برگزیده های پرشین تولز

درباره این بخش: پیشنهاد ،انتقاد ،کاربرهای فعال و...( پست اول: قوانین)

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
اصلا کلا بستن اون تاپیک اشتباه محض بود...

...بدون دلیل وجه و قانع کننده..یه تصمیم کاملا انفرادی

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
به هر حال خارج از شوخي من واقعا شرمندم.معذرت مي خوام.ديگه تكرار نمي شه.
shame.gif

فكر كنم كافي باشه.
اصلا کاری به کافی بودن یا نبودن نداره.
قفل تاپیک هم ربطی به کار شما نداره.مسئله فراتر از این حرفهاست.

موفق باشی....:)

پ.ن:خصوصی عرض کردم.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
در مورد تاپيك Just say one word :

جناب daniel_dmc، خيلي ممنون كه از اين به بعد به پست اول و قوانين هر تاپيك توجه مي كنيد و بعدا پست مي زنيد.

ولي بستن اين تاپيك، فقط به اين خاطر پستهاي اسپم شما نبود، تصميمي هست كه بايد روز اولي كه باز شد مي گرفتم، و موندنش تا امروز هم برخلاف منطق شخصي من بود. يعني تيتر تاپيكي كه بگه فقط يه كلمه بگو، خب كاربر هم مياد و يك كلمه مي گه. اين طور تاپيك ها خود به خود اسپم خيز هست.

اگر قرار بر اين هست كه راجع به احساسات فردي هم پستي زده بشه، از تاپيك گفتگوي آزاد مي تونيد استفاده كنيد و يك تاپيك جداگانه براي اين كار محلي از اعراب نداره.

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
کلا کاش دوستان (شامل خودم) توجه بیشتری به تاپیک گفتگوی آزاد می کردن چون اونجا میتونه خیلی در بهتر شدن زبان کمک کنه اغلبمون دایره ی لغات انگلیسی ای که میدونیم وسیع هست ولی در استفاده از کلمات در جای خود، املای کلمات ،گرامر و جمله سازی ضعف داریم!

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
در مورد تاپيك Just say one word :

جناب daniel_dmc، خيلي ممنون كه از اين به بعد به پست اول و قوانين هر تاپيك توجه مي كنيد و بعدا پست مي زنيد.

ولي بستن اين تاپيك، فقط به اين خاطر پستهاي اسپم شما نبود، تصميمي هست كه بايد روز اولي كه باز شد مي گرفتم، و موندنش تا امروز هم برخلاف منطق شخصي من بود. يعني تيتر تاپيكي كه بگه فقط يه كلمه بگو، خب كاربر هم مياد و يك كلمه مي گه. اين طور تاپيك ها خود به خود اسپم خيز هست.

اگر قرار بر اين هست كه راجع به احساسات فردي هم پستي زده بشه، از تاپيك گفتگوي آزاد مي تونيد استفاده كنيد و يك تاپيك جداگانه براي اين كار محلي از اعراب نداره.
خب اینجا یه مسئله میمونه :

همونطور که من گفتم ربطی به پست های دانیل نداره...اما یه مشکل در کار شما هست.همون اول باید موضع گیری میکردین و نظر دوستان رو میخواستین...درست مثل من که وقتی تاپیک رو خواستم بزنم نظر همه رو خواستم که یه موقع بی فایده نباشه.

تاپیک 20 صفحه اومد جلو بعد شما ناگهان موضع خودتون رو اونم با اعتراض دیگران مشخص کردین که بنظر من این ضعف شما هست.

یک اشکال بزرگ دیگری هم که هست رو هم بعدا میگم...

//

یه سری حرف هایی بود که میخواستم خصوصی بگم اما شما قبول نکردی در حالی که کاملا در اشتباهی و من هم اصراری ندارم.سیمور هم یکی دو روزی که گیر هست ولی تا یکی دو روز آینده با هم صحبت خواهیم داشت و ایشون رو از مسائل پیش آمده با خبر خواهم کرد.

کلا کاش دوستان (شامل خودم) توجه بیشتری به تاپیک گفتگوی آزاد می کردن چون اونجا میتونه خیلی در بهتر شدن زبان کمک کنه اغلبمون دایره ی لغات انگلیسی ای که میدونیم وسیع هست ولی در استفاده از کلمات در جای خود، املای کلمات ،گرامر و جمله سازی ضعف داریم!
چرا گفتگوی آزاد؟ما یه تاپیک خوب داریم اونم بسیار عالی که دوستان میتونن اونجا بیان کنن.در اینجا:

http://forum.persiantools.com/t33133-page31.html

این یکی از مسائلی بود که میخواستم با آمادا در میون بذارم اما ایشون سر باز میزنند و در امر مدیریت شون فقط یکه روی میکنن و نظر اطرافیان در وجه دوم و سوم هست برای ایشون.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خب اینجا یه مسئله میمونه :

همونطور که من گفتم ربطی به پست های دانیل نداره...اما یه مشکل در کار شما هست.همون اول باید موضع گیری میکردین و نظر دوستان رو میخواستین...درست مثل من که وقتی تاپیک رو خواستم بزنم نظر همه رو خواستم که یه موقع بی فایده نباشه.

تاپیک 20 صفحه اومد جلو بعد شما ناگهان موضع خودتون رو اونم با اعتراض دیگران مشخص کردین که بنظر من این ضعف شما هست.

یک اشکال بزرگ دیگری هم که هست رو هم بعدا میگم...

//

یه سری حرف هایی بود که میخواستم خصوصی بگم اما شما قبول نکردی در حالی که کاملا در اشتباهی و من هم اصراری ندارم.سیمور هم یکی دو روزی که گیر هست ولی تا یکی دو روز آینده با هم صحبت خواهیم داشت و ایشون رو از مسائل پیش آمده با خبر خواهم کرد.

چرا گفتگوی آزاد؟ما یه تاپیک خوب داریم اونم بسیار عالی که دوستان میتونن اونجا بیان کنن.در اینجا:

http://forum.persiantools.com/t33133-page31.html

این یکی از مسائلی بود که میخواستم با آمادا در میون بذارم اما ایشون سر باز میزنند و در امر مدیریت شون فقط یکه روی میکنن و نظر اطرافیان در وجه دوم و سوم هست برای ایشون.

مدير اين بخش همچنان سيمور هست و توصيه من هم به شما اين هست كه حتما همين كار رو بكنيد.

مثلا همين مسئله اي كه گفتيد، كجاش خصوصيه كه احتياج به صحبت در گوشي باشه؟ يك وقتي هست كه يك كاربري مزاحمت ايجاد مي كنه، اسپم ميكنه و ...، كه شما كافيه بد ريپورت بديد. كل كار خصوصي كه شما با من مي تونيد داشته باشيد، در همين حده. باقي رو هم كه همين جا گفتم مطرح كنيد.

بهتره باقي مسائل (ضعف عملكرد من، تكروي اينجانب و ...) رو هم با سيمور مطرح كنيد.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
نخیر...اون مسائل خصوصی اینها نیستن...

مهمترین ضعف شما همینه که فکر میکنید همه چیز با بد ریپورت حله...واقعا براتون متاسفم...در صورتی که یکی از مدیرهای فروم سیستم پیغام خصوصی رو قفل نکردن...حالا شما ساز مخالف میزنی من کاری ندارم اما این رسمش نیست و شما در اشتباهی...

شما فقط برای راحتی خودتون این کار رو کردین..حتی اون مسئله قفل کردن تاپیک رو

دست از این لج بازی و یک دنده گیتون هم بر دارید خیلی بهتره و همه چیز دوستانه حل میشه...

هیچ همکاری هم در فروم روندی که شما پیش گرفتین رو نداره..

//

ضعف های شما رو هم میگم و نیازی هم به تائیدهای شما نمیبینم.اما اینجا هم میگم که همه بخونن و بدونن...

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
نخیر...اون مسائل خصوصی اینها نیستن...

مهمترین ضعف شما همینه که فکر میکنید همه چیز با بد ریپورت حله...واقعا براتون متاسفم...در صورتی که یکی از مدیرهای فروم سیستم پیغام خصوصی رو قفل نکردن...حالا شما ساز مخالف میزنی من کاری ندارم اما این رسمش نیست و شما در اشتباهی...

شما فقط برای راحتی خودتون این کار رو کردین..حتی اون مسئله قفل کردن تاپیک رو

دست از این لج بازی و یک دنده گیتون هم بر دارید خیلی بهتره و همه چیز دوستانه حل میشه...

هیچ همکاری هم در فروم روندی که شما پیش گرفتین رو نداره..

//

ضعف های شما رو هم میگم و نیازی هم به تائیدهای شما نمیبینم.اما اینجا هم میگم که همه بخونن و بدونن...

خيلي متشكرم. اين حق شماست. من فقط راهنمايي كردم كه چطوري پيگيري كنيد. حتي من اين رو كوت مي كنم كه اگر مثل بعضي از پست هاتون پاكش كرديد، اينجا باشه، همه مستفيض بشن.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
خيلي متشكرم. اين حق شماست. من فقط راهنمايي كردم كه چطوري پيگيري كنيد. حتي من اين رو كوت مي كنم كه اگر مثل بعضي از پست هاتون پاكش كرديد، اينجا باشه، همه مستفيض بشن.
مرسی لطف کردین...والبته دربرابر حرفهایی که من زدم دفاعی نکردین و این نشون میده دفاعی ندارین که عنوان کنین
بهرحال با این غرور به جایی نمیرسین....یه شیر پیر همیشه شیر نیست و روزی طعمه خواهد بود

دیگران خودشون قضاوت خواهند کردند...

دلیلی هم نمیبینم اون پست رو پاک کنم...بله:)

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
مرسی لطف کردین...والبته دربرابر حرفهایی که من زدم دفاعی نکردین و این نشون میده دفاعی ندارین که عنوان کنین
بهرحال با این غرور به جایی نمیرسین....یه شیر پیر همیشه شیر نیست و روزی طعمه خواهد بود

دیگران خودشون قضاوت خواهند کردند...

دلیلی هم نمیبینم اون پست رو پاک کنم...بله:)

دفاعي نكردم، چون بحث با شما به جايي نمي رسه و هي بايد تكرار مكررات كرد. منم جدا ترجيح مي دم به كارهاي ديگه ام برسم. توضيحاتي كه درباره مسائل لازم مي ديدم در پست هاي قبلي هست، ولي فايده اي نداشته ظاهرا. بنابراين مي شه انتظار داشت كه صد بار هم تكرار بشه، همين نتيجه رو بده.

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
دفاعي نكردم، چون بحث با شما به جايي نمي رسه و هي بايد تكرار مكررات كرد. منم جدا ترجيح مي دم به كارهاي ديگه ام برسم. توضيحاتي كه درباره مسائل لازم مي ديدم در پست هاي قبلي هست، ولي فايده اي نداشته ظاهرا. بنابراين مي شه انتظار داشت كه صد بار هم تكرار بشه، همين نتيجه رو بده.
از کجا معلوم که بحث با من به جایی نمیرسه؟

من همینو میخواستم....بهش هم رسیدم :

شما با توجه به ذهنیتی که از من در برابر بحث های که با سیمور داشتم دارین بر من قضاوت میکنین...و متاسفانه در اینجا هم عنوان کردین که توجیه خوبی نیست.ولی بخاطر غرور بیجا و یک دندگی همچنان روی حرفتون هستین و اون حرفتون رو در طی 48 ساعت زیرپا گذاشتین..

من واقعا برای شما متاسفم که به خودتون هم ایمان ندارین....

من دیگه با شما بحثی در هیچ زمینه ای نخواهم کرد...یعنی از حالا به بعد کاری میکنم که شما احساس راحت و ازادی محض داشته باشین. چون اینو میخواین و این حالت رو دوست دارین..

من هم میدونم که بحث با شما پایانی نداره.دوست هم ندارم محمد(سیمور) که میاد ببینه ما داریم با هم کل کل میکنیم در بخشش و تنها
در درجه اول به احترام سیمور
در درجه دوم به احترام کاربران فروم
در درجه سوم به احترام بازدید کنندگان فروم
و در نهایت برای صلاح خودم و شما و پایان این بحث های بی نتیجه با هم که با رویه این شکلی تنها بحثی مسخره و بچه گانه هست بحث نمیکنم و همه چیزو میسپارم دست دوستان که خودشون قضاوت کنن.

در ابتدا در نبود سیمور از خود سیمور عذرخواهی میکنم که این بحث های بی نتیجه داره شکل میگیره ولی همگان میدونن که هدف من برای بهبود شرایط بخش هست ولی آمادا یه جواب قانع کننده به من ندادن به انتقادات من.
و در وهله دوم از همه کاربرانی که به این بخش میان و بحث های بی نتیجه ما رو میخونن و سرشون بدرد میاد عذرخواهی میکنم.
اما برای آمادا متاسفم که اینجوری داره کار میکنه..واقعا برات متاسفم.

امید به روزی که آمادا همکار بخش تغییری در رویه برخوردشون با کاربران داشته باشن نه مثل اینجا و اینجا که آخرش هم به عذرخواهی برخلاف میل باطنی شون وادار بشن در اینجا
و بعد از اینکه من با ایشون دلیل اشتباهشون رو میگم اینجا اما باز جواب قانع کننده ای ندارن که بگن.گواه من هم انتقادهای دوستان بوده و هست.

امیدوارم همونطور که سیمور یهز مانی گفت عذرخواهی زمانی میسره و قابل قبول که دیگه تکرار نشه...آمادا هم اینو بپدیره همچون من که دیگر بحثی نخواهم کرد.

اینم قبول دارم که اشتباه اول از ایشون بود که اینگونه برخورد کردن و و در وحله دوم از من که ادامه دادم بحث رو...

امید به پیشرفت روزافزون بخش.

این دیگر آخرین بحث من با آمادا بود.

تمام....

پ.ن:با سیمور حتما در جریان خواهم گذاشت.:)

Last edited:

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
من الان در قسمت همكاران اعلام كردم كه از اين به بعد از همكاري در اين بخش معذور خواهم بود. اميد موفقيت براي همه كاربران رو دارم.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
متاسفانه وقتی از همکاران انتقاد میشه ، به جای اینکه ببینن دلیل انتقاد چیه و آیا بر حق هست و یا نا حق با یک کلمه سر و ته قضیه رو بهم میارن اونم : من دیگه اینجا همکار نیستم و نمیخوام و خداحافظ ! البته منظورم شما تنها نیستی ، قبلا هم اینجا این موارد بوده ، من از همون اولم بابت زحماتی که شما اینجا میکشید تشکر کردم و لینک هم دادم که دوستان فکر نکنن دارم فلتر بازی در میارم!

اما متاسفانه هیچ کدام از پست های من رو جواب ندادید ، و وقتی که لینک میدم میگم دارن اسپم میکنن ، شما به جای اینکه آخرین پست رو لااقل یه نگاهی بندازید تا بفهمید منظور من چی هست ، یه قفل میزنید سر در تایپیک !!

من تاحالا قصد پیغام خصوصی دادن به شما رو نداشتم اما تا اونجایی که من میدونم همکار انجمن باید پیغام خصوصی ش رو باز بذاره ! اگه دوست نداره کسی باهاش حرف بزنه و یا کسی مشکلاتش رو در میون بذاره ، پس واسه چی همکار شده؟

شما میتونستید بدون داشتن این درجه در بخش مربوطه به دوستان کمک کنید ، که خود منم شاید از کمک شما بهره بردم و خوام برد، اما من به این سخن معتقد هستم که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، من فکر نمیکنم مثلا جناب English Lord با شما خصومتی چیزی داشته باشه ، اما چند بازی دیدم که شما بهش گیر دادید ( حتی بی مورد هم بودن ) که یکیشم بر میگرده به تایپیک Billy Joe ! که البته فکر کنم یه جورایی میخواستید طرفداری از Seymor که من تاحالا بر خوردی هم باهاشون نداشتم ( داشته ) باشید..

این تحلیل من بود از این قضایا ، اما باید یادمون باشه که ما اینجا اومدیم که یه چیزی یاد بدیم و 100 تا چیز یاد بگیریم ، اینکه بخوایم روزی 2 ساعت فقط وقتمون رو صرف حرف های بیهوده کنیم فایده نداره !!

یکمیم مهربون تر با مشکلات برخورد کنیم ، خیلی میتونه بهتر باشه! و در آخر :

باید اضافه کنم که شما اگر واقعا وقتش رو دارید خیلی خوب هست که اینجا هم همکار باشید هم به کسانی که واقعا نیاز به کمک در زبان دارند کمک کنید ، اما اگر وقت گیر هست واستون خب...

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
یه دفعه به سرم زد که ما هم اینجا یه تاپیکی به اسم مشاعره به زبان انگلیسی همچون تاپیک مشابه در بخش ادبیات داشته باشیم میخواستم یه تاپیک بزنم که دیدم این تاپیک هست:

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=93687

دوستان اگه کسی شعر جالب داشت بذاره بخونیم خیلی خوب میشه..

مرسی...

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
بازم مثله همیشه بعد از پایانه قائله رسیدم و نمی دونم اینجا چه خبری بوده ولی واقعآ بعضی حرفها غیره منصفانه بود !

english lordه عزیز . شما که این قدر قربون صدقه ی سیمور خان و نحوه ی مدیریت ایشون می ری , حتمآ می دونین که همین amadea چندین ماهه زحمت این بخشو می کشن ! . من حتی تو این مدت یک بار هم مدیریت سیمور رو ندیدم ! حالا اگه شما بتونین پایه ایشون رو به اینجا باز کنین , شاید همه چیز رو به راه بشه که اونم بعیده بتونین !
p.s :میگم آمادا شما که درخواسته انصرافتونو دادین ( که امیدوارم قبول نشه ) ( شاید هم نشده باشه چون من اصلا چند روزی نبودم ) , اونجا هم ذکر می کردین که یهو حمید کپتیو رو به جایه شما همکار نکنن ! بیچاره می شیم ! اونوقت باید دره این ایتم رو تخته کنیم !!

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
اما متاسفانه هیچ کدام از پست های من رو جواب ندادید ، و وقتی که لینک میدم میگم دارن اسپم میکنن ، شما به جای اینکه آخرین پست رو لااقل یه نگاهی بندازید تا بفهمید منظور من چی هست ، یه قفل میزنید سر در تایپیک !!

به شما يك بار گفتم،‌ باز هم مي گم. تاپيك شما از نظر من اسپمه!‌ تيترش هم اسپمه! حالا شما شكايتتون از اينه كه در تاپيكي كه بر پايه اسپم بنا شده،‌ كسي اسپم كرده،‌ من بيام در 20 صفحه بگردم ببينم كي در يك كلمه احساس بيان نكرده،‌ پاك كنم؟

نه خير،‌ كاري كه از اول بايد مي كردم،‌ اين بود كه همون روز اول اين ترد رو قفل كنم،‌ و اگر ده بار ديگه هم قرار بشه در اين مورد تصميم بگيرم،‌ همين خواهد بود.

من تاحالا قصد پیغام خصوصی دادن به شما رو نداشتم اما تا اونجایی که من میدونم همکار انجمن باید پیغام خصوصی ش رو باز بذاره ! اگه دوست نداره کسی باهاش حرف بزنه و یا کسی مشکلاتش رو در میون بذاره ، پس واسه چی همکار شده؟

به من نگفتن اجباري در اين مورد هست. مي گفتن،‌ من اين كار رو قبول نمي كردم.

شما میتونستید بدون داشتن این درجه در بخش مربوطه به دوستان کمک کنید ، که خود منم شاید از کمک شما بهره بردم و خوام برد،

باشه،‌ دفعه ديگه در زندگيم بهم پيشنهاد درجه در جايي شد،‌ حتما عنوان مي كنم كه من بدون درجه مي خوام به كمكم ادامه بدم. لووول

اما من به این سخن معتقد هستم که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، من فکر نمیکنم مثلا جناب English Lord با شما خصومتی چیزی داشته باشه ، اما چند بازی دیدم که شما بهش گیر دادید ( حتی بی مورد هم بودن ) که یکیشم بر میگرده به تایپیک Billy Joe ! که البته فکر کنم یه جورایی میخواستید طرفداری از Seymor که من تاحالا بر خوردی هم باهاشون نداشتم ( داشته ) باشید..

لطف كنيد در مورد چيزهايي كه ازش كوچكترين اطلاعي نداريد گمانه زني نكنيد. ايشون اگر در مورد تاپيكي مشكلي داره،‌ اين جا بايد مطرح مي كرد و نه مستقيما به كاربران. در ضمن من اون جا هم چيزي بهش نگفتم و تاپيك ها موضوعاتشون از نظر من اين قدر متفاوت بود كه جدا بمونه.

باید اضافه کنم که شما اگر واقعا وقتش رو دارید خیلی خوب هست که اینجا هم همکار باشید هم به کسانی که واقعا نیاز به کمک در زبان دارند کمک کنید ، اما اگر وقت گیر هست واستون خب...

بله؛‌ دليل من براي اين كه ديگه اينجا همكاري نمي كنم هم همينه. به نظر مي آد بيشتر از اون چه مي تونم وقت بذارم وقت گير شده،‌ و وقتم بايد صرف بحث هاي بيهوده و گاها مضحكي مثل شير و طعمه و ... بشه. خدمتي از اين دست هم كه اجباري نيست. با مدل عملكرد من مشكل داريد،‌ گفتم كه،‌ ديگه اينجا همكاري نمي كنم،‌ چون چيزهايي كه از من مي خوايد،‌ براي من مقدور نيست.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
p.s :میگم آمادا شما که درخواسته انصرافتونو دادین ( که امیدوارم قبول نشه ) ( شاید هم نشده باشه چون من اصلا چند روزی نبودم ) , اونجا هم ذکر می کردین ...

ممنون از لطفتون، ولي اين كار ها در حيطه صلاحيت من نيست. هر تصميمي باشه،‌ خودشون مي گيرند.

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
ممنون از لطفتون، ولي اين كار ها در حيطه صلاحيت من نيست. هر تصميمي باشه،‌ خودشون مي گيرند.

من که نظر خودمو گفتم که امیدوارم موافقت نشه !! ولی اگه مسر هستید , لااقل لطف کنین بهشون بگین به هر کدوم از ما یه کاربر فعال بدن !! دی http://************/files/pa26guhnruzjw1on6ygz.gif لوووول .
در ضمن امیدوارم به فعالیتتون تو فروم ادامه بدین چون بقیه ی بچه ها در لول ( level )(not lol ) نیستن که بتونن به سوالاتمون جواب بدن !!
:D

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
لطفا عنوان تاپیک make some words with this letters رو به three letters game تغییر بدین
ممنون

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
خب میخواستم نظر بروبچ رو بدونم:

البته اونقد انگیزه دارم که اگه همه مخالف باشن خودم یه تنه راهش میندازم...
4.gif

اکثرا بچه هایی که باز زبان انگلیسی سروکار دارن میدونن که listening و از البته Pronunciation خیلی خیلی در امر یادگیری هر چه سریعتر و صحیح تر زبان های خارجه کمک میکنه

مدتهاست که کتاب های داستانی و رمان ها رو دارن جدای از خود کتاب ها به صورت AudioBook در میارن که بعضا خیلی هاشون زیبا و دلنشین هست.و البته کمک فراوانی در امر تقویت مهارت شنیداری و البته تلفظ صحیح کلمات خواهد کرد بخصوص که دیشکنر های کنونی همگی دارای تلفظ پیشفرض و ماشینی بوده که تلفظ های بسیاریشون هم غلط هست.

خواستم نظردوستان رو بدونم که موافقین که تاپیک برای معرفی کتاب های داستانی یا کلا هر کتابی در هر زمینه ای که به صورت AudioBook دراومده معرفی کنیم برای دانلود و کاربرها بتونن در این غالب گوشه کوچکی از ضعف های خودشون رو بهبود ببخشن.

میخواستم در اینجا کتب رو معرفی کنم ولی دیددم چون اونجا بیشتر کتاب های آموزشی در سطوح مختلف والبته متنوع معرفی میشه بعد کسی بخواد کتاب خاص مدنظرش رو پیدا کنه کمی سردرگمی بوجود میاد...

حالا بنظرتون تاپیک جدا داشته باشیم براش یا همون تاپیک معرفی کتاب خوبه؟

نظر خود من اینه که یه تاپیک مستقل براش داشته باشیم که دسترسی بهشون هم راحت تر باشه.

با تشکر از همکاری دوستان.

بالا