برگزیده های پرشین تولز

راهنماي ثبت نام واستفاده ازسايت سرمايه گذاري گلدن استار(معتبرترين سايت سرمايه گذاري)

نظر شما در مورد این تاپیک

• Total voters
    14

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
به نقل از shervinrv :
ميتوني اضافه کني از 3 بارت هم کم ميشه کانتر هم دوباره از 90 شروع ميشه. موقعيتت رو با مبلغ پايين هدر نده
نمیدونم چی بگم اخه من تو یه وبلاگ خوندم که کم نمیشه :wacko: :f34r: :blink:
http://www.madonna200490.persianblog.com

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اي بابا اين همه بحث نداره اگر حساب شده در پلن گلد سرمايه گذاري كنيد به راحتي مي توانيد پس بار سوم يك كامپيوتر جديد بخريد يك اكانت جديد باز كنيد
بي خيال اين همه بحث
آقاجان سه بار بيشتر نميشه خودت به اب و اتيش نزن سيلور هم خوب جواب ميده

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از princekin :
اي بابا اين همه بحث نداره اگر حساب شده در پلن گلد سرمايه گذاري كنيد به راحتي مي توانيد پس بار سوم يك كامپيوتر جديد بخريد يك اكانت جديد باز كنيد
بي خيال اين همه بحث
آقاجان سه بار بيشتر نميشه خودت به اب و اتيش نزن سيلور هم خوب جواب ميده
چرا يه كامپيوتر جديد، بگو يه كارت اينترنت جديد! :)

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
چرا يه كامپيوتر جديد، بگو يه كارت اينترنت جديد! :)

در يك فروم ديگر يكي از دوستاني كه در اين مورد سررشته داشت مي گفت گاهي اوقات به جاي اي پي شما از شماره سريال هارد شما استفاده مي كنن البته بعضي از سايتها حالا گلدن استار هم هيمن كار و ميكنه يا كار ديگر من نميدونم
مطلب ديگر اينكه يكي از دوستان كه روي يك كامپيوتر با در نظر گرفتن تمام جوانب دو اكانت باز كرده بود هر دو اكانتش توسط گلدن استار بسته شده و سرمايه اش ضبط شده و گلدن استار با ارسال ايميلي به او گفته كه بدليل اينكه قبلا هشدارهاي لازم داده شده و ايشان رعايت نكرده اكانتهاي ايشان بسته شده است.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از princekin :
در يك فروم ديگر يكي از دوستاني كه در اين مورد سررشته داشت مي گفت گاهي اوقات به جاي اي پي شما از شماره سريال هارد شما استفاده مي كنن البته بعضي از سايتها حالا گلدن استار هم هيمن كار و ميكنه يا كار ديگر من نميدونم
مطلب ديگر اينكه يكي از دوستان كه روي يك كامپيوتر با در نظر گرفتن تمام جوانب دو اكانت باز كرده بود هر دو اكانتش توسط گلدن استار بسته شده و سرمايه اش ضبط شده و گلدن استار با ارسال ايميلي به او گفته كه بدليل اينكه قبلا هشدارهاي لازم داده شده و ايشان رعايت نكرده اكانتهاي ايشان بسته شده است.
آره منم شنيدم که از اطلاعات سخت افزار استفاده ميکنن.
بهتره ريسک نکرد.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به دوستاني كه جديد به فروم مي ايند درخواست مي شود به جاي تاپيك اضافي زدن تحت همين عنوان لينكشون همينجا بزارن

يكي از دوستان لطف كنند بفرمايند ايا تصاوير تاپيك قابل ديدن است يا خير اگر خير تا درستش كنم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چرا بعضي وقتا گلدن استار بيشتر از سود اون روز رو ميده من شنيده بودم اگه يه روز زياد سود کنه به اعضا ميده ولي باور نداشتم. امروز بارد پولم ميشد 877 تا ولي شد 905 تا.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خوبه اما تو کدوم پلن منظورت طلائی است در مورد حساب من تا حالا متوجه چنین چیزی نشدم و تا حالا مطابق پیش بینی اولیه است

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از shervinrv :
چرا بعضي وقتا گلدن استار بيشتر از سود اون روز رو ميده من شنيده بودم اگه يه روز زياد سود کنه به اعضا ميده ولي باور نداشتم. امروز بارد پولم ميشد 877 تا ولي شد 905 تا.
مطمئني ؟ منم تا حالا متوجه نشدم راستي ميتوني بگي كي اين كارو كرد منظورم چه تاريخي؟
اگه اين كارو كرده بايد مال ما هم اينطوري شده باشه؟
يه بار ديگه خوب چك كن
بقيه دوستان تو قوانينش همچين چيزي ديدن؟

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان اگه زيرمجموعه مستقيم من بعد از ثبت نام سرمايشو افزايش بده باز چيزي به من تعلق مي گيره يا فقط همون باره اوله؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از EH$@N :
دوستان اگه زيرمجموعه مستقيم من بعد از ثبت نام سرمايشو افزايش بده باز چيزي به من تعلق مي گيره يا فقط همون باره اوله؟

هر بار كه ارتقا سرمايه بده به شما كميسيون ميدن

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از princekin :
هر بار كه ارتقا سرمايه بده به شما كميسيون ميدن

اينو كجاي سايت گفته؟ در ضمن شما توي نوشته هاتون گفته بوديد كه اين سايت از سال 2003 داره فعاليت ميكنه در صورتي كه من يه whois گرفتم نتيجش اين بود :blink:
Domain Registration Date: Wed Jul 21 16: 00: 05 GMT 2004
Domain Expiration Date: Tue Jul 20 23: 59: 59 GMT 2010
Domain Last Updated Date: Fri Feb 04 18: 22: 21 GMT 2005

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از EH$@N :
اينو كجاي سايت گفته؟ در ضمن شما توي نوشته هاتون گفته بوديد كه اين سايت از سال 2003 داره فعاليت ميكنه در صورتي كه من يه whois گرفتم نتيجش اين بود :blink:
Domain Registration Date: Wed Jul 21 16: 00: 05 GMT 2004
Domain Expiration Date: Tue Jul 20 23: 59: 59 GMT 2010
Domain Last Updated Date: Fri Feb 04 18: 22: 21 GMT 2005
در مورد اينكه به خاطر سرمايه گزاري مجدد سود ميده بايد بگم من خودم گرفتم. اگرم جايي ننوشته بود نگران نباش.
يه سوال اينكه ميگه دومين تا 2010 رزرو هستش چيز قابل توجهي هستش؟ يني يه دليل خوب ميتونه باشه براي اطمينان؟

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از shervinrv :
در مورد اينكه به خاطر سرمايه گزاري مجدد سود ميده بايد بگم من خودم گرفتم. اگرم جايي ننوشته بود نگران نباش.
يه سوال اينكه ميگه دومين تا 2010 رزرو هستش چيز قابل توجهي هستش؟ يني يه دليل خوب ميتونه باشه براي اطمينان؟
فكر كردي ثبت يك دومين چه قدر هزينه داره براي كسي كه ميخواد ميليون دلار كلاهبرداري كنه هزار دلار هم به دومين بده كه تا سال 3000 ثبت بشه :blink: اصلا كار شاقي نيست

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از ali313 :
فكر كردي ثبت يك دومين چه قدر هزينه داره براي كسي كه ميخواد ميليون دلار كلاهبرداري كنه هزار دلار هم به دومين بده كه تا سال 3000 ثبت بشه :blink: اصلا كار شاقي نيست

دقیقا همینطوره . نه تاریخ دومینش می تونه مهم باشه نه اس اس الش . از همه اینا مهمتر تاریخ وجدانش مهمه که تموم نشده باشه :happy: (امیدوارم اینو هم مثله دومینش تا 2010 تمدید کرده باشه ) چون اگه همین الان بذاره بره رک بگم که دستمون به چیزمونم (منظور از چیز پنیره :lol: ) بند نیست البته من هنوز توش سرمایه گذاری نکردم ولی خوب چه فرقی می کنه سرمایه شما انگار سرمایه منم هست :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منکه 36 روز ديگه 2300 رو ازش ميگيرم. نميدونم دوباره بزارم يا نه. البته سايت کم نيست بهتره که همه سرمايه يه جا نباشه. منکه مييخوام برم پلکس پي. خيلي رديفه.

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از shervinrv :
منکه 36 روز ديگه 2300 رو ازش ميگيرم. نميدونم دوباره بزارم يا نه. البته سايت کم نيست بهتره که همه سرمايه يه جا نباشه. منکه مييخوام برم پلکس پي. خيلي رديفه.
من آخر نتونستم توي پلن گلد كه حالت تركيبي داره پولمو حساب كنم خود سايتcalculate داره ولي چرتو پرت حساب ميكنه 300 دلارو بعد از 3 ماه ميگه 468 دلار :eek: شما مي دوني 300 دلار دقيقا توي پلن گلد چقدر ميشه ؟ فرمولش چيه كه بشه دقيق حساب كرد ؟

بالا