برگزیده های پرشین تولز

راهنماي ثبت نام واستفاده ازسايت سرمايه گذاري گلدن استار(معتبرترين سايت سرمايه گذاري)

نظر شما در مورد این تاپیک

• Total voters
    14

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از EH$@N :
من آخر نتونستم توي پلن گلد كه حالت تركيبي داره پولمو حساب كنم خود سايتcalculate داره ولي چرتو پرت حساب ميكنه 300 دلارو بعد از 3 ماه ميگه 468 دلار :eek: شما مي دوني 300 دلار دقيقا توي پلن گلد چقدر ميشه ؟ فرمولش چيه كه بشه دقيق حساب كرد ؟
حدودا ميشه 1350 دلار.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مقدار را که به شما نشان میدهد فقط مقدار سود شما در مدت 3 ماه است

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
یه سوال دارم
آیا در پلن سیلور هم محدودیتی برای سرمایه گذاری وجود دارد؟
آیا میشود مثلا امروز 10 دلار گذاشت.فردا 10 دلار یا مثلا یه هفته بعد 15 دلار به همین ترتیب.؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان باید توجه داشته باشند برای سرمایه گذاری در سیستم های هایپ و غیره هر کدام که نیاز به گذاشتن پول هست باید از پولی استفاده کنید که پول مازاد شماست

در صفحه اول همین تاپیک اگر یادتان باشد گفته ام کسانی که میخواهند 500 دلار سرمایه گذاری کنند اهل ریسک بالا هستند

در جایی دیگر هم گفته ام تمامی این سایت ها ماندن یا رفتنشان 50 - 50 است بنابراین انقدر ریسک نکنید که مثلا الان بنشینید بزنید تو سرتان که ای وای اگر رفت ای وای اگر....

همانطور که قبلا هم گفته ام یک سایت خوب در این زمینه اینه که تا حالا پرداخت مرتب داشته باشد و غیره

گلدن استار تا 27 اگوست پرداخت را به صورت مرتب داشته الان هم اعلام کرده که 15 و 30 درخواست بدید و حداکثر ظرف 2 یا 3 روز بعد (این مطلب 2 یا 3 روز رو در جواب ایمیل یکی از دوستان نوشته ) پرداخت خواهد شد پلن طلایی رو هم بعد از پایان 90 روز درخواست بدید پس بهتر قصاص قبل از جنایت نکنیم و 17 ماه سپتامبر و حداکثر تا 20 صبر کنیم بعد اگر پرداخت نکرد اونوت همگی باهم این سایت را به عنوان یک سایت کلاهبردار در همه جا معرفی کنیم
فکر کنم این تنها کاریست که در حال حاضر میشود کرد
به جای اینهمه تاپیک بازکردن و غیره و غیره

در ضمن امیداواری هم چیز خوبی است

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
یه سوال دارم
آیا در پلن سیلور هم محدودیتی برای سرمایه گذاری وجود دارد؟
آیا میشود مثلا امروز 10 دلار گذاشت.فردا 10 دلار یا مثلا یه هفته بعد 15 دلار به همین ترتیب.؟

در پلن سيلور هيج محدوديتي نيست چون كنتور روزشمار ندارد فقط در پلان گلد هست كه شما اگر مجددا مبلغ اضافه كني كنتور را صفر مي كنه
در پلن سيلور هر بار كه شما به ذخيره خودتان اضافه كنيد از همان روز به مقدار سودتان نيز اضافه خواهد شد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
در پلن سيلور هيج محدوديتي نيست چون كنتور روزشمار ندارد فقط در پلان گلد هست كه شما اگر مجددا مبلغ اضافه كني كنتور را صفر مي كنه
در پلن سيلور هر بار كه شما به ذخيره خودتان اضافه كنيد از همان روز به مقدار سودتان نيز اضافه خواهد شد
بله ديگه هر وقت بريزي از فردا سود زياد ميشه

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از princekin :
آره ولي كنتور 30 روزه براي اصل سرمايه چي؟
فكر كنم صفر بشه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
آره ولي كنتور 30 روزه براي اصل سرمايه چي؟
فكر كنم صفر بشه

نه اینطور نیست هر کدام از واریزهایتان یک کنتور جدا داره البته انطور که خودم تجربه کردم فقط برای بیرون کشیدن اصل سرمایه حواستان باشید بعد از روز سی و یکم باشد نه قبل از ان یا روز سی و یکم البته روز سی و یکم برای ماههای سی و یک روزه همانطور که می دانید در ماههای سی و یک روزه 27% سود میده اگر زودتر درخواست بدید 25% از اصل سرمایه کم و الباقی را به شما می دهد

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از princekin :
Goldenstar

معرفي اولين و يكي از بهترين سايتهاي سرمايه گذاري​

اين سايت داراي سيستم امنيتي SSL ميباشد كه هم امنيت را تامين ميكند و هم يك سيستم گران قيمت است .
]

اصلاَ هم گران قيمت نيست :)

سالي 69 دلار :blink:

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Electronics Art :
اصلاَ هم گران قيمت نيست :)

سالي 69 دلار :blink:

سیستم امنیتی سایت گلدن استار حتی شصت و نه دلار هم ارزش نداره و کاملا بی ارزش است ، اگر دقت کرده باشید هنگام ورود به سایت براوزر به شما پیغام امنیتی می دهد که این سیستم امنیتی تایید شده نیست ، در حقیقت خود سایت گلدن استار کلیدهای این سیستم را ساخته و برای آن حتی یک ریال هم پرداخت نکرده ، دوستان اگر مایل باشند من می تونم تا روزی هزار تا از این کلیدهای بی ارزش براشون ارسال کنم ، ساختن این کلیدها واقعا ساده هست ، پس گول سیستم امنیتی پیشرفته را نخورید ، این حرف کاملا بی اساس است

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

بعد از پستهاي شما من هم به فكر افتادم و تحقيقي در مورد سيستم اس اس ال كردم

اس اس ال بسته به 56 و 128 يا 256 بيت بودنش قيمتهاي مختلفي دارد در هر پلان هم باز قيمت ها متفاوت است بعنوان مثال در يكي از سايتها اس اس ال 128 داراي چهارم فرم مجاني 99 دلاري - 249 و 449 دلاري است اگر خواستيد ادرس سايت را هم بگويم

و باز بين سايتهاي مختلف قيمتهاي متفاوت بود از 60 تا 2500 دلار اگر خواستيد باز ليست اين سايتها را برايتان بگذارم

اگر براي سايتهايتان نيز بخواهيد با استفاده از ويزا و مستر مي توانيد خريد كنيد

اما در مورد پيغام ويندوز

با توجه به اينكه ويندوز تمام كريديت ها را اتوماتيك نمي شناسد با كليك بر روي دتيال و اينستال كرديدت اين مشكل حل ميشه و تازه مشكل بر ميگرده به سايت تورست كه گلدن استار از حمايت اين سايت نامي نبرده همانطور كه دوستاني كه در كار تجارت الكترونيك هستند مي دانند تورست از نظر مالي شركت ها را بيمه مي كند مانند بانك سپه ايران كه توسط اين سايت بيمه شده است در مقابل دزدي اينترنتي

اما در انتها اينكه گلدن استار از كدام يك از اين اس اس ال ها استفاده كرده و يا شايد به قول دوستمون خودش طراحي كرده باشه واقعا من نميدانم من اين مطلب را از كساني كه مي شناسم و در اين كار خبره هستند كپي كردم

اما يك چيز را خوب مي دانم و ان اينكه گلدن استار بين تمام سايتهاي سرمايه گذاري موجود تا 27 اگوست كه اخرين پرداخت به شيوه قبلي خود را انجام داده يكي از خوش قول ترينها و بهترينها بوده

در نهايت قضاوت در اينكه در اين سايت سرمايه گذاري بكنيد يا نكنيد با خود شماست همانطور كه در انتهاي مطلب هم گفته ام خودتان مي توانيد تحقيق كنيد ما شما را مجبور به سرمايه گذاري در اين سايت نمي كنيم پس خوب فكر كنيد تحقيق كنيد ماستتون كيسه كنيد بعد سرمايه گذاري كنيد
اگر يك روزي هم جمع كرد پول هاي منو رو هم همراه پول هاي شما ميخوره پس بنابراين من چيزي ندارم كه بخواهم از گلدن استار دفاع كنم و اگر تبليغشو ميكنم صرفا به خاطر اينست كه تا حالا بد عمل نكرده در تاپيكي ديگر گفتم به دوستان ما تا امروز اين سايت رو ديده ايم و قضاوت مي كنيم از فردا كسي خبر نداره

اينو گفتم ياد يه خبر افتادم
تو ماجراي اتش گرفتن ماشينها تو خيابون پايين ميدون امام حسين
خبرنگار 20:30 با اهل محل مصاحبه مي كرد يه خانومي گفت ديشب يه ماشين قسطي تازه گرفته بوديم
صبح بلند شديم ديديم اتيش گرفته

سوال من از شما اينست اگر اين بنده خدا تا حالا چيزي دستشو گرفته جز قسطهاي ماشينش
اگر گلدن استار هم جمع كرد يه چيزي دستمون ميگيره

عقيده خود من براي ورود به گلدن استار شايد مثل همون خانوم و شوهرش بوده پولي گذاشتيم تا سودي ببريم حالا اگر اتيش گرفت (جمع كرد يا در رفت ) كاريش نميشه نكرد

در نهايت به خاطر نظرات ارزشمند شما و اينكه اين خود نوعي اطلاع رساني مثبت است و از نظر من بسيار پسنديده ممنون هستم اگر از جنبه هاي ديگر اين سايت هم نكته اي به نظرتان مي رسد بفرماييد تا با هم تحقيق كنيم
لااقل در مورد اين يكي كه اكثرا باهاش موافقن بيشتر بدونيم

ببخشيد سرتون درد اوردم

aria442

Registered User
لایک‌ها
4
فکر میکنم گاومان زائید. golden star هک شد.من دقیقا" معنی صفحه اول سایت را نفهمیدم.دوستان اگر اطلاعی دارند توضیح دهند.

Our database is blocked because somebody hacked our system and please don't spend to e-gold account 2359974 and have patience because our company 'll find this attacker.
We 'll audit it and come back soon.

Admin
Golden Star Ltd

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از aria442 :
فکر میکنم گاومان زائید. golden star هک شد.من دقیقا" معنی صفحه اول سایت را نفهمیدم.دوستان اگر اطلاعی دارند توضیح دهند.

Our database is blocked because somebody hacked our system and please don't spend to e-gold account 2359974 and have patience because our company 'll find this attacker.
We 'll audit it and come back soon.

Admin
Golden Star Ltd

یه کم دیر فهم میدید
:( :( :( :(

بالا