• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
چیکار کنم فیزیک 2 را با کدومش بر دارم با کدوم احتمال قبولیم بیشتره ؟
عارف اذر
شمس
شمس خودش یه کتاب داره بعد از روی اون درس میده،سوالای مهم رو هم خودش واسه نیم ترم و پایان ترم میگه
جزوه هم نمیخواد آنچنان نوشته بشه مگه اینکه توی کتاب نکاتی به درس یا مسئله اضافه کنید
باهاش اگر بخونید نمره خوب میگیرید

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
اینم حرفیه.:cool:تا حالا ازین زاویه بهش نیگا نکرده بودم!الکی نبود گفتم وایسین خود دردر بیاد در مورد نظریه ش بیشتر توضیح بده;)
جدی ینی اگه موقع تصحیح برگه م بالا سرش بودم بالای 17 میگرفتمااا!:confused: جدی میگم.هی من به دوستام گفتم وایسیم واسه تصحیح گفتن استاد رفته و تو دفتر اساتیدم نیستو اینا هیچی دیگه ماهم رفتیم.نگو همون یونی بوده برگه هاروهم برای بچه ها تصحیح کرده:(...حالا بگذریم گذشت.حالا یکی بگه این ترم با روحانی دیتابیس برداشتم چیکار کنم؟الکس هم خودش این ترم داره نمیشه ازش رمز موفقیت پرسید:خخ:D
پایگاه رو باید هرچی میگه خوند ، بعضیا جزوه عباسپور هم این وسطا خوندن مثکه،نمیدونم چقد موثر بوده
ولی خب چیزی که واضحه اینه که واسه این درسا از اول ترم باید رف نشست سر درس و کلاس و حتی یه هفته رو هم نپیچید

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
من موندم اون یه نفر که تو نظر سنجی سایت زده بد دقیقا فازش چیه :)
این از اون افراده که موج منفی میفرسته ویا دوست داره خلاف جهت رود شنا کنه
درهمین جا یه نکته باید بگم.
این جور افراد اگه نابینا بودن وجلوشم چاهی بود(اگر دیدی نابینا وچاه است و.....)باید با یک لگد به چاه هدایتش کنی:eek::D:D:D:D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
منم با همین برداشتم:)
میگن خوبه(یکی از دوستان توی همین پی تی گفتش خوبه ولی نام کاربریش یادم نیستش):D
سعی کن نام کاربریشو پیدا کنی.برای پایان ترم خوبه!

M.N.E

Registered User
لایک‌ها
1,008
ماجرای این سایته چیه؟
یه سایت زدن بچه های یونی واسه بچه های یونی که توش یه سری امکانات داره و بعدا امکاناتی بهش اضافه میشه . سر بزنی دستت میاد . لینکش تو امضامه ;)

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
اصن یه وضی
این موازنه کلا سه تا کلاس ارائه شده بود که تا قبل از ساعت1 دوتاش پر بود
ما تا اومدیم ورداریم پر شد اون یکیشم
از ساعت 1 تا حالا کلاس باز نشده!!!!

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
اصن یه وضی
این موازنه کلا سه تا کلاس ارائه شده بود که تا قبل از ساعت1 دوتاش پر بود
ما تا اومدیم ورداریم پر شد اون یکیشم
از ساعت 1 تا حالا کلاس باز نشده!!!!
ببین ما توی این چند ترمه چی کشیدیم -خب باید عادت کنی به اینجور انتخاب واحد کردن معدل ترم اولت بالا نیومد دیگه فکر نکنم بالا بیاد که بخوای روز اول اتخاب واحد کنی

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
ببین ما توی این چند ترمه چی کشیدیم -خب باید عادت کنی به اینجور انتخاب واحد کردن معدل ترم اولت بالا نیومد دیگه فکر نکنم بالا بیاد که بخوای روز اول اتخاب واحد کنی
واقعا ستمیه...
نه بابا معدلم دیگه بالا نمیاد.
حالا بنظر شما کی ممکنه باز بشه؟
تا فردا صب ممکنه باز بشه؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
آهای اندک ترمای عزیز:rolleyes:،میدونم که این ترمی که گذشت حال کردید وگفتید چه دانشگاه خر تو خری:eek:.اومدید به جای روز اخر،روز اول انتخاب واحد کردید ولذتشو بردید!اما آگاه باشید وبدانید عذابی سخت در ترمای بعدی گریبان شما رو خواهد گرفت!آن ترمی که نمره شوما اومده اما وارد کارنامه نشده واگه به کار نامه اضافه بشه شوما معدلتون میره بالا و روز اول انتخاب واحد میکنید اما اضافه نمیشه وشوما به عرش وفرش چنگ میزنید اما نمیشه که نمیشه اون موقعس که به عمق فاجعه پی میبرید.
یا آن روزی که بعد امتحان اینطوری هستید:cool: وهمه از شما درباره درستی سوالا میپرسن وپیش خودت میگی دیگه در بدترین حالت 16به بالام اما بعد یک ماه نمره شما میاد ویک 8.5یا 9میدن.حالا بازم هرکاری میخوای بکنی ،بکن!هیچ کس صدای شما رو نخواهد شنید.
وهزاران مورد دیگر!
پس من به شما بشارت روزای سخت را میدهم،باشد که پاچه همتون را بگیرید!:D

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
آهای اندک ترمای عزیز:rolleyes:،میدونم که این ترمی که گذشت حال کردید وگفتید چه دانشگاه خر تو خری:eek:.اومدید به جای روز اخر،روز اول انتخاب واحد کردید ولذتشو بردید!اما آگاه باشید وبدانید عذابی سخت در ترمای بعدی گریبان شما رو خواهد گرفت!آن ترمی که نمره شوما اومده اما وارد کارنامه نشده واگه به کار نامه اضافه بشه شوما معدلتون میره بالا و روز اول انتخاب واحد میکنید اما اضافه نمیشه وشوما به عرش وفرش چنگ میزنید اما نمیشه که نمیشه اون موقعس که به عمق فاجعه پی میبرید.
یا آن روزی که بعد امتحان اینطوری هستید:cool: وهمه از شما درباره درستی سوالا میپرسن وپیش خودت میگی دیگه در بدترین حالت 16به بالام اما بعد یک ماه نمره شما میاد ویک 8.5یا 9میدن.حالا بازم هرکاری میخوای بکنی ،بکن!هیچ کس صدای شما رو نخواهد شنید.
وهزاران مورد دیگر!
اخه یکی نیست به ما بگه سربازی چش بود پاشودید اومدید تی جی:D

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
وهزاران مورد دیگر!
در آن روز با گاز گرفتن زمین یاد شما میوفتیم ... :D
البته من از اون شانسا نداشتم نمره بیاد تو کارنامه که باز بشه ...

jkm

Registered User
لایک‌ها
51
علی ذاکری برای معادلات خوبه؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
وهزاران مورد دیگر!
پس من به شما بشارت روزای سخت را میدهم،باشد که پاچه همتون را بگیرید!
انگار داری منو خطاب میکنی :D

بالا