برگزیده های پرشین تولز

زيرنويس گذاشتن بر روي فيلم و مسائل مربوط به آن

ripek

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

من می خوام یه دی وی دی درست کنم.فایل ها رو با فرمت vob دارم و زیر نویسشون هم با فرمت های srt , sub , txt دارم تو نرم افزار xilisoft dvd creator نمی دونم چجوری میشه زیرنویس رو اضافه کرد.کسی می تونه کامل توضیح بده چجوری این کار رو با این نرم افزار یا هر نرم افزار دیگه ای انجام بدم.

سپاس

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
سلام

من می خوام یه دی وی دی درست کنم.فایل ها رو با فرمت vob دارم و زیر نویسشون هم با فرمت های srt , sub , txt دارم تو نرم افزار xilisoft dvd creator نمی دونم چجوری میشه زیرنویس رو اضافه کرد.کسی می تونه کامل توضیح بده چجوری این کار رو با این نرم افزار یا هر نرم افزار دیگه ای انجام بدم.

سپاس

تو سایت خود نرم افزار آموزش داده شده.به این صفحه مراجعه کنید:

arashlolos

Registered User
لایک‌ها
16
سلامممممممممممممم
من يه فيلم مستند با كيفيت 720p رو خواستم رايت كنم تو دي وي دي.
با برنامه اي كه تو عكسه رايتيدم.ولي هم كيفيتش كم شد و هم زيرنويسشو نشون نميده.
زيرنويسشو تو تنظيمات برنامه وارد كرده بودم.
تو عكس ميبينيد كه منوي كشويي رو زدم اونجا سايزو رو چي بزارم
اينم عكسش
43a1c71577f6.jpg

پرنیان

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
13,020
سلام...

من چند تا دی وی دی فیلم دارم که زبان اصلین و همه زیرنویس انگلیسی دارن.میخوام زیرنویس فارسی واسشون بذارم اما چون چند پارت دارن زیرنویس روی پارت دو به بعد اجرا نمیشه،چیکار باید کرد؟
چند تا نرم افزار برای اتصال پارتهای فیلم گرفتم که همه کیفیتشون رو داغون میکنن.میشه راهنماییم کنید؟؟؟
ممنون.

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
سلامممممممممممممم
اينم عكسش
43a1c71577f6.jpg

من با این نرم افزار کار نکردم.در مورد زیرنویس این صفحه رو ببینید:
موفق باشید

سلام...

من چند تا دی وی دی فیلم دارم که زبان اصلین و همه زیرنویس انگلیسی دارن.میخوام زیرنویس فارسی واسشون بذارم اما چون چند پارت دارن زیرنویس روی پارت دو به بعد اجرا نمیشه،چیکار باید کرد؟
چند تا نرم افزار برای اتصال پارتهای فیلم گرفتم که همه کیفیتشون رو داغون میکنن.میشه راهنماییم کنید؟؟؟
ممنون.

سوالتون رو دقیق متوجه نشدم.منظورتون از چند پارت بودن همون فایلهای vob هستن که توی فولدر VIDEO_TS قرار دارن؟فرمت فایل تصویری vob هستش یا چیز دیگه ای هستش مثل avi,mp4,mkv؟
اگه از این دی وی دی هایی هستش که چند تا فیلم روشون هست(مثلا 5 تا فیلم) و از منو فیلم رو انتخاب میکنید،میتونید فایل های vob را با این نرم افزار بهم بچسبونید(یا اصطلاحا merge کنید)
پ.ن:بی زحمت یه سر به گروه نشست ادبی بزنید :دی
موفق باشید

arashlolos

Registered User
لایک‌ها
16
سلام...

ممنون.

با Xilisoft Video Converter Ultimate هم ميتوني بچسبونيشون به هم.
با هر كيفيتي كه بخواي

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوستان من با format factory یک فیلم رو فرمتش رو میخواهم عوض کنم و براش زیر نویس بگذارم اما بعد از چند دقیق که نرم افزار شروع میکنه برای rip کردن ارور 0xC0000005 میده این یعنی چی؟؟

پرنیان

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
13,020
من با این نرم افزار کار نکردم.در مورد زیرنویس این صفحه رو ببینید:

موفق باشید

سوالتون رو دقیق متوجه نشدم.منظورتون از چند پارت بودن همون فایلهای vob هستن که توی فولدر VIDEO_TS قرار دارن؟فرمت فایل تصویری vob هستش یا چیز دیگه ای هستش مثل avi,mp4,mkv؟
اگه از این دی وی دی هایی هستش که چند تا فیلم روشون هست(مثلا 5 تا فیلم) و از منو فیلم رو انتخاب میکنید،میتونید فایل های vob را با این نرم افزار بهم بچسبونید(یا اصطلاحا merge کنید)

پ.ن:بی زحمت یه سر به گروه نشست ادبی بزنید :دی
موفق باشید

سلام...
ممنون.درست شد...نرم افزار خیلی خوبی بود...بازم مرسی...

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
سلام دوستان من با format factory یک فیلم رو فرمتش رو میخواهم عوض کنم و براش زیر نویس بگذارم اما بعد از چند دقیق که نرم افزار شروع میکنه برای rip کردن ارور 0xC0000005 میده این یعنی چی؟؟

از چه فرمتی به چه فرمتی میخواید تبدیل کنید؟؟

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
از چه فرمتی به چه فرمتی میخواید تبدیل کنید؟؟

بعد از کلنجار رفتن فراوون تغییر فرمت انجام شد از mkv به mp4 اما متاسفانه زیر نویس عمل نمیکنه انگار که اصلن زیر نویسی بهش اضافه نشده :(

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
بعد از کلنجار رفتن فراوون تغییر فرمت انجام شد از mkv به mp4 اما متاسفانه زیر نویس عمل نمیکنه انگار که اصلن زیر نویسی بهش اضافه نشده :(

من خیلی وقت بود با این نرم افزار کار نکرده بودم.آخرین ورژنی که ازش دارم اینه:V1.85 2009.4.25
همین ورژن رو نصب کردم ولی هرکاری کردم زیرنویس به فیلم اتچ نشد(یا به اصطلاح HardSub نشد).
یه سرچ زدم و یه جا گفته بود تو قسمت Subtitle Stream Index ،گزینه ی None یا 1 رو انتخاب کنید.من این کار رو هم کردم ولی نتیجه ای نداشت.دیگه نمیدونم مشکل از کجاست :دی
پ.ن:زیرنویسی که من استفاده کردم فارسی بود.
پ.ن:اینطور که فهمیدم نرم افزار تنظیمات خودش رو به زیرنویس اعمال میکنه(رنگ،سایز و ...) یعنی حتی اگه زیرنویس هم اتچ بشه باز هم این مشکل رو خواهید داشت.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
فرمت IDX/SUB رو میشه تبدیل کرد ؟ ( به SRT یا .... )

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
فرمت IDX/SUB رو میشه تبدیل کرد ؟ ( به SRT یا .... )

انگلیسی رو میشه،فارسی رو مطمئن نیستم.بخاطر الفبای فارسی بعید میدونم بشه.باید خودت تست کنی :دی
واسه انگلیسی آموزش زیاده،مثل این»

پ.ن» اگه فقط میخوای زمانبندی IDX/SUB رو تغییر بدی لازم نیست تبدیل کنی.نرم افزار هست که زمانبندی رو تغییر بده.البته بصورت کلی و نه جزئی!(تا جاییکه من میدونم)

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
واسه تبدیل فرمتهای مختلف فیلم به همدیگه، بهترین نرم افزاری که من دیدم AVS Video Converter بوده که اگه زیر نویس srt فیلم هم بخواهید روش بندازید به آسانی اینکارو انجام میده و فونت و رنگ زیرنویس رو هم خودتون میتونید تعیین کنید چی باشه. خوبی این نرم افزار سرعت بالای تبدیل و در عین حال حفظ کیفیت فیلمه.

razi4888

Registered User
لایک‌ها
30
یه مشکل با زیر نویس
بعضی وقتا از فیلم جلوتر پخش میشه.. همزمان نیست
توی وی ال سی یادمه یه کدی بود واسه سینک کردن.. کسی میدونه چیه؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
سلام . من یک سوال داشتم . اقا این دوست ما فیلم فرار از زندان رو نگاه میکرد دوتا دکمه ترکیبی CTRL+G رو میزد صدا انگلیسی میشد بعد دوباره همون رو میزد فارسی میشد . زیر نویس نه هااا . حرف زدنها فارسی و انگلیسی میشد . وسط فیلم میزد ادامه شو خارجی حرف میزد یا میزد وسط فیلم فارسی میشد . من توی عمرم همچین چیزی ندیده بودم . جز فیلم هم فایل دیگه ای نبود که بگم از اونه . این چطور ممکنه ؟

razi4888

Registered User
لایک‌ها
30
سلام . من یک سوال داشتم . اقا این دوست ما فیلم فرار از زندان رو نگاه میکرد دوتا دکمه ترکیبی CTRL+G رو میزد صدا انگلیسی میشد بعد دوباره همون رو میزد فارسی میشد . زیر نویس نه هااا . حرف زدنها فارسی و انگلیسی میشد . وسط فیلم میزد ادامه شو خارجی حرف میزد یا میزد وسط فیلم فارسی میشد . من توی عمرم همچین چیزی ندیده بودم . جز فیلم هم فایل دیگه ای نبود که بگم از اونه . این چطور ممکنه ؟

سلام. این خیلی عادی هست که
یه فیلمایی هستن که دوزبانه هستن ینی هم زبان اصلی هم دوبله شده
تو هر پلیری یه کلید ترکیبی داره میزنی زبانو برات عوض میکنه

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
سلامممممممممممممم
اينم عكسش
43a1c71577f6.jpg
کیفیت dvd اصولا مشخصه که 480 هست. شما بلوری رو هم بخوای dvd کنی نهایتا میشه 480 و کیفیتش میاد پایین. با هر برنامه ای هم بزنی همینه

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
یه مشکل با زیر نویس
بعضی وقتا از فیلم جلوتر پخش میشه.. همزمان نیست
توی وی ال سی یادمه یه کدی بود واسه سینک کردن.. کسی میدونه چیه؟
اول که می تونی با برنامه workshut subtitle زیرنویسش رو تنظیم کنی
توی vlc نمیدونم. با km player کلید های ][ عقب و جلو میکنه زیر نویس رو

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
اصلا خودت رو عذاب نده
ConvertXToDVD رو نصب کن. هم زیرنویس رو می زاره داخل فیلم واست و هم تبدیلش میکنه واست به dvd و هم گزینه های مختلفی داره واسه تنظیم رنگ و....
اگرم نخواستی MKV Merge Subtitles Tools رو نصب کن

بالا