برگزیده های پرشین تولز

روشهای داشتن اینترنت 1 مگ یا بالاتر از طریق ADSL مخابرات.

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
اطلاعات ندارید حرف نزنید .
نت ماهواره ای با فیلتر خود مخابرات بهتون میدهم حال کنید یک طرفه و دو طرفه بدون هیچ گیرو بندی
چی بهتر از این >؟
البته سرعت 2 مگ میدم . قیمت هم معقوله . هرکی خواست بگه .
ردیابی هم نداره .تضمین
ربطی هم به بستن و جمع کردن و این مذخرفات هم نداره
هک شاتل هم کسی خواست میدم بهش .
لوازم مورد نیاز ، دو عدد خط تلفن و دو سرویس از شاتل . سرویس نامحدود شاتل با سرعت 250 کیلوبایت کاملا قانونی . خود شاتل هم فعلا انگشت به دهان می باشد

آقا ما نفهمیدیم 250 کیلوبیته یا کیلوبایت !
شما داری در مورد سرعت دانلود حرف میزنی یا سرعت اینترنت ؟ آخه 250 کیلوبایت تقریبا میشه 2Mbps..

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اینترنت 20 مگ ماهی 10 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟ جل الخالق واقعا کسی هست که همچین پولی بده؟؟؟
دیتاسنترهای ایرانی و کلا کسانی که برای سرورها استفاده می کنن همچین خریدهایی دارن

churchill

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کاملا درست میگه دوستمون ، من بعد از چند روز دانلود (متوسط روزی 5 گیگ) ناگهان سرعتم رسید به 20 کیلو بیت بر ثانیه! زنگ زدم گفتند زیاد استفاده کردی باید دانلودت را مدیریت کنی (شاتل) به پارس آنلاین هم زنگ زدم دیدم اونجا هم همین قانون هست :(

Irani_2570

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز این کارو فقط شاتل انجام میده.
من پارس دارم و این مشکل اصلا نبوده.

واقعا؟!! من خودم 6 ماه پارس آفلاین نامحدود داشتم و هر ماه سرعتم رو محدود کردن.

اینم توی سایتشون نوشته در مورد جایزه مصرف منصفانه!!! عجب حروزاده هایین سرعت ملتو محدود میکنن اسمشم میزارن جایزه!!:thumbsdow

راستی من حدود 6 - 7 سال از این کلاهبردارا سرویس میگرفتم اما الان دوماهه که فهمیدم چه خریتی میکردم تو اون مدت و الان رفتم آسیاتک که خیلی خوب نیست اما از پارس آفلاین خیییییییییییییلی بهتره!

Last edited:

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
میشه شما دروغ نگین لطفا؟!! من خودم 6 ماه پارس آفلاین نامحدود داشتم و هر ماه سرعتم رو محدود کردن.

اینم توی سایتشون نوشته در مورد جایزه مصرف منصفانه!!! عجب حروزاده هایین سرعت ملتو محدود میکنن اسمشم میزارن جایزه!!:thumbsdow

راستی من حدود 6 - 7 سال از این کلاهبردارا سرویس میگرفتم اما الان دوماهه که فهمیدم چه خریتی میکردم تو اون مدت و الان رفتم آسیاتک که خیلی خوب نیست اما از پارس آفلاین خیییییییییییییلی بهتره!

شما اولا اون ادبیات کوچه بازاریو درست کنید و به حرف کاملا درستی که یه کاربر گفته احترام بگذارید. بعد هم بگذارید باد بیاد لطفا.

سوما که حرف ایشون درسته و پارس آنلاین نامحدود واقعی ارائه میده ( چشماتون رو باز کنید نوشته " جایزه " مصرف منصفانه ) و این یعنی که تا یه حجم مصرفی سرعت بالاتر بهتون می ده و بعد از اون همچنان سرعت واقعی خودتون رو دارید. یعنی نامحدود واقعی با جایزه یا Bonus.

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
شما تنها راهی که میتونی چنین سرعتی داشته باشی اینترنت ماهواره ای هستش
قابل ردیابی هم نیستش اگر شما فقط رسیو داشته بشی
قیمتش هم معقولانه تر از اینترنت ایران هستش

من سرعت بالا می خوام وای مکس مبین نت اوت دور گرفتم طرح 2 مگ زود تمام میشه این ماه حدود 55-60 تومان پول شارجش شده . برای راه اندازی اینترنت ماهواره ای راه نمای کنیذ اگه کسی امار دقیق داره

Irani_2570

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اولا اون ادبیات کوچه بازاریو درست کنید و به حرف کاملا درستی که یه کاربر گفته احترام بگذارید. بعد هم بگذارید باد بیاد لطفا.

سوما که حرف ایشون درسته و پارس آنلاین نامحدود واقعی ارائه میده ( چشماتون رو باز کنید نوشته " جایزه " مصرف منصفانه ) و این یعنی که تا یه حجم مصرفی سرعت بالاتر بهتون می ده و بعد از اون همچنان سرعت واقعی خودتون رو دارید. یعنی نامحدود واقعی با جایزه یا Bonus.

ادبیاتم به خودم مربوطه. شما نگران ادبیات من نباش جیگر.

بعدشم شما چرا سنگ این دزدارو به سینه میزنی؟! نفعی توکاره یا فقط...

چشمامم کور نیست میبینم چی نوشته تو سایت لعنتیشون. و اگه به نظر شما و ایشون سرویس 256 نامحدود با 33 گیگ سرعت بالا ( تا 200 کیلو ) به قمیت 48000 تومن و بعد سرعت 32 کیلو منصفاست؟ اگه آره که من هیچ حرفی با شما ندارم چون راستش حوصله بحث کردن با آدمایی مثل شمارو ندارم.

معنی کلمه های Burst و Banus یا همون شتاب و جایزه رو هم میدونم چیه!

در ضمن ایندفعه جای کسی دیگه جواب ندین چون دور از ادبیات هستش!

Last edited:

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
ادبیاتم به خودم مربوطه. شما نگران ادبیات من نباش جیگر.

بعدشم شما چرا سنگ این دزدارو به سینه میزنی؟! نفعی توکاره یا فقط...

چشمامم کور نیست میبینم چی نوشته تو سایت لعنتیشون. و اگه به نظر شما و ایشون سرویس 256 نامحدود با 33 گیگ سرعت بالا ( تا 200 کیلو ) و بعد سرعت 32 کیلو جایزست؟ اگه آره که من هیچ حرفی با شما ندارم چون راتش حئصله بحث کردن با آدمایی مثل شمارو ندارم.

معنی کلمه های Burst و Banus یا همون شتاب و جایزه رو هم میدونم چیه!

در ضمن ایندفعه جای کسی دیگه جواب ندین چون دور از ادبیات هستش!

برست نمیشه شتاب. نه شتاب نه کشش عزیزم.

Irani_2570

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برست نمیشه شتاب. نه شتاب نه کشش عزیزم.

بزار یکم ساده تر بگم شاید شماهم فهمیدی: Burst یعنی سرعتی بسیار بالاتر از سرعتی که در قرارداد ذکر شده را دریافت می کنید البته زمانی که شبکه شلوغ باشد سرعت شما کاهش پیدا می کند و زمانی که ترافیک سرعت بالای ( جایزه!! ) خود را تمام کنید سرعت شما به سرعت واقعی شما که نرخ خون پدرشون هم پولشونو گرفتن برخواهد گشت تا از اینترنت ذغالی کمال لذت رو ببرید تازه از این جانور ها دفاع هم بکنید!! واقعا که امت اسلامی خوب اسمیه برا ملت ایران...

hic.shayan

Registered User
لایک‌ها
15
آقا من نفهمیدم چی شد:
1. واقعاً راهی برای بالا بردن سرعت اینترنت بدون پول زیاد و پارتی این حرفا هست یا نه؟ اگه هست یکی بیاد برا من تو پ.خ توضیح بده.
2. من الآن از مخابرات خوزستان 2 مگ میگیرم که اوضاعم این جوریه: از ساعت 11 ظهر تا 4 صبح حداکثر 60kb/s از 4 صبح تا 11 ظهر حداثر 240kb/s هست( این چیزیه که IDM نشون میده) با این حساب اوضاع من افتضاحه یا اوضاع شما خیلی خوبه؟

amin fear

Registered User
لایک‌ها
64
2. من الآن از مخابرات خوزستان 2 مگ میگیرم که اوضاعم این جوریه: از ساعت 11 ظهر تا 4 صبح حداکثر 60kb/s از 4 صبح تا 11 ظهر حداثر 240kb/s هست( این چیزیه که IDM نشون میده) با این حساب اوضاع من افتضاحه یا اوضاع شما خیلی خوبه؟

کم فروشی مخابرات خوزستان ! دوست عزیز سرعت 60 که شما می گیری مربوط به سرویس 512 است ، پس چرا هزینه 2 مگ دادید ؟

hic.shayan

Registered User
لایک‌ها
15
کم فروشی مخابرات خوزستان ! دوست عزیز سرعت 60 که شما می گیری مربوط به سرویس 512 است ، پس چرا هزینه 2 مگ دادید ؟
والا میگن قراره سرعتا درست بشه. از ماه بعدی 1 مگ میگیرم ببینم چطوره...

rezagm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانت اینترنت ماهواره ای از کشور امریکا فقط ماهیانه 3 هزار تومان
yahoo ID = [email protected]

mr.abbas

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا؟!! من خودم 6 ماه پارس آفلاین نامحدود داشتم و هر ماه سرعتم رو محدود کردن.

دوسته عزیز شما اگه یه سر به سایتشون میزنی میبینی ک واضح نوشته 20 گیگ در ماه با سرعتی چند برابر سرعت اسمی و پس از اون سرعت بر میگرده به سرعت اسمی سرویس ( مثلا 128 میشه همون 16 k ) لطفا به بقیه توهین نکنین و اطلاعات غلط ندین ( بگذریم که مملکت ما پره از آدمهایی همچون شما ! ! ! )
در ضمن بنده آسیا تک الان دارم ( 512 نا محدود ) ولی این شرکت به جرات میگم که دزد و کلاهبرداره ! پارس آنلاین حداقل تو سایتش توضیح داده ولی این شرکت هیچی ننوشته ! اسم سرویس فقط 512 است , بدین صورت که شماره فقط روزانه 200 مگابایت با سرعت 50 تا 60 دانلود میکنی ( یعنی ماهی 6 گیگ ) و مابقی روز سرعت دانلودت 20 k است ! ! ! حالا قضاوت بین خودتون , کدوم دزده و داره کم فروشی میکنه ! ! !

2630144892

Registered User
لایک‌ها
90
برا اینترنت ماه... اول یه کار دی وی بی میخوای که 300 تومن پولشه بعد یه دیش که حرفه ای بخوای با موتور اونم 350 بهترین جنس واست اب میخوره و یه اکانت اینترنتی که ماهانش30000 تومنه که 99 در صدش هک شده اس و تعداد زیادی میفروشن ولی اگه بتونی جداگونه از شرکت اصلیش بگیری تازه مفهوم اینترنت میفهی تازشم شما میتونی مجانی از اینترنت افلاین استفاده کنی البته من همه تجهیزاتش دارم ولی فعلا نتونستم یه شرکت پیدا کنم که اکانت بخرم ولی اینترنت افلانشم واقعا سرعتش بالاست

T I A M A T

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
واسه اینترنت خوب توی ایران یا باید پول خرج کنین یا باید با همین سرعت ها کنار بیاین . اینترنت تو ایران ضمانتی نداره

mhdgsi

Registered User
لایک‌ها
28
یک مگ رو که مخابرات همین الان میده فکر کنم
یکی از اشناها همین دیروز به یکی گفت
سرعت دانلودش هم فکر کنم حدود 100 باشه

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
منم مخابرات 2 مگ دارم سرعت دانلودم حدود 300 تا 350 هستش.4گیگ 1ماهش 13تومنه.
سرعتم نسبت به خود اصفهان خیلی بالاتر هست.

بالا