• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315
حالا این تهیه غذایی که میگین دقیقا کجا هستش؟ادرسشو میشه بگی؟:)
پاساژه که کلا سعی میکنم پامو توش نزارم!خیلی جای مزخرفیه فقط برای گرفتن کتابام میرم اونجا که از اون نظر واقعا مغازه داره اکتیوه!:D
همون خیابونی که پاساژ توشه رو صد متر برو پایینتر ، یه مسجد میبینی . یکم که بری جلوتر نوشته تهیه غذای صالحین . اول چند تا پله میری پایین سفارش میدی بعد چندتا دیگه پله میری پایین میری توی سلفش میشینی تا بیاد و سفارشتو بگیره . به همین سادگی به همین خوشمزگی !:D

البته اگه ساندویچ دوست داری ، طبقه بالاش ساندویچ فروشیه . فقطم فلافل ، آلمانی و کوکتل داره .

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان این نمره پروژه رو چند وقته اعلام میکنند؟من 28دی تحویل استاد دادم،5بهمن زنگ زدم گفت خونده و خوبه و داده به دوتا استاد که اونا هم نظرشون رو بگن و گفت هر وقت اونا نظرشونو بگن نمره رو اعلام میکنه.حالا کاری هست که من باید انجام بدم؟ اصولا این پروسه چقدر زمان میبره؟برای گرفتن گواهی فراغت که باید به پلیس+10 بدیم حتما باید نمره پروژه بیاد؟راهی هست که نمره پروژه ام زودتر بیاد؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
ضمنا این سی دی پروژه که باید تحویل کتابخونه بدیم چه فرمتی باید داشته باشه؟ مگه همون فایل ورد و پی دی اف که به استاد دادیم رو نباید به اونا بدیم؟ پس برای چی اکثر دانشجوها وقتی میرن به کتابخونه تا پروژه رو به اونا بدن برگشت میخورن و با لپ تاپ یه کارایی میکنن؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
دوستان این نمره پروژه رو چند وقته اعلام میکنند؟من 28دی تحویل استاد دادم،5بهمن زنگ زدم گفت خونده و خوبه و داده به دوتا استاد که اونا هم نظرشون رو بگن و گفت هر وقت اونا نظرشونو بگن نمره رو اعلام میکنه.حالا کاری هست که من باید انجام بدم؟ اصولا این پروسه چقدر زمان میبره؟برای گرفتن گواهی فراغت که باید به پلیس+10 بدیم حتما باید نمره پروژه بیاد؟راهی هست که نمره پروژه ام زودتر بیاد؟
ضمنا این سی دی پروژه که باید تحویل کتابخونه بدیم چه فرمتی باید داشته باشه؟ مگه همون فایل ورد و پی دی اف که به استاد دادیم رو نباید به اونا بدیم؟ پس برای چی اکثر دانشجوها وقتی میرن به کتابخونه تا پروژه رو به اونا بدن برگشت میخورن و با لپ تاپ یه کارایی میکنن؟

نمره دادن بستگی به استاد و رشتت داره من 8 خرداد ارائه دادم همون موقع جلوم نمرمو داد اومدم خونه رفتم تو سایت دیدم وارد کارنامه شده
سی دی پروژه هم فرمتش تو سایت هست و اینکه باید رو سی دی باشه نه دی وی دی (چون واسه خودم پیش اومد) و چندتا پوشه که تو هر پوشه یه چیزی باشه واسه همین معمولا ملت با لپ تاپشون میرن ته سی دی رو هم نمیبندن که اگه لازم شد رو همون سی دی ویرایش کنن

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
بچه ها کسی اطلاعاتی راجع به ژوبین دقوقی تو درس هوش مصنوعی داره

spartaqus

Registered User
لایک‌ها
11
تابستان اگه 7 واحد داشته باشیم و ترم آخر باشیم میشه 7 واحد برداشت ؟؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
از enroll :

یکی از بچه ها هم میگفت اگر چند بار یه درس رو افتاده باشی بیشترین نمره رو با نمره قبولی جمع میزنن .
اگرم یه درسو بیوفتی و بار دوم که بر میداری بالای 14 پاس کنی نمره اونی که افتادی حذف میشه و فقط اون بالای 14 میره تو کارنامه .
این 2تا رو که گفتم باید بری دقیقش رو از کارشناس بپرسی
اوه مای گاد!
یه جا سوتی دادم!
بله حرف شما صحیحه واین طوری اصلاح میکنم(دیشب اومدم یه مثال پر وپیمون بزنم .یکی از این قوانین یادم رفت)
اگه شما یک درسی رو بری سر جلسه وبیفتی وترم بعد دوباره شما بری وبیفتی نمره دومین بار تو معدل اون ترمت حساب نمیشه!
حالا نمیدونم روز اخر کدوم نمره افتاده رو حساب میکنن(1یا8 رو!)

(ممنونم بابت اطلاع رسانی واین که اون همه متنو خوندی.من خودم نخوندم!)

این قانون بالای 14 یا بعضی ها میگن 15 رو پارسال تلویزیون گفت وگفت از 90به بعد پس به ماها نمیخوره.اصلا معلوم نیست این قانون عملیاتی بشه یانه!
چون از یه دید دربعضی موارد به ضرر دانشگاههای پولی از جمله ازاد هستش!(خودتون بگردید نکتشو پیدا کنید)

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
نمره دادن بستگی به استاد و رشتت داره من 8 خرداد ارائه دادم همون موقع جلوم نمرمو داد اومدم خونه رفتم تو سایت دیدم وارد کارنامه شده
سی دی پروژه هم فرمتش تو سایت هست و اینکه باید رو سی دی باشه نه دی وی دی (چون واسه خودم پیش اومد) و چندتا پوشه که تو هر پوشه یه چیزی باشه واسه همین معمولا ملت با لپ تاپشون میرن ته سی دی رو هم نمیبندن که اگه لازم شد رو همون سی دی ویرایش کنن
ای لردی گفتی!
بچه ها یادتونه حدود چند هفته پیش یکی اومد گفت.نمره پروژه چقدر طول میکشه وازاین حرفا...
من گفتم.استاد میتونه همون دیقه نمرشو به شما بده وبرای مثال رفیقم رو مثال زدم.
فرداش با عصبانیت هرچه تمام گفت.چرا هیچی حالیتون نیست وبلد نیستید و... الکی ازخودتون میگید. رفتم اونجا استاد ............گفته و....

بیا اینم یه مثال دیگه،جناب عاقای لردی!:D

maryam 88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام . بچه ها کسی درس وصایا با سعید حاجیان داشته؟؟ چه جور استادیه؟

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
بچه ها کسی اطلاعاتی راجع به ژوبین دقوقی تو درس هوش مصنوعی داره

ژوبین رو میشناسم ولی تو آز سیستم نه هوش ... دوستم باهاش هوش داشت و راضی بود

تابستان اگه 7 واحد داشته باشیم و ترم آخر باشیم میشه 7 واحد برداشت ؟؟

اره

ای لردی گفتی!
بچه ها یادتونه حدود چند هفته پیش یکی اومد گفت.نمره پروژه چقدر طول میکشه وازاین حرفا...
من گفتم.استاد میتونه همون دیقه نمرشو به شما بده وبرای مثال رفیقم رو مثال زدم.
فرداش با عصبانیت هرچه تمام گفت.چرا هیچی حالیتون نیست وبلد نیستید و... الکی ازخودتون میگید. رفتم اونجا استاد ............گفته و....

بیا اینم یه مثال دیگه،جناب عاقای لردی!:D
:D کلا اکثره بچه های کامپیوتر همون لحظه نمرشونو جلوچششون میدن

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بچه ها به خبری که همینک بدستم رسید توجه بفرمایید
کنکور ارشد به علت سرما به هفته بعد موکول شد.
پس کنکور هفته بعده وتعطیلی اخر هفته هم کنسله!:D

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
نه :)
گفتی توی ترم حساب نمیشه :پی
عزیز جان توجه نمینمویی ها!
اولا گیزمو معدل کل رو میخواسته پس دلیلی نداره حساب بشه.
بعد این یک خط منه که نوشتم
"نکته:دودرس وصاصا وقران رو نه تو جمع واحدتای ترمت ونه کلت حساب نکن .پس نمرشم جمع نزن(خلاصه:نه نمرش ونه واحدش رو حساب نکن)"
از کجاش شما برداشتی این چنین کردی؟؟؟؟؟؟(یادت باشه من دارم معدل کل رو میگم ها!)

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
ای بابا
فردا 7:30 کلاس دارم پ:D

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
واقعا ؟
اونایی که دم کنکور میگه خدا یه هفته دیگه وقت بده دعاشون بر آورده شده ...
سرما هوا به کنکور چکار داره اخه ؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
ای بابا
فردا 7:30 کلاس دارم پ:D
قرار بود تعطیل باشه ...
حالا اگر کنکور روزش عوض شده باشه هم احتمال باز بودن کمه ... :cool:
استادای من امروز نیومدن ... اینجوری که بوش میومد کسی کلاسش تشکیل نشده بود :) (این آمار توسط روش نمونه برداری تهیه شده است) :D

HRP32

Registered User
لایک‌ها
709

تو سایت دانشگاه ننوشته همچین خبری رو؟
شما از کجا فهمیدی؟
:oops:

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
قرار بود تعطیل باشه ...
حالا اگر کنکور روزش عوض شده باشه هم احتمال باز بودن کمه ... :cool:
استادای من امروز نیومدن ... اینجوری که بوش میومد کسی کلاسش تشکیل نشده بود :) (این آمار توسط روش نمونه برداری تهیه شده است) :D
امروز که بچه ها میگفتن پرنده پر نمیزده

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بالا