• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

junior_br

Registered User
لایک‌ها
246
چرا اینقدر پشت سر فرخی حرف در میارید!استاد بسیار خوبی است و نمره خودتون رو هم میده و الکترونیک رو هم بهتر از مدار درس میده چون تخصصش الکترونیک هست.من خودم با هاش مدار1 داشتم و بسیار راضی بودم و الکترونیک1 هم ترم پیش ارائه نداد وگرنه با هاش برمیداشتم.درس هم سر کلاس کامل میگه و چون اول هر مبحث دو مثال خودش حل میکنه و بقیه مثال ها رو بچه ها حل میکنند مجبور میشید هر جلسه درسش رو بخونید سر همین من مدار1 شب امتحان هیچی نخوندم!
الکترونیک هم درسته خودم نداشتم باهاش اما از دوستان تعریفش رو زیاد شنیدم
دوستان کسی با پژمانفر کنترل داشته؟چطوراستادی هست؟تعریفش رو تو ماشین زیاد شنیدم اما نشنیده بودم کنترل درس بده!این طور که شنیدم در طول ترم های عادی این دانشگاه فاقد استاد خوب کنترل هست برا همین میخوام تابستون با پژمانفر بردارم نظرتون چیست؟
به نظرتون غیر کنترل دیگه چی بردارم؟

با پژمانفر این ترم تولید و نیروگاه داشتم خوب درس میده با ویدئو پرژکتور درس میده 2-3 تا مثال خودش حل میکنه باقیه مثال هارو بچه ها باید حل کنن که نمره داره میان ترم میگیره که این ترم به خاطر کوتاهی ترم از ما نگرفت تابستون دیگه نمیدونم میگیره یا نه درکل اگه بخونی استاد خوبیه

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
چرا اینقدر پشت سر فرخی حرف در میارید!استاد بسیار خوبی است و نمره خودتون رو هم میده و الکترونیک رو هم بهتر از مدار درس میده چون تخصصش الکترونیک هست.من خودم با هاش مدار1 داشتم و بسیار راضی بودم و الکترونیک1 هم ترم پیش ارائه نداد وگرنه با هاش برمیداشتم.درس هم سر کلاس کامل میگه و چون اول هر مبحث دو مثال خودش حل میکنه و بقیه مثال ها رو بچه ها حل میکنند مجبور میشید هر جلسه درسش رو بخونید سر همین من مدار1 شب امتحان هیچی نخوندم!
دوستان کسی با پژمانفر کنترل داشته؟چطوراستادی هست؟تعریفش رو تو ماشین زیاد شنیدم اما نشنیده بودم کنترل درس بده!این طور که شنیدم در طول ترم های عادی این دانشگاه فاقد استاد خوب کنترل هست برا همین میخوام تابستون با پژمانفر بردارم نظرتون چیست؟
کی گفت استاد بدی هستش؟
اگه توجه کنی درباره باسوادیش دوتا فوق العاده نوشتم!
شما رشتتون چیه؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بچه ها مردم از خنده :lol: باو به خدا قدش مهم نیست برام :lol:

نتیجه این شد که عمرا با فرخی بردارم اگه قراره سوال بپرسه بیاره پای تخته و از این حرفا

اصلا با این لیست کلاسهای ارائه شده ترم تابستونی برنمیدارم نخواستیم :lol:
تو فیلم بی پولی یه جا بود که زنه بچشون رو از بیمارستان میاره خونه
داره حرف مهم میزنه مرده به بی ارزش ترین حرف زنه توجه میکنه واصل رو اهمیت نمیده زنه هم حرصش میگیره اما من اینجا عین خیالم نمیادم
من مشخصات فردیشو رو ازاین بابت میگم که تو ذهن کسی که ندیدش یه هاله ای داشته باشه:D
من باهاش از مجتمع داشتم جلسه دوم داشتم میرفتم سر ازمایشگاه دم کتابخونه دیدم یه دیلاق باسرعت ازبقلم رد شد نمیشناختمش رفتم مسول ازمایشگاه گفت نیومدیدرفتش گفتم بابا 3 شروع میشه الانم دقیقا 3هستش کجا رفتش؟
ازاونجا فهمیدم بپیچونم هست وحذف کردم

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
نمیدونستم قد استاد انقدر مهمه وگرنه اصلا اشاره نمیکردم
چه فرقی داره دختر باشه یاپسر دارم میگم 170:blink:
من چکار دارم 170واسه پسر خوبه یا بده:blink: معمولا ایرانی ها قد مرداشون توسه تامنحنی هستش که ازکوچکی میشه گفت در بزرگی چه قدی خواهند داشت دسته اول دربزرگی 160قدشونه-دسته دوم حدود170-175 دسته سوم فکرکنم بالای175 -180بود.حالا اعدادش خیلی دقیق یادم نیست
ونکته بعدی پسر بود رفیق ما:cool:کلا دخترا با من مشکل دارن .دخترا میخوان یکی باشه که کاراشونو راه بندازه اما من اجازه نمیدم ازم کولی بگیرن بنابراین چندتاشون هستن که منو میبینن زیر زبونی دارن بهم فحش میدن:lol:
البته بقیشون که انسان های شریفی هستن مشکلی نداریم باهم!(خواهشا ازاین هم یه نکته درنیار وبهش گیر نده:D!)
درمورد ترم تابستون هم همدیگر رونمیتونیم راضی کنیم بماند
حرف شما وقتی درسته که در یک ترم 4ماهه فقط یکی دوتا درس سنگین داشته باشی
اما وقتی 4تا ازمایشگاه داشته باشی هرهفته باید 4تاپیش گزارش +4تاگزارش کار واسه هفته قبل +بعضی هاشونم پروزه میگیرن پایان ترم
بعد دوسه تا ازاین 3واحدی توپولاهم داشته باشی میفهمی چه اشکی ازادم درمیاد
به هرحال من اعتقاد به رنج زیاد درزمان کوتاه هستم اما شما به رنج کم ترولی زمان طولانی تر معتقدی هستی که این برمیگرده به خود شخص!
من اصولا از کار فرسایشی بدم میاد مثل لیگ برتر (خواهشا ازاینم یه نکته درنیار:D)

نمی خواستم بحث بلند و کوتاه رو مطرح کنم چون با دوستت سنجیدی گفتم.اگر با یکی که مثلا قد 180 داشته باشه بسنجی و بعد بگی فرخی ازش یه سروگردن بلندتره میشه برآورد کرد فرخی قدش 190 هست.
واقعا از اینکه این همه پست در رابطه با قد فرخی دادم شرمنده ام! :(
بیا یه روز توی تابستون بریم مترش کنیم تا یکی از رموز ناشناخته دنیای علم رو حل کنیم :) در رابطه با تابستان و فرسایشی درس خوندن و اینا هم دیگه بیخیال میشم که نگی گیر داد.
قبول دارم سندرم نکته سنجی دارم ولی دنبال گیر دادن نیستم.

I H O S E I N

Registered User
لایک‌ها
21
کی گفت استاد بدی هستش؟
اگه توجه کنی درباره باسوادیش دوتا فوق العاده نوشتم!
شما رشتتون چیه؟
نمره هم بد نمیده
برق قدرت
شما این ترم سیگنال داشتی؟

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
به چنین پستی هم نیاز داشتیم چون جنبه های دیگه فرخی رو نشون داد.یک قضاوت منصفانه همیشه باید به همه جنبه های شخص یا موضوع نگاه کنه.

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
ببخشید قصد کش دادن موضوع قد فرخی رو نداشتم ولی کلا از مبالغه کردن خوشم نمیاد.فکر می کنم خیلی دوست داریم شایعه سازی و مبالغه کنیم.دلیلش بماند.مثلا چند روز پیش با یکی از بچه ها توی همین تاپیک در رابطه با اکبر قاتل استاد فیزیک بحث کردم! فکر کنم ایشون هم می گفت 2 متر قدشه! مثل فرخی! همه استادهای ما که یه ذره با بقیه فرق می کنند ترسناک هستند و بد درس میدن و بد اخلاقن دومتر قد دارن (یا اگه یه ذره قدکوتاه باشند 160 سانت).اگر شبیه داستان های تخیلی نمیشد می گفتند دو تا شاخ روی سرشه و یک چشم داره! نمی دونم سریال ساختمان پزشکان رو که از شبکه تماشا بازپخش می شد رو تماشا می کردید یا نه دقیقا فرهنگ شایعه سازی و غلو رو در جامعه ایرانی توی یکی از قسمت های آخر این سریال می دیدید(جایی که نیما افشار مدیر ساختمون میشه).درحالیکه که من با این پیرمرد به اصطلاح قاتل درس داشتم بدعنق بود ولی خوب درس داد به من هم خوب نمره داد ولی همه جوره درموردش بد می گن.ببخشید اگر از غلوکردن و حماسه سازی خوشم نمیاد.واقعا قصد ناراحت کردن کسی و گیر دادن نداشتم.

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
ببخشید قصد کش دادن موضوع قد فرخی رو نداشتم ولی کلا از مبالغه کردن خوشم نمیاد.فکر می کنم خیلی دوست داریم شایعه سازی و مبالغه کنیم.دلیلش بماند.مثلا چند روز پیش با یکی از بچه ها توی همین تاپیک در رابطه با اکبر قاتل استاد فیزیک بحث کردم! فکر کنم ایشون هم می گفت 2 متر قدشه! مثل فرخی! همه استادهای ما که یه ذره با بقیه فرق می کنند ترسناک هستند و بد درس میدن و بد اخلاقن دومتر قد دارن (یا اگه یه ذره قدکوتاه باشند 160 سانت).اگر شبیه داستان های تخیلی نمیشد می گفتند دو تا شاخ روی سرشه و یک چشم داره! نمی دونم سریال ساختمان پزشکان رو که از شبکه تماشا بازپخش می شد رو تماشا می کردید یا نه دقیقا فرهنگ شایعه سازی و غلو رو در جامعه ایرانی توی یکی از قسمت های آخر این سریال می دیدید(جایی که نیما افشار مدیر ساختمون میشه).درحالیکه که من با این پیرمرد به اصطلاح قاتل درس داشتم بدعنق بود ولی خوب درس داد به من هم خوب نمره داد ولی همه جوره درموردش بد می گن.ببخشید اگر از غلوکردن و حماسه سازی خوشم نمیاد.واقعا قصد ناراحت کردن کسی و گیر دادن نداشتم.

بزار اینقدر غلو کنن تا غلو دانشان پاره شود :lol:
حالا جدی جدی قدشون 2 متره:D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
تسلا جالب بود نکته سنجیت ... از همینجا به استادات تسلیت میگم :D ;)
احراد :D خداییش 170 واسه پسر کمه یعنی متوسطه رو به پایینه "استاد یه سر و گردن از رفیق 170 بلندتره یعنی همون 180-185"
دیوید ::: تازه بحث قد خاتمه پیدا کرد حالا بیا باز بازش کن ...:)
غرغر :: نمیشه اندیشه 2 و اخلاق رو با هم برداشت یکی از بچه ها گفت بهت که اگز ترم آخر باشی بهت مجوز میدن و ایتکه هر ترم یه درس معارف بجز آشنایی با قراآن و وصایا

پ.ن:: دیگه حس نقل قول نبود

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
تسلا جالب بود نکته سنجیت ... از همینجا به استادات تسلیت میگم :D ;)
احراد :D خداییش 170 واسه پسر کمه یعنی متوسطه رو به پایینه "استاد یه سر و گردن از رفیق 170 بلندتره یعنی همون 180-185"
دیوید ::: تازه بحث قد خاتمه پیدا کرد حالا بیا باز بازش کن ...:)
غرغر :: نمیشه اندیشه 2 و اخلاق رو با هم برداشت یکی از بچه ها گفت بهت که اگز ترم آخر باشی بهت مجوز میدن و ایتکه هر ترم یه درس معارف بجز آشنایی با قراآن و وصایا

تازه من نبودم بحث رو هیجانی کنم دوستان قد من 190 خودم نمی گم برای گواهینامه دکتر با متر گرفت . استاد باید قد بلند باشه قد کوتاه باشه من زیاد حرفاش رو گوش نمی کنم . نمی دونم چرا ؟
از این مسائل بگذریم کسی شماره عزت دوست رو داره می خوام زنگ بزنم ازش بپرسم چرا 2 نمره از من کم کرد؟ بهم داده 18 استاد ... اعصاب ندارم . نمی خوام اعتراض بزنم چون صایست ولی نامردی کم کرد پاریاب هم میلیمتری تصحیح می کنه فکر کنم شانس اوردم حوب نوشته بودم وگرنه می نداختم . معین تقوی سر نمر ه اذیت می کنه؟ یعنی یه بخش حل رو ننویسی کل نمره پر ؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
تازه من نبودم بحث رو هیجانی کنم دوستان قد من 190 خودم نمی گم برای گواهینامه دکتر با متر گرفت . استاد باید قد بلند باشه قد کوتاه باشه من زیاد حرفاش رو گوش نمی کنم . نمی دونم چرا ؟
از این مسائل بگذریم کسی شماره عزت دوست رو داره می خوام زنگ بزنم ازش بپرسم چرا 2 نمره از من کم کرد؟ بهم داده 18 استاد ... اعصاب ندارم . نمی خوام اعتراض بزنم چون صایست ولی نامردی کم کرد پاریاب هم میلیمتری تصحیح می کنه فکر کنم شانس اوردم حوب نوشته بودم وگرنه می نداختم . معین تقوی سر نمر ه اذیت می کنه؟ یعنی یه بخش حل رو ننویسی کل نمره پر ؟

شمارشو دارم ولی 18 شدی مطمئنن همه چیو بررسی کرده ببینه یکی نمرش خوب میشه سعی میکنه درست صحیح کنه خیلی ریز صحیح میکنه بنظرم کلا خودت رو ضایع نکنی بهتره
تا جاییکه من میدونم از همونی که حل نکردی کم میکنه نه همه رو
ترم 3 بودی؟ 190 قد داشتی :D اطلاعات خوبی واسه بقول بچه ها کفش شدنته
یه سوال پیش اومد ... گواهینامه مگه قد رو میگیرن ؟؟!! :blink: یا جدیدا میگیرن

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112

الکی الکی خودتو جذاب نکن تو قدت زورکی185 میشه
از عزت 18 گرفتی دو قرتو نیمتم باقیه ول کن بابا حالا چن واحد پاسوندی

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
شمارشو دارم ولی 18 شدی مطمئنن همه چیو بررسی کرده ببینه یکی نمرش خوب میشه سعی میکنه درست صحیح کنه خیلی ریز صحیح میکنه بنظرم کلا خودت رو ضایع نکنی بهتره
تا جاییکه من میدونم از همونی که حل نکردی کم میکنه نه همه رو
ترم 3 بودی؟ 190 قد داشتی :D اطلاعات خوبی واسه بقول بچه ها کفش شدنته
یه سوال پیش اومد ... گواهینامه مگه قد رو میگیرن ؟؟!! :blink: یا جدیدا میگیرن
دمت گرم دیگه ترم 4 تموم شد کل ملت ما رو می شناسن :cool: مشخصات قد 190 وزن 80 چهره : عینکی و خندان نشناختی به دردری بگی منو بهت نشون می ده بله معاینه پرشکی چشم قد وزن و چند تا جنگولک بازی دیگست

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
نمی خواستم بحث بلند و کوتاه رو مطرح کنم چون با دوستت سنجیدی گفتم.اگر با یکی که مثلا قد 180 داشته باشه بسنجی و بعد بگی فرخی ازش یه سروگردن بلندتره میشه برآورد کرد فرخی قدش 190 هست.
واقعا از اینکه این همه پست در رابطه با قد فرخی دادم شرمنده ام! :(
بیا یه روز توی تابستون بریم مترش کنیم تا یکی از رموز ناشناخته دنیای علم رو حل کنیم :) در رابطه با تابستان و فرسایشی درس خوندن و اینا هم دیگه بیخیال میشم که نگی گیر داد.
قبول دارم سندرم نکته سنجی دارم ولی دنبال گیر دادن نیستم.
به نظر شما یه سر وگردن 10 سانته؟
سندروم نکته سنجی رو خوب اومدی.
یه رفیق دارم همین جوریه ومن انقدر باهاش بحث های فرسایشی کردم عادت دارم اگه نمیدونستم واسه تی جی هستی اصلا فکر میکردم خودشی اصلا دراین حد نکته سنجیتون شبیه همه
بعدازظهر ببینمش بهش میگم:lol:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
الکی الکی خودتو جذاب نکن تو قدت زورکی185 میشه
از عزت 18 گرفتی دو قرتو نیمتم باقیه ول کن بابا حالا چن واحد پاسوندی
دادا خودم که اندازه نگرفتم شاکی می شی تازه 5 سانت زیاد فرقی نداره مسئله اصلی در مورد اساتید قد کوتاه بود نمی دونم چرا باهاشون رابطه خوبی ندارم استاد باید مثل صیدی باشه باحال و خندان یا مثل عزت دوست با جنبه نه مثل زرین زاد ...
فعلا 16 تاش اومده معین تقوی محاسبات مونده فعلا 2 تا شگفتی داشتم بهم خیلی مزه دادند یکی حسینی یکی عزت

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
دمت گرم دیگه ترم 4 تموم شد کل ملت ما رو می شناسن :cool: مشخصات قد 190 وزن 80 چهره : عینکی و خندان نشناختی به دردری بگی منو بهت نشون می ده بله معاینه پرشکی چشم قد وزن و چند تا جنگولک بازی دیگست

واسه ما فقط چشم بود :D خوشش اومده ازت قدتم گرقته :D
من که نشناختم پس مراسم شناسایی داشتید

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010

من گفتم خوبه؟
ولی چکار کنیم خدا به هرکس همه چیز رونداده! خب الان من قدم 165هستش برم باخدادعوا کنم.؟ تو منحنی رشد پسرای ایرانی من اون منحنی پایین پایینه بودم:D
بله منم دوست داشتن185 بودم حالا نیستم دیگه چکار کنم؟
الان زنگ زدم فرخی بیاد قدشو خودش اینجا اعلام کنه تا دیگه مشکلی نباشه:p

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
به نظر شما یه سر وگردن 10 سانته؟
سندروم نکته سنجی رو خوب اومدی.
یه رفیق دارم همین جوریه ومن انقدر باهاش بحث های فرسایشی کردم عادت دارم اگه نمیدونستم واسه تی جی هستی اصلا فکر میکردم خودشی اصلا دراین حد نکته سنجیتون شبیه همه
بعدازظهر ببینمش بهش میگم:lol:

20 سانت که نیست مگر طرف زرافه باشه :D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
الان باقدت فخر فروختی دیگه؟:D
واسه همینه که از استادای قد کوتاه همیشه نمره کم میگیری دیگه پس تو فقط بافرخی بردار!

بالا