برگزیده های پرشین تولز

زندگی و تحصیلات در کشور استرالیا

persiangulf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من دانشجوی ترم اخر مهندسی برق دانشگاه ازاد با معدل 15 هستم
میخاستم واسه کار برم استرالیا ولی سابقه کار ندارم

اگه کارشناسی ارشدمو تو استرالیا بگیرم باز هم نیاز به سابقه کار دارم ؟

برای اینکه تو وقت و هزینه ها صرفه جویی بشه میخوام از یکی از دانشگاهای مالزی پذیرش بگیرم بعذ از خوندن چند ترم انتقال بگیرم برم استرالیا.ایا با این کارو میشه انجام داد؟
اگه منتقل بشم و مدرکمو انجا بگیرم باز هم میتونم ویزای اقامت دائم بگیرم ومشغول کار بشم؟
ممنون

کسي در مورد تحصيل در فيليپين اطلاعات داره؟؟ توي يه آگهي تو سايت چونه تبليغ شو ديدم که اينجوري که معلومه با ماهي ۵۰۰ دلار همه هزينه ها رو ميشه داد تو مدت تحصيل که به نظرم ارزونتر از مالزي و نيوزلند مياد.

اينم لينکش
http://www.choone.com/?view=showad&adid=368&cityid=3&lang=fa

اگه کسي فيليپين بوده و اطلاعات داره ممنون ميشم راهنمايي کنه.

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
امکان نداره! الان خیلی کشورهای دیگه هستند که تو ترافیک هستند! آنوفت به افغانیها اقامت بدهند! که پول هم ندارند!!! جل الخالق!!

چه ربطی داره این جور کشورا مطمئن باش هوای افغان ها رو بیشتر از ایرانی ها داره
بعدشم این افغان ها که مهاجرت میکنن به اروپا یا استرالیا هزار جور خالی میبندن مثلا میگن ما سیاسیم یا طالبا(طالبان)میخوان ما رو بکشن اونوقت خیلی سریع تر اقامت میگیرن

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز
ایا این حقیقت داره که دولت استرالیا به شهروندان افغانی بعد از چهار سال که در استرالیا تحصیل کردند به انها پاسپورت استرالیایی میده و تحصیل انها بعد از ان مجانی خواهد شد در مورد ایرانیان چطور؟
اگه سوالی دارین در خدمتم

اره عزیزم حقیقته فقط اون چهار سالی که شما میگی کم یا زیاد شاید بشه ولی پناهنده شدن یا اقامت گرفتن یه افغان خیلی سریعتر از ما ایرانیا اتفاق میوفته

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام

من لیسانس مهندسی مکانیک (ساخت و تولید) از دانشگاه آزاد با معدل 16 و خرده ای دارم. می خواستم بپرسم چه طوری می تونم از دانشگاه های استرالیا برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم؟ تافلم را هم به زودی می گیرم. در ضمن در مورد تامین هزینه ها میشه بفرمایید چه طور خواهد بود؟ fund میدن؟ می تونم خودم کار هم بکنم برای پرداخت هزینه؟

IDn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه کسی سوالم رو میدونه لطفا پیام خصوصی بده

من الان دارم کارشناسی میخونم ، معدلم پایینه و رشتم رو خیلی دوس ندارم

1-برای ارشد ایران بخونم با معدل بالا تر برای دکترا برم یا همین کارشناسی که تموم شد برم؟

2- اگه واسه ارشد بخوام برم میشه تغییر رشته بدم؟؟

HT boy

Registered User
لایک‌ها
0
درود بر دوستان! دست همتون درست! جواب همه ی سوالهامو گرفتم.

r0ot$harp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان عزیز .

من به دنبال کشوری هستم که بتونم کارشناسی کامپیوتر رو بخونم .

می خواستم بدونم استرالیا چطوری هست ؟

در ضمن هزینه های اونجا چقدره و اگر من هیچ ساپورت مالی نداشته باشم می تونم کار اونجا داشته باشم . تخصصم برنامه نویسی و عکاسی مدلینگ هست .

باتشکر احسان

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
سلام من خیلی وقته دنبال متوسط درامد یه مهندس عمران تو این کشورم
شما می دونین چقدره؟

paperstar

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام ببخشید مهندسی شهرسازی اونطرف معادلش میشه چی؟؟؟
کدوم کشور برای ادامه تحصیل این رشته بهتره؟؟؟

vpn.vip

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
من میخوام در گرایش مهندسی نفت در مقطع ارشد در استرالیا تحصیل کنم
میشه کسی کمکم کنه ، من هیچ اطلاعی ندارم

مقاله هم داره و در حال حاضر برای ایلتس اماده میشم(معدلم پایین هست اما دانشگاه دولتی تهران)

Last edited:

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
با سلام...آیا پیشنهاد می کنین که برای خوندن مهندسی it گرایش تجارت الکترونیک برم اونجا؟؟

هزینه ها و سایر مطالب و نحوه کار به چه صورت خواهد بود؟

ArefGood

Registered User
لایک‌ها
2,152
می دونستید کشور استرالیا برف نمیاد؟؟؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[h=1]استرالیا جرم‌خیزترین کشور در عرصه دانشگاهی

[/h]

کد خبر: 91072516312
سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۰

با افزایش نرخ مهاجرت تحصیلی دانشجویان در نقاط مختلف دنیا، امروز اولین نکته‌ای که دانشجویان هنگام بورسیه و مهجرت تحصیلی مدنظر دارند، مسئله امنیت است.
به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری ایسنا، بنا بر یک نظر سنجی صورت گرفته از 160 هزار دانشجو در سال 2012 میلادی مسئله امنیت شخصی در رتبه 5 اولویت‌های انتخاب دانشگاه قرار دارد، در حالی که در آمار مشابه سال گذشته مسئله امنیت شخصی در رتبه 13 از 17 مولفه این نظرسنجی قرار داشت.
این تغییر نگرش به خاطر افزایش جرم و جنایت‌های گسترده‌ای است که در سالیان گذشته در اقصی نقاط جهان صورت گرفته است و اغلب با انتقادات گسترده‌ای در سطح جهان نیز همراه بوده است.
همچنین در بررسی‌های بدست آمده استرالیا جرم‌خیزترین کشور در عرصه دانشگاهی معرفی شده است. دقیقا چند روز قبل بود که یکی از دانشجویان هندی در این کشور ناباورانه کشته شد و دادگاه قاتل را به حبس ابد محکوم کرد. در مقابل دانشگاه‌های بریتانیا همیشه به عنوان امن‌ترین مراکز دانشگاهی شناخته شده‌اند.
گفتنی است غیر از مسئله امنیت شخصی در اولویت‌های انتخاب دانشگاه‌ها، مسائلی از قبیل کیفیت آموزش، جنبه بین‌المللی و آینده شغلی در رتبه‌های اول تا سوم مولفه‌های انتخاب دانشگاه قرار دارد.
از جمله مواردی که باعث نگرانی امنیتی برای دانشجویان خارجی در کشورهای مختلف می‌گردد می‌توان به نقض حقوق بشر، نداشتن آشنا در کشور بیگانه، نژاد پرستی، تبعیض جنسی، جنایت‌های خیابانی، حملات تروریستی و ضعف فرهنگی می‌توان اشاره کرد.
انتهای پیام

ferdowsi

Registered User
لایک‌ها
12
شرایط زندگی تو استرالیا چه جوریه؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[h=1]شوکه شدن دانشگاه‌های استرالیا در پی کاهش ناگهانی بودجه

[/h]

روسای دانشگاه‌های استرالیا از تصمیم غیر منتظره دولت این کشور برای کاهش یک میلیارد دلاری بودجه دانشگاه‌های این کشور در پنج سال آینده شوکه شدند.
به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روسای دانشگاه‌ها معتقدند با مدیریت بودجه فعلی به احتمال زیاد هزاران فرصت شغلی از دست خواهد رفت و ضربه سختی به موقعیت پژوهشی کشور وارد می‌شود.
به گزارش یونیورسیتی نیوز، پرفسور فرد هالمر رییس اتحادیه دانشگاه‌های استرالیا معتقد است از تصمیم دولت سردرنمی‌آورد، زیرا این تصمیم باعث از دست رفتن 1450 موقعیت پژوهشی در این کشور خواهد شد.
وی اضافه کرد: برای مدت چند سال این کشور توانست در زمینه پژوهشی از کشورهای سرآمد باشد اما این تصمیم دولت تمام اتفاقات مثبت در سالیان گذشته را زیر سوال می‌برد.
وی در پایان افزود: منشا این تصمیم اتفاقات سالیان گذشته است که به دانشگاه‌ها اجازه داد هر چقدر می‌توانند دانشجو پذیرش کنند و اکنون با ازدیاد دانشجو، شرایط برای فراهم کردن امکانات کم است.
انتهای پیام

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
شما میرید درخواست ( Skilled – Independent (Residence) visa (subclass 885) میکنید !
بعد هم یک کار تمام وقت پیدا میکنید (این میزا مخصوص همینه که کسایی که اونجا درس خوندن بتونن با کار کردن امتیازشون رو زیاد کنند !) این ویزا 2 ساله هست و قابل تمدید !
تازه قبل از اقامت باز میتونید درخواست Recognised Graduate - Subclass 476 http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=852 هم بکنید !
شرایط این ویزا نسبت به ویزاهای دائم خیلی ساده تره مثلا
- point test نداره
- مرحله assessment نداره
- هزینه lodge کردن اپلیکیشن برای این ویزا فقط 190 دلار استرالیا ست!!!!!!!!!!!
از 18 ماه که سابقه کاری شما بیشتر شد درخواست اقامت بدید ! Skilled-Sponsered subclass176 و Skilled-Sponsered subclass175

الان هم میشه از این ویزا استفاده کرد؟

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
همسرم فوق دیپلم رشته نرم افزار هست. 33 ساله. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نرم افزار یا IT قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داریم

1- آیا در مقطع کارشناسی محدویت سنی وجود داره؟
2- آیا اول باید به کالج رفت بعد دانشگاه پذیرش گرفت یا مستقیم هم میشود برای دانشگاه اقدام کرد؟
3- به همراه اجازه/ویزای کار داده میشود؟

4- این سوال خیلی خیلی مهم : آیا برای من و همسرم که کسب و کارمان اینترنتی هست، محدودیتی در کار دانشجویی هست؟

medza

Registered User
لایک‌ها
22
سلام من ورزش کشتی انجام میدم و چند حکم هم دارم میتونم ویزا بگیرم توضیح بدید.

pbz

Registered User
لایک‌ها
42
کار بیشتر به سابقه کاری هست , ولی برا مهاجرت گرفتن اره , اگه 3-4 سال درس بخونی میشه مهاجرت گرفت !

mr_100_dolari

Registered User
لایک‌ها
9
هیچ کی نیست جواب بده ؟

الان شرایط پذیرشش چطوری هستش؟

بالا