• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان برقی کمک
برای کارآموزی کدوم استاد بهتره ؟
بیشتر رو این دو تا مورد بررسی کنید که اولا به محل کارآموزی کلا سر نزنه، اصلا همچین استادی هست بین اینا که کلا سر نزنه ؟
دوما آخر ترم واسه گزارش کارآموزی خیلی گیر نباشه، هر چی بهش بدی قبول کنه

در ضمن اگه بین اینا استادی هست که خیلی خطرناکه ، اونو هم لطف کنید بگید، ممنون

جلوه مقدم- سرپاک- شمسینی غیاثوند- طالبی- جواد علمایی- فلاح تفتی

junior_br

Registered User
لایک‌ها
246
دوستان برقی کمک
برای کارآموزی کدوم استاد بهتره ؟
بیشتر رو این دو تا مورد بررسی کنید که اولا به محل کارآموزی کلا سر نزنه، اصلا همچین استادی هست بین اینا که کلا سر نزنه ؟
دوما آخر ترم واسه گزارش کارآموزی خیلی گیر نباشه، هر چی بهش بدی قبول کنه

در ضمن اگه بین اینا استادی هست که خیلی خطرناکه ، اونو هم لطف کنید بگید، ممنون

جلوه مقدم- سرپاک- شمسینی غیاثوند- طالبی- جواد علمایی- فلاح تفتی

خیالت راحت هیچ کسی سر نمیزنه
از بین اینا علمایی خوبه و طالبی افتضاحه بهیچ وجه سمتش نرو

mehdi7171

Registered User
لایک‌ها
38
طالبی چرا افتضاحه ؟ چه خصوصیتی داره که همه اینقدر بدشو میگن؟
آخه من ایشالله این تابستون میخوام فارغ شم، دیگه مجبورم که آز سیستم قدرت رو با طالبی بردارم و چاره ای نیست ظاهرا
بی زحمت یه راهنمایی کن چه جوری باهاش بگذرونم و زخمی نشم

کارآموزی خودت با کی داشتی ؟ موقع تحویل گزارش دقیقا چی خواست ازت؟ از توی گزارش سوال و جواب کرد و کارایی که تو محل کارآموزی کردی رو دقیقا میخواست ازت که نوشته باشی تو گزارش ؟
ببخشید زیاد سوال کردم :D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
اخر علمایی چطوری هستش؟ دونظر متفاوت ودقیقا برعکس هم:blink:

sadegh-a

Registered User
لایک‌ها
31
بچه ها كسي استاد شهاب شجاعي رو نميشناسه ؟

ميخوام ترموديناميك بردارم باهاش !!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
بچه ها كسي استاد شهاب شجاعي رو نميشناسه ؟

ميخوام ترموديناميك بردارم باهاش !!
تو همونی نیستی که آمار یه استادو تو هر صفحه دوبار میپرسیدی , کسی نمیشناخت بازم میپرسیدی؟:D

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

ملت این هفته ذوق مرگ شدن بخصوص برخی دخترا:lol:
معمول بود ملت عادت داشتن به 8 سال یکبار جشن و ازخود بیخود شدن و.....این هفته دوبار از خود بیخود شدن و.....:lol: خلاصه تو تاریخ موندگار شد دیگه - بعضی ها یه کارایی میکردن که انگار اگه این فرصت رو از دست بدن تا آخر عمرشون حصرت میخورن:lol: چه صحنه هایی رو که ملت تو خیابون رقم زدن
جالبه بدونید من از خونه اصن درنیومدم و ندیدم خیابونا رو :lol: ولی با توجه به شناختی که دارم گفتم اینو و میدونم 100% درسته :دی هه
:lol:

از یه جهت خدارو شکر میکنم خدایی دیگه دهن من یکی اسفالت شده بود از بسکه گفتن حماسه ملبورن ,حماسه ملبورن اوووووووووووووووووووووووه ه ه میدونی از 97 بود هی میگفتن حماسه ملبورن
حالا تا 17 سال دیگه هی میگن حماسه اولسان, حماسه اولسان :lol: احتمالا 17 سال دیگه در چنین روزی میگن حماسه کابل یا......والا

Last edited:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

ملت این هفته ذوق مرگ شدن بخصوص برخی دخترا:lol:
معمول بود ملت عادت داشتن به 8 سال یکبار جشن و ازخود بیخود شدن و.....این هفته دوبار از خود بیخود شدن و.....:lol: خلاصه تو تاریخ موندگار شد دیگه - بعضی ها یه کارایی میکردن که انگار اگه این فرصت رو از دست بدن تا آخر عمرشون حصرت میخورن:lol: چه صحنه هایی رو که ملت تو خیابون رقم زدن
جالبه بدونید من از خونه اصن درنیومدم و ندیدم خیابونا رو :lol: ولی با توجه به شناختی که دارم گفتم اینو و میدونم 100% درسته :دی هه
:lol:

از یه جهت خدارو شکر میکنم خدایی دیگه دهن من یکی اسفالت شده بود از بسکه گفتن حماسه ملبورن ,حماسه ملبورن اوووووووووووووووووووووووه ه ه میدونی از 97 بود هی میگفتن حماسه ملبورن
حالا تا 17 سال دیگه هی میگن حماسه سئول, حماسه سئول :lol: احتمالا 17 سال دیگه در چنین روزی میگن حماسه کابل یا......والا

:blink: نبودیی ببینی ... پسرا قر تو کمرشون فراوون بود نمیدونستن کجا بریزن ... همه رقاص بودن ...
دخترا هم از ماشینا آویزون ... قر میدادن و جیغ میکشیدن...
شده بود وضعیت 4شنبه سوری ... یه سری هم اون وسط گروهشونو آورده بودن تکنو میزدن :D
راست میگی ملت از خود بی خود شدن ...

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خب خدا رو شکر اخرین نمره هم همین الان اومد معلوم بود استادم توخیابونا داشته بوق میزده وحرکت های موزون داشته که الان نمره ها روزده:D
فردا یا پس فردا اساتید این ترم که بنده رو مورد عنایتشون قراردادن مورد عنایتشون اینجا قرارمیدم طبق رسم ترم قبل

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
:blink: نبودیی ببینی ... پسرا قر تو کمرشون فراوون بود نمیدونستن کجا بریزن ... همه رقاص بودن ...
دخترا هم از ماشینا آویزون ...

اتفاقا این زیبا ترین و منطقی ترین صحنه هست من منظورم صحنه هایی مثل صحنه های جشن ریاست جمهوری تو کرج هست نمیدونم بودی یا نه!! یدی یا شنیدی ......
البته منم نبودم ولی راوی با چنان شور و شوقی تعریف میکرد گویی بهشت رو بهش داده بودن اون شب:( تاسف بار بود که یه نفر انقدر عقده داشته باشه تا از یه جشن استفاده کنه واسه تخلیه عقده هاش:(تو جم

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
من هم تبریک میگم ولی تیم بد بازی کرد.چهار تا پاس درست به هم ندادن.یه شوت سمت دروازه نزدن یک کار گروهی خوب توی این بازی ندیدم فقط خوب دفاع کردند 90 دقیقه زیر فشار بودن و توپ دفع می کردن.گل هم که روی اشتباه بزرگ مدافع کره و سماجت و حرفه ای گری قوچان نژاد بود نه کار تیمی.اگر مدافع کره اون اشتباه رو نمی کرد الان باید میرفتیم پلی آف.بیخود نیست با 4 تا سهمیه برای آسیا یک بار درمیون میریم جام جهانی چون روی اتفاقات فوتبال خیلی حساب باز می کنیم.اینطوری هر دفعه باید حماسه ای خلق بشه که بریم.

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دخترا هم از ماشینا آویزون ... قر میدادن و جیغ میکشیدن...
شده بود وضعیت 4شنبه سوری ... یه سری هم اون وسط گروهشونو آورده بودن تکنو میزدن :D
منم خونه بودم ولی میگن ولیعصر مردم ریخته بودن بیرون شعارهای سیاسی هم میدادن وحرکت های موزون بماند
من داشتم فکر میکردم اگه مردم این انرژی که امروز روبه کار میبردن ، واسه گرونی به کارببرن کلا انقلاب جدیدی خواهیم داشت

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

اتفاقا این زیبا ترین و منطقی ترین صحنه هست من منظورم صحنه هایی مثل صحنه های جشن ریاست جمهوری تو کرج هست نمیدونم بودی یا نه!! یدی یا شنیدی ......
البته منم نبودم ولی راوی با چنان شور و شوقی تعریف میکرد گویی بهشت رو بهش داده بودن اون شب:( تاسف بار بود که یه نفر انقدر عقده داشته باشه تا از یه جشن استفاده کنه واسه تخلیه عقده هاش:(تو جم

نه نشنیدم
نمیشه گفت همشون عقده ای بودناا (واسه جشن ریاست جمهوری عقده ای بودن :D ) ... در زمان شاه همینطوری بوده (طبق گفته ها) و خیلی عادی بوده ... ولی الان چون نبوده همه به چشمه دیگه ای میبینن
شادی رو از مردم گرفتن که باید اینطور خودشونو تخلیه کنن ...

منم خونه بودم ولی میگن ولیعصر مردم ریخته بودن بیرون شعارهای سیاسی هم میدادن وحرکت های موزون بماند
من داشتم فکر میکردم اگه مردم این انرژی که امروز روبه کار میبردن ، واسه گرونی به کارببرن کلا انقلاب جدیدی خواهیم داشت

آره شعار سیاسی هم میدادن ... موضوع وصل شده بود به جنبش سبز :)
واسه اینککه سر گرانی بخوان بذارن نیازه که باهم متحد باشن که همه ناراضین ولی از ترس منافع و ... کسی جرات نداره ...

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
من هم تبریک میگم ولی تیم بد بازی کرد.چهار تا پاس درست به هم ندادن.یه شوت سمت دروازه نزدن یک کار گروهی خوب توی این بازی ندیدم فقط خوب دفاع کردند 90 دقیقه زیر فشار بودن و توپ دفع می کردن.گل هم که روی اشتباه بزرگ مدافع کره و سماجت و حرفه ای گری قوچان نژاد بود نه کار تیمی.اگر مدافع کره اون اشتباه رو نمی کرد الان باید میرفتیم پلی آف.بیخود نیست با 4 تا سهمیه برای آسیا یک بار درمیون میریم جام جهانی چون روی اتفاقات فوتبال خیلی حساب باز می کنیم.اینطوری هر دفعه باید حماسه ای خلق بشه که بریم.

:lol:یه نفر حرف جالبی در مورد بازی امشب زد -گفت:
همه میگن امشب بچه ها از جون مایه گزاشتن ولی من میگم جون کندن تا گل نخورن:lol:
راستم میگه اون موقعیت های 100% رو یادت بیاد بخصوص اونی که دم دروازه بود و احمدی 2 بار دفع کرد خدایی با جون کندن بیخودی بردن
نه تکنیکی ؛ نه تاکتیک مشخص؛ نه........
من تو تاپیک تیم ملی گفتم اتفاقا ؛ گفتم خدا کنه داستانای 2006 پیش نیاد
دوباره تو باد یه برد و صعود نخوابیم
صداوسیما از اینا سوپر من نسازه واسه ملت ؛ انگاری که در و باز کردن برزیل گفتن بیاید جام رو بزنید زیر بغل برید خونه
و..............

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
دوستان بضاعت فوتبال ما همینه
من اصلا انتظار برد نداشتم واگر هم میباخت ناراحت نمیشدم
قبول کنیم کره وامثال هم دارن خودشون رو از سطح فوتبال اسیا جدا میکنن
واما90دیقه دفاع ما چیزی عادی بود وباید انتظارشو میکشیدیم داشتیم باکره ای بازی میکردیم که هیچ استرسی نداشتف توخونه خودش بود، بابازیکنانی درسطح اروپا
دراین بازی سه چیز باعث برد ما شد شانس وشانس و طرز تفکر کی روش:cool:

sanandreas

Registered User
لایک‌ها
32
بچه ها کسی راه ارتباطی با استاد سمیرا سید صالحی نداره؟

بالا