برگزیده های پرشین تولز

دفتر مدیر فرومهای برنامه نویسی و کامپیوتر بفرمایید !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام
خوب هستيد ببنيد من فقد از وي بي سر در ميارم . همين !!!!!!!!!! ( البته اسمبلي هم تحت داس و هم ويندوز رو تا حدودي ازشون سر در ميارم )
اما اگر مجبور بشم با جاوا و يا ..... برنامه بنويسم با سعي حيلي سريع ميتونم اين كار رو بكنم چرا ؟ چون پايه يك برنامه الگوريتم اونه نه سينتكسي كه براي تبديل اون الگوريتم به برنامه استفاده ميكني !!!
از نظر مديريت توي قسمت برنامه نويسي ميگم تا اونجايي كه اطلاع دارم حداقل توي بخش سي و صفحه اصلي برنامه نويس و توي بخش وي بي كه چندين سال دارم بهشون ( حالا شايد بعضي ها تازه تر تاسيس شده باشند ) سر ميزنم يعني ( 4 تا 5 سال ) معمولا دوستان جواب خودشون رو ميدند و نياز نيست شخص مدير زياد وارد بحث ها بشه . فقط كافي يك نظارت كلي داشته باشه مثل انتقال تاپيك - حذف تاپيك هاي تكراري- هماهنگي با بچه ها و از اين جور كارها - مدير خوب مديري نيست كه دقيقا به تمام ريز كاري ها وارد باشه ( كه عملا هم نميشه ) اما بايد بصورت كلي از موضوع خبر دار باشه و با ابزار مديريتي مديريت رو انجام بده
چرا فكر ميكنيد نظر شما و يا امثال شما مهم نيست ؟
خود من هم توسط دوستان انتخاب شدم تا مدير بشم يعني همين بچه هاي برنامه نويس پس نظر شما مهم است !

ببخشيد زياد حرف زدم

به اميد ديدار

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
علیرضا و مهدی ، همچنین بقیه مدیران برنامه نویسی برای این بخش زحمت زیادی می کشند. عنوان مدیریت مدیرانی که بخشهای بیشتر زیر نظرشونه با هماهنگی خودشون عوض می کنیم.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
به توصیه بنده و موافقت جناب احسان ، زیر بخش ADSL - ISDN - Wireless هم در بخش شبکه راه اندازی شد .
فعلا مدیریت این بخش با بنده است .

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
glasses.gif

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
به توصیه بنده و موافقت جناب احسان ، زیر بخش ADSL - ISDN - Wireless هم در بخش شبکه راه اندازی شد .
فعلا مدیریت این بخش با بنده است .

سلام آقای شیرازی خوبید یه خواهشی داشتم اگه بشه تو بخش شبکه کسی باشه که بتونه به قسمتی زیادی از سوالات جواب بده ممنون میشم . کسی باشه که دوره های شبکه رو گذرونده باشه و بتونه راهنمایی کنه .
سوالاتی مطرح میشه که بخشی از اونا بدون جواب میمونه و کسی بطور کامل جواب گوی اونا نیست ( شاید من اینجوری فکر می کنم !!)
خیلی از زحمات شما ممنون از تغییراتی که دادین در بخش شبکه هم ممنونم بخصوص ایجاد زیر بخش ADSL
خیلی خوب شد بخش شبکه داشت دیگه از شبکه بودنش بیرون می اومد
خلاصه ممنونم

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
با توجه به تاپیکهای زیادی که در بخش برنامه نویسی طرفا در مورد الگوریتمهایی مثل حرکت اسب ، N وزیر ، و ... مطرح شده است ، احتمال ایجاد یک زیر تالار به نام الگوریتم ها وجود دارد .

ممنون میشوم نطر دوستان را بدانم

به نظرم بخش جالبی می شود ... اگر راه اندازی شود.​

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
سلام آقای شیرازی خوبید یه خواهشی داشتم اگه بشه تو بخش شبکه کسی باشه که بتونه به قسمتی زیادی از سوالات جواب بده ممنون میشم . کسی باشه که دوره های شبکه رو گذرونده باشه و بتونه راهنمایی کنه .
سوالاتی مطرح میشه که بخشی از اونا بدون جواب میمونه و کسی بطور کامل جواب گوی اونا نیست ( شاید من اینجوری فکر می کنم !!)
خیلی از زحمات شما ممنون از تغییراتی که دادین در بخش شبکه هم ممنونم بخصوص ایجاد زیر بخش ADSL
خیلی خوب شد بخش شبکه داشت دیگه از شبکه بودنش بیرون می اومد
خلاصه ممنونم

سلام دوست گرامی

تصمیم فعلی بنده هم همین است که فعلا سر و سامانی به بخش شبکه بدهم تا از این وضعیت نامناسب بیرون آید و سپس این بخش تحت مدیریت یکی دیگر از دوستانی که در این بخش تخصص بیشتری دارند باشد.

البته در خصوص سوالاتی که دوستان می پرسند و بعضا کسی نیست که پاسخ بدهد ، بنده عرض میکنم که اصولا برخی از این سوالات شرایط خاصی را مد نظر میدهد . مثلا کاربری میپرسد بنده با فلان سیستم عامل و فلان device و فلان نرم افزار کار کرده ام و فلان error را گرفته ام . حال راه حل چیست ؟؟ و این گونه سوالات معمولا به گونه ای است که پاسخ دهد به آنها ، بودن در شرایط مشابه را می طلبد.

در صورتی که در خصوص مسائل این بخش نظر یا انتقاد یا پیشنهادی دارید ، بنده ممنون میشوم که نظرتان را همینجا بفرمایید.

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام آقای شیرازی . من هم از تالار جدیدی به نام الگوریتم به شدت استقبال خواهم کرد .

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با توجه به تعدد تاپیکهای تکراری در زمینه معرفی قالب tamplate و موارد اینچنینی ... در کل تالارهای مدیریت محتوا تاپیکی به نام " معرفی قالب ( Template )" ایجاد شده و تاپیکها قبلی در ان ادغام شده اند. خواهش میکنم دوستان از ایجاد تاپیکهای مشابه خودداری فرمایند .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
استاد , میبینم که سرت شلوغه , خدا قوت .

SoftDevCo

Registered User
لایک‌ها
0

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام!
یه پیشنهاد...

یه چند تا امکان جدید و باحال بذارین...
که فقط کاربرهای Premium بتونن استفاده کنن...
بعد از یوزر ها بتونن به Premium اکانتشون رو ارتقا بدن.
;)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام!
یه پیشنهاد...

;)
مثلاً اون امکان بايد چی باشه و چقدر با حال که يه نفر بخواد براش premium هم بشه !؟
مجوز انتقاد از شايان چطوره ؟ قيمتشم از خودش بپرس. lol
:D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
خود من هم که مدیر ارشد هستم جرات چنین کاری ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25

به نظر من كه فكر خيلي خوبيه. ولي تا اونجا كه ميدونم امكانات تالارهاي VBulletin تنها در حد بضاعت VBulletin هست و نميشه امكانات عجيب و غريب خاصي بهش اضافه كرد كه كاربران حاضر باشند براش پول بدند. مثلاً اگه امكان داشت هر كاربر با ثبت نام در تالار، يه صندوق ايميل با پشتيباني سرويس POP هم داشته باشه و مثلاً در 4 تا مجله مهم هم به انتخاب خودش عضو بشه و... خوب شايد ميشد پوليش كرد. اما الآن...

در ضمن ميخوام خواهش كنم اون تالار «گرافيك و مالتي مديا» از بخش «طراحي و برنامه نويسي وب» به يه جاي ديگه منتقل بشه. آخه به نظر من چنين تالار مهمي به خاطر اين كه توي اون بخش قرار گرفته و نامي هم ازش توي قسمت Forum Jump نيومده يه خورده منزوي شده.

اسمش هم يه خورده كلي تر بشه بهتره. مثلاً «گرافيك، مالتي مديا، ميكس و مونتاژ». اين دو كلمه آخر رو به اين خاطر گفتم كه با ورود دوربين هاي عكسبرداري و فيلمبرداري ديجيتال به خونه هاي مردم كم كم مهارتهاي مربوط به ميكس و مونتاژ كه غالباً مرتبط با كار متخصصين مالتي مديا هست، داره به نياز روزمره كاربران عادي تبديل ميشه.

sppp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند تا سوال درباره و برنامه های دانلود داشتم نمیدونستم کجا مطرح کنم :( میخواستم یک تاپیک برای این سوالام ایجاد کنم بعد دیدم اینجا شما نظر جمع میکنید گفتم نظرم رو مطرح کنم. خوب میشه اگه یک تاپیک باعنوان "سایتهای دانلود و برنامه های دانلودر "ایجاد بشه که همه سولات تو اون مطرح بشه

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
جناب آقای شیرازی
می خواستم ببینم چطوری بخش شبکه توی قسمت - اینترنت، برنامه نویسی و طراحی وب، سیستمهای مدیریت سایت - قرار گرفته ؟!
این تقسیم بندی کمی بایستی اصلاح بشه ( البته به نظر این جانب )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا