برگزیده های پرشین تولز

دریافت پذیرش برای ادامه تحصیل در خارج (اروپا ,استرلیا ,کانادا و آمریکا

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوست عزيز به نظر شما در كدام كشور مي شود براي فوق ليسانس مكانيك ادامه تحصيل داد؟
اموزش هم به زبان انگليسي باشه و نسبت به هزينه ها از استراليا پائين تر
با تشكر

nima110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در جواب pm اقای فرید **** :

دوستان عزیر لطفا توجه کنید :

یکی از کسانی که در همین فروم تحت عنوان DJ Fred فعالیت میکنه یک نامه توهین آمیز و تهدید آمیز برای من pm کرده اند که من هم همین جا عینا نقل قول اش کردم :

حتما بخونید تا با ایشون بهتر آشنا بشید :

آقا اين صحبت ها چيه؟شما هر دوتون واسه ما عزيز هستين و بايد خدمتتون عرض كنم كه كسي كه اقدام ميكنه واسه پذيرش خارج از كشور نه كوره و نه بيسواد مطمئن باشيد از همه جا مي پرسه و شرايط مطلوب رو انتخاب ميكنه پس خواهش ميكنم اينجا از اين صحبت ها نكنيد به جاي رقيب كشي بياين دنبال راه حلي واسه بهتر كردن خدماتتون باشيد كه خود خدمات شما مبلغ(تبليغ كننده) اصلي شماست.

شما اينجا اطلاعاتتون رو به خاطر افزايش سطح آگاهي مردم مينويسيد يا واسه تبليغ؟؟
من فكر ميكنم كساني كه در گزينه اول خدمات خودشون رو ارائه ميدن به مراتب در حوزه كاري نيز موفق تر بوده و اعتماد مردم رو بيشتر ميتونن جلب كنن.

بياين با به اشتراك گذاشتن دانسته هامون به ندانسته ها برسيم تا بتونيم ما هم مثل كشورهاي ديگه طعم شيرين پيشرفت و توسعه رو توي وطن خودمون بچشيم.

در ضمن با نوشتن بيانه و تهديد نامه وجوابش و... فقط نقطه ضعف خودتون رو به هم نشون ميديد كه نشون ميده در بازار هنوز بي تجربه هستيد و نبايد در اين شرايط به دليل پيدا شدن رقيبي كه به فرض توانايي بيشتري داره چنگ و دندون نشون بديم.

با آرزوي موفقيت براي هر دوي شما

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
تقصیر خودت شد من نمیخواستم اینا رو اینجا بگم ولی خودت مجبورم کردی
بسیار عالی شد که این بحث رو اینجا مطرح کردین :happy: ، خودمم می خواستم از اول همینکارو بکنم اما به دلیل ذیل اینکارو نکردم :

شما حتی اسم کوچیکتون رو هم اینجا نزاشتین، چه برسه به اسم کاملتون، اسم شرکت، شماره تلفن ثابت ؟

من کارت ویزیتم در تاپیک و امضام هست .
121fs725372.gif

چه خوب شد که لیست شرکت های مورد تایید رو قرار دادین :
بنده دبیر هستم در شرکت شماره 18 نیلوفر آبی مشغول به کارم، که دارای مجوز از وزارت علوم هست، ثبت شده دوستان می تونند از همون لینک تماس بگیرند و سراغ بنده رو بگیرند . شما چی ؟ کجایید ؟!؟! نه ثبت ، نه مجوز نه اطمینانی ... مجوز را هم هیچگاه اینجا قرار نمی دم jh از روی آن پرینت تهیه نکنند تا متقاضیان تحصیل رو گمراه کنند .

سوئد 34 تا دانشگاه داره که 10 تاش جزو 500 دانشگاه برتر دنیا هستند , ما ترم قبل 6 تا در خواست سوئد داده بودیم که 5 تا پذیرفته شدن 1 ایش هم رزرو شده
ما برای مجوز و ثبت شرکت اقدام کردیم و مدارک مون در دست بررسی هست و به زودی هم مجوز رو میگریم
این حرفو همه شرکت های بدون مجوز می زنند ، جالبیش اینجاست که همه هم دقیقا همینو می گن. پس شما عادت داری اول اعزام میکنی ( البته اگر کرده باشی ، چون این اطلاعاتی که اینجا می زاری تو اینترنت ریخته و دلیل بر اخذ پذیرش شما نیست ) بعد می ری سراغ ثبت شرکت ؟؟؟ بدون مجوز از وزارت علوم هم بهتون اجازه ثبت در این زمینه داده نمیشه ، پس ثبت هم نشدین ...
jt5o21.gif

چهارمند اش : که اگر متوجه نشیدید که اینجا یک فروم عمومی هست و هر کسی میتونه به هر سوالی که در تخصص اش بود جواب بده , مقصر خودت هستی
کاملا با حرفتون موافقم ، منتها نه اینکه پست های یک تاپیک دیگرو کپی پیست کنه تو تاپیک خودش و اونجا جواب بده. شما خیلی به فکر دانشجوها هستین می تونستین همونجا جوابشو بدین ( دست از سفسته هم بردارین )

شش ام : سایت شرکت در دست طراحی هست و بزودی upload میشه
چه ربطی داشت ؟ جدیدا برای سایت درست کردن مجوز می خوان ؟
25r30wi.gif

هفتم اینکه : شما هنوز متوجه نشدی که حوزه کاری ما با شما کاملا تفاوت داره , شما هر کسی رو که بتونه شهریه دانشگاه رو تامین و پول شما رو بده مفرستی اونور ( منظورم دانشگاه فله ای هست ) ولی ما فقط دانشجویان مستعد و با استعداد رو به دانشگاه های معتبر دنیا میفرستیم و در زمینه دریافت بورس تحصیلی اقدام میکنیم , کاری که شما قادر به انجامش نیستی
شما اصلا مطالب تاپیک منو نخوندین ، اولا ما فقط از دانشگاههایی پذیرش می گیرم که در سایت وزارت علوم اسمشون ذکر شده و مورد تایید وزارت علوم هستند، پس فکر نکنم فله ای بشه اسمشو گذاشت !!!
دوما ما همه اون دانشگاههای مورد تاییدی که شما می گین رو به خوبی می شناسیم و دانشجو به همشون اعزام کردیم اما اون دانشگاه های اروپایی از شما معدل بالا و نمره زبان بالا می خواهند اگر متقاضی واجد شرایطش باشه ما حتما براش اونجارو اقدام می کنیم منتها اگر یک متقاضی در مقطع تحصیلی قبلیش شرایط خوبی نداشته یا اصلا می خواهد شروع به تحصیل کند و شرایطش در داخل کشور مهیا نباشد آیا نباید دیگه تحصیل کند ؟ البته که باید بکنه، ولی دیگه نمی تونه معدل مقطع قبلی رو درست کنه ما با اقدام در دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم ایران، مورد تایید وزارت علوم مالزی ( که اونم معدل بالای 14 می خواهد ) و مورد تایید وزارت علوم هند این فرصت را براشون مهیا می کنیم تا سعیشون رو بکنن و در مقاطع بعدی به کشور بهتری بروند . گرچه به زودی مالزی قطب علمی آسیا خواهد شد و همه تعریف کیفیت آموزش هند رو شنیده اند ( مخصوصا در رشته های علوم کامپیوتر، الکترونیک و... ) . از طرفی شاید همه هزینه تحصیا و زندگی در کشورهای اروپایی رو نداشته باشند این قشر هم نباید تحصیل کنند ؟ می بینید چهقدر حرفتون بی منطق و اساس بود !
در مورد بورس ما اینکارو انجام نمیدیم چون معمولا دانشجو با این کار که از قبل از پذیرش ، درخواست بورس کند، رد می شود اما طریقه بورس گرفتن رو بعد از پذیرش به دانشجو به طور کامل توضیح می دیم .

هشتم اینکه : قیمت ما کاملا منصفانه هست
اولا قیمت منصفانرو وزارت علوم به همه موسسات ابلاغ کرده . شما اصلا نمی دونین هزینه ما چقدر هست ... درسته که هزینه وزارت علوم بالای یک میلیون هست اما
شرکت ما کمتر از یک میلیون می گیرد . همیشه عادت دارین در کمال ناآگاهی با اعتماد به نفس کاذب صحبت کنین ؟

بنده از قبل هم اطلاع داشتم که ایشون مجوز ندارند چرا که با مراجعه به وزارت علوم متوجه شده بودم ام که این فرد دارای مجوز اعزام دانشجو نیست
مجوز اعزام به نام شرکت هست و من اونجا کار می کنم
در ضمن شما دوستان میتونید با مراجع به وزارت علوم , طبقه سوم واحد انتشارت هم دفترچه ای که لیست شرکت های مجوز دار رو خریداری کنید.
چقدر کارمو با این راهنماییتون راحت کردین .حتما همه متقاضیان اینکارو بکنن چون نام شرکت ما اونجاس و مال ایشون نیست ( البته خونه ای که تبدیل به شرکت اسمی کردن بدون ثبت اگر بشه اسمشو گذاشت شرکت ، حداقل فرش هارو جمع می کردین )

تا
یادم نرفته این مطلب رو هم بگم که دانشجویانی رو که ما براشون پذیرش میگریم , خدمات اسکان و کمک در مورد دریافت ویزا رو هم دانشگاه مقصد به رایگان براشون انجام میده و ما هیچ هزینه ای اضافه تر از شما نخواهیم گرفت
.

اینو که دیگه دارین فقط بازار گرمی می کنین ، شما نماینده ای اونجا ندارین که بخوان اینکاررو اونجا براتون انجام بدن ... اگرم منظورت سرویس های خود دانشگاهاست ، حتما اونا یک نفر را می فرستند اینجا که کار ویزای دانشجو هاتون رو انجام بده ( دانشگاه مقصد کار ویزا رو در ایران انجام بده ، واقعا خنده داره ، نشون دهنده اینه که تا به حال یکبار هم برای ویزای دانشجویی اقدام نکردین ... البته جای تعجب هم نداره . بیچاره دانشجو که خودشو باید به دست آدمهایی مثل شما بسپاره ، حتی اسکانشم به عهده نگرفتین ! )در حالیکه شرکت ما در تک تک کشور هایی که دانشجو اعزام می کند حداقل یک نماینده برای این امور دارد. خواهش می کنم بایبت کاری که انجام نمی دین هزینه اضافه دریافت کنید . کلا این قسمت خیلی خنده دار بود ، استفاده بردیم ...
خدمات شرکت ما :
خدمات ما شامل مشاوره رايگان ، استاد خانم Native آمريكايي براي تدريس IELTS و TOEFL ، اخذ پذيرش تحصيلي از شهر، دانشگاه، رشته مورد نظر دانشجو ، pick upدانشجو از فرودگاه، رزرو هتل، گردش در شهر، تهيه سيم كارت ، تهيه كد ملي و به زودي پيدا كردن كار و ... مي باشد.

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
شرکت شماره 18 لیست وزارت علوم هیچ مجوزی برای اعزام دانشجو به هیچ کشوری رو نداره

http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm

فقط یک مورد مالزی بوده که آن هم در دست بررسی هست و مجوزی حتی برای مالزی هم صادر نشده .

این رو هم فقط به خاطر اطلاع دوستان گفتم

راجع به عبارت ( کارشناس ارشد آموزشی ) روی کارت ویزیتت هم برای خوانندگان فروم توضیح بدی ؟ از کجا گرفتیش ؟ :D

بهتره که بطور سالم رقابت کنی .

بهر حال در این تاپیک به روی همه باز هست و همه میتونند آزادانه عقاید خودشون اینجا بیان کنند , حتی شما

سوالی بود در خدمت هستم

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهر حال در این تاپیک به روی همه باز هست و همه میتونند آزادانه عقاید خودشون اینجا بیان کنند , حتی شما

سوالی بود در خدمت هستم

اقای ppro جواب سوال من رو ندادید

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
پست بالا به اندازه کافی گویای همه مطالب هست... نه اسم کامل خودتون ، نه اسم شرکت، نه ثبت، نه مجوز ، حتما همه متقاضی ها بهتون اطمینان می کنن
25r30wi.gif

شرکت شماره 18 لیست وزارت علوم هیچ مجوزی برای اعزام دانشجو به هیچ کشوری رو نداره

http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm

آره می دونی چیه وزارت علوم برای خنده اسم شرکت رو تو لیستش گذاشته
فقط یک مورد مالزی بوده که آن هم در دست بررسی هست و مجوزی حتی برای مالزی هم صادر نشده .

پس می بینی که تحت نظارت وزارت علوم کار می کنیم و همه چی قانونیه ، برای کشورهای اسکاندیناوی هم اقدام کردیم ... چون به زودی می گیریم و همینجا اعلامش می کنم . وزارت علوم هر سال مجوزهارو بررسی می کنه ، اصلا مطلب عجیبی نیست،
راجع به عبارت ( کارشناس ارشد آموزشی ) روی کارت ویزیتت هم برای خوانندگان فروم توضیح بدی ؟ از کجا گرفتیش ؟

از 4 سال اعزام موفق دانشجو به سوئد، این شغل منه و حرفه ای هستم توش

بهتره که بطور سالم رقابت کنی .

از همه دوستان معذرت می خوام که بحث رو منحرف کردم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان طرفین دعوا ، بند هشتم مرامنامه فوروم میگه :

. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید.

لطفا شما هم همین کار رو بکنید ... منظورم اینه که بهترین کار اینه که دعوا نکنید و هرکی تو محدوده خودش فعالیت کنه و تو کار اون یکی دخالت نکنه ... اما اگه دوست دارین دعوا کنین ، لطفا از طریق PM و تلفن و حضوری و ...

مرسی .... و ضمنا یادتون باشه که دوستانی که از شما مشاوره می خوان خودشون می تونن خوب و بد رو تشخیص بدن ... بذارین خودشون تصمیم بگیرن ... یه همچین مجادله ای ، اعتماد به هر دوی شما رو پایین میاره ....

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
seymour وارد میشود.:D
دادادا.(به سبک میتی کومون بگید):wacko:
آقای دبیر شما بیخیال شو.
در ضمن فکر کنم seymour خان باید کم کم اینجا را به بازارچه منتقل کنه!

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان طرفین دعوا ، بند هشتم مرامنامه فوروم میگه :

لطفا شما هم همین کار رو بکنید ... منظورم اینه که بهترین کار اینه که دعوا نکنید و هرکی تو محدوده خودش فعالیت کنه و تو کار اون یکی دخالت نکنه ... اما اگه دوست دارین دعوا کنین ، لطفا از طریق PM و تلفن و حضوری و ...

مرسی .... و ضمنا یادتون باشه که دوستانی که از شما مشاوره می خوان خودشون می تونن خوب و بد رو تشخیص بدن ... بذارین خودشون تصمیم بگیرن ... یه همچین مجادله ای ، اعتماد به هر دوی شما رو پایین میاره ....

با تشکر از شما

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
مرغابی نوشته :

سلام اقای ppro
خوبید؟

اقا یک سوال داشتم

برای تحصیل در دانشگاههای استرالیا باید حداقل مدرک لیسانس یا فوق دیپلم داشته باشم؟ از دیپلم نمیشه رفت؟ (البته من ترم اول دانشگاه سراسری هستم ولی میخوام توی استرالیا یک رشته ی جدید رو شروع کنم). شانسی برای اخذ پذیرش دارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
ج : برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا شما باید حتما دوره پیش دانشگاهی را در ایران گذرانده باشید , البته میتونید این دوره را در یکی از کالج های استرالیا هم بگذرونید.

بله , شما شرایط دریافت پذیرش رو از دانشگاه ها در استرالیا دارد , البته کارنامه دانشگاه سراسری تون رو هم باید داشته باشید .

چه رشته ای میخونید ؟ و به چه رشته قصد تغییر رشته رو دارین ؟ دیپلم چی دارین ؟

بگید تا بیشتر بتونم راهنمایی کنم

نیما110 نوشته :

واسه پذيرش گرفتن آيلتس بهتره يا تافل؟واسه سوئد.

تافل چه نمره اي ميخواد؟

حالا اگر شانس ما تا زماني كه مدرك زبان رو جور كرديم سوئد پولي شد.بجز آلمان پيشنهادتون كجاست؟البته يه چيزي تو مايه هاي سوئد خرج داشته باشه و زبان تدريس هم انگليسي باشه.هزينه تحصيل هم در حدود ده ،دوازده تومن در سال باشه.مدركش هم معتبر باشه.

در ضمن من توي اينترنت كه سرچ كردم ديدم همه سايت ها ميگن بايد شما حدود 400 تا 600 ساعت آلماني خونده باشي و مدركت هم بايد سراسري باشه.شما هم يه سئوال بگير اگر مطلع شدي ممنون مي شم به من هم اطلاع بدي.

سابقه كار منظورتون همون مقدار بيمه اي هست كه رد مكنن ديگه.آره؟؟

ج : فرقی نمیکنه , اگر فوق لیسانس منظورتون هست حداقل 6.5 برای ielts و79 برای تافل ibt البته نمره زبان برای هر دانشگاه با دیگری تفاوت خواهد داشت .

با خرج کم اگر در اروپا قصد ادامه تحصیل دارین فقط : آلمان , سوئد , فلاند
البته اگر معدل خوب و دانشگاه معتبر هم تحصیل کرده باشید تعداد زیادی بورسیه در کشور های مختلف وجود داره , که متونید شانستون رو براش امتحان کنید .

نه , ارتباطی به بیمه نداره سابقه کار

ما برای شما از آلمان با مدرک دانشگاه آزاد و صفر ساعت المانی میتونیم پذیرش بگیریم .

Moonomid نوشته :

دوست عزيز به نظر شما در كدام كشور مي شود براي فوق ليسانس مكانيك ادامه تحصيل داد؟
اموزش هم به زبان انگليسي باشه و نسبت به هزينه ها از استراليا پائين تر
با تشكر
ج : خوب حتما میدونید که هزینه تحصیل در اروپا از استرالیا کمتر هست .

کشور های رایگان رو که قبل گفتم , ولی تو بلژیک و هلند هم میتونید با حدود سالی 20 میلیون تومان تحصیل کنید . ( انگلیسی)

فوق لیسانس 1 ساله هم در اروپا کاملا مرسوم است .

سوالی نبود ؟

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ج : برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا شما باید حتما دوره پیش دانشگاهی را در ایران گذرانده باشید , البته میتونید این دوره را در یکی از کالج های استرالیا هم بگذرونید.

بله , شما شرایط دریافت پذیرش رو از دانشگاه ها در استرالیا دارد , البته کارنامه دانشگاه سراسری تون رو هم باید داشته باشید .

چه رشته ای میخونید ؟ و به چه رشته قصد تغییر رشته رو دارین ؟ دیپلم چی دارین ؟

بگید تا بیشتر بتونم راهنمایی کنم

با تشکر فراوان:blush:

من پیش دانشگاهی رو تموم کردم . منتها معدل پیش دانشگاهیم پایین هستش :(. چون همش برای کنکور میخوندم به پیش دانشگاهی اهمیت نمیدادم معدل پیش دانشگاهیم حدود 14.5 هست :( . ولی معدل دیپلمم خیلی بهتر هست .

من رشته ی مهندسی شیمی هستم و دیپلم ریاضی فیزیک دارم. میخوام رشته ی هوافضا بخونم چون علاقه دارم . :(

الان دارم برای آیلس میخوانم .
میخواستم بدانم که اگه نمیتونم پذیرش بگیرم دیگه آیلس رو بیخیال بشم . اما اگه امکانش هست پس ادامه میدم .
چون خیلی بد میشه اگه 1 سال برای آیلس بخونم بعد نتونم پذیرش بگیرم

از راهنماییتون خیلی خیلی ممنون:rolleyes:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی از طرفین دعوا که قضیه رو ختم کردن .. پس توافق حاصل شد :

1. هیچکس دعوا رو ادامه نمیده ... 2. هیچکس توی تاپیک اون یکی پست نمی زنه ( اگه کسی تخلف کرد به من بگید) 3. بحث خصوصی و PM رو " خصوصی " نگه دارید و به سطح فوروم نکشید ...

مجددا مرسی

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
با سلام

اخرین اخبار :

برای ترم بهار 2008 در سوئد و فلاند 5% تخفیف برای کسانی که از طریق این فورم اقدام کنند قائل شدیم

مشاوره تلفنی همچنان رایگان است

مشاوره حضوری به علت حجم بالای مشاوره از رایگان به ساعتی 10 تومان تغییر کرده

همچنین رزرو اتاق دانشجویی هم در سوئد و فلاند به طور رایگان براتون انجام خواهد شد .

خوشم میاد هیچ سوالی ندارین

سوالی ؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
خوشحالم که برگشتی.ناراحت نباش آقای ppro

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من لیسانس کامپیوتر هستم با معدل 13:D
البته نمره درسهای تخصصی ام خوبه، فقط درسهای مزخرف عمومی گند زده
می خوام ببینم میشه برای تحصیل به استرالیا یا یکی از کشورهای اروپایی رفت
آيا امکانش هست کسی با مدرک پیش دانشگاهی بره، کاری به لیسانس نداشته باشه
رشته مورد علاقه : کامپیوتر نرم افزار - هوافضا
مرسی

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
استخدام در بانک پاسارگاد

شرایط :
۱- دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته های :
الف - علوم اقتصادی و یا سایر رشته های تحصیلی با گرایش اقتصاد
ب - ‌مدیریت با گرایش های بانکداری ،‌بازرگانی ، مالی ،‌دولتی ،‌صنعتی و بیمه
ج - کلیه گرایش های آمار ،ریاضی ، فیزیک ،مهندسی صنایع و کامپیوتر

۲-حداقل معدل ۱۵
۳- خانم ها متولد ۱۳۶۱ به بعد و آقایان متولد ۱۳۵۸ به بعد
۴- آقایان دارای کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی
۵-سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک
۶- عدم سو پیشینه کیفری

http://fa.bpi.ir/?hrm

مدیریت امور توسعه سرمایه انسانی

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با سلام

آیا کسی دانشگاه معتبری در کانادا سراغ دارد که رشته IT (و نه computer science) داشته باشد ؟

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
تقربیا همه ی دانشگاه های کانادا IT دارند. همه ی استانی ها که من مطمئنم دارند. برای مثال چندتا که من یادم میاد :
UNIVERSITY OF TORONTO
UNIVERSITY OF BRITISH COLUMBIA
UNIVERSITY OF WATERLOO
UNIVERSITY OF CALGARY
YORK UNIVERSITY
UNIVERSITY OF MONTREAL
LAVAL UNIVERSITE
بازم خواستی بگو بگم :D

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0