برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد يك بازي!!!

reza2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی GTA3 را خريدم اما با اينکه ويديو کارتم به اندازه کافی جديد هست ( بازی 32MB ميخواد و مال من 232MB است ) با اين حال سرعت بازی خيلی پايين است و همه چيز کند حرکت ميکنه يه با هم uninstall و دوباره install کردم اما کمکی نکرد.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
كارت گرافيكي 232 مگابايتي!!! :shock: :shock: :shock: بابا بيخيال! چند خريدي؟!
در مورد GTA3 من قديما باهاش مشکلات داشتم. ولي در مورد سرعتش نبود. سعي کن با رزوليشنهاي مختلف امتحان کني (توي بازي بايد تنظيم کني)
در ضمن فقط کارت گرافيکي قوي که کافي نيست. سيستمت چيه؟!

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
كارت گرافيك 232 مگ من به عمرم نشنيدم :shock: ميشه مشخصات كاملشو بدي؟
در مورد GTA 3 بگم كه تنظيم رزولوشن خيلي تاثير گذار نيست.اين بازي يك گزينه براي گرافيكش داره به اسم draw mode كه ميتوني تنظيم كني هر چي پائين تر باشه گرافيك سريعتره.اما رم دستگاه هم تو اين بازي خيلي مهمه اگه پائين باشه ديوونه ات ميكنه.
اگه سيستم قوي داري و ديدي بازم مشكل هست برو آخرين درايوره كارت گرافيك و آخرين پچ بازي رو نصب كن.راستي چرا GTA:Vice city رو نخريدي؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بازی GTA3 را خريدم اما با اينکه ويديو کارتم به اندازه کافی جديد هست ( بازی 32MB ميخواد و مال من 232MB است ) با اين حال سرعت بازی خيلی پايين است و همه چيز کند حرکت ميکنه يه با هم uninstall و دوباره install کردم اما کمکی نکرد.

ببین اشتباه میکنی بزرگترین کارت گرافیکی بازار 128 فکر کنم باشه، البته من مطمئن نیستم اما شنیدم بعضی از کارت گرافیکی ها مموری رو با رم share میکنن، البته این رو یکی اونجا که کار میکنم بهم گفت، در این صورت اگه رمت بالا باشه ممکنه این چیزی که میگی امکان پذیر باشه اما مطمئن نیستم،
ببینم تو از کجا میگی 232 مگابایته؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
كارت گرافيك 232 مگابيات فكر نكنم وجود داشته باشه.

حالا اصلا اين حرف به كنار.
چيزي كه مهمه GPU كارت گرافيك هست و نه حافظش.
يعني يك كارت 32 مگابايت با GPU قوي , خيلي راحت يه كارت 64 مگابايتي با GPU ضعيفتر رو پشت سر ميگذاره.
حافظه كارت گرافيك , معيار اصلي براي قدرت اون نيست. ;)

بهتره شما مدل كارت گرافيكتون رو بنويسيد و همنطور CPU مقدار RAM كامپيوتر رو.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
چيزي كه مهمه GPU كارت گرافيك هست و نه حافظش.
يعني يك كارت 32 مگابايت با GPU قوي , خيلي راحت يه كارت 64 مگابايتي با GPU ضعيفتر رو پشت سر ميگذاره.
حافظه كارت گرافيك , معيار اصلي براي قدرت اون نيست.

آره منم موافقم.اما اگه دقت كني چون تو بازار ميخوان براي هر محصولي يك فاكتور در نظر بگيرن براي همين كارت گرافيك هم اكثرا با رمش ميشناسن.منطقشون هم اينه كه اصولا GPU هاي ضعيف رم هاي پاييني دارن.يه جورايي هم درسته مثلا كي TNT2 با 128 مگ رم ديده؟

ببین اشتباه میکنی بزرگترین کارت گرافیکی بازار 128 فکر کنم باشه،
نه اشتباه ميكني كارتهاي 256 مگي DDR هم هست
<a href='http://www.ocaddiction.com/reviews/video/BFG_5900Ultra/pg9.shtml' target='_blank'>http://www.ocaddiction.com/reviews/video/B...Ultra/pg9.shtml</a>

يه چيزي هم درباره GTA3 هم هست اونم اينه كه دفعه اول كه بازي اجرا ميشه خودش كارت گرافيك رو شناسايي ميكنه اگه اين كارو نكنه صد دفعه هم كه reinstall كني فايده نداره!

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
حتماَ اشتباه مي كني !
چون رم كارت گرافيك دو دوي ميره بالا .. (2 4 8 16 32 64 128 256)
در مورد بازي هم GTA فقط با GEforce حالا هر مدلیش رله اجرا میشه ... ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
راستي كسي اين نسخه Vice City رو بازی کرده؟ نظری در موردش داره؟ تعریف زیادی ازش شنیدم!؟ برم بخرم از زندگی بیوفتم یا نه؟! ;)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بازي رو دست اين من نديدم ! 8) ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راستي كسي اين نسخه Vice City رو بازی کرده؟ نظری در موردش داره؟ تعریف زیادی ازش شنیدم!؟ برم بخرم از زندگی بیوفتم یا نه؟! ;)

آره بابا..بخر حتما Vice City بازي شاهكاري هست.واقعا جالبه.
البته من فقط كمي بازي كردم..زياد حال و حوصله اينجور بازيها رو فعلا ندارم..اما واقعا بازي معركه اي هست و رو دستش نداريم. 8)
اگه كسي از GTA3 خوشوش بياد,عاشق GTA Vice City ميشه!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آخه من با اون نسخه قبلي GTA3 اصلا حال نکردم... چون نميذاشت اصلا بازي رو Save کنم! :( :shock:

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آخه من با اون نسخه قبلي GTA3 اصلا حال نکردم... چون نميذاشت اصلا بازي رو Save کنم! &nbsp;:( &nbsp;:shock:
:shock: :shock: :shock:

چطور نميذاشت؟ Save ميشد كه؟
البته مرحله به مرحله Save ميشد,نه اينكه مثلا هر لحظه بشه Save كرد.

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آقا من فهميدم اين بيچاره چي ميگه، ظاهراً رم 256 مگابایتی هم هست:

<a href='http://www.ebuyer.com/customer/products/index.html?action=c2hvd19wcm9kdWN0X292ZXJ2aWV3&product_uid=50595' target='_blank'>http://www.ebuyer.com/customer/products/in...oduct_uid=50595</a>

این یکی هم هست که یکم ارزون تره:

<a href='http://www.ebuyer.com/customer/products/index.html?action=c2hvd19wcm9kdWN0X292ZXJ2aWV3&product_uid=48445' target='_blank'>http://www.ebuyer.com/customer/products/in...oduct_uid=48445</a>

راستش من با پول اون اولیه میتونم یه کامپیوتر مشتی سرهم کنم!!!!! :D

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
آقا كافيه به خونت مراجعه كني و بازي رو اونجا save کنی
که توی vice city امکان خرید خونه و راحت تر کردن کار save هم هست 8) ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
گرافيك كارت با رم 256 مگ كه هست..اما با رم 232 نه!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آقا كافيه به خونت مراجعه كني و بازي رو اونجا save کنی
که توی vice city امکان خرید خونه و راحت تر کردن کار save هم هست &nbsp;8) &nbsp;;)

اهان همين منظورم بود..هر وقت وارد اون خونه يا پناهگاهت ميشدي,بازي هم save ميشد و علاوه بر اون هر ماشيني كه ميدزديدي! وقتي تو پاركينگ اون خونه ميگذاشتي اونجا ميموند و تازه مجاني هم تعمير ميشد!

خب بگذريم..حتما ميدونستيد كه تو اين بازي (GTA3 و GTA vice city) ميشه كارهاي" بد بد" هم كرد؟؟ :D

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آخه بابا این اقا نگفت از کجا فهمیده این حافظه گرافیک کارتش 232 هست؟!

ببین اگه نمیدونی چطور چکش کنی این کار رو بکن:

روی دستکتاپت کلیک کن و بعد properties رو انتخاب کن بعد از صفحه ای که میاد setting رو انتخاب کن و بعد پایین صفحه روی advanced کلیک کن
بعدش روی adapter کلیک کن، از اون صفحه ای که میاد memory size رو چک کن.

این توضیحات مربوط به ویندوز اکس پیه ها! خلاصه اگه میخوای این همه راه نری و این 232 رو روی جعبه گرافیک کارت دیدی مدل گرفیک کارت رو بده.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آخه بابا این اقا نگفت از کجا فهمیده این حافظه گرافیک کارتش 232 هست؟!

ببین اگه نمیدونی چطور چکش کنی این کار رو بکن:

روی دستکتاپت کلیک کن و بعد properties رو انتخاب کن بعد از صفحه ای که میاد setting رو انتخاب کن و بعد پایین صفحه روی advanced کلیک کن
بعدش روی adapter کلیک کن، از اون صفحه ای که میاد memory size رو چک کن.

این توضیحات مربوط به ویندوز اکس پیه ها! خلاصه اگه میخوای این همه راه نری و این 232 رو روی جعبه گرافیک کارت دیدی مدل گرفیک کارت رو بده.

بابا لابد از يه جا گفته كه 232 ديگه؟
البته من فكر ميكنم كه ايشون رم خود دستگاه (كه مقداريش رو گرافيك انبوردشون برداشته بوده) منظورش بوده.
در مورد توضيحات در مورد نحوره فهميدم مقدار رم هم اگه خطاب به من بود بايد بگم : دست شما درد نكنه!! :D من ناسلامتي دكتراي تشخيص رم گرافيك!! دارم خودم :D

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بابا من كي گفتم rammstein_persia ؟! من با اون آقاهه بودم كه گفته بود گرفيك كارتش 232 هست!

بالا