برگزیده های پرشین تولز

دلیل این ارور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
این مشگل رو کامپیوتر پدر مادرم هم داره نمیدونم چیه! فکر میکردم برنامه ای که روش ریختم تا geniune رو رد کنه مشگل پیدا کرده و پیام خطا میده یا گزینه چک زمان با اینترنت رو زدم ولی شما میگین هربار ویندوز میریزی بازم خطا میده
ساعت و تاریخ سیستم رو بایوس نگهداری میکنه احتمال داره مشگل پیدا کرده اگه سیستمت قدیمیه(مثل مال پدر مادرم) شاید باتری بایوس ضعیف شده

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی دونم این دوتا که باید باهاشون رو و هارد رو تست کنم چین؟؟؟؟؟؟؟:(
با این فلاپی بساز بوت شو باهاش. اگر ارور داد مشکل از رمه:
http://www.memtest.org/download/1.65/memtest86+-1.65.floppy.zip
فلاپی فرمت شده بذار بعد روی install.bat بزن توش تایپ کن :A
اینم توی ویندوز نصب کن برو تب آخرش ببین چک کن ببین ارور میده. اگر بده از هاردته:
http://www.hdtune.com/hdtune_253.zip

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
من هاردم رو چک کردم اينم عکساش ولي در مورد رم دقيقا نفهميدم بايد چيکار کنم.اون نرم افزار رو نصب کنم؟؟؟:(
حالا از این عکس ها چی دیستگیرت شد؟؟

فایل های ضمیمه

• j1.JPG
    j1.JPG
    83.8 KB · نمایش ها: 4
  • j2.JPG
    j2.JPG
    99.8 KB · نمایش ها: 4
  • j3.JPG
    j3.JPG
    63.2 KB · نمایش ها: 4
  • j4.JPG
    j4.JPG
    71.3 KB · نمایش ها: 5

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب هارد مثل اینکه سالمه خدارو شکر :)
شما اون memtest رو دانلود کنید. unzipش کنید بعد روی install.bat کلیک کنید. توی خط فرمانی که میاد تایپ کنید
:A
مطمئن بشید که یه فلاپی دیسک فرمت شده توی A گذاشتید. بعد یه فلاپی بوت میسازه. با فلاپی بوت بشید شروع میکنه به چک کردن رم. اگر error بده در زیرش مینویسه. اگر نوشت، مشکل از رمه اگر تا حدود 7 مرحله رفت جلو و no error نوشته بود، رم سالمه. اگر نه که دیگه حتما مشکل از کارت گرافیک یا سی دی شه.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
خب هارد مثل اینکه سالمه خدارو شکر :)
شما اون memtest رو دانلود کنید. unzipش کنید بعد روی install.bat کلیک کنید. توی خط فرمانی که میاد تایپ کنید
:A
مطمئن بشید که یه فلاپی دیسک فرمت شده توی A گذاشتید. بعد یه فلاپی بوت میسازه. با فلاپی بوت بشید شروع میکنه به چک کردن رم. اگر error بده در زیرش مینویسه. اگر نوشت، مشکل از رمه اگر تا حدود 7 مرحله رفت جلو و no error نوشته بود، رم سالمه. اگر نه که دیگه حتما مشکل از کارت گرافیک یا سی دی شه.

نمی شه توی سی دی بریزمش؟؟؟؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
driver های صدا و گرافیک رو uninstall کن و با setup خود driver cd دوباره نصب کن.. این کار رو تا حالا کردی؟

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من وقتی از حالت زیپ خارجش کردم فایل داخلش به صورت winrarبود همون رو توی سی دی بریزم؟؟ آخه از حالت رار خارج نمی شه
:lol: نه اون وینرر نیست در واقع ایزوئه. شما نباید خود فایل رو بریزید روی سی دی که! باید بسوزونیدش. با برنامه WinISO یا Nero بریزیدش روی یک سی دی. بازم میگم خود فایل رو کپی نکنید روی سی دی ها! اگر nero express دارید به این صورته:
Image, Project, Copy رو انتخاب کنید بعد فایل iso که شبیه winrar هست رو انتخاب کنید بعد سی دی رام رو انتخاب کنید و ISO رو بسوزونید روی سی دی.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دقیقا بعد از نصب ویندوز و کارت صدا و گرافیک یعنی اولین بار بالا اومدن ویندوزم بعد از نصب قبل از نصب برنامه خاص. امروز کنترل پنلم باز شد ولی بازم اون ارور 3 رو می داد
خوب اگه درايورها رو نصب نکنی چی ؟ تا حالا سی دی windows ات رو عوض کردی ؟

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
دوست عزیز سلام شرمنده یه مدت نبودم بازم یه سوال ( شرمنده ها ) من اگه این سی دی رو اجرا کنم فقط هاردم رو چک می کنه دیگه؟ باعث نمی شه که ویندوزم بپره ها؟ یعنی من فقط این سی دی رو می ذارم تو رام بعدش اون چک می کنه و در آخر ویندوز سر جاشه
نه تا حالا سی دی ویندوزم رو عوض نکردم ولی تا به حال بالای 10 بار با این سی دی ویندوز ریختم فقط این 2 بار آخر اینطوری شده میگم مشکل از سی دی کارت گرافیک و مادربورد نیست؟

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاری به ویندوز نداره. یک برنامه هست برای چک کردن رم (نه هارد) و بعدش که حدود 7 مرحله رفت جلو اگر زیر صفحه هیچ errorی نداده بود. رمتون مشکلی نداره. میتونید ریستارت کنید و سی دی رو در بیارید. ;)

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
دوست عزیز من با اون سی دی رم رو چک کردم اگه منظورتون از ارور بعد از خط چین بود که چیزی نیومده بود. در ضمن بعد از اینکه یه یوزر دیگه واسه ویندوز ساختم این 2 تا ارور هم میاد
:wack دیگه دارم کلافه میشم میگم شاید مشکل از سی دی کارت گرافیک یا مادربورد باشه آخه قبلا که رو صفحه دسکتاپ راست کلیلک می کردم یه گزینه واسه انتخاب سایز صفحه میومد که الان نیست یعنی از وقتی ویندوز نصب کردم

فایل های ضمیمه

• eeee.JPG
    eeee.JPG
    13.4 KB · نمایش ها: 5
  • 222.JPG
    222.JPG
    17.3 KB · نمایش ها: 5

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی عجیبه! حالا شما یک کاری کن... ویندوز رو نصب کن ولی درایور کارت گرافیکی رو نصب نکن. یکمی با ویندوز بازی کن ببین بازم ارور میگیری؟ فکر میکنم حدس خودت درست باشه...
در ضمن آنتی ویروس داری؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ميگم که اين کامپيوتر باحالو ميفروشی ؟:D
جدا از شوخی مشخصات سيستمت چيه ؟ پردازنده، مادربورد، گرافيک، رم...

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
دقیق نمی دونم. فقط می دونم رم: کینگ استون 512
مادربورد: ماتریکس آر وان(1) که روش برچسب اینتل داره بازم نمی دونم.
سی پی یو : اینتل
دیگه نمی دونم.( چه جوری بفهمم؟)

تو رو خدا دیگه حوصله عوض کردن ویندوز ندارم:(

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
دقیق نمی دونم. فقط می دونم رم: کینگ استون 512
مادربورد: ماتریکس آر وان(1) که روش برچسب اینتل داره بازم نمی دونم.
سی پی یو : اینتل
دیگه نمی دونم.( چه جوری بفهمم؟)

تو رو خدا دیگه حوصله عوض کردن ویندوز ندارم:(

کسی نیست جواب بده؟؟

KhersKuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره یه بار ویندوزت رو عوض کنی. راه دیگه نداره! عوض کن ولی حواصت باشه که درایور مادربرد رو اول نصب کنی... بعد یکمی کار کن، اگر ارور نگرفتی درایور کارت گرافیک رو نصب کن... اگر ارور گرفتی مشکل از کارت گرافیک/یا سی دیشه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
از اولشم از اين مادربوردهای ماتريکس خوشم نميومد !!! نميخرم، به کارم نمياد.
:D

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
دوستان مشکل گرافیکم حل شد یه بار دیگه درایو گرافیک رو نصب کردم.(از همتون ممنونم) حالا یه بازی نصب کردم وقتی می خواد اجرا بشه این ارور رو میده مشکل چیه؟؟
بازی دایرکتری ایکس9 داره
سی پی یو plll800mb
vga 64mb
cd rom 8x

فایل های ضمیمه

• rr.JPG
    rr.JPG
    11 KB · نمایش ها: 5
بالا