برگزیده های پرشین تولز

دلیل این ارور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
:blink::blink::blink:این جواب من چی شد پس:(:(:blink:
سلام
شرمنده
من یکی دو روزه کار سنگین دستمه نتونستم تبدیل کنم (فکر کنم با تبدیل یک قسمت از جواهری در قصر بشه فهمید مشکل داره یا نه)
ایشالا 3 شنبه خبرت میکنم

پی نوشت : هستی خانم من تا آخر هفته یک برنامه بسیار کاربردی به شما معرفی خواهم کرد که کاملا مشکلتون برطرف بشه
الان در حال آزمایش هستم ببینم کدوم بهتره
چون تنها مشکلی که وجود داره اینه که من سیستمم خیلی سطحش پایینه (CPU P4 1.7 و Ram 256 + 3 GB Virtual Memory)
و ممکنه برای سیستم بالاتر از این خیلی بهتر جواب بده
مثلا من با McFun داشتم MKV به VCD تبدیل میکردم ، نزدیک به 12 ساعت طول کشید آخر سر هم نتونست تبدیل کنه (100 درصدش رفت ولی نتونست فایل خروجی رو بسازه) به Avi هم که تبدیل کردم کلا صدا نداشت
با ConvertXtoDvd میتونی تبدیل کنی به فایل قابل پخش در DVD بدون مشکل ، فقط دارم دنبال برنامه ای میگردم که با زیرنویس تبدیل کنه یا حداقل بتونه بعدا زیرنویسشو بچسبونه روش که الان یک برنامه پیدا کردم که دارم آزمایش میکنم
همون ConvertXtoDvd آخرین ورژن
امیدوارم بزودی خبرای خوش بهت بدم
منتظر باش
موفق باشی

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام
شرمنده
من یکی دو روزه کار سنگین دستمه نتونستم تبدیل کنم (فکر کنم با تبدیل یک قسمت از جواهری در قصر بشه فهمید مشکل داره یا نه)
ایشالا 3 شنبه خبرت میکنم

پی نوشت : هستی خانم من تا آخر هفته یک برنامه بسیار کاربردی به شما معرفی خواهم کرد که کاملا مشکلتون برطرف بشه
الان در حال آزمایش هستم ببینم کدوم بهتره
چون تنها مشکلی که وجود داره اینه که من سیستمم خیلی سطحش پایینه (CPU P4 1.7 و Ram 256 + 3 GB Virtual Memory)
و ممکنه برای سیستم بالاتر از این خیلی بهتر جواب بده
مثلا من با McFun داشتم MKV به VCD تبدیل میکردم ، نزدیک به 12 ساعت طول کشید آخر سر هم نتونست تبدیل کنه (100 درصدش رفت ولی نتونست فایل خروجی رو بسازه) به Avi هم که تبدیل کردم کلا صدا نداشت
با ConvertXtoDvd میتونی تبدیل کنی به فایل قابل پخش در DVD بدون مشکل ، فقط دارم دنبال برنامه ای میگردم که با زیرنویس تبدیل کنه یا حداقل بتونه بعدا زیرنویسشو بچسبونه روش که الان یک برنامه پیدا کردم که دارم آزمایش میکنم
همون ConvertXtoDvd آخرین ورژن
امیدوارم بزودی خبرای خوش بهت بدم
منتظر باش
موفق باشی

که این طور:blink: باشه پس من منتظر نتیجه می مونم از لطفتونم ممنونم;)

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
الکس جان به نتیجه ای رسیدی؟:(

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
الکس جان به نتیجه ای رسیدی؟:(
سلام
اتفاقا دیشب (بعد از پایان تبدیل) میخواستم خبرشو بدم ولی وقت نشد ، شرمنده :blush:
خدا رو شکر بعد از 2 هفته امتحان کردن این برنامه و اون برنامه ، بالاخره تنها برنامه بدرد بخور موجود رو پیدا کردم (همراه کرک)
تبدیل MKV به VCD-DVD-AVI و ... همراه با زیرنویس (تقریبا یک ساعت سریال با سیستم من 3 ساعت تبدیلش طول کشید)
لینک دانلود خودشو میذارم اینجا
لینک کرک رو توی PM برات میذارم
دانلود
هر وقت امتحان کردی خبر بده
موفق باشی
در ضمن اون لیست رو هم در اسرع وقت براتون میفرستم (خیلی سرم شلوغه)

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام
اتفاقا دیشب (بعد از پایان تبدیل) میخواستم خبرشو بدم ولی وقت نشد ، شرمنده :blush:
خدا رو شکر بعد از 2 هفته امتحان کردن این برنامه و اون برنامه ، بالاخره تنها برنامه بدرد بخور موجود رو پیدا کردم (همراه کرک)
تبدیل MKV به VCD-DVD-AVI و ... همراه با زیرنویس (تقریبا یک ساعت سریال با سیستم من 3 ساعت تبدیلش طول کشید)
لینک دانلود خودشو میذارم اینجا
لینک کرک رو توی PM برات میذارم
دانلود
هر وقت امتحان کردی خبر بده
موفق باشی
در ضمن اون لیست رو هم در اسرع وقت براتون میفرستم (خیلی سرم شلوغه)

ممنون.چشم حتما خبرش رو می دم و منتظرم.راستی این لینکش باز نمی شه:(یعنی آدرسش مشکل داره.ولی من بازش کردم. در کل می گم که لینکش رو درست کنی که اگه کس دیگه ای خواست راحت برداره.بازم تشکر

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
ممنون.چشم حتما خبرش رو می دم و منتظرم.راستی این لینکش باز نمی شه:(یعنی آدرسش مشکل داره.ولی من بازش کردم. در کل می گم که لینکش رو درست کنی که اگه کس دیگه ای خواست راحت برداره.بازم تشکر
سلام
آخه من خودمم از همین لینک گرفتم، از لینک اصلی که اصلا نمیشه گرفت
فکر نمیکنم خیلی مشکلی داشته باشه (در ضمن متاسفانه تنها لینک موجود از این ورژن در اینترنت همینه)
ایشالا کسی پیدا بشه بتونه با کرک یکجا آپلود کنه که دیگه کسی مشکلی نداشته باشه
موفق باشی
-----
لینک سالمش رو گذاشتم

amin.ypro

Registered User
لایک‌ها
1
آقا این اخطار قبل از lOG IN به ویندوز است

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان عزیز سلام

مدتیه که من نمیتونم به Task Manager دسترسی داشته باشم.با این خطا مواجه میشم :​
505ylwn.jpg

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.در ضمن من تو قسمت Administrative Tools هم گشتم که اگه بشه باز هم فعالش کنم.اما چیزی پیدا نکردم.کمک لطفا.;)

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان عزیز سلام

مدتیه که من نمیتونم به Task Manager دسترسی داشته باشم.با این خطا مواجه میشم :​
505ylwn.jpg

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.در ضمن من تو قسمت Administrative Tools هم گشتم که اگه بشه باز هم فعالش کنم.اما چیزی پیدا نکردم.کمک لطفا.;)

دوستان ممنون از کمکتون.

یه کم دوگوله رو کار انداختم و تو رجیستری درستش کردم.در هر حال مرسی.​

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دوستان ممنون از کمکتون.

یه کم دوگوله رو کار انداختم و تو رجیستری درستش کردم.در هر حال مرسی.​
حالا برای اينکه دفعه بعد راحت تر پيداش کنی در منو run بنويس gpedit.msc و کليد Enter را بفشار ! جاش اينجاس !

بالا