• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
سلام.

دوستان کسی از تاریخ شروع انتخاب واحد ترم تابستونی خبر داره؟
توی سایت چیزی ندیدم من.

ممنون.

سلام. در سایت انرول در قسمت تقویم آموزشی توضیح داده. تاریخ شروع انتخاب واحد چهار تیرماه و شروع کلاس ها نهم تیرماه هست.

سلام
من یه امتحانو نرفتم بدم و غیبت کردم
الان تو خلاصه وضعیت تحصیلی این ۰ انگار رد شده ومعدل رو کلی آورده پایین
مگر غیبت ۰ است؟!

نگران نباش.غیبت صفر نیست در آینده درست میشه.

AA-E

Registered User
لایک‌ها
30
آقا این چه وضعشه
من در دوترم اخیر فقط 16واحد پاس کردم
آخه این چه وضع نمره دادنه؟
چرا تهران غرب-تهران مرکز و شهرستانا این همه نمره میدن اما تهران جنوب فکر کرده شریفه نمره نمیده؟
اونا مهندس میشن ما هم مهندس ولی باید کلی حرص بخوریم و عقب بیافتیم
همش دنبال انداختن بچه هان

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
آقا این چه وضعشه
چرا تهران غرب-تهران مرکز و شهرستانا این همه نمره میدن اما تهران جنوب فکر کرده شریفه نمره نمیده؟

چی افتادی با کی افتادی ؟

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
آقا این چه وضعشه

به قول استاد هاشمیان این است تهران جنوب البته جباری اینو در مورد خودش میگفت:p

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
آقا این چه وضعشه

بیشتر اونها مهندس نمیشن.فقط نام مهندس رو دارند.وقتی وضع علمی بعضی دانشجویان این دانشگاه ها رو می بینم و سطح مطالبی که بهشون تدریس می کنند از اینکه توی اون دانشگاه ها نیستم خوشحالم چون احساس می کنم اینجا مطالب خیلی بیشتری رو یاد می گیرم مطمئنم از اون ها جلوترم حتی اگر نمره مفت بگیرن و زودتر از من فارغ التحصیل بشن.قصد جسارت ندارم ولی شما هم به جای اینکه همه تقصیر رو متوجه نمره دادن استادها بکنید به ضعف های خودتون هم که باعث شده این نمرات رو بگیرید توجه کنید.جمله مورد علاقه من:
هرگاه می اندیشید مشکل بیرون از شماست همان اندیشه مشکل شماست.

شما الان احساس قربانی شرایط بودن می کنید و خودتون رو در وضعیتی ناامید کننده فلج می کنید در حالیکه بهتره ابتکار عمل رو به دست بگیرید و روی خودتون کار کنید.

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
آقا این چه وضعشه

اینا همش برای چاپیدنه دانشجوعه-وگرنه اون استادایی که همه میگفتن نمره اضافه میده من در حد 14-15 براش نوشتم و فکر میکردم میده 17 الان نمره داده زده 7:blink: خوب یکی نیست بهش بگه مردیکه#### حداقل میدادی 10 چرا انداختی که ترم بعد دوباره باهات بردارم؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام
من یه امتحانو نرفتم بدم و غیبت کردم
الان تو خلاصه وضعیت تحصیلی این ۰ انگار رد شده ومعدل رو کلی آورده پایین
مگر غیبت ۰ است؟!
دوست من
منم یدونه رو به خاطر ختم نتونستم بخونم نرفتم تادیروز صفر بود وگندزده بودن تومعدل امروز درستش کردن وزدن حذف ماده 35 برای شما هم یاتاالان درست شده یا تاامروز فردا درستش میکنن

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
دوست من
منم یدونه رو به خاطر ختم نتونستم بخونم نرفتم تادیروز صفر بود وگندزده بودن تومعدل امروز درستش کردن وزدن حذف ماده 35 برای شما هم یاتاالان درست شده یا تاامروز فردا درستش میکنن

معدلت چنده؟:p

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
یه غلطی کردم دیشب رفتم مهمونی دهنم اسفالت شد تا پست ها رو بخونم خو یعنی چی 10 صفحه میرید جلو . تازه فقط خوندم وقت نکردم جواب بدم بهشون . ولی خداییش از سایت جک بهتره رودم ترکید انقدر خندیدم :lol: .با عزت دوست راحت می شه نمره گرفت لا مصب حسینی پدرم رو در اورد انقدری که من برای مهندسی خوندم از کل درس های ترم پیش رو هم بیشتر بود چون کاملا درس رو خود خوان خوندم باز عزت دوست درس می ده ادم یه مقدارش رو می فهمه سر حسینی نصف کلاس دیوار رو نگاه می کردن بقیه هم یا با گوشی بازی می کردن یا بیرون رو نگاه می کردن یکی 2 نفر سعی می کردن بنویسن که از نوشته هاشون معلوم بود همرو نصفه نیمه نوشتن ادم تو تخته گم می شد . منم نشسته بودم بچه ها رو نگاه می کردم:lol:. در اخر بگم برای عزت دوست بنده یه کار خاصی هم انجام دادم و همین کار باعث شد به راحتی امتحان بدم هر کی خواست بدونه پ.خ کنه (قضیه مشکوک شد:p)

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
یه غلطی کردم دیشب رفتم مهمونی دهنم اسفالت شد تا پست ها رو بخونم خو یعنی چی 10 صفحه میرید جلو . تازه فقط خوندم وقت نکردم جواب بدم بهشون . ولی خداییش از سایت جک بهتره رودم ترکید انقدر خندیدم :lol: .با عزت دوست راحت می شه نمره گرفت لا مصب حسینی پدرم رو در اورد انقدری که من برای مهندسی خوندم از کل درس های ترم پیش رو هم بیشتر بود چون کاملا درس رو خود خوان خوندم باز عزت دوست درس می ده ادم یه مقدارش رو می فهمه سر حسینی نصف کلاس دیوار رو نگاه می کردن بقیه هم یا با گوشی بازی می کردن یا بیرون رو نگاه می کردن یکی 2 نفر سعی می کردن بنویسن که از نوشته هاشون معلوم بود همرو نصفه نیمه نوشتن ادم تو تخته گم می شد . منم نشسته بودم بچه ها رو نگاه می کردم:lol:. در اخر بگم برای عزت دوست بنده یه کار خاصی هم انجام دادم و همین کار باعث شد به راحتی امتحان بدم هر کی خواست بدونه پ.خ کنه (قضیه مشکوک شد:p)

قضیه رو جناییش نکن همینجا بگو ...

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
بیشتر اونها مهندس نمیشن.فقط نام مهندس رو دارند.وقتی وضع علمی بعضی دانشجویان این دانشگاه ها رو می بینم و سطح مطالبی که بهشون تدریس می کنند از اینکه توی اون دانشگاه ها نیستم خوشحالم چون احساس می کنم اینجا مطالب خیلی بیشتری رو یاد می گیرم مطمئنم از اون ها جلوترم حتی اگر نمره مفت بگیرن و زودتر از من فارغ التحصیل بشن.قصد جسارت ندارم ولی شما هم به جای اینکه همه تقصیر رو متوجه نمره دادن استادها بکنید به ضعف های خودتون هم که باعث شده این نمرات رو بگیرید توجه کنید.جمله مورد علاقه من:
هرگاه می اندیشید مشکل بیرون از شماست همان اندیشه مشکل شماست.

شما الان احساس قربانی شرایط بودن می کنید و خودتون رو در وضعیتی ناامید کننده فلج می کنید در حالیکه بهتره ابتکار عمل رو به دست بگیرید و روی خودتون کار کنید.
حرف شما متین ولی در تهران جنوب بالاتر از سطح درسی دانشگاه امتحان میگیرن ؛ منظورم اینه که در اون سطحی که امتحان گرفته میشه درس نمیدن ! ممکنه سطح درسی اینجا از خیلی دانشگاههای آزاد دیگه بالاتر باشه ولی امتحانات و نحوه تصحیح بنظرم ...
نمیشه سطح دانشگاه رو با امتحان سخت و بد نمره دادن و انداختن دانشجو ها بالا برد و این رو باید یجوری به مسئولین دانشگاه فهموند ( البته بی فایده است چون پای منافعی در میونه ) !

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
حرف شما متین ولی در تهران جنوب بالاتر از سطح درسی دانشگاه امتحان میگیرن ؛ منظورم اینه که در اون سطحی که امتحان گرفته میشه درس نمیدن ! ممکنه سطح درسی اینجا از خیلی دانشگاههای آزاد دیگه بالاتر باشه ولی امتحانات و نحوه تصحیح بنظرم ...
نمیشه سطح دانشگاه رو با امتحان سخت و بد نمره دادن و انداختن دانشجو ها بالا برد و این رو باید یجوری به مسئولین دانشگاه فهموند ( البته بی فایده است چون پای منافعی در میونه ) !
100درصد موافقم
اماالان واویلا میشه اینجا!
.................................
بچه ها فکر میکنن مهندسی فقط دراینه که، کی بتونه انتگرال چهارگانه حل کنه ولی متاسفانه نمیدونن مهندسی دراون چیزی هست که ما نمیخونیم!(متلب سنگینه یکم باید روش فکرکنید)

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
بگو ببینم واسه دونمره بیشتر چه ابرویی ازما بردی؟؟:puke:

اقا این قسمتش رو شوخی کردم کار صایعی نبود فقط می خواستم بحث هیجانی تر بشه با این لحن گفتم :D.به دوستان هم گفتم چه کاری بوده

بالا