برگزیده های پرشین تولز

دلیل این ارور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دوستان مشکل گرافیکم حل شد یه بار دیگه درایو گرافیک رو نصب کردم.(از همتون ممنونم) حالا یه بازی نصب کردم وقتی می خواد اجرا بشه این ارور رو میده مشکل چیه؟؟
بازی دایرکتری ایکس9 داره
سی پی یو plll800mb
vga 64mb
cd rom 8x
با کارت گرافيک مشکل داره. احتمالاً پشتيبانی نميکنه. Ati Radeon 7000 داری ؟

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
با کارت گرافيک مشکل داره. احتمالاً پشتيبانی نميکنه. Ati Radeon 7000 داری ؟

نمی دونم این که گفتی چیه. ولی یه بازی دیگه با همین مشخصات رو که از همین شرکت بود تونستم نصب و بازی کنم.
حالا دلیل این سوالم رو می دونید؟
سلام. دوستان من وقتی می خوام یه دی وی دی تصویری با نرو رایت کنم این پیغام میاد و دی وی دی در دی وی دی پلیر خونده نمی شه و فقط تو کامپیوتر خونده میشه می تونید بگید مشکل چیه؟؟؟؟

فایل های ضمیمه

• neru.JPG
    neru.JPG
    74.2 KB · نمایش ها: 3

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
نمی دونم این که گفتی چیه. ولی یه بازی دیگه با همین مشخصات رو که از همین شرکت بود تونستم نصب و بازی کنم.
حالا دلیل این سوالم رو می دونید؟
سلام. دوستان من وقتی می خوام یه دی وی دی تصویری با نرو رایت کنم این پیغام میاد و دی وی دی در دی وی دی پلیر خونده نمی شه و فقط تو کامپیوتر خونده میشه می تونید بگید مشکل چیه؟؟؟؟
نميدونم مشکل چيه ولی خود نرو قبل از burn داره بهت ميگه که اين Play نميشه. امّا خداييش مشکلات باحالی داريا !
ضمناً منظورم مدل کارت گرافيکت بود. احتمالاً به صورت سخت افزاری از DirectX 8.1 پشتيبانی نميکنه. درحالی که اون بازی ديگه نيازی به اين موضوع نداشته.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام. من برای اینکه مشکلم بر طرف بشه خواستم دی وی دی ها رو تبدیل به فرمت های قابل اجرا در سی دی بکنم اما..
دوستان من از نرم افزار 1DVD RIPPER استفاده کردم ولی وقتی می خوام دی وی دی رو توش باز کنم تا تبدیلش کنم به فرمت های دیگه می گه نمی تونم فایل شما رو پیدا کنم هر چقدر هم سعی کردم به صورت دستی فایل رو بندازم توی برنامه نمی شه آیا تنظیمات خاصی داره؟؟؟(من این نرم افزار رو دانلود کردم)

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام. من برای اینکه مشکلم بر طرف بشه خواستم دی وی دی ها رو تبدیل به فرمت های قابل اجرا در سی دی بکنم اما..
دوستان من از نرم افزار 1DVD RIPPER استفاده کردم ولی وقتی می خوام دی وی دی رو توش باز کنم تا تبدیلش کنم به فرمت های دیگه می گه نمی تونم فایل شما رو پیدا کنم هر چقدر هم سعی کردم به صورت دستی فایل رو بندازم توی برنامه نمی شه آیا تنظیمات خاصی داره؟؟؟(من این نرم افزار رو دانلود کردم)

کسی نیست جواب بده؟؟؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
تا حالا از اين برنامه استفاده نکردم با اينکه برنامه خوبيه. با استفاده از Browse خودش بهش آدرس فايل رو ميدی و ميگه پيدا نميکنم ؟

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708

فایل های ضمیمه

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    55.9 KB · نمایش ها: 6

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خوب مطمئنّی که فايل با پسوند Info تو اون پوشه وجود داره ؟ يکبار محتويات رو روی hard کپی کن و از hard آدرس بده.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
خوب مطمئنّی که فايل با پسوند Info تو اون پوشه وجود داره ؟ يکبار محتويات رو روی hard کپی کن و از hard آدرس بده.

از هارد آدرس میدم. اسم پوشش اینه. فایل های دیگرم امتحان کردم. ممکنه یوز و پس برای فعال سازی بخواد(رجیستری)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بعيد ميدونم. من ميگم يه برنامه ديگه رو امتحان کن، مثل DVD FAB Platinum.

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
بعيد ميدونم. من ميگم يه برنامه ديگه رو امتحان کن، مثل DVD FAB Platinum.

میشه لینک دانلودش رو برام بذارید + یک نرم افزار برای تبدیل فابل های divx بهvob یا mpg یا هر چیز دیگه ای

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
این نرم افزار divx رو به دی وی دی معمولی تبدیل می کنه؟
سلام
اين برنامه براي DVD هست نه Divx (كه البته من جايي براي Rip كردن توش نديدم فكر هم نميكنم براي اين كار باشه)
براي تبديل Divx به DVD ، برنامه زياد هست ولي بهترين برنامه كه كاركردن هم باهاش ساده است WinAVIVideoConverter هست.
و براي تبديل ( Rip DVD ) بهترين برنامه كه خود من هم استفاده ميكنم Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 و Plato DVD Ripper هستند
در اولين فرصت لينكهاشو ميذارم (لينك برنامه و سريالشو)
موفق باشي و خدانگهدار

پي نوشت : لينكها
WinAVI Video Converter 8.0
سريال : E7C06E7BDDE2E587397FB71CC74F68460D7B9836A496E27F
ك ر ك
-----------------------------------------------

Xilisoft DVD Ripper Platinum SE 4.0.83.0720

Xilisoft DVD Ripper 4

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام
اين برنامه براي DVD هست نه Divx (كه البته من جايي براي Rip كردن توش نديدم فكر هم نميكنم براي اين كار باشه)
براي تبديل Divx به DVD ، برنامه زياد هست ولي بهترين برنامه كه كاركردن هم باهاش ساده است WinAVIVideoConverter هست.
و براي تبديل ( Rip DVD ) بهترين برنامه كه خود من هم استفاده ميكنم Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 و Plato DVD Ripper هستند
در اولين فرصت لينكهاشو ميذارم (لينك برنامه و سريالشو)
موفق باشي و خدانگهدار

پس من سریعا منتظرم

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
از شما 2 دوست عزیز بابت راهنمایی هاتون واقعا ممنونم:happy:

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام دوستان من نرم افزار win avi رو نصب کردم ولی بعد از 3 روز این ارور رو میده. مشکل کار کجاست؟؟:(

فایل های ضمیمه

• untitled.bmp
    319 KB · نمایش ها: 4

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام دوستان من نرم افزار win avi رو نصب کردم ولی بعد از 3 روز این ارور رو میده. مشکل کار کجاست؟؟:(
سلام
شرمنده 2-3 روز نبودم
این Error خیلی ربطی به برنامه نداره مربوط به ویندوزه (که کم هم نیست تقریبا تمام برنامه ها یکبار به این Error دچار میشن) البته میتونه از ک*ر*ک هم باشه (اگر از ک*ر*ک استفاده می کنید)
شما هر دفعه که باز میکنید اینو میبینید یا نه فقط یکدفعه اومده ؟
میتونید دوباره نصبش کنید و اینبار از سریال نامبر استفاده کنید (سریال نامبر هم دادم خدمتتون و احتمالا از همون میتونید استفاده کنید)
اگه مشکلی بود بگید شاید بتونم کمکتون کنم
موفق باشید

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام
شرمنده 2-3 روز نبودم
این Error خیلی ربطی به برنامه نداره مربوط به ویندوزه (که کم هم نیست تقریبا تمام برنامه ها یکبار به این Error دچار میشن) البته میتونه از ک*ر*ک هم باشه (اگر از ک*ر*ک استفاده می کنید)
شما هر دفعه که باز میکنید اینو میبینید یا نه فقط یکدفعه اومده ؟
میتونید دوباره نصبش کنید و اینبار از سریال نامبر استفاده کنید (سریال نامبر هم دادم خدمتتون و احتمالا از همون میتونید استفاده کنید)
اگه مشکلی بود بگید شاید بتونم کمکتون کنم
موفق باشید

از دیروز تا حالا ارور میده هر چقدر هم پاک می کنم و نصب می کنم فایده نداره:(

بالا