• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من گفتم خوبه؟
ولی چکار کنیم خدا به هرکس همه چیز رونداده! خب الان من قدم 165هستش برم باخدادعوا کنم.؟ تو منحنی رشد پسرای ایرانی من اون منحنی پایین پایینه بودم:D
بله منم دوست داشتن185 بودم حالا نیستم دیگه چکار کنم؟
الان زنگ زدم فرخی بیاد قدشو خودش اینجا اعلام کنه تا دیگه مشکلی نباشه:p

آقاااا کی گفت بیا برو دعوا کن ... ما هم پایین منحنیم ... اصلا موضوع چیز دیگه بود :wacko:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
20 سانت که نیست مگر طرف زرافه باشه :D

همین الان شما یه خط کش بردار بزار رو شونت تا بالای سرت رواندازه بگیر عمرا زیر 20سانت باشه!
خدا بگم فرخی خدا چکارت نکنه این قدت مایه دردسر شده

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
الان باقدت فخر فروختی دیگه؟:D
واسه همینه که از استادای قد کوتاه همیشه نمره کم میگیری دیگه پس تو فقط بافرخی بردار!
نه باو بحث اصلی اساتید بود همه قد من رو کامنت می دن :lol: نمره رو که به قد استاد نبست می گیرم ازش مگر این که مثل زرین زاد ... باشه نمونش پولادی که باهاش زیاد سازگار نبودم ولی نمرم رو گرفتم با استاد مچ بودن یه مسئلست نمره یه مسئله دیگه استاد کوتاه بهم مزه نمی ده . احساس میکنم مثل درس خون ها ی معدل بالا صجبت می کنم :p

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
همین الان شما یه خط کش بردار بزار رو شونت تا بالای سرت رواندازه بگیر عمرا زیر 20سانت باشه!
خدا بگم فرخی خدا چکارت نکنه این قدت مایه دردسر شده
:D :lol:
نفس عمیق بکش

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
نه باو بحث اصلی اساتید بود همه قد من رو کامنت می دن :lol: نمره رو که به قد استاد نبست می گیرم ازش مگر این که مثل زرین زاد ... باشه نمونش پولادی که باهاش زیاد سازگار نبودم ولی نمرم رو گرفتم با استاد مچ بودن یه مسئلست نمره یه مسئله دیگه استاد کوتاه بهم مزه نمی ده . احساس میکنم مثل درس خون ها ی معدل بالا صجبت می کنم :p

ربط به قد نداره :D
شخصیت مورد داره ...

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
ربط به قد نداره :D
شخصیت مورد داره ...
شخصیت من یا اساتید ؟ :D در هر دو صورت طبیعیه و عادی . کلن با اساتید مسن و قد کوتاه رابطم زیاد خوب نیست . عزت دوست می گفت نسل کسانی که ساختمان داده نمره بالا می گیرن منقرض شده نمرش بهم حال داد خداکنه 20 هم داشته باشیم راستی شما شماره ها و ایمیل هایی رو که داری قبل از این که از این دانشگاه بری بده به دردری یا یکی از دوستان تو پی تی ارشیو ناقض نشه :D

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
دوستان شرمنده وسط قد و وزن سوال درسی میپرسم میشه نظر بدین درباره اینا اگه خوبن تابستون بیام؟
زبان تخصصی ..کرمدل
بررسی سیستم قدرت 1...دعاگوی مجرد
از ماشین...طالبی

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دوستان شرمنده وسط قد و وزن سوال درسی میپرسم میشه نظر بدین درباره اینا اگه خوبن تابستون بیام؟
زبان تخصصی ..کرمدل
بررسی سیستم قدرت 1...دعاگوی مجرد
از ماشین...طالبی
بار اخرت باشه وسط قد استاد وارد شی ها!:lol:
کرمدل ترم پیش اولین بار بود که بان تخصصی ارایه داد اونم همه کلاسا پر شده بود خودش یدونه کلاس واسه خودش باز کرد(حالا نمیدونم واسه خودش نوشابه باز کرد یاکه چی)
ولی اطلاعاتی ازش نیس درست حسابی
تازه به بچه هاگفتم بچه ها باورشون نمیشد ارایه کرده پس دل به زن به دریا بردار بیا واسمون تعریف کن چطوره.
زبان تخصصی فقط جباری:wacko:
بقیه هم نمیشناسم

hamedraha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خردمندی برای درس بررسی 2 چطور استادی هست

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
کرمدل ترم پیش اولین بار بود که بان تخصصی ارایه داد اونم همه کلاسا پر شده بود خودش یدونه کلاس واسه خودش باز کرد(حالا نمیدونم واسه خودش نوشابه باز کرد یاکه چی)
تازه به بچه هاگفتم بچه ها باورشون نمیشد ارایه کرده پس دل به زن به دریا بردار بیا واسمون تعریف کن چطوره.
بقیه هم نمیشناسم

چرا میزنی بابا!!!:D
جباری!!!:blink:کلی بد میگن ازش که..تازه ارائه نداده

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
شخصیت من یا اساتید ؟ :D در هر دو صورت طبیعیه و عادی . کلن با اساتید مسن و قد کوتاه رابطم زیاد خوب نیست . عزت دوست می گفت نسل کسانی که ساختمان داده نمره بالا می گیرن منقرض شده نمرش بهم حال داد خداکنه 20 هم داشته باشیم راستی شما شماره ها و ایمیل هایی رو که داری قبل از این که از این دانشگاه بری بده به دردری یا یکی از دوستان تو پی تی ارشیو ناقض نشه :D

شخصیت استاد
:D نرو بالا بابا 18 داشته و داره ... اون میگه تو جدی نگیر (ستاد تو ذوق زنی)

بقیه هم نمیشناسم

جباری با سخت و برق خوبه ... به نرم افزاریا آلرژی داره ناجور :lol:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
لورام ولرد جواب هردو باهم
لورام تو سرچ کن جباری رو کاملا انالیزشو ترم پیش دادم حال توضیح ندارم
لرد جباری باهیش کی خوب نی .به بزرگ وکوچیک دانشجو واستاد میگه :نکبت

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
لورام ولرد جواب هردو باهم
لورام تو سرچ کن جباری رو کاملا انالیزشو ترم پیش دادم حال توضیح ندارم
لرد جباری باهیش کی خوب نی .به بزرگ وکوچیک دانشجو واستاد میگه :نکبت
بله میدونم ... بی دلیل هم میگه ...
باز روحانی با دلیل به طرف میگه گاگول :D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
عاقا انقدر چرت وپرت گفتم واسه قده این یارو رفتم دیدم خورشتم یه قطره هم اب نداره:( خداروشکر این اینترنت چند لحظه قطع شد من برم یه سر به این بینوا بزنم

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
عاقا انقدر چرت وپرت گفتم واسه قده این یارو رفتم دیدم خورشتم یه قطره هم اب نداره:( خداروشکر این اینترنت چند لحظه قطع شد من برم یه سر به این بینوا بزنم

میگفتی لورام حواسش باشه ... آشپزیش آدمکشه:f34r:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
دوستان می خوام اساتیدی که داشتم رو معرفی کنم بعدش از شما کمک بگیرم بقیه رو هم بزارم تا یه ارشیو درست بشه فعلا 2 تا از اساتید رو نوشتم گذاشتم روی وبلاگ در مورد متنش نظر بدید چه چیزهایی اضافه و چه جیز هایی کم کنم بعد از تکمیل شدن از این حالت خارج و به یه منو تبدیلش می کنم تا بچه ها اول توضیحات رو بخونن بعد بیان بقیه سوالاتشون رو بپرسن

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
دوستان می خوام اساتیدی که داشتم رو معرفی کنم بعدش از شما کمک بگیرم بقیه رو هم بزارم تا یه ارشیو درست بشه فعلا 2 تا از اساتید رو نوشتم گذاشتم روی وبلاگ در مورد متنش نظر بدید چه چیزهایی اضافه و چه جیز هایی کم کنم بعد از تکمیل شدن از این حالت خارج و به یه منو تبدیلش می کنم تا بچه ها اول توضیحات رو بخونن بعد بیان بقیه سوالاتشون رو بپرسن

بد نیست مدل امتحان و اینکه جزوش چیه و ... هم بگی

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
میگفتی لورام حواسش باشه ... آشپزیش آدمکشه:f34r:
یعنی انقدر ازدستم خسته شدی؟ که منو میسپاری به لورام
لورام انقدراشپزیش عالیه که غذایی که خودش درست کنه نمیخوره

بالا