرکه قد کوتاهی به حساب میاد اگر هم دختر باشه که معمولا پسرها یه سروگردن بلندتر از دخترها هستند و این چیز عجیبی نیست.خب اگر فرخی 185 هم باشه از دوست شما یه سروگردن بلندتره.
من مقایسه کردم ترم تابستون رو با ترم های عادی.گفتی برداشتن درس های سخت توی ترم تابستون بهترین کاره.من هم گفتم با این وضع و با این همه مزیتی که ترم های عادی نسبت به ترم تابستون دارن چرا باید اینکار رو کرد.
همه دوست دارن توی تابستون با توجه به گرمای هوا بعد از دو ترم درس خوندن استراحت کنند.عجیبه؟اگر غیر از این بود که همه درس ها رو توی تابستون ارائه می کردن و 3 ترم در سال داشتیم.توجه کردی که خیلی از دانشگاه ها اصلا چیزی به نام ترم تابستان ندارند و بیشتر استادها و دانشجوها اصلا طرف ترم تابستون نمیان مگراینکه مجبور باشن.دلیلش چیه؟
وقتی درس های ساده تر رو برداری میتونی هم استراحت کنی هم بخونی.کسی که میتونسته الک1 رو توی 4 ماه در شرایط بهتر به مرور یادبگیره اما ازش 10 هم نگرفته حالا میخواد توی 1 ماه توی تابستون یادبگیره؟
نمیدونستم قد استاد انقدر مهمه وگرنه اصلا اشاره نمیکردم
چه فرقی داره دختر باشه یاپسر دارم میگم 170:blink:
من چکار دارم 170واسه پسر خوبه یا بده:blink: معمولا ایرانی ها قد مرداشون توسه تامنحنی هستش که ازکوچکی میشه گفت در بزرگی چه قدی خواهند داشت دسته اول دربزرگی 160قدشونه-دسته دوم حدود170-175 دسته سوم فکرکنم بالای175 -180بود.حالا اعدادش خیلی دقیق یادم نیست
ونکته بعدی پسر بود رفیق ما:cool:کلا دخترا با من مشکل دارن .دخترا میخوان یکی باشه که کاراشونو راه بندازه اما من اجازه نمیدم ازم کولی بگیرن بنابراین چندتاشون هستن که منو میبینن زیر زبونی دارن بهم فحش میدن:lol:
البته بقیشون که انسان های شریفی هستن مشکلی نداریم باهم!(خواهشا ازاین هم یه نکته درنیار وبهش گیر نده:D!)
درمورد ترم تابستون هم همدیگر رونمیتونیم راضی کنیم بماند
حرف شما وقتی درسته که در یک ترم 4ماهه فقط یکی دوتا درس سنگین داشته باشی
اما وقتی 4تا ازمایشگاه داشته باشی هرهفته باید 4تاپیش گزارش +4تاگزارش کار واسه هفته قبل +بعضی هاشونم پروزه میگیرن پایان ترم
بعد دوسه تا ازاین 3واحدی توپولاهم داشته باشی میفهمی چه اشکی ازادم درمیاد
به هرحال من اعتقاد به رنج زیاد درزمان کوتاه هستم اما شما به رنج کم ترولی زمان طولانی تر معتقدی هستی که این برمیگرده به خود شخص!
من اصولا از کار فرسایشی بدم میاد مثل لیگ برتر (خواهشا ازاینم یه نکته درنیار:D)

mohmrg

Registered User
لایک‌ها
393
بچه ها مردم از خنده :lol: باو به خدا قدش مهم نیست برام :lol:

نتیجه این شد که عمرا با فرخی بردارم اگه قراره سوال بپرسه بیاره پای تخته و از این حرفا

اصلا با این لیست کلاسهای ارائه شده ترم تابستونی برنمیدارم نخواستیم :lol:

I H O S E I N

Registered User
لایک‌ها
21
چرا اینقدر پشت سر فرخی حرف در میارید!استاد بسیار خوبی است و نمره خودتون رو هم میده و الکترونیک رو هم بهتر از مدار درس میده چون تخصصش الکترونیک هست.من خودم با هاش مدار1 داشتم و بسیار راضی بودم و الکترونیک1 هم ترم پیش ارائه نداد وگرنه با هاش برمیداشتم.درس هم سر کلاس کامل میگه و چون اول هر مبحث دو مثال خودش حل میکنه و بقیه مثال ها رو بچه ها حل میکنند مجبور میشید هر جلسه درسش رو بخونید سر همین من مدار1 شب امتحان هیچی نخوندم!
الکترونیک هم درسته خودم نداشتم باهاش اما از دوستان تعریفش رو زیاد شنیدم
دوستان کسی با پژمانفر کنترل داشته؟چطوراستادی هست؟تعریفش رو تو ماشین زیاد شنیدم اما نشنیده بودم کنترل درس بده!این طور که شنیدم در طول ترم های عادی این دانشگاه فاقد استاد خوب کنترل هست برا همین میخوام تابستون با پژمانفر بردارم نظرتون چیست؟
به نظرتون غیر کنترل دیگه چی بردارم؟

بالا