برگزیده های پرشین تولز

روشهای داشتن اینترنت 1 مگ یا بالاتر از طریق ADSL مخابرات.

mohammadtsd

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد اینترنت ماهواره ای بگم که شما مثل راه اندازی ماهواره معمولی باید تجهیزات بخری.ال ان بی و دیش و بجای رسیور کارتش رو میگیری.که البته زمانیکه من توو نخش بودم به فروش اینگونه کارتها هم گیر میدادن.چون یا برای اینترنت ماهواره ای استفاده میشد یا برای دیدن کانالهای ماهواره که جفتش جرمه توی ایران.
همونطور که دوستمون توضیح داد دو نوع هست این اینترنت.اولی ارسال و دریافت.دومی فقط دریافت.
بگم که تنظیم دیش و کارت دی وی بی و نرم افزارش واقعا کار سختیه و اگر اشتباه ثبت بشه مشکلاتی به همراه داره.شما توی اینترنت ماهواره ای به هر صورتی ارسال داشته باشی شناسایی میشی و مشکل افرین میشه برات.اما اگر فقط دریافت داشته باشی فقط هیچ مشکلی نداره.کسی هم نمیفهمه.اما تفاوتشون چیه؟؟؟؟؟؟توی نوع اول شما با یک اینترنت کم سرعت احتیاج داری برای دستور دادن به نت.مثلا چی دانلود کن کجا برو کجا بیا!!!بعد با سرعت نور دریافت داری!!!
اما در نوع دوم فقط دانلود های کسایی که در محدوده جغرافیایی شما هستن رو میتونی مجانی بگیری.مثلا یکی داره ویندوز دانلود میکنه!!شما هم میتونی بگیری!!مجانی با سرعت بالا.چگونه این امکان پذیره؟؟؟؟؟
بدین صورت که همونطور که از اسمش پیداست اینترنت از طریق ماهواره پخش میشه.و چون اون فردی که حالا هرجای ایران هست نمیتونه ماهواره جای دقیقشو پیدا کنه کلی میفرسته.و هرکی توی اون محدوده باشه میتونه دریافت کنه.
مثل دقیقا کانالهای ماهواره ای.شما هر کجای ایران باشی با تنظیم دیش میتونی کانالتو بگیری.این اینترنت رو هم توی نرم افزارش میتونی تنظیم کنی چی بگیره برات و چ حجمی.یعنی بهش میگی فلان فایل رو هرکس توی ایران برای دانلود خواست واسه من هم بگیرش.در کل باید منتظر بشیببینی کی چی دانلود میکنه بگیری!!!خودت نمیتونی کاری بکنی.
و اینکه شرکتهایی که برادرمون میگن ارسال دریافت میدن غیرقانونی هستن.چون ارسال کنی با هرچیزی تمومه کارت!!برادران **** دم خونه هستن.چون سرعتش بالاست و برای ارگان ها و مراکز خاصی تعبیه میشن.کاربرای خونگی حتی 128 بالاتر نمیدن بعضی جاها.الان یکم بهتر شده.کلچیزی که من میدونم اینه.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
مرکز محبارات سیدالشهدا همیجوری بری بت میدن

mahdi_hh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام استاد
من قبلا تو خونه و شرکت اینترنت مخابرات داشتم . اینترنت شرکت نامحدود بود و یوزر و پسورد اکانت شرکت رو تو اکانت خونه وارد میکردم واز اکانت شرکت استفاده میکردم.
حالا از شاتل استفاده میکنیم(هم خونه هم شرکت) . ولی از اکانت شرکت نمیتونم تو خونه استفاده کنم
اگه بتونی مشکلمو درست کنی خیلی حال دادی داداش
ممنون

mahdi_hh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این همه ادعای هک تو ایران میشه یکی مرد پیدا نشد جواب بده!
راه هک اکانت های adsl خیلی راحته و سرعت هم بستگی به منظقه دارد.
اگه تو محدوده وایرلس هم باشه که بهتر !!!
هر کی خواست پی ام بده راحش را بگم.
این راه فقط 1 ساعت زمان میخواد.

سلام استاد
من قبلا تو خونه و شرکت اینترنت مخابرات داشتم . اینترنت شرکت نامحدود بود و یوزر و پسورد اکانت شرکت رو تو اکانت خونه وارد میکردم واز اکانت شرکت استفاده میکردم.
حالا از شاتل استفاده میکنیم(هم خونه هم شرکت) . ولی از اکانت شرکت نمیتونم تو خونه استفاده کنم
ممنون

mahdi_hh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام استاد
ممنون

mahdi_hh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام استاد
ممنون

asmail

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان شرمنده زیر خاکی بالا میاریم..
همونطور که مطلع هستید اینترنت 1 مگ مخابرات نامحدود رو جمع اواری کردند..راهی هست که بشه گرفت؟
تو خود سایت مخابرات که تعرفه هاش و جدولش هست.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان شرمنده زیر خاکی بالا میاریم..
همونطور که مطلع هستید اینترنت 1 مگ مخابرات نامحدود رو جمع اواری کردند..راهی هست که بشه گرفت؟
تو خود سایت مخابرات که تعرفه هاش و جدولش هست.

عزیز به نتیجه ای رسیدین مارو هم در جریان بذارین

alihosseinhesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
برای اینترنت نامحدود دوتا راه بیشتر وجود نداره کلا : 1- ه__ک ISP و 2-نت ما_ه_و_ا_ر_ه که یا باید دردسر اولی رو بجون بخرید یا دومی!
و اینکه در مورد روش اول حتما باید مسلط به برنامه نویسی باشید خصوصا برنامه نویسی حرفه ای شبکه و کد نویسی لینوکس
و روش دوم هم معلوم نیست واقعا چقدر دردسر داشته باشه ولی خوب حتی پورت ارسال رو هم میشه روش باز کرد! هیچ چیزی نمیتونه جلوی یه برنامه نویس حرفه ای رو برای دسترسی به اینترنت بگیره!
من خودم نت مخابرات دارم از اول اسفند 96 و متاسفانه اصلا تعرفه ها با تغییراتی هم که داشتن مناسب نشدن و مصرف هر گیگ 4 گیگ کم میشه یعنی چهار برابر که عادلانه نیست! و مصرف 1 گیگ به ازای هر گیگ فقط برای سایتای داخلی هستش که متاسفانه باز اونم اگر سرور داخل کشور باشه ولی توی لیست سایتای مصوب سازمان ارتباطات نباشه میشه دوباره هر گیگ مصرف 4 گیگ! و سرعت نت مامحدود بعد از اتمام حجم سرویس هم رسوندن به 128 کیلوبیت در ثانیه! یعنی چی؟ یعنی حتی اگه سرویس بالاتر و گرونتر هم بگیری محدودیت حجمی داره و بعد از اتمام حجم میاد روی همون 128 کیلوبیت که میشه 10 کیلوبایت!!!
یادش بخیر قبلا یعنی 3 چهار سال پیش اینترنتو اگر پلن بالاتر میخریدی حالت نامحدودش سرعتای بیشتر هم داشت ولی الان همه پلن ها روی حالت نامحدود فقط 2 تا بیست کیلوبایت میده!
خدایی با این نت مزخرف چی میشه دانلود کرد؟ فیلم؟ کلیپ؟ موزیک؟ چند سال باید منتظر بمونیم تا جناب وزیر ارتباطات عزل بشن که پست های اینستا و .. شونو برای انتقاد مردم نبندن؟
پول که نداریم بریم سینما! اینترنتم که با این تعرفه هاش و مصرف چهار برابریش جرئت نداری نگاش کنی چه برسه به اینکه فیلم باهاش دانلود کنی! اینترنت ماهواره هم که جرمه! همراه اول و ایرانسل هم که یا تداخل داره یا گرونه! شغلامونم که تو این گرونی فقط زور بزنیم که زنده بمونیم و خرج خوراکمون دربیاد خیلی کار کردیم! پول رفتن به خارج هم که نداریم بریم اونجا شاید نت گیرمون بیاد! 24 ساعت هم که مجبوریم دنبال ترفند های بالا بردن سرعت نت باشیم که معمولا جواب نمیده! تلویزیونم که یه سره برنامه های بی مزه یا غمناک میزاره! دلمون به چی خوش باشه؟ مجبوریم از نت فیلم دانلود کنیم که طبق توضیحات بالا محدود میشیم!
حالا فر مایید که چجوری حال کنیم با این زندگی؟؟؟؟؟

جنبش اینترنت ADSL رو راه انداختم البته سازنده نه مزدورانه !!! حتما شرکت کنید البته به امید اینکه همه به سمع نظر آقای وزیر برسونن که داره اشتباه میکنه و شاید قانع بشه! من هرچی تیکت زدم توی پنل اینترنت مخابراتم درستش نکردن و سرعت رو هم افزایش ندادن و با وجود اینکه با کارشناساشونم زنگ زدن حرف زدم فایده نکرد که نکرد گفتا مصوبه سازمان فلان فلان است و... دیگه نگم که خودتون میدونید!
دوستان حتما در جنبش مسالمت امیز اینترنت ADSL شرکت کنید لینک میزارم براتون و قضیه رو رسانه ایش میکنیم تا مجبور بشن جواب بدن(فعلا دارم یه مقدار پست هارو تر تمیز میکنم تا استارت کنیم):
www.instagram.com/alihosseinhesar

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
یادمه وقتی بچه بودم داداشم اینترنت مردم رو هک میکرد اونم یه روش هایی داره و میدید یارو نت خریده و 5 روزه استفاده نکرده و میرفت ازش نت میگرفت فقط بدیش این بود که اگه یارو آن بشه و وصل بشه تو قطع میشی و برعکس و اگر زیاد بارت نباشه آی پی تورو گیر میاره و به گاج عظما میری اگه بخوای میتونم ازش بپرسم برات ولی فکر نکنم یادت بده :general702:

بالا