برگزیده های پرشین تولز

روشهای داشتن اینترنت 1 مگ یا بالاتر از طریق ADSL مخابرات.

nasab

Registered User
لایک‌ها
11

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
یعنی اینقدر بدبختیم که نمیشه یه نت پرسرعت داشت؟؟
خداوکیلی اگه همین سرویس 256 مخابرات رو سروعتشو برسونن به 120 تا 150 و از همه مهمتر اینکه محدودیت حجمی رو بر دارن من یکی دیگه هیچی نمیخوام و برام کافیه کافیه!!!!
میتونیم جایی اعتراض کنیم به این وضعیت و پیشنهد بدیم که چنین کاری رو بکنن

dwt

Registered User
لایک‌ها
0
مطمئنی قابل ردیابی نیستش؟ ولی من از چند تا از رفیقام شنیدم که ناجور میگیرن یعنی اینکه براحتی سیگنالی که شما دارید دریافت میکنید اونها هم دریافتش میکنند با تجهیزاتشون و راحت میتونند رد گیری کنند و بریزن خونه و جمعش کنن و به جرم اخلال در امنیت ملی میبرنت پای چوبه دار!!!!:D
حالا نمیدونم چقدر راست باشه آیا واقعا اینطوریه یا مشکلی نداره؟

شما یه نت ماهوار آشنایی؟ چه تجهیزاتی لازمه؟ چقدر خرج برمیداره؟ سرعتش چقدره؟ نامحدوده؟ لطفا کامل توضیح بدید و از همه مهمتر اینکه گرفت و گیر نداره؟

نه اگر فقط برای رسیو داشته باشی که گیر نمیدن! اون برای سند کردنه که روی دستگاهاشون اخلال ایجاد میکنه و بعد میان میگیرنت!

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بابا هی نگید بگیر بگیره . یه بار تست کنید موقعی که با فایندر سر پشتبون کار می کنید انقدر پارازیت انداختن که خودشون هم نمی تونن دستگاه ارسال ماهواره رو پیدا کنن .

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سرعت دانلود 250 kb/s میده پارس آنلاین من جواز مغازه و کافینت بردم تا بهم دادند البته پولش رو میگیرند دیگه کم پولی نیستا :دی

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
در رابطه با اینترنت ماهواره یه سری تجهیزات میخواد

یه سری هم هستند که مک مردم هک میکنند و میفروشن به دیگران که ممکن مثلا چند روز کار کنه بعد از کار بیفته !

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
یعنی اینقدر بدبختیم که نمیشه یه نت پرسرعت داشت؟؟
خداوکیلی اگه همین سرویس 256 مخابرات رو سروعتشو برسونن به 120 تا 150 و از همه مهمتر اینکه محدودیت حجمی رو بر دارن من یکی دیگه هیچی نمیخوام و برام کافیه کافیه!!!!
میتونیم جایی اعتراض کنیم به این وضعیت و پیشنهد بدیم که چنین کاری رو بکنن
دوست عزیز چه توقعاتی دارین شما .
اولا 256 به شما نباید 120 150 سرعت بده چون 256/8= 32 . اون چیزی که شما میخوای نت با سرعت 1 مگابیت هست که میشه 128 کیلوبایت بر ثانیه. و الان هم میتونید بگیرید فقط یک سری مدرک نیاز هست همین.
مخابرات توی تهران محدودیت حجمی نداره دوست عزیز.

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
آقا لطفا یک نفر بیاد و این روش ماهواره ای رو کامل توضیح بده؟
چه تجهیزاتی میخواد؟ چقدر هزینش میشه؟
در مورد خطراتش که همون گرفت و گیر هست هم توضیح بدید لطفا.
لطفا کامل برام توضیح بدید که اگر به صرفه باشه بگیرم.
ممنون

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
آقا لطفا یک نفر بیاد و این روش ماهواره ای رو کامل توضیح بده؟
چه تجهیزاتی میخواد؟ چقدر هزینش میشه؟
در مورد خطراتش که همون گرفت و گیر هست هم توضیح بدید لطفا.
لطفا کامل برام توضیح بدید که اگر به صرفه باشه بگیرم.
ممنون

آقا شما میای یه دیش و یه lnb معمولی و یه کارت dvb مدل skystar یا چیزای دیگه رو میخری میدی دیشت رو روی ماهواره w3 یوتلست تنظیم کنن . کابل دیش رو وصل میکنی به کارت dvb پشت کیست . بقیه مراحل نرم افزاری هست که 2 حالت داره:

1: اینترنت یک طرفه
بعد از نصب نرم افزار های کارت dvb و تنظیم اون یه اکانت اینترنت ماهواره ای مثل opensky میخری که اگه ویزا کارت یا مستر کارت و از این قبیل داری میتونی خودت مستقیم از سایت OPENSKY: high-speed Internet access بخری اگه نداری که از سایتای ایرانی میخری
حالا باید به یه اینترنت مثل adsl یا dial up وصل بشی و اون اکانت opensky رو توی کانکشن vpnت که از فروشنده گرفتی وارد کنی و وصل میشی حالا ارسالت با adsl یا dial up انجام میشه ولی دریافتت با ماهواره که سرعتش بالاست

اکانت متوسط opensky که مثلا اسمش flat هست قیمتش 40 یوروهه سرعت دانلود هم 256 KB میده
اینم مشخصاتش:

Unlimited high-speed Internet access

The subscription for those who need unlimited Internet access at an affordable price.
Your Flat subscription includes:

• unlimited Internet access
  • 10 GB of high priority traffic
  • speed at up to 2 Mbps
  • FREE 200MB of SatTorrent
  • FREE unlimited access to SatKiosk contents
Ideal for:

• use at home
  • receiving or sending emails
  • for high-performance browsing the web
  • download large-sized files

2: اینترنت آفلاین
همچنین میتونی به صورت رایگان اینترنت آفلاین داشته باشی در این حالت هرچی که افراد گروه 1 که بالا نوشتم دانلود کنن شما هم میتونی با نرم افزار هایی مثل skynet یا sky graber دریافت کنی در این حالت شما فقط میتونی فیلتر تعریف کنی که چه نوع فایلهایی با چه حجم هایی دانلود بشه و چه چیزایی دانلود نشه.

در این دو حالت جرمش اندازه داشتن ماهواره هست و مشکلی نداره ولی میتونی اینترنت ماهواره ای دو طرفه هم داشته باشی که اون نیاز به تجهیزات ارسال داره که هزینه بالایی داره و به شدت ممنوعه

در کل با توجه به قیمت اکانتها و هزینه اینترنت ارسال به نظر من چندان بصرفه نیست مگر در شرایطی که واقعا دسترسی به adsl نداشته باشی و نیاز شدیدی به اینترنت پر سرعت داشته باشی مثل جاهایی مثل روستا ها و کسایی که خط تلفنشون مشکل داره

فایل های ضمیمه

• flat.jpg
    flat.jpg
    3.7 KB · نمایش ها: 329
Last edited:

matin_sa

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد اینترنت ماهواره ای ، دوستان اطلاع ندارند چه شرکتی سرویس بالای 200 کیلوبایت مثلا تا 1 مگ رو می فروشه؟ و همچنین اینکه سرویس نامحدود Opensky سرعت دانلودش تا 500 کیلوبایت میرسه؟
و البته با ثبات؟ چون من الان نامحدود ADSL دارم و سرعتم 200 کیلوبایت هست اما فقط با IDM و بصورت خالص ماکزیموم تا 100 هست ، می خواستم بدونم ماهواره ای چطوری هست؟ چون من قبلا روی یه جهت شرقی سرویس با سرعت دانلود 1 مگ استفاده کرده بودم اما چون هک شده بود و قانونی نبود بعد از یه مدت خراب شد. و آیا پورت های استفاده از طرف مخابرات بسته نشده؟ مورد استفاده من برای دیدن کانالهای تلویزیونی خارجی و انگلیسی است.

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان در مورد اینترنت ماهواره ای اگر اینترنت آفلاین بگیری مشکلی نیست اما
اگر اینترنتتون دو طرفه بشه وزارت اطلاعات دم خونتون در خدمتتون و حالا حالا گیر خواهید کرد

تمام ارگانهایی که سیگنال ارسالی دارند کدگذاری شده هست وظیفه بررسی سیگنال ها در ام دی اف صداوسیما هر استان هست اینو با تحقیق دارم میگم خدمتتون ...وقتی سیگنالی غیر از سیگنال های کدگذاری شده یافت میشه سریعا اقدام به شناسایی و طی نامه ای به شورای بررسی ارسال میشه زودتر از اون چیزی که فکرشو بکنید دم درب اون محلی هستند که سیگنال ازش ارسال شده

iهر کسی اینجا ادعای اینترنت دو طرفه میکنه دروغ میگه. لطفا مردم تو دردرسر نندازید

imehrdad

Registered User
لایک‌ها
190
شما میتونید از سرویس 2 مگ پارس آنلاین استفاده کنید من برای مغازه گرفتم

ADSL در تهران

مشاهده پیوست 94579
شما گول واژه نامحدود رو خوردین :دی
این نامحدود اشتراکی هست یعنی تو قوانینشون هم اومده مثلا اگه روزی بالای 500 مگ دانلود کنی شامل قانون اور یوز میشی اکانتت رو محدود می کنن سرعتش رو مثلا رو 20 کیلوبایت بر ثانیه بعد اینحوری می تونی نامحدود تا دلت میخواد دانلود کنی :دی
اون نامحدود واقعی حدود 700 -800 هزار تومن هست ماهانه
اگه باور ندارین یکم زیاد دانلود کنید ببینید

Vahid_cezar

Registered User
لایک‌ها
5
این نامحدود اشتراکی هست یعنی تو قوانینشون هم اومده مثلا اگه روزی بالای 500 مگ دانلود کنی شامل قانون اور یوز میشی اکانتت رو محدود می کنن سرعتش رو مثلا رو 20 کیلوبایت بر ثانیه بعد اینحوری می تونی نامحدود تا دلت میخواد دانلود کنی :دی

تایید میشه.... :D
منم دوستم نامحدود شاتل رو داره الان زیاد دانلود کرده(فکر کنم گفت مجازش 20 گیگه)سرعتش شده یک پنجم... :blush:

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
برای شاتل اینجوریه محدودت میکنن ولی پارس آنلاین اگه سرویسPOL - U رو بگیری کاری ندارن

remix.hotel

Registered User
لایک‌ها
15
اقا شما اگه میتونی یه کارت dvbو دیش و lnbجور کنی
و اینترنت مخابراتو داشته باشی ماهی 20 تمن (حتی کمتر)میتونی ی مگ داشته باشی
اگه وارد شدی حتی بیشتر

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223

دوست عزیز این کارو فقط شاتل انجام میده.
من پارس دارم و این مشکل اصلا نبوده.

• Like
Reactions: 7O7

bd1340

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اقايان
اگر در محدوده مراكز منطقه 8 مخابرات هستيد ( شماره تان با 8 شروع ميشود )
در اين منطقه به شماره تلفن هاي به نام شخص حقوقي ( شركتها - سازمانها - ... ) سرعت يك مگا با دانلود نامحدود بدون شيرينگ داده ميشود ماهيانه حدود 36000 تومان
سرعت دانلود هم حدود 110KBS

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
با سلام خدمت اقايان
اگر در محدوده مراكز منطقه 8 مخابرات هستيد ( شماره تان با 8 شروع ميشود )
در اين منطقه به شماره تلفن هاي به نام شخص حقوقي ( شركتها - سازمانها - ... ) سرعت يك مگا با دانلود نامحدود بدون شيرينگ داده ميشود ماهيانه حدود 36000 تومان
سرعت دانلود هم حدود 110KBS

سلام خیلی ممون از اطلاع رسانی.
خیلی خوب هست این موضوع.

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
در مورد اینترنت ماهواره ای ، دوستان اطلاع ندارند چه شرکتی سرویس بالای 200 کیلوبایت مثلا تا 1 مگ رو می فروشه؟ و همچنین اینکه سرویس نامحدود Opensky سرعت دانلودش تا 500 کیلوبایت میرسه؟

سرویسهای اینترنت ماهواره ای هم اشتراکی هستند و اگر حجمی بخرید به این صورت هست که تا یک حجم مشخصی رو بصورت تضمینی با سرعت بالا دریافت میکنید و بعد از اون سرعتتون به حدود 50 تا 60 کیلوبایت در ثانیه کاهش پیدا میکند .

سرویسهای نامحدود اینترنت ماهواره ای با آی پی اختصاصی هم وجود دارند که اشتراکی نیستند و سرعت بالای ثابت میدهند ولی خیلی خیلی گران هستند .

در ضمن قبل از خرید اکانت ماهواره ای به دو نکته مهم توجه کنید :

ابتدا مطمئن بشین که جهتی که سیگنال رو دریافت میکنید در محل شما فاقد پارازیت باشد .

نکته دوم اینکه چون اکانت ماهواره ای با V P /V ساخته میشود پس اگر پورت V P /V توسط مخابرات بسته شود اکانت شما هم بسته میشود و اینترنتی وجود نخواهد داشت .

شرکت Opensky در ایران عامل فروش دارد و مشخصاتش در سایت Opensky نوشته شده است .

SonofArash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این همه ادعای هک تو ایران میشه یکی مرد پیدا نشد جواب بده!
راه هک اکانت های adsl خیلی راحته و سرعت هم بستگی به منظقه دارد.
اگه تو محدوده وایرلس هم باشه که بهتر !!!
هر کی خواست پی ام بده راحش را بگم.
این راه فقط 1 ساعت زمان میخواد.

بالا