• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
واقعا یکی دیگه ازاین ضایع بازی های اینرول اینه که نمیشه نمره درس های ترم قبل رودید بنابراین من نمیتونم معدل بگیرم چون باید نمره درساهیی مثل قران و وصایا را ازون ترم دراورد بعد معدل بگیری که نمیشه این کارو کرد.واقعا اینرول خیلی مزخرفه

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
واقعا یکی دیگه ازاین ضایع بازی های اینرول اینه که نمیشه نمره درس های ترم قبل رودید بنابراین من نمیتونم معدل بگیرم چون باید نمره درساهیی مثل قران و وصایا را ازون ترم دراورد بعد معدل بگیری که نمیشه این کارو کرد.واقعا اینرول خیلی مزخرفه

یعنی چی؟ نمره درس ها تو کارنامته دیگه ...

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان
من این ترم (ترم 3)مشروط شدم رفت 19 واحد برداشته بودم 5 واحدش افتادم معدل شده 11.خورده ای
mellowsmiley.gif
من واسه ترم اخر 22 واحد دارم یعنی باید( ترم 4) رو 14 واحد بیشتر بهم نمیدن ؟ باید 8 تای بعدیش رو ترم 5 بردارم ؟؟
دوستان کسی در مورد این قانون چیزی نمیدونه یعنی میشه یک درس رو که پاس نکرده باشم مثل ریاضی کاربردی رو دیگه امتحان ندم ؟؟ یا که نمره دروسی که افتادم توی معدلم اثر نکنه ؟؟
2-ضوابط حذف دروس مردودي دانشجويان شاهد و ايثارگر

الف : حذف دروس مردودي شامل 1- فرزندان و همسرشهيد 2 –آزاده فرزندان و همسر آنان 3- جانباز 50% به بالا و همسر و فرزندان آنان 4- جانبازان 25% تا 49%

ب: حذف دروس مردود ي بعد از قطعي شدن نمرات براي فرزندان و همسر شهيد به صورت سيستمي اعمال خواهد شد و براي سايردانشجويان واجد شرايط در بند الف با مراجعه حضوري به اداره امتحانات و همراه داشتن اصل يا كپي كارت ايثارگري صورت خواهد گرفت.
ج : دانشجويان شامل بند 2 تمام دروس مردودي را مي توانند حذف نمايند

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام دوستان
من این ترم (ترم 3)مشروط شدم رفت 19 واحد برداشته بودم 5 واحدش افتادم معدل شده 11.خورده ای
mellowsmiley.gif
من واسه ترم اخر 22 واحد دارم یعنی باید( ترم 4) رو 14 واحد بیشتر بهم نمیدن ؟ باید 8 تای بعدیش رو ترم 5 بردارم ؟؟
دوستان کسی در مورد این قانون چیزی نمیدونه یعنی میشه یک درس رو که پاس نکرده باشم مثل ریاضی کاربردی رو دیگه امتحان ندم ؟؟ یا که نمره دروسی که افتادم توی معدلم اثر نکنه ؟؟
2-ضوابط حذف دروس مردودي دانشجويان شاهد و ايثارگر

الف : حذف دروس مردودي شامل 1- فرزندان و همسرشهيد 2 –آزاده فرزندان و همسر آنان 3- جانباز 50% به بالا و همسر و فرزندان آنان 4- جانبازان 25% تا 49%

ب: حذف دروس مردود ي بعد از قطعي شدن نمرات براي فرزندان و همسر شهيد به صورت سيستمي اعمال خواهد شد و براي سايردانشجويان واجد شرايط در بند الف با مراجعه حضوري به اداره امتحانات و همراه داشتن اصل يا كپي كارت ايثارگري صورت خواهد گرفت.
ج : دانشجويان شامل بند 2 تمام دروس مردودي را مي توانند حذف نمايند
والا اگه شمام جز بند الف باشید هیچ موقع مشروط نمیشید پس میتونید 24 تاترم بعد بردارید

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
خیلی ممنون از راهنمایتون بله من جز بند الف هستم پس دروس ریاضی که افتادم جز معدلم حساب نمیشه درسته ؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خیلی ممنون از راهنمایتون بله من جز بند الف هستم پس دروس ریاضی که افتادم جز معدلم حساب نمیشه درسته ؟
با این شرایطی گفتید بله علاوه براینکه مشروط نمیشی ،توکارنامه این ترم جز حذفی ها میزنن پس معدلت یه دفعه دیدی18هم شد .تازه بهت تخفیف هم دادن:lol:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خب مال ترمهای قبل رو میگم ... همه نمره هات تو کارنامت هست نیست ؟؟

منم گیج کردی:blink: تمام نمراتی که گرفتی روی اینرول هست دیگه حالا مال هر ترمی که باشه .توضیح بیشتر بده
مثلا من میخوام بدونم ریاضی ترم اول چند شدم
این رو نمیتونم ببینم که فقط توخلاصه وضعیت تحصیلی نوشته ترم اول فلان واحد افتاده وفلان واحد پس و...جلوشم نوشته معلد ترم فلان!
یهنی من ریز نمراتم رونمیبینم الان نمیدونم تونستم متلب روبرسونم یا نه؟
مال شمام اینطوریه؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
مثلا من میخوام بدونم ریاضی ترم اول چند شدم
این رو نمیتونم ببینم که فقط توخلاصه وضعیت تحصیلی نوشته ترم اول فلان واحد افتاده وفلان واحد پس و...جلوشم نوشته معلد ترم فلان!
یهنی من ریز نمراتم رونمیبینم الان نمیتون متلب روبرسونم یا نه؟
مال شمام اینطوریه؟
خب شما داری خلاصه وضعیت رو نگاه میکنی ....
مشاهده کارنامه رو بزن ریز نمراتت رو ببین ...

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
خب شما داری خلاصه وضعیت رو نگاه میکنی ....
مشاهده کارنامه رو بزن ریز نمراتت رو ببین ...

راست می گه توی بخش مشاهده کارنامه تمام کارنامه هات هست
منظورتون تو قسمت سامانه های امتحان>مشاهده آنلاين كارنامه نمرات هستش؟
اینجا فقط این ترم جاری رونشون میده من ترم یک رومیخوام!

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
مرورگرت چیه؟ اکسپلوره باز کن تا صفحه رو کامل نشونت بده
برای اولین بار با کروم وارد شدم اونم کامل نشون می ده فکر کنم فقط موقع انتخاب واحد ویا کارای خاص اکسپلورر لازمه همون دلیلی که گفتم با هاش لجه

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
برای من و تمامی دوستانم در این بخش همه رو نشون میده اینرول با تو لجه فکر کنم:p

مرورگرت چیه؟ اکسپلوره باز کن تا صفحه رو کامل نشونت بده
واقعا نشون میده؟
اره اکسپلوره کامل بازش کردم هیچی نی! کجاش باید باشه؟گزینه ای باید بزنم یاخودش نشون میده؟
واقعا گیج شدم برم زیر گاز رو کم کنم بیام یه شات میزارم

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
برای اولین بار با کروم وارد شدم اونم کامل نشون می ده فکر کنم فقط موقع انتخاب واحد ویا کارای خاص اکسپلورر لازمه همون دلیلی که گفتم با هاش لجه

واقعا نشون میده؟
اره اکسپلوره کامل بازش کردم هیچی نی! کجاش باید باشه؟گزینه ای باید بزنم یاخودش نشون میده؟
واقعا گیج شدم برم زیر گاز رو کم کنم بیام یه شات میزارم

همه مرورگرا نشون میده واسه این گفتم اکسپلوره چون ممکنه صفحه رو بزرگ کرده باشه رزولوشنشو 100 یا 90 بذار ... معمولا زیادی بزرگ یا کوچک یه سری از اطلاعات نیست میشن یعنی هستن ولی نمیتونه درست نشون بده

Last edited:

jij40

Registered User
لایک‌ها
41
برای معدل گیری وصایا و آشنایی با قرآن حسابه؟؟؟

بالا