برگزیده های پرشین تولز

درخصوص گوشيهاي دو سيم كارته و TVدار

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2
برای اطلاع و آگاهی همه ی دوستان

دیدم این جا بحث گوشی های جدیدی که در بازار به NEC معروف شده داغه ، گفتم توضیحی بدم تا همه ی دوستان بدونن این گوشی محصول چه نوع کلاه برداری ایه !! :D

این رو در پاسخ به این پست می نویسم بنابراین استارتر دانشمند تاپیک لطفا به خودشون نگیرن !

اصلا چیزی به نام nec وجود نداره شما میتونی سایت nec یا سایت های معرو مثل gsmarena که این گوشی ها رو زیر مجموعه nec یا هر شرکت دیگری نشون بدن شما اگه دقت کنین چیزی که تو همه این گوشی ها مشترک هستش شکل 5 تا ایکون زیر صفحه لمسی که به صورت مشکی هستش که نشون میده اینا ماله یه شرکت هستن اسمش هم cect هستش اگر مارک های جدیدش رو دیده باشید داره از نام و شکل گوشی های معتر کپی میزنه nckia یا sony amisson واقعا خنده داره چرا سره خودتون رو شیره می مالید؟؟؟

دوست من

اتفاقا در همون سایت GSMarena یک صفحه در باره ی گوشی های NEC هست که من اولین بار موقعی که شرح حال این گوشی ها رو شنیدم رفتم اونجا رو گشتم اما دیدم همچین گوشی ای اونجا وجود نداره !!

یه لحظه شک کردم که شاید NEC یه گوشی ساخته که gsmarena از وجودش بی خبره !! اما با دیدن خود گوشی متوجه شدم که چه کلاهبرداری ای کردن :

این یه شرکت چینی - عربی هست به نام Commex Enterprises LLC که اومده با حقه بازی ، محصول موبایلش رو که اسمش هست « NECCOM » ، به این شکل نوشته « NECcom » و اون قسمت COM رو جوری ریز کرده که همه فقط همون بخش NEC اش رو می بینن . با جستجو به دنبال اسم NECCOM می تونین سایت معرفی شرکت رو پیدا کنین . این هم لینکش :

http://www.alibaba.com/catalog/11948578/Two_SIM_Card_Mobile_Phone.html

نتیجه این که NEC تولید کننده ی موبایل هست ، ولی این گوشی مسخره مال این شرکت نیست و یه گوشی با نام مشابه اون هست . این نوع حقه بازی از دهه ی هفتاد میلادی در هنگ کنگ و تایوان و بعدها چین مرسوم شد که یه مارک مشهور رو دقیقا با همون فونت ولی با اسم متفاوت تقلید می کنن و چون چشم خریدار به این مارک ها عادت داره ، گول میخوره !!

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
سلام،
هيچكدوم از اين گوشيها ساخت NEC نيست، از سايتهاي زير مي‌تونيد انواع و اقسام اين گوشيها رو ببينيد:
http://www.made-in-china.com/china-products/productviewXqsxzoGTOQkY/Real-TV-Mobile-Phone.html
http://www.m8cool.com/mobile/1/564/2963.html
http://www.diytrade.com/directory/global/buy/products/2870175/
http://www.chinatronic.com
من اين مارك گوشيها رو به دليل اينكه باهاشون كار نكردم، نه تائيد مي‌كنم نه رد مي‌كنم، بهتره كه دوستاني كه از اين مدل گوشيها دارند اعلام نظر كنند. لازم به ذكر هستش كه همونطور كه در پست اول هم توضيح دادم، مارك گوشي من Toshibo هستش كه هيچ ربطي هم به Toshiba نداره و ساخت كشور مالزي هستش و گوش دشمن ها كر هيچ مشكلي تا امروز باهاش نداشتم.
127fs4522738.gif

sambol

Registered User
لایک‌ها
4
عزیز منم همین نکته رو گفتم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟مراقب باشه اقا گرگه سرتون رو شیله نماله و نمی دونم چرا بعضی الاقه شدید به استفاده از این گوشی و تاکید بر خوب بودنش می کنن یه برادری گفته اگه اسم نوکیا یا اریکسون و موتو میومد رو این گوشی میشد 1 میلیون اصلا بحث اینا نیست شما اگه 2 کلاس سواد داشته باشید با یه دو دو تای ساده می فهمید که این چه جنسی هست و هدف ش چیه حالا اگه اسرار دارید بخرید بره تو پاچتون ما بخندیم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
یه برادری گفته اگه اسم نوکیا یا اریکسون و موتو میومد رو این گوشی میشد 1 میلیون اصلا بحث اینا نیست شما اگه 2 کلاس سواد داشته باشید با یه دو دو تای ساده می فهمید که این چه جنسی هست و هدف ش چیه حالا اگه اسرار دارید بخرید بره تو پاچتون ما بخندیم

من هم دودوتا کردم اخوی ! گفتم این گوشی اگه بخاد اسم نوکیا داشته باشه میشه اونقدر تومن ! اگه نداشته باشه میشه اینقدر تومن ! حالا چرا می زنی ؟ :p
من دیدم این دوست عزیز خریداری کرده و یکی خوب می گه و یکی بد میگه از ایشون درخواست کردم که خودشون بگن که گوشی چه جوریه . راستش نمی خام باز بهتون بربخوره ولی به جای اینکه حرف و حدیث دیگران رو زیاد بشنوم ترجیح دادم حرفهای کسی که گوشی رو خریده رو بشنوم . به همین خاطر این کار افتاد گردن دوست عزیزمون ژوپیتر ...

حالا اگه اسرار دارید بخرید بره تو پاچتون ما بخندیم
بابا زیاد جدی نیگیرید . فضای دوستانه به این خوبی تو همه ی بحثها . واقعا" از اینکه من جنسی رو بخرم و خراب شه خوشحال می شین ؟ نه . ناراحت هم میشین :p

jilani.mehrdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستای عزیز..راستش این مواقع نمی شه حرف دقیق زد..
نمی دونم دوستانی که این گوشی رو خریدن چقدر به یه سری مسائل توجه کردند...ولی تو شهر من رشت هم این سری گوشی ها وحشتناک زیاد است و خریدار هم داره(خوشا به حال فروشنده ها...چون خوب دهن مردمو آب انداختند)
حقیقتش اولین چیزی که تو ذوقم زد طراحیش بود..می دونم می گین سلیقه ایه و......
بعد مساله قیمتش و اینا....خوب عجیب بود شدید...یه حسابی کردین!؟چرا انقده ارزونه و این همه شرکت کوچیک و بزرگ هم ریخته که حاضرند سامسونگ و سونی اریکسون و نوکیا و ال جی و موتورولا و....گارانتی کنند ولی سراغ اینا اصلا نمی رند...مگه از پول بدشون می آد؟
یه جا شنیدم این موبایلا از زمان ورودشون جز دومی سومی پرفروشا بودند...
اصلا ایران رو ولش...کشورای دیگه چی؟اونم اون وضع سایت مخفی و مجهول
یه سوال دیگه بقیه شرکتای بزرگ دنیا چرا هیچ عکس العملی نشون ندادند؟مثلا حداقل یه مدلی از سونی اریکسون که تو طرح های آیندش یه ال سی دی 3 اینچ با قابلیت تی وی و.....
وقتی حرف دو دوتا چهار تا می شه گمونم اینا باشه
آدم می گه پس لابد همه شرکتای بزرگ تکنولوژی ضعیف رو می دند و خون باباشونو دارند می گیرند!!!
چرا مثلا موتورولا برای اینکه بازار رو از دست رقیباش بگیره یه همچی کارایی نکرد؟تا اونجا که می دونم این شرکتا هزینه ی زیادی بر روی آزمایشگاههاشون می کنند...یهو بیان همه چیو تعطیل کنند برند تو این جور گوشی ها دیگه....بهشون ای-میل بزنیم این پیشنهاد رو بکنیم!!!
نظر همه این جا محترم..ولی حقیقتش رو بگم....به شخصه نمی خوام پول بابت چیزی بدم که اذیتم کنه!!برای من دانشجو که پولی در نمی آرم به شخصه 250-300 پول زیادی محسوب می شه واسه همین دقیقا امروز رفتم یه گوشی حدود 300 تومنی خریدم یه گوشی سونی اریکسون بود...
در آخر یه مثل جالبی از انگلیسی ها بود که خالی از لطف نیست بنویسم : اون قدر ثروتمند نیستم که جنس ارزون بخرم

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من ديروز تو علادين يكي از اينها رو گرفتم
اسمش هست n38
كسي سايتي سراغ داره بشه براش برنامه اين ها دانلود كرد؟

amir4412

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بعید نیست یکمی هم شانسی باشه، مثلا گوشی که ژوپیتر خریده خوب از آب در اومده باشه و اون یکی دوستمون بد شانسی آورده باشه... به هر حال معلوم نیست اینه همش مال یک کارخونه است یا شرکت های noname مختلفی تو کارن
احتمال دوم بیشتره، چین کشوریه با بیش از 1,000,000,000 نفر جمعیت و سیر کردن این همه آدم موضوعیه که باعث میشه دست به هر کاری بزنن

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
سلام،
اين شركت ها اگر چيني- عربي يا چيني و يا براي هر كشور ديگه باشه
نام و نشون مشخصي ندارن
اگر به خاطر چيني بودن ارزون باشن كه الآن بايد PocketPc ها و Sonyerricson ها هم تو اين قيمت ها باشن!
اين دستگاه ها عمر فوق العاده كمي دارن ولي چون مدتي نيست كه وارد بازار شدن هنوز ايرادات و خرابي هاشون مشخص نيست، مثل LCD هاي ضبط ماشين كه يه مدت ارزون قيمت هاش اومده بود تو باز ار و بعد جمع شد.
اين گوشي ها يك كلاه برداري موقتي است كه هنوز پايانش نرسيده

بالا