• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
سوال مارو کسی جواب نمیده؟؟

دوستان یه سوال فنی تو قسمت وام تقسیط شهریه مبلغ تقسیط مثلا زده 450 هزار تومن
اما میشه تغییرش داد مثلا میشه 400 هزار تومن اولش داد عوضش کنیم چون ذخیره میشه؟؟؟
خب یعنی میتونی مبلغ تقسیط رو خودت کم و زیاد کنی؟ بعد اگه ذخیره میشه و توی قسمت دریافت و پرداخت مبلغی که تغییر دادی نوشته مثلا فلان قدر وام تقسیط تسویه نشده خب تغیرر بده و حالشو ببر.(البته هر چقدر هم تغییر بدی و کم و زیاد کنی بالاخره باید مبلغی که اینا برای این ترم برات درنظر گرفتنو بریزی بهتره دست نزنی و بصورت پیش فرض هر مبلغی هست بزاری باشه چون اگه زیاد کنی اونوقت ترم بهمن که هم باید بدهی تقسیط بدی هم شهریه ترم جدید بهت فشار میاد)

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
دوستان یه نظر در مورد این انتخاب واحد بدن . باید 3 تاشو حذف کنم
دوستان تکنولوژی قدرت ناپیوسته هستم هااا :دی
do.php

این مرکز 88 کجاست؟
lol معادلات و ریاضی2 یک کد هستیم.

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
این دی نیم او گاد. ای ام بک.کلی حرف داشتم وحال ندارم بنویسیم.
اما پستاتون رو خوندم ویک جا جواب میدم

-توی تقسیط شهریه مبلغ رو میشه دستی تغییر داد اما 100 درصد مطمن باشید از اون چیزی که هست بیشتر نمیشه.یعنی اون مبلغ حداکثره واگه زیاد ور برید.مبلغ کمتر مقدار دهی خواهد وهیچ کس هم براتون کاری نمیتونه بکنه!نمونشم یه بچه ارشد چون شهریه اونا2 تومنی میشه تقسیطشون احتمالا باید حدود 1 تومن بشه!پیش خودش اومده بود زرنگی کنه مبلغش رو تغییر داده بود وبراش مبلغ 100 هزار تومن تایید شده بود ومثل اون حیونه پشیمون بود.
-تکش تو هم اگه کاردانی تنظیم برداشتی دیگه نمیخواد برداری(مگه از تنظیم دراومده باشی:D) اگه مدرک کاردانیت هم اورده باشی توی اینرول تطبیق میخوره ومیتونی ببینی.
-تکش به تاریخ امتحانات توجه کردی؟ دقیقا شده انتخاب واحد من البته من برای ترم اولم این کارو کرده بودم!!:cool:ریاضی 2 امروز فردا صنعتی وپس فردا دیفرانسیل!!!!حالا بماند که دو دوتا توی یه روز برداشتی.اینو شاید درست کنی
-برای تربیت بدنی اولویت رو بدید بهبدنسازی بعد تنیس
-برای تنیس روی میز حمید طباطبایی دوستم داشت میگفت بد نیست.
-جباری توی ازمایشگاه کسی رو نمیندازه وناراحت میشه وغصش میگیره اگه کسی حذف کنه! اگه معمولی باشید براتون بد نمیگذره.گرچه بماند سر از کنترل 10 کیلو من اب کردم.اما اینم بگم هرچی بشید بیشتر بهتون میده! اینطور بگم یه استاد با وجدانیه اما خب معایبی هم داره!
-شهریه هم زیاد شد؟15 درصد؟ناراحتید؟ فدای سرم:D از ماست که برماست! اون ترمی که منم بودم ویکمی زیاد کردن یادتونه من اینجا گفتم اما چون مبلغش کم بود.تره هم برا حرفم خورد نکردید!حالا حقتونه!
اول یه ذره اضافه کردن دیدن نه خیالی نیست گفتن زیاد ترش بکنیم بازم خیالی نیست!حالا شاید ترم بعد هم دوباره......:eek:
-اگه همون دفعه قبلی هرکی میزدید.ماشینی اتیش میزدید.خود سوزی میکردید .خیابون دم دانشگاهو میبستید:D الان بهتون شیر وکیک هم میدادن!
-درباره بهناز فرنام:تنها استاد خانومی بود که توی کل عمرم برداشتم .اونم محاسبات عددی بود.کلی هم در زمان انتخاب واحد تلاش کردم که تغییری بدم اما هر طوری میچیدم فقط کلاسای ایشون خالی بود!
خیلی استاد باهوشیه.قبلا دربارش نوشتم اگه برگردم با تمام کمال باز با ایشون کلاس میگیرم .بین گروه ریاضی که یکی از یکی اشغال تر بود این خانوم طلا بود وبه غول مجری کشتی این خانوم ،خانومی میکرد:D
-چرا کلاسی که هست اما توی مساهده کلاسا نمیاره؟این کلاسا رزرو شدن ومعمولا عمومین اگه همه اون کلاسا پرشن یکی یکی اینا باز میشن واگه نه که هیچی

حرومتون حرومتون حرومتون.دو انگشتی این همرو براتون تایپ کردم اما امیدوارم به دردتون خورده باشه ودیر نشده باشه.
بچه ها من این چند روز سرم شلوغ بود ودنبال کارای فارغ التحصیلیم بود وبرگه فراغت از تحصیلم رو هم گرفتم ونامه از اداره مشمولینم گرفتم!:(چرا میخندی؟ زهر مار خندیدن نداره که!حالا که میخندی منم میخدم:D:general304::general404::general707:
عملا من دیگه اونجا دانشجو نیستم از مراحل فارغ التحصیلی و اینا هم انشاالله اگه عمری باشه ودل مشغولیام کم بشه براتون مینویسم البته اگه اینجا بنویسم احتمالا بعد مدتی بره زیر وخاک بخوره

فدایی دارید همتون
امضا احراد

pari-sun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام !!!!!!!!!!!!استاد خوب و نمره بده واسه دروس ریاضی2 -استاتیک -انقلاب معرفی میکنید ؟مرسی

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
دوستان سلام !!!!!!!!!!!!استاد خوب و نمره بده واسه دروس ریاضی2 -استاتیک -انقلاب معرفی میکنید ؟مرسی
ریاضی 2 فقط نرگس طاهری بردار
استاتیک .نه ابراهیمی و نه خورشیدوند جالب نیستن اما بین بد و بدتر خورشیدوند بردار
انقلاب با محمد تقی عباسی بردار

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام.محسن آشوری برای دروس معارفی خوبه مثلا برای وصایا؟اذیت نمیکنه؟

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
یه راهنمایی میخواستم دوستان
من میخوام این ترم این درسارو بردارم به نظرتون چطوره خوبه سخته چیه؟
معادلات دیفرانسیل 3 واحد
ریاضی مهندسی 3 واحد
الکترو مغناطیس 3 واحد
مدار الکتریکی 1 3 واحد
یک درس معارف 2 واحد
وصایا و شاید آشنایی با قرآن

خوبه فشار نمیاد؟:D

araz93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اسداله مالکی فرد-نجمه ملک محمدی
کدومشونو پیشنهاد میکنید واسه محاسبات عددی؟؟؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
بله تازه مشروطم که شدی :general105:
الان که شما فقط درسا رو انتخاب میکنی چه فشاری میخواد بیاد ،فشار اصلی واسه آخر ترمه نه الان
اسم استادایی که برداشتی بگو بعد نظر میدیم.
من با فرناز برداشتم . اینایی که نام بردی کسی تائید نکرد از دوستام

yawsh

Registered User
لایک‌ها
162
سلام
یه راهنمایی میخواستم دوستان
من میخوام این ترم این درسارو بردارم به نظرتون چطوره خوبه سخته چیه؟
معادلات دیفرانسیل 3 واحد
ریاضی مهندسی 3 واحد
الکترو مغناطیس 3 واحد
مدار الکتریکی 1 3 واحد
یک درس معارف 2 واحد
وصایا و شاید آشنایی با قرآن

من که اسم مغناطیس میاد حتی به گوشمم فشار میاد چه برسه به درسش/ ولی اگه توی طول هر 4 تا رو بخونی نمره خوب میگیری در غیر این صورت مهندسی و مغناتو حذف میکنی اون دو تا رو هم 10 تا14 میشی
اسم استادایی که برداشتی بگو بعد نظر میدیم.
م
اینم مهمه

Ashley

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بچه ها یه سوال خیلی ضروری بچه های کامپیوتر لطفا جواب بدید
میشه مدارهای منطقی برداشت ولی هنوز مدارهای الکتریکی1 و مدارهای الکترونیکی پاس نشده یعنی اصلا تاحالا برنداشتم دو تا اخریو
و ساختمان داده ها میتونم با پیشرفته بردارم؟یعنی میتونم این دو تا رو هم نیاز کنم؟ ولی پیشرفته تاحالا امتحان ندادم که بیوفتم فقط حذف کردم آیا اینجوریم هم نیاز حساب میشه یا حتما باید افتاده باشی
لطفاااااااااااااااااااااااااا جواب درست بدید:general505::general505::general505:

Last edited:

sungirl

Registered User
لایک‌ها
23
کسی اکبر ***** تبار میشناسه؟
برای طراحی زبانها

dj-big

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها یه سوال خیلی ضروری بچه های کامپیوتر لطفا جواب بدید
میشه مدارهای منطقی برداشت ولی هنوز مدارهای الکتریکی1 و مدارهای الکترونیکی پاس نشده یعنی اصلا تاحالا برنداشتم دو تا اخریو
و ساختمان داده ها میتونم با پیشرفته بردارم؟یعنی میتونم این دو تا رو هم نیاز کنم؟ ولی پیشرفته تاحالا امتحان ندادم که بیوفتم فقط حذف کردم آیا اینجوریم هم نیاز حساب میشه یا حتما باید افتاده باشی
لطفاااااااااااااااااااااااااا جواب درست بدید:general505::general505::general505:
مدار منطقی را نمی تونی برداری . پیشرفته با ساختمان داده می تونی برداری

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

araz93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا کسی این دوتا بنده خدارو نمیشناسه یه نظری بده؟!!! الان تو شرایطی هستم که منتظرم یه نفر یکیشونو تایید کنه باش بردارم!

بالا