• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
این هاش اون اسکرول بقل خاموشه اصلا
1.png

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
همه ارزشیابیارو پر کن ... زمانیکه یکی از ارزشیابیا پر نشه اینو نشون میده ... شما همه رو پر کن و مطمئن باش که همه پر شدن
دقیقا حرف لرد تایید می شه من همیشه قبل از امتحانات روزهای اخر ترم پرش می کنم

محسن ارسنالی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یه سوال داشتم...این ترم تابستون زده انتخاب واحدش 4 تا 5 یعنی همه ورودی ها با هم انتخاب واحد میکنند....چه ساعتی شروع میشه؟....منظورم اینهکه اولویت بندی ندارن برا انتخاب واحد؟
پیشاپیش از پاسخ هایتون ممنون

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
همه ارزشیابیارو پر کن ... زمانیکه یکی از ارزشیابیا پر نشه اینو نشون میده ... شما همه رو پر کن و مطمئن باش که همه پر شدن

دقیقا حرف لرد تایید می شه من همیشه قبل از امتحانات روزهای اخر ترم پرش می کنم
من همشو پرکرده بودم الا یکی. اونم الان پر کردم اما نمره اون درس نیومده هنوز
باز هیچ فرقی نکرد:(

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
یه سوال داشتم...این ترم تابستون زده انتخاب واحدش 4 تا 5 یعنی همه ورودی ها با هم انتخاب واحد میکنند....چه ساعتی شروع میشه؟....منظورم اینهکه اولویت بندی ندارن برا انتخاب واحد؟
پیشاپیش از پاسخ هایتون ممنون
این طور نوشته شده همه باهم هستن برای ساعتشم فکرکنم روز های دیگه تکمیل کنن

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من همشو پرکرده بودم الا یکی. اونم الان پر کردم اما نمره اون درس نیومده هنوز
باز هیچ فرقی نکرد:(

مهم نیست نمرش اومده باشه یا نه مهم اینه که ارزشیابیا همه پر شده باشه و بعدش مشاهده کارنامه رو بزن

میخوای بده من یه نگاه بندازم ... منم فارغ التحصیل شدم خطری برات ندارم ... اگه خواستی اطلاعاتتو پ.خ کن

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
مهم نیست نمرش اومده باشه یا نه مهم اینه که ارزشیابیا همه پر شده باشه و بعدش مشاهده کارنامه رو بزن

میخوای بده من یه نگاه بندازم ... منم فارغ التحصیل شدم خطری برات ندارم ... اگه خواستی اطلاعاتتو پ.خ کن
خطر چی:D
بزار یه بار خروج بزنم دوباره واردشم اگه نشد میفرستم

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
sam.gif
sam.gif
sam.gif
banfgfdari.gif
banfgfdari.gif
banfgfdari.gif
800179.gif
2.gif
800179.gif

عاقا درست شد من نمیدونم بعد 4ترم چرا این سوالو الان باید بپرسم!
number11-smiley.gif

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
واقعا نمیدونم به این 4ترم حماقتم چی بگم من اصلا فکرشو نمیکردم همچین چیزی باشه
برم به سخنرانی ح س ن گوش بدم ببینم اول کاری چی بلغور میکنه برمیگردم

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822

سلام به همگی...واقعا حماسه ی حضور رو در پی تی باید دید نه حضور 70 درصدی!!!...رسما صاف شدم تا این همه صفحه رو خوندم:wacko:...چ جدیت و پشتکار بی مثالی!! منم وسواسی باید همه شو بخونم!!...این اینترنت منم هی بازی درمیاره 2 روزی نبودم احساس خفقان میکردم:blink: البته الانم موشکول داره بگیر نگیر داره....
@ الکس : میدونی اگه الان گیوتین داشتم اولین قربانیش کی بود؟؟؟:D ( اون ترفندو پ.خ میکنی؟!)

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام به همگی...واقعا حماسه ی حضور رو در پی تی باید دید نه حضور 70 درصدی!!!...رسما صاف شدم تا این همه صفحه رو خوندم:wacko:...چ جدیت و پشتکار بی مثالی!! منم وسواسی باید همه شو بخونم!!...این اینترنت منم هی بازی درمیاره 2 روزی نبودم احساس خفقان میکردم:blink: البته الانم موشکول داره بگیر نگیر داره....
@ الکس : میدونی اگه الان گیوتین داشتم اولین قربانیش کی بود؟؟؟:D ( اون ترفندو پ.خ میکنی؟!)
دیدی چه قدر مباحث داشتیم ما ازدیروز
قد ووزن استاد
اشپزی وماکارانی
گرفتن 18 الکس
معدل من
ندیدن نمرات ترم های قبل من
نمره کم دادن به کابوی
یه جلسه اگه نری دانشگاه انقدر درس عقب نمونی که اینجا موندی:lol:

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143

خوبه 4 ترم حماقت
اوضاع من بدتره

حوصله داریا
من که حس خوندن ندارم
دو سه صفحه اخر رو فقط سریع نگاه میندازم :دی

دیدی چه قدر مباحث داشتیم ما ازدیروز
قد ووزن استاد
اشپزی وماکارانی
گرفتن 18 الکس
معدل من
ندیدن نمرات ترم های قبل من
نمره کم دادن به کابوی
یه جلسه اگه نری دانشگاه انقدر درس عقب نمونی که اینجا موندی:lol:

از بس کهبچه ها اکتیو ان
این فعالیت رو پشت درسا میذاشتن نمره هاشون کمتر از 19.99 نمیشد
صداشو در نیارین یکی از رفققام تو رجایی معدلش 19.94 هست :| :|

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
199.gif یعنی کی می تونه باشه؟ من که نیستم ها از لحن صحبتت معلومه

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
حرف شما متین ولی در تهران جنوب بالاتر از سطح درسی دانشگاه امتحان میگیرن ؛ منظورم اینه که در اون سطحی که امتحان گرفته میشه درس نمیدن ! ممکنه سطح درسی اینجا از خیلی دانشگاههای آزاد دیگه بالاتر باشه ولی امتحانات و نحوه تصحیح بنظرم ...
نمیشه سطح دانشگاه رو با امتحان سخت و بد نمره دادن و انداختن دانشجو ها بالا برد و این رو باید یجوری به مسئولین دانشگاه فهموند ( البته بی فایده است چون پای منافعی در میونه ) !

همسان بودن سطح تدریس و امتحان یعنی باید امتحان در سطح جزوه استاد باشه؟اگر توصیه های کاربران رو در همین روزهای امتحانات میخوندی می بینی که زیاد چیزی مثل این رو می خونیم که جزوه رو خوب بلد باشی پاس میشی.
به ندرت استادی داشتم که احساس کردم کمتر از نمره خودم داده.استادهایی هم که بد نمره میدن واقعا اونقدر بد نمره میدن که نمیشه باهاشون پاس کرد؟یا ما می خوایم در زمانی بسیار محدود یاد بگیریم و پاس کنیم؟

این چیزی که میگم گلایه از خودم و افرادی مثل خودم هست به عنوان یک دانشجو فکر می کنم نباید اینقدر جزوه محور باشیم. اگر می خوایم مطلب رو واقعا بفهمیم یا می خوایم برای ادامه تحصیل ارشد شرکت کنیم باید بیشتر کتاب های مرجع رو بخونیم و اگر می تونیم به طور عملی روی مطلب کار کنیم مثل یکی از دوستانم که نفر اول مخابرات هست و درس هایی مثل الکترونیک و مخابرات1و2 رو عملی یاد گرفته و مدارها و سیگنال ها رو عالی تحلیل می کنه و نمره درس های تخصصیش زیر 19 نیست.وقتی ما از امکانات پایین دانشگاه می نالیم این آدم چند روز در هفته رو میره توی آزمایشگاه و از همون امکانات بیشترین استفاده رو می کنه.توصیه می کنم سعی کنید با چنین افرادی در دانشگاه دوست بشید.بودن در اطراف چنین آدمهایی الهام بخشه و در آدم نگرش مثبتی ایجاد میکنه.
همین فرخی که میگفتن چقدر سخت گیره و فوق العاده بد نمره میده یکی از بچه ها گفت که فرخی نمره خودت رو میده در طول ترم درس رو خونده و اصلا شب امتحان درس نخونده و نمره خوبی گرفته.به نظر شما چرا اینقدر تفاوت باید بین این دو تا اظهارنظر وجود داشته باشه؟ می بینیم وقتی کسی در طول ترم میخونه دیگه حرفی از سخت گیر بودن و افتضاح نمره دادن استاد نمیزنه.

شاید عادت کردیم بدون اینکه بکاریم درو کنیم.باید بهار بکاریم تا پاییز درو کنیم.کاشت و برداشت یک فرآیند طبیعیه.راه میان بری وجود نداره.خنده داره وقتی در بهار نمی کاریم در پاییز انتظار برداشت محصول رو داشته باشیم.اما ما اینکار رو می کنیم و وقتی پاییز،برداشت محصول نداریم اون وقت ترجیح میدیم به جای قبول مسئولیت،بقیه رو مقصر جلوه بدیم.
ببخشید قصد متهم کردن کسی رو ندارم فقط دارم یک ذهنیت اشتباه رو که باعث شده خودم و خیلی های دیگه عقب بمونیم رو توضیح میدم و دوست ندارم بقیه گرفتار چنین ذهنیتی باشند و توی زندگی با مشکل روبرو بشن.پس امیدوارم به جای حالت تدافعی گرفتن اگر احساس می کنیم که چنین نگرش اشتباهی داریم،بپذیریم و این نگرش اشتباه رو درست کنیم.

بالا