• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
دوستان ببخشید زیاد اینجا پست می ذارم ولی یه سوال
ایکس باکس وان بهتره یا پی اس 4؟
ایکس باکس وان بهتره یا پی اس 3؟
ایکس باکس 360 بهتره یا پی اس 3؟
لطفا با دلیل موجه
ممنون

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
دوستان ببخشید زیاد اینجا پست می ذارم ولی یه سوال
ایکس باکس وان بهتره یا پی اس 4؟
ایکس باکس وان بهتره یا پی اس 3؟
ایکس باکس 360 بهتره یا پی اس 3؟
لطفا با دلیل موجه
ممنون
به این ترتیب ps4>xbox one>ps3>xbox360
کیفیتی که ps4 بهت میده عمرا هر کدوم از این کنسولای دیگه بهت بده.اگه مشخصات سخت افزاریش رو ببینی میدونی چی میگم.مشکلی که داره(که واسه گیمر ها به نظرم مشکل نیست)
اینه که منوش خیلی سادس.حتی ساده تر از ps3.این شماره فک کنم camera شم مثه کینکت شده باشه و موو نخواد.
البته از حق نگذریم xbox ام یه ویژگی های خوبی داره.یکیش منوشه که اغراق نکردم اگه بگم مثه ویندوز 8 امکانات داره.یه سری بازی انحصاری شاهکارم واسش تو راهه مثه
quantom break,alan wake 2,gears of war,tomb raider و...
کنسول برتر نسل هفتم به نظر من ps3 بود که هم از نظر گرافیکی سرتر بود هم بازیای انحصاریش خیلی زیاد و فوق العاده بود.

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
به این ترتیب ps4>xbox one>ps3>xbox360
کیفیتی که ps4 بهت میده عمرا هر کدوم از این کنسولای دیگه بهت بده.اگه مشخصات سخت افزاریش رو ببینی میدونی چی میگم.مشکلی که داره(که واسه گیمر ها به نظرم مشکل نیست)
اینه که منوش خیلی سادس.حتی ساده تر از ps3.این شماره فک کنم camera شم مثه کینکت شده باشه و موو نخواد.
البته از حق نگذریم xbox ام یه ویژگی های خوبی داره.یکیش منوشه که اغراق نکردم اگه بگم مثه ویندوز 8 امکانات داره.یه سری بازی انحصاری شاهکارم واسش تو راهه مثه
quantom break,alan wake 2,gears of war,tomb raider و...
کنسول برتر نسل هفتم به نظر من ps3 بود که هم از نظر گرافیکی سرتر بود هم بازیای انحصاریش خیلی زیاد و فوق العاده بود.
نظر منم همینه گفتم بذار نظر بقیه ی دوستان رو بپرسم
هی وای بد بخت شدیم این مایکرو سافت بی پدر و مادر تامب رایدرم خرید
آیا مایکروسافت می تونه ناتی داگ و سانتا مونیکا و اینا رو بخره؟ اگه بخره بد بخت می شیم یعنی باید پی اس 4 رو انداخت دور این مایکروسافت فاسد با پول دادن بازی های خودشو که از محصولات سونی گرافیکش رو بالا تر برده حالا بازی انحصاری ها رو هم بخره دیگه سونی باید بره سطل آشغال قبول دارم خیلی پی اس 4 سر تره اما اگه بازی نداشته باشه:general509::general509::general509::general509:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بچه ها چجوری بفهمم دستگاه پلی 3 پلمپ هست یا نه

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
بچه ها چجوری بفهمم دستگاه پلی 3 پلمپ هست یا نه
زیرش یه برچسب داره اگه اون کنده شده باشه باز شده (اگه یارو کرم داشته و کنده اونو مشکل خودشته)

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
نظر منم همینه گفتم بذار نظر بقیه ی دوستان رو بپرسم
هی وای بد بخت شدیم این مایکرو سافت بی پدر و مادر تامب رایدرم خرید
آیا مایکروسافت می تونه ناتی داگ و سانتا مونیکا و اینا رو بخره؟ اگه بخره بد بخت می شیم یعنی باید پی اس 4 رو انداخت دور این مایکروسافت فاسد با پول دادن بازی های خودشو که از محصولات سونی گرافیکش رو بالا تر برده حالا بازی انحصاری ها رو هم بخره دیگه سونی باید بره سطل آشغال قبول دارم خیلی پی اس 4 سر تره اما اگه بازی نداشته باشه:general509::general509::general509::general509:
صد سال سیاه بتونه ناتی داگ و سانتا مونیکا و کوانتیک دریم و اصلیا رو بخره.مگه سونی از جون خودش سیر شده؟فعلا که last of us remasterd اومده فقط ام واسه ps4.بعدشم کهSecret Ponchos و the order و drive club و... میان که بترکونن.
آخر سرم یادمون نره که ما UNCHARTED 4 رو داریم

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
صد سال سیاه بتونه ناتی داگ و سانتا مونیکا و کوانتیک دریم و اصلیا رو بخره.مگه سونی از جون خودش سیر شده؟فعلا که last of us remasterd اومده فقط ام واسه ps4.بعدشم کهSecret Ponchos و the order و drive club و... میان که بترکونن.
آخر سرم یادمون نره که ما UNCHARTED 4 رو داریم
یعنی الآن ناتی داگ و اصلی های سونی با سونی قرار دادی چیزی دارن که تا ابد برای سونی کار کنن؟ اصلا داستان این استودیو ها چیه؟ خود سونی می سازتشون؟یا یکیه زرنگه اومده چسبیده به سونی؟

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
یعنی الآن ناتی داگ و اصلی های سونی با سونی قرار دادی چیزی دارن که تا ابد برای سونی کار کنن؟ اصلا داستان این استودیو ها چیه؟ خود سونی می سازتشون؟یا یکیه زرنگه اومده چسبیده به سونی؟
سونی چون که مایه داره میاد با یه سری استدیو قرار مدار میزاره که فقط واسه سونی بازی بسازن.اینجوری هم سونی نفع میبره و فروش کنسولاش بیشتر میشه هم اون استدیوها از یه مزایایی بیشتر از استدیوهای دیگه(که بازی های مالتی پلتفرم میسازن) بهره میبرن

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
سونی چون که مایه داره میاد با یه سری استدیو قرار مدار میزاره که فقط واسه سونی بازی بسازن.اینجوری هم سونی نفع میبره و فروش کنسولاش بیشتر میشه هم اون استدیوها از یه مزایایی بیشتر از استدیوهای دیگه(که بازی های مالتی پلتفرم میسازن) بهره میبرن
یعنی مایکروسافت که پولدار تره نمی تونه اینا رو بخره باز؟این سوالی که دو سه ساله تو کفشم

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
بچه ها به نظرتون این دستگاه پلمپ هست یا نه
http://8pic.ir/images/odblc9n8otyqq9ui9bu9.jpg
نه اون برچسب رو نمی گم
فک می کنم باز شده باشه
چون یک بر چسب داره مثل این هولوگرام های سی دی ها اون الآن اینجا موجود نیست
ولی یک هفته تستش کن اگه خوب کار کرد بخر
یه برچسب سفید هم داره
کجاش داره؟ عکس بنداز ازش

Last edited:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
یه برچسب سفید هم داره

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اینه

فایل های ضمیمه

• 20140824_184718.jpg
    20140824_184718.jpg
    81.9 KB · نمایش ها: 9

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
نه نداره .به نظرت برم برگشت بدم ؟ چیز مهمیه این هولوگرام ؟ دستگاهش خیلی خوبه هم تمیزه هم خوب کار میکنه هم دور فن نداره

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
نه نداره .به نظرت برم برگشت بدم ؟ چیز مهمیه این هولوگرام ؟ دستگاهش خیلی خوبه هم تمیزه هم خوب کار میکنه هم دور فن نداره
خوب داداش دور فن که پی اس 3 اسلیم نباید داشته باشه اگرم خوب داره کار می کنه 24 ساعت بشین uncharted 3 یا god of war 3 یا god of war ascension یا the last of us یا beyond two souls یا هر بازی دیگه ای که می شناسی گرافیکش دز حد اینا باشه بازی کن ببین چی می شه اگرم 24 ساعت نمی تونی دستگاه رو بذار تو بازی و روشن بذار

بالا