برگزیده های پرشین تولز

راهنماي ثبت نام واستفاده ازسايت سرمايه گذاري گلدن استار(معتبرترين سايت سرمايه گذاري)

نظر شما در مورد این تاپیک

• Total voters
    14

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من توصيه من اينست كه در زمينه فعاليتهاي اقتصاديتان با سايت ها روراست باشيد چون اگر متوجه تقلب بشن پولت پريده
اصل سرمايه گذاري در اينترنت يك ريسكه پس بهتره با كارهاي اينچنيني درصد ريسكو بالا نبريم

behrouz_pool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جایزه 66.6 دلاری به دوستانی که زیر شاخه من تو Golden-starبشوند.

با سایت معتبر Golden-star حتماً آشنا هستید، تنها سایت سرمایه گذاری است که از اعتبار بالایی برخوردار است و 24 سال سابقه داره و هزاران مطالب دیگه در این مورد که مهمترینش سوده 1% و 2% در روزش است که به سرمایه شما تعلق می گیره.

دوستانی که تا ساعت شش صبح روز ششم شهریور (6/6/1384) عضو گلدن استار بشوند و حد اقل 10 دلار تو این سایت سر مایه گذاری کنن غیر از اینکه از مزایای عالی Golden-star برخوردار میشن میتونن تو قره کشی 66.6 دلاری وبلاگ "بهروز" شرکت کنن برای آشنایی با سایت Golden-star به سایت بهروز تشریف بیارین ، این یک فرست استثنایی است. هر روز که تاخیر کنید سود کمتری بدست می آورید.

"اینترنت فضای همدلی ایجاد میکنه که تو این فضا از سود بردن دیگران سود میبرین"
ممنون

سایت بهروز:
لینک عضویت در گلدن استار:

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی دیگه نمیخواد جایزه بده
منتظر جایزه بده ها هستیم

ولی دوست عزیز این مزایای عالی که گفتی منظورت چی بود؟
در ضمن اين تاپيك اموزشي است شما كه يك تاپيك باز كردي قبلا در اين مورد
خواهشا فقط كاري نكنيد اين تاپيك بسته بشه ممنون

behrouz_pool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
آموزشتون بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت به همین خاطر یاد آور شدم که سودمون رو با کسانی که به ما اعتماد می کنن تقسیم کنیم و ظاهرا تاثیر خوبی بر روی شما داشت و شما هم تصمیم به جایزه دادن گرفتین و کار پسندیده ای کردین، شما خیلی خوب می نویسید و سخنتون از دل بر می آید و هر چه از دل بر آید بر دل نشیند
ممنون از شما
همیشه موفق و شاد باشید
بهروز

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از behrouz_pool :
سلام دوست عزیز
آموزشتون بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت به همین خاطر یاد آور شدم که سودمون رو با کسانی که به ما اعتماد می کنن تقسیم کنیم و ظاهرا تاثیر خوبی بر روی شما داشت و شما هم تصمیم به جایزه دادن گرفتین و کار پسندیده ای کردین، شما خیلی خوب می نویسید و سخنتون از دل بر می آید و هر چه از دل بر آید بر دل نشیند
ممنون از شما
همیشه موفق و شاد باشید
بهروز

خداییش اینو دیگه راست گفتی
اگر چه اموزش ولی به قول شما بیشتر تبلیغاتی به قول روزنامه نگارها رپرتاژ اگهی
ممنون از نظرت
ولی خودمونیم ما که داریم سود می بریم همانطور که در فیشها هم معلوم چرا برای سایرین نگیم که اونها هم سود نبرن از این جنبه اگر نگاه کنیم اموزشیه
اگر چه به واسطه اینکه دیگران هم از طریق ما عضو بشن کمیسیون به ما داده میشه و لی اگر هیچ کس هم از طریق ما عضو نشود همین مبلغ 300 دلار خودش روزانه 3 دلار به ما میده ماهیانه 78 دلار خدا را شکر

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
به نقل از princekin :
خداییش اینو دیگه راست گفتی
اگر چه اموزش ولی به قول شما بیشتر تبلیغاتی به قول روزنامه نگارها رپرتاژ اگهی
ممنون از نظرت
ولی خودمونیم ما که داریم سود می بریم همانطور که در فیشها هم معلوم چرا برای سایرین نگیم که اونها هم سود نبرن از این جنبه اگر نگاه کنیم اموزشیه
اگر چه به واسطه اینکه دیگران هم از طریق ما عضو بشن کمیسیون به ما داده میشه و لی اگر هیچ کس هم از طریق ما عضو نشود همین مبلغ 300 دلار خودش روزانه 3 دلار به ما میده ماهیانه 78 دلار خدا را شکر
بالاخره همه دنبال درامد هستند
http://www.madonna200490.persianblog.com

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه دنبال درامدند پس بهتره راهنماييشون كنيم تا راه اشتباه نرند مثل سه ماه اول كار من تو اين زمينه
اون موقع به اشتباه رفتم دنبال درامد از طريق كليك و ايميل و فقط سه ماه وقت و پول تلفن و هزينه اينترنت را هدر دادم ولي از وقتي كه با اين سايت و پرنس كين اشنا شدم پول تلفن و اينترنت كه در مي ياد هيچ به سرمايه گذاري كه كردم نصف حقوق يكماهمو كه اينهمه بايد بريم با اين و او سركله بزنيم و صبح تاشب بيرون باشيم و غيره را در مي ياريم كه لازم نيست دنبال كار دوم بريم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
همه دنبال درامدند پس بهتره راهنماييشون كنيم تا راه اشتباه نرند مثل سه ماه اول كار من تو اين زمينه
اون موقع به اشتباه رفتم دنبال درامد از طريق كليك و ايميل و فقط سه ماه وقت و پول تلفن و هزينه اينترنت را هدر دادم ولي از وقتي كه با اين سايت و پرنس كين اشنا شدم پول تلفن و اينترنت كه در مي ياد هيچ به سرمايه گذاري كه كردم نصف حقوق يكماهمو كه اينهمه بايد بريم با اين و او سركله بزنيم و صبح تاشب بيرون باشيم و غيره را در مي ياريم كه لازم نيست دنبال كار دوم بريم
ايول موفق باشي.:D

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستاني كه جديد عضو اين سيستم شدند لطف كنند نظر بدن بقيه هم ببينن

aria442

Registered User
لایک‌ها
4
جهت عضويت در يكي از گروههاي بسيار فعال my7diamonds تماس بگیرید. پلان ما 3bc است یعنی 600 دلار و پیشرفت کار خیلی عالی است . حداکثر در عرض یکسال 385000 دلار درآمد . در ضمن مجوز قوه قضائیه هم دارد [email protected]

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
ميشه با ip proxy توش دوباره عضو شد؟ واقعا گير ميده؟ فقط عضويت مهمه ديگه؟ يني من برم با يه کامپيوتر ديگه عضو بشم بعد تو خونه باهاش کار کنم که مشکل نداره نه؟
اينكه گفته سه بار يعني همزمان فقط سه تا ميتوني deposit داشته باشی نه اینکه تا آخر عمر سایت فقط سه بار بتونی توش سرمایه گذاری کنی!!

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
اينكه گفته سه بار يعني همزمان فقط سه تا ميتوني deposit داشته باشی نه اینکه تا آخر عمر سایت فقط سه بار بتونی توش سرمایه گذاری کنی!!

فكر ميكنم اين درست تر باشد من هنوز در پلان طلايي سرمايه گذاري نكردم كه تجربه كرده باشم شروين جان مي تواني امتحان كني نهايت ان اينست كه مي گويد نمي تواني

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
فكر ميكنم اين درست تر باشد من هنوز در پلان طلايي سرمايه گذاري نكردم كه تجربه كرده باشم شروين جان مي تواني امتحان كني نهايت ان اينست كه مي گويد نمي تواني
کجا بودي؟؟
من ايميل زدم بهشون اينجوري که از حرفاشون فهميدم سه تا همزمان نميشه. ولي تو صفحه اول نوشته کلا سه تا. البته مشکلي نيست منکه با يدونشم کار ميکنم. ميزارم بمونه ورش نميدارم فقط يه مقدار بر ميدارم که تو جيبم باشه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
همين الان يه ميل زده ببينيد چي نوشته:
Dear Shervin rafiee
You can deposit on the gold plan for thrice only inside or after your period and after three deposit on the gold plan, your gold plan is deactive on the whole.
Please pay attention we deactivated any account if that have more than three deposit on the gold plan and with any deposit on the gold plan your withdraw days change to 90 days.
يني کلا سه تا و بعد از سه بار پلن گلد دي اکتيو ميشه . و اگه در حالي که يه ديپوزيت داريد يکي ديگه انجام بديد کانتر از 90 شروع ميکنه دوباره. و هرکي يه ديپوزيت داره و روي اون بيشتر از 2 تا ديپوزيت بکنه که رو هم بيشتر از سه ميشه اکانتش بسته ميشه.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
همين الان يه ميل زده ببينيد چي نوشته:
Dear Shervin rafiee
You can deposit on the gold plan for thrice only inside or after your period and after three deposit on the gold plan, your gold plan is deactive on the whole.
Please pay attention we deactivated any account if that have more than three deposit on the gold plan and with any deposit on the gold plan your withdraw days change to 90 days.
يني کلا سه تا و بعد از سه بار پلن گلد دي اکتيو ميشه . و اگه در حالي که يه ديپوزيت داريد يکي ديگه انجام بديد کانتر از 90 شروع ميکنه دوباره. و هرکي يه ديپوزيت داره و روي اون بيشتر از 2 تا ديپوزيت بکنه که رو هم بيشتر از سه ميشه اکانتش بسته ميشه.

ممنون شروين جان كار خوبي كردي

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از shervinrv :
ميشه با اين سايتا که ip رو ميگن امتحان کرد؟چون من حالا حالا ها باهاش کار دارم. فکر نميکني بهتر اين باشه از خونه ي فاميل عضو بشم اونايي که مطمئنم اهل اين کارا نيستن؟ حرف mehdvius رو ميشه امتحان کرد. اون ساته که آي پي ر ميگفت چي بود؟
اره حرف مهدی درته تازه خیلی هم میترسی از پروکسی استفاده کن
اما هیچ کاری نمیکنن اگه ای =ی هم یکی باشه

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
من 150$ تو پلان گلد گذاشتم اگر بخوام 100$ دیگه بهش اضافه کنم میتونم یا نه
اگر میشه از 3 بار فرستم برایه سرمایه گذاری کم میشه یا نه؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از madonna_200490 :
من كه واقعا از كاراي اين سايت سر در نياوردم، تو هر صفحه يه چيزي گفته!! :wacko:
تو قسمت Terms که گفته هر وقت بخواین میتونین به سرمایتون اضافه کنین ولی اگه ایمیل بزنی حتما یه چیز دیگه میگن.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از madonna_200490 :
ميتوني اضافه کني از 3 بارت هم کم ميشه کانتر هم دوباره از 90 شروع ميشه. موقعيتت رو با مبلغ پايين هدر نده

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همانطور كه شروين گفت بهتره پلان گلد رو نگه دارين براي مبالغ بالا مبالغ پايين رو در پلان سيلور بگذاريد

بالا