برگزیده های پرشین تولز

درخصوص گوشيهاي دو سيم كارته و TVدار

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
ممنون جوپیتر جان
ممکنه تصویری از پخش کانالهای فارسی زبون خود جمهوری اسلامی ازش بگیرین ؟
:rolleyes:

اونم به چشم، ولي خيالت راحت باشه، توي فضاي باز با كيفيت عالي و بدون نويز و برفك مي‌گيره، حتي اگه آنتنش رو هم بيرون نكشي مي‌توني با كمي برفك ببيني كه مثلاً داره چي نشون مي‌ده و اگه خوشت اومد آنتنش رو استاد كنيكه صاف بگيره!:D ولي توي فضاي بسته يكم برفكي ميشه ولي قابل ديدن هستش.:rolleyes:

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
لطفا در مورد این سوال ها توضیح بدین:
1 - آنتن دهیش چطوره؟ در مقایسه با نوکیا ، سونی اریکسون ... ( وقتی صحبت می کنی صدا قطع و وصل یا اکو نمی شه؟ )
2 - اگه مشکلی واسه این گوشی پیش بیاد جایی هست که درستش کنه؟
3 - گفته بودین : " كيفيت پخش آهنگ با هندز فريش به نسبت صدايي كه اسپيكرهاش داره ضعيفه "
در چه حد ضعیفه؟ مثلا مثل 6630 یا n70 هست یا بدتره؟ کیفیتش بدتره یا بلندیش کمتره؟

1- از نظر آنتن دهي تا حالا مشكلي نداشتم، حتي مشهد هم كه رفته بودم به راحتي آنتن مي‌دادو كار مي‌كرد و تا اين لحظه هم صداش قطع و وصل و اكو نشده. بلندي صداي طرفي كه داره باهات حرف مي‌زنه هم عاليه. من K750 داشتم، وقتي توي يك محيط شلوغ مي‌خواستي صحبت كني صداي طرف مقابلت رو خيلي ضعيف ميشنيدي. احتمالاً دوستاني كه اين گوشي رو دارن به اين مشكل بر خوردن.
2- همونطور كه گفتم گارانتي نداره، خدارو شكر تا الان هم برام مشكلي پيش نيومده، ولي قربونش برم اين تعمير كارهاي پشت شهرداري و علا‌ءالدين، مرده رو زنده مي‌كنن!!!:lol::D
3- هيچكدوم از اين دو مدلي رو كه فرمودين نداشتم و تست هم نكردم ولي N80 داشتم و اون هم همين مشكل رو داره، صداي اسپيكرش بلنده ولي با هندز فري خيلي ضعيفه (البته نسبت به سري W سوني اريكسون). كيفيتش بد نيست، بلنديش كمه.:cool:

iman65_sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستام بهم گفت سیستم عاملش java هست.
اگه میتونی چند تا فایل sis ، jar ، ..... روش بریز. هر کدوم که نصب شد سیستم عاملش مشخص می شه. :)

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
چندتا بازي جاوا روش ريختم، اما نشناخت. ولي فايل SIS و ... نريختم، بعيد مي‌دونم (يعني مطمئناً محاله) كه سيمبين باشه!!! ولي هرچي هست سرعت خوبي داره.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
این گوشی اصلا جاوا رو هم نمی شناسه

همین یه هفته پیش یه N95 نوکلا رو دستم گرفتم و دو تا فایل جاوا روش ریختم....به عنوان Unknown می شناخت !!!

تمام این گوشی ها هم جاوا هستند...جاوا هم که چه عرض کنم...یه چیزی به اسم جاوا

ضمنا

جاوا سیستم عامل به حساب نمی یاد

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
من میخواستم بگیرم 2 تا فکر کردم
1 با توجه به قیمتش همه سرباز ها و دبیرستانی ها میرن میخرن خز میشه
2 این خراب شه خداییش میمونی من lcd pda2k شکست 2 ماه الاف شدم چه برسه به این .... ولی اینکه tv میگیره خیلی با حالا:D

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
با توجه به قیمتش همه سرباز ها و دبیرستانی ها میرن میخرن خز میشه

292.gif

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
من میخواستم بگیرم 2 تا فکر کردم
1 با توجه به قیمتش همه سرباز ها و دبیرستانی ها میرن میخرن خز میشه
2 این خراب شه خداییش میمونی من lcd pda2k شکست 2 ماه الاف شدم چه برسه به این .... ولی اینکه tv میگیره خیلی با حالا:D
:eh::(:weird::blink::wacko::eek::jealous:

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
به همه بر خورد
بابا منظورم اینه که خز میشه دیگه دست هر کی میفته;)

دوست عزيز، ذهنيتت رو عوض كن، به امكانات و خدماتي كه اون دستگاه در اختيارت قرار مي‌ده امتياز بده و براش ارزش قائل شو، گوشيه K750 تو رنج گوشيهاي هم دورش فوق العادس، ولي الان دست خيليا هست. پس اونم حتماً كا هفتصدو جواده ديگه!!!:blink::p:eek: گرون خريدن هنر نيست عزيزم;) البته از ما دلگير نشيا، نظر همه اينجا محترمه :rolleyes:

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
من 2 ماه پیش یکیشو خریدم به اسم nec 1000i بعد 2 هفته یه ضربه کوچیک خورد فینگر تاچش که روی lcdهست ترک ریزی برداشت ولی کلا از کار افتاد. بعد 2-3 روز به مرور صداش شروع به بد شدن کرد و بعد از 5 روز در حالی که زنگ شدیدی افتاده بود رو صداش به کل قطع شد. الان هم دادم به کسی که تعمیر کنه میگه هیچیش پیدا نمیشه.350000 تومان هم خرده بودمش.

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
من 2 ماه پیش یکیشو خریدم به اسم nec 1000i بعد 2 هفته یه ضربه کوچیک خورد فینگر تاچش که روی lcdهست ترک ریزی برداشت ولی کلا از کار افتاد. بعد 2-3 روز به مرور صداش شروع به بد شدن کرد و بعد از 5 روز در حالی که زنگ شدیدی افتاده بود رو صداش به کل قطع شد. الان هم دادم به کسی که تعمیر کنه میگه هیچیش پیدا نمیشه.350000 تومان هم خرده بودمش.

خسته نباشی;)

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
خریدن این نوع گوشی های چینی ریسکه و باید بیشتر تحقیق میکردی
350000 تومن هم پول کمی نیست که برای یک گوشی دادی
میتونستی یه مدل خوب از یک برند معروف بگیری

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
تازه یه بنده خدایی lcd کاملشو آورده میگه باتعویضش برات 100 تومن در میاد.موندم درستش کنم یا نه.کسی تعمیر کار این گوشی ها یا فروشنده قطعاتشونو سراغ نداره.

iman65_sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
گوشی های نوکیا چه مدلیش TV داره؟
چه مدلیش دو سیم کارتس؟ (منظورم مدل های اصلیشه چون میگن n95 قلابی دو سیم کارتس)​

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان سلام.
من يكي از اين گوشيها رو خريدم و وقتي با بچه‌هاي قسمت بازارچه در موردش صحبت كرديم، پيشنهاد دادن كه اينجا يه تاپيكي (با اجازه مديران اين انجمن) ايجاد كنيم و يك کم در موردش صحبت كنيم.......

1- اندازه صفحه (كه تاچ اسكرين هم هستش) 3 اينچ
2- دوربين 3 مگاپيكسل
3- قابليت دريافت كانالهاي TV و Radio
4- داراي بولوتوث قوي (سرعت خيلي خوبي داره!)
5- نسبت به اندازش فوق‌العاده سبك هستش. (از jamin كه قبلاً داشتم سبك تره!)
6- با دو سيم كارت كار مي‌كنه. (من دو تا سيم كارت نداشتم كه تست كنم ولي فكر مي‌كنم هر كدوم رو كه مي‌خواي سوئيچش كني)
7- توي پكيجش شارژر، كابل USB، كابل جداگانه براي اينكه بتوني آنتن هوايي وصل كني (براي محيط هاي بسته)، كابل خروجي TV (مثلاً وصل كني به ويدئو يا بعنوان وب كم استفاده كني)، دو عدد باطري
8- اين مدلي كه من خرديم پشتش نوشته ساخت مالزي ولي اكثر گوشيهايي رو كه توي علاءالدين ديدم زده چين.

حالا در مورد مزاياش صحبت كنم: سرعت بازشدن منوهاش خيلي خوبه با اينكه نفهميدم سيستم عاملش چيه:blink: همونطور كه گفتم بلوتوث قوي داره و جالب تر اينكه وقتي داري با بلوتوث فايلي رو مي‌فرستي يا دريافت مي‌كني به راحتي مي توني بري توي منوهاش و با بقيه امكاناتش كار كني (كه توي هيچ گوشي ديگه‌اي نديده بودم. با توجه به اينكه LCD بزرگي داره و من زياد باهاش كار مي‌كنم مصرف باطريش خيلي پائينه و باطريش خيلي زود شارژ ميشه، طراحي سيستم قلمش قابل توجه كه هم قلم و وقتي تهش رو مي‌كشي بلند مي‌شه و آنتن TV مي‌شه. مثل PPC ها موقع نوشتن SMS با قلم روي صفحه، قابليت تشخيص حروف رو داره (يعني وقتي شكل حروف رو روي LCD مي‌نويسي خودش حروف رو تشخيص مي‌ده و تايپ مي‌كنه). كانالهاي TV رو توي فضاي باز خيلي عالي مي‌گيره (من تلويزيون خونمونو با يه آنتن 3 متري نتونشتم بهاين صافي بگيرم:D) و بصورت فول اسكرين TV رو نمايش مي‌ده. در مورد كيفيت پخش صداش كه ديگه نپرسيد، N73 و W900 برن جلو بوق بزنن!!!;) يعني تا آخرين حد ممكن كه صداش رو بلند مي‌كني، بلندگوهاش نه وز وز مي‌كنن نه كم ميارن. يه امكان ديگه‌اي كه قسمت بلوتوثش داره اينه كه وقتي با گوشي ديگه‌اي ارتباط برقرار مي‌كنه يه پس كد مي‌خواد و يعد از زدن پس كد، اون گوشي رو بعنوان ديوايس خودش مي‌شناسه و به راحتي مي‌توني توي تمام قسمتهاي گوشيه طرف وارد شي و هر چي كه دلت مي‌خواد رو رو گوشيه خودت كپي كني!!!:f34r::eek: آنتن دهيش هم خوبه و من جايي كم نياوردم. صفحه تاچ اسكرينش هم خيلي حساس و نرم و دقيقه.

در مورد معايبش: اينكه گارانتي نداره و موقع خريد بايد همه قسمتهاش رو بخوبي تست كني تا مشكلي نداشته باشن. و اينكه كيفيت پخش آهنگ با هندز فريش به نسبت صدايي كه اسپيكرهاش داره ضعيفه:wacko:

به هركي نشونش دادم وسوسه شده كه بخره!!!:lol::lol::lol:
راستي من اينو 260 تومن گرفتم كه با مزايايي كه براتون گفتم به نظر خودم مفت خريدم!;)

دوست عزيز
اگه اجازه بدين يه بار اين نکاتي رو که نوشتين با هم دوره کنيم ;)

1. در باره ي سرعت باز شدن منوها ، به طور حتم بايد نتيجه ي ساده بودن اون باشه چون بعدش نوشتين که مموري خود گوشي 38 مگه و اين مموري قابل توجهي نيست .

2. در باره ي سرعت بلوتوث ، توجه داشته باشين که الان دو نسل بلوتوث داريم که اولي 1.1 و دومي 2.0 هست و سرعت ترنسفر فايل بين دو گوشي مربوط به سرعت هر دو ميشه يعني اگه يه طرف بلوتوث 1.1 داشته باشين و يه طرف 2.0 ، طبيعيه که با سرعت 1.1 کار انجام ميشه .

3. در باره ي مصرف باتري ، ننوشتين که زمان استندباي و مدت مکالمه چقدره اما عقل و منطق حکم ميکنه که يه صفحه ي 3 اينچي مصرف باتريش ( مخصوصا با توجه به اين که تيونر هم داره و باهاش TV تماشا مي کنين ، زياد باشه و زود به زود خالي بشه . حالا در باره ي شارژ سريع ، ميشه اين رو قبول کرد.

4. در باره ي قابليت تشخيص حروف ، اين يه امکانيه که جديدا توي خيلي از گوشيهاي چيني اضافه شده و خوب ، نشون دهنده ي ارزون شدن تکنولوژي شه .

5. در باره ي کيفيت تصوير TV خوب خوش به حالتون !

6. در باره ي صداي بلند اين گوشي ، اينم يکي ديگه از دلايليه که نشون ميده مصرف باتريش بايد زياد باشه ( مثل همون گوشي هاي کذايي NECCO که تو ايران به اسم ان اي سي ميفروشن و باتريش اگه از بلندگوها کار بکشي خيلي سريع تر تخليه ميشه .

6. ولي در باره ي اين که شما با زدن پسورد بتونين اطلاعات همه ي گوشياي ديگه رو ببينين ، با عرض معذرت بايد بگم امکان پذير نيست مگه اين که صاحب اون گوشي ، اجازه ي دسترسي شما رو داده باشه .

:f34r:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
فروض این نوع گوشی ها در ایران خیلی زیاد شده
مخصوصا در تهران که دیگه کمتر مغازه ای هست که این نوع گوشی ها رو نیاورده باشه
اکثر افراد نا آشنا هم تا میبینن نوشته tv دار جذب این نوع گوشی ها میشن

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
تازه یه بنده خدایی lcd کاملشو آورده میگه باتعویضش برات 100 تومن در میاد.موندم درستش کنم یا نه.کسی تعمیر کار این گوشی ها یا فروشنده قطعاتشونو سراغ نداره.

به نظر من خرید این گوشی اشتباه اول شما و پرداخت کردن این 100 تومن اشتباه دوم شما خواهد بود.;)

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14

دوست عزيز
اگه اجازه بدين يه بار اين نکاتي رو که نوشتين با هم دوره کنيم ;)

1. در باره ي سرعت باز شدن منوها ، به طور حتم بايد نتيجه ي ساده بودن اون باشه چون بعدش نوشتين که مموري خود گوشي 38 مگه و اين مموري قابل توجهي نيست .

2. در باره ي سرعت بلوتوث ، توجه داشته باشين که الان دو نسل بلوتوث داريم که اولي 1.1 و دومي 2.0 هست و سرعت ترنسفر فايل بين دو گوشي مربوط به سرعت هر دو ميشه يعني اگه يه طرف بلوتوث 1.1 داشته باشين و يه طرف 2.0 ، طبيعيه که با سرعت 1.1 کار انجام ميشه .

3. در باره ي مصرف باتري ، ننوشتين که زمان استندباي و مدت مکالمه چقدره اما عقل و منطق حکم ميکنه که يه صفحه ي 3 اينچي مصرف باتريش ( مخصوصا با توجه به اين که تيونر هم داره و باهاش TV تماشا مي کنين ، زياد باشه و زود به زود خالي بشه . حالا در باره ي شارژ سريع ، ميشه اين رو قبول کرد.

4. در باره ي قابليت تشخيص حروف ، اين يه امکانيه که جديدا توي خيلي از گوشيهاي چيني اضافه شده و خوب ، نشون دهنده ي ارزون شدن تکنولوژي شه .

5. در باره ي کيفيت تصوير TV خوب خوش به حالتون !

6. در باره ي صداي بلند اين گوشي ، اينم يکي ديگه از دلايليه که نشون ميده مصرف باتريش بايد زياد باشه ( مثل همون گوشي هاي کذايي NECCO که تو ايران به اسم ان اي سي ميفروشن و باتريش اگه از بلندگوها کار بکشي خيلي سريع تر تخليه ميشه .

6. ولي در باره ي اين که شما با زدن پسورد بتونين اطلاعات همه ي گوشياي ديگه رو ببينين ، با عرض معذرت بايد بگم امکان پذير نيست مگه اين که صاحب اون گوشي ، اجازه ي دسترسي شما رو داده باشه .

:f34r:

دوست عزيز، اين گوشي رو شركت بابام توليد نكرده كه بخوام براش تبلغ كنم و بعدم به كسي اصرار نكردم كه تورو خدا برو بخر! فقط قصدم اطلاع رساني بوده. من چهارشنبه هفته گذشته گوشيم رو شارژ كردم، امروز كه سه شنبه هستش هنوز شارژ داره :blink: خودتم مي‌دوني كه اگه گوشيها‌ي به نظر شما توپ مثل نوكيا! توي اين مدت حتي روي حالت استند باي هم كه مونده باشن باتريشون تا الان خالي شده بود! ولي من توي اين مدت ازش استفاده هم كردم. بعدش هم در مورد گوشيهايي كه توي اين رنج قيمت هستند، اكثراً مموري داخلي كمتري نسبت به اين دارن، اگه شك داري برو تحقيق كن. منم نگفتم كه پسورد مي‌زنم گوشيه طرفو مي‌بينم :blink: گفتم وقتي طرف پس كد رو بزنه اونوقت گوشيم اونو بعنوان ديوايس خودش مي‌شناسه و مي‌تونه درايوهاش رو ببينه. باور كردن يا نكردن مسائلي كه درباره اين گوشي گفتم از طرف شما براي من ارزشي نداره، من دارم با اين گوشي كار مي‌كنم و بنظرم خيلي بهتر از نوكيا و سوني اريكسون و ... هستش، اين تاپيك رو هم بمنظور انتقال تجربه به كساني كه اين گوشيها رو ديدن و شايد قصد خريد دارن ايجاد كردم. شما خوشت نمياد برو 1100 بخر حالشو ببر:lol::D:lol:

بالا