برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
یعنی مایکروسافت که پولدار تره نمی تونه اینا رو بخره باز؟این سوالی که دو سه ساله تو کفشم
آخه مایکروسافت پولشو رو یه سری چیزای دیگه صرف میکنه که البته طرفدارای خاص خودشم داره

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
آخه مایکروسافت پولشو رو یه سری چیزای دیگه صرف میکنه که البته طرفدارای خاص خودشم داره
ولی بهتره بدونید 70% در آمد مایکروسافت از ایک باکس لایو هست پس هرچی روش خر کنه ارزش داره

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
ینی کنسول با این همه دب دبه و کب کبه بازی ماشن نداره؟بعیده.
پی اس 3 چی؟اونم فول اچ دیه؟

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
نه عزیز ps3 فول اچ دی نیست.720 بیشتر نمیده.شاید یه سری از بازیاش مثه last of us به ظاهر فول اچ دی بنویسه ولی هومن 720 ه

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
فکر کنم همون پی سی بهتره.
خوب اگه یه pc خیلی قوی داشته باشی هزار تا فول اچ دی بهت کیفیت میده.نسخه ی pc بازی watch dogs رو دیده باشی فوق العدس.تنها نهخه ایه که با ps4 برابری میکنه و حتی در بعضی جاها جلو میزنه
البته بازیای انحصاری یادت نره

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
آخه کنسول با اون همه دب دبه کب کبه تازه اومده بعد از 2 سال بیا
عمرا حرفی بتونی توش در بیاری

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
الان فکر کنم 4ماه بشه معرفی شده ولی هنوز بازی ناشینی براش نیومده.با این همه دب دبه و کب کبه چرا نباید بازی ماشین خوبی داشته باشه؟

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
الان فکر کنم 4ماه بشه معرفی شده ولی هنوز بازی ناشینی براش نیومده.با این همه دب دبه و کب کبه چرا نباید بازی ماشین خوبی داشته باشه؟
اگه دقت کرده باشی ps3 از 2006 تا الان تعداد محدودی بازی ماشین داره.بعده این همه سال.پس نباید سریع قضاوت کرد.سونی برنامه زیاد داره.

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
پی سیم بد نیست.بازی Dirt3 رو با فول اچ دی و تمام جزئیات بازی میکنم انگار اونجام.اصلا هم گیر نداره.

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
آقا حرف ما درسته ps4آشغاله ps3 هم همینطور شما از pc استفاده کن

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
آقا حرف ما درسته ps4آشغاله ps3 هم همینطور شما از pc استفاده کن
نه نیست ولی خوب باید بازی ماشین سواری در اولویت همه شرکتا باشه.البته GTA هم خوبه.[emoji1]

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
نه نیست ولی خوب باید بازی ماشین سواری در اولویت همه شرکتا باشه.البته GTA هم خوبه.[emoji1]
نظر شما اینه ولی اکثر مردم می گن ماشین زیاد مهم نیست وگرنه مطمئن باش اگه همه مثل شما بودند سونی هم اینو در اولویت قرار می داد

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
پی سیم بد نیست.بازی Dirt3 رو با فول اچ دی و تمام جزئیات بازی میکنم انگار اونجام.اصلا هم گیر نداره.
خب درسته گفتم که pc تو هر نسلی گزینه ی خوبیه ولی مشکل بازیاشه که نسبت به بقیه خیلی کمتره.انحصاری که اصلا نداره.
شما باید بازیه ماشینیو بازی کنی که در انحصار یکی از کنسول ها باشه
مثلا من الان دارم grand turismo 6 بازی میکنم با وجود اینکه دستگاه ps3 واسش anti analising تعریف نشده ولی بازم کمبودشو زیاد حس نمیکنی.چون که گرافیکش واقعا بالاست.
حالا اگه یه بازی مثه driveclub یا grand turismo 7 بیاد که دیگه قابل توصیف نیست

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
خب درسته گفتم که pc تو هر نسلی گزینه ی خوبیه ولی مشکل بازیاشه که نسبت به بقیه خیلی کمتره.انحصاری که اصلا نداره.
شما باید بازیه ماشینیو بازی کنی که در انحصار یکی از کنسول ها باشه
مثلا من الان دارم grand turismo 6 بازی میکنم با وجود اینکه دستگاه ps3 واسش anti analising تعریف نشده ولی بازم کمبودشو زیاد حس نمیکنی.چون که گرافیکش واقعا بالاست.
حالا اگه یه بازی مثه driveclub یا grand turismo 7 بیاد که دیگه قابل توصیف نیست
آره این گران توریسمو خیلی تعریفشو شنیدم.اووف

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
نظر شما اینه ولی اکثر مردم می گن ماشین زیاد مهم نیست وگرنه مطمئن باش اگه همه مثل شما بودند سونی هم اینو در اولویت قرار می داد
با حرف دوستمون موافقم.این چند ساله بازیای سری nfs و سبک ماشین سواری arcade تکراری و خسته کننده شده و بازیای سبک simulation هم طرفدارای خاص خودشو داره.واسه همینه که ساخت بازیای این سبکی خیلی کمتر شده.یادمه از سال 2000 تا 2006 تعداد خیلی زیادی بازی ماشین ساخته شد ولی به مرور زمان خیلی کم شدن

بالا