برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

ArYaNLaNd

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
با سلام

قیمت اچ تی سی تایتن با 5 ماه کارکرد و تمیزش چنده؟

آیا ویندوز بالاتر از 5 هم روش نصب میشه؟

من CD و درایورشو ندارم از کجا باید دانلود کنم؟ اصلا برای نصب برنامه یا تم یا ویندوز باید درایورش نصب باشه؟

نحوه ریختن نرم افزار و تم ؟؟؟

با تشکر

سلام.
در مورد قیمت نمیدونم.ویندوز بالاتر از 5 هم روش نصب میشه و هست.فقط باید توجه داشته باشید از رام هایی استفاده کنید که برای مدل گوشی شما ریلیز شده.شما در صورت نداشتن CD میتونید برنامه اکتیو سینک رو از سایت مایکرو سافت دانلود کرده نصب کنید رو کامپیوترتون و بوسیلع این برنامه به کامپیوتر وصل شده و برنامه و تمهای مختلف رو نصب کنید .
برنامه های مربوط به پاکت پی سی ها دو دسته هستند یکی با پسوند .EXE و دیگری .cab برنامه های اگزه رو از رو PC اجرا کرده و بوسیله اکتیو سینک رو پاکت پی سی نصب میکنیدو برنامه های CAB رو به گوشی منتقل کرده و از همون جا اجرا و نصب میکنید.البته میتونید هم بوسیله برنامه های جانبی مثل cabviaactivsync از رو pc نصب کنید.

شاد و پیروز باشید.

reza_badii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام! برای pocket برنامه voice recorder موقع تلفن صحبت کردن هست؟
تو برنامه ها به چشمم نخورد!!
ممنون!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
از بچه ها میشه اونجا گرفت یه پی ام زد بهشون

بعدش به امضای حسین505 هم نگاه بنداز احتمالا تو شیری که گذاشته میشه چیزی پیدا کرد

اگه به پی ام باشه که به بچه های اینجا هم پی ام بزنن کسی بی جواب نمیزارشون.

....سلام دوستان

میخواستم ببینم برنامه ای برای winmo نیست که کلیدهای چهار جهته رو به صورت تاچ روی ال سی دی شبیه سازی کنه؟!!!....برای آی900 میخوام....یادمه پی وان که داشتم همچین برنامه ای برای uiq3 بود بعیده واسه ویندوز موبایل نباشه

به صورت explicit من ندیدم اما یه سری برنامه هایی هستن که تا حدودی این کارو انجام میدن. مثلا برای scroll کردن تو fexplorer میدونی که با انگشت میشه اینکارو کرد...برنامه pocket shield هم یه سری از اینکارهارو با g-sensor انجام میده...تو دقیقا برای چه مواردی میخوای این کارو؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
دیوایس من HTC tyten II هست و از عربایزر برای فارسی سازی استفاده کردم. اما در اینترنت حرف ی از بقیه حروف یک کلمه جدا نوشته میشه و ظاهر نوشته ها رو به هم میریزه! مشکل از کجاست؟ برنامه فارسی ساز؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه از اپرا استفاده میکنین این باید مشکلتون رو حل کنه.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
به صورت explicit من ندیدم اما یه سری برنامه هایی هستن که تا حدودی این کارو انجام میدن. مثلا برای scroll کردن تو fexplorer میدونی که با انگشت میشه اینکارو کرد...برنامه pocket shield هم یه سری از اینکارهارو با g-sensor انجام میده...تو دقیقا برای چه مواردی میخوای این کارو؟

من برای بعضی از بازیها میخواستم.....پس نیست!!!!

reza_badii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

yaser1

Registered User
لایک‌ها
0
اين هم براي يكي از دوستان كه آنتي ويروس ميخواستند:

Kaspersky Anti-Virus Mobile v6.0.0.49
file.php

دانلود

سلام
آخرین آپدین این نسخه مال سال 2006 است. کسی جدیدترشو نداره؟

نکته ی دیگه ی منفی اش اینه که به هیچ وجه آپدیت هم نمیشه. کسی بلده چطوری میشه این مشکلو حل کرد؟

yaser1

Registered User
لایک‌ها
0
Fake Call is a quick and easy way to "call yourself" to politely escape social situations.

While pretending to receive a phone call is possible without any special software, this usually takes too many awkward key presses and fumbling. Fake Call makes it as easy as pressing 1 button, and provides an extremely realistic incoming call experience. It also includes powerful scheduling and personalization features in a simple, unobtrusive user interface.​

سلام
این که اصلا اجازه نمیده وارد منوهاش بشیم تا سریالشو بزنیم! سریع پیغام اکسپایر میده و خارج میشه

Last edited:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام

ببخشید اینجا می پرسم چون واقعا نمی دونم کجا بپرسم!! متاسفانه آشنایی هم با پاکت پی سی ها ندارم...

1 فایل داریم می دانیم کتاب بید. فرمتش PDB هست. هر چی گشتم تنها نتیجه ای که گرفتم این بود که این فایلها مال چیزی به اسم Palm Reader یا یه چیزی توی این مایه هاست! دقیقا نمی دونم این ها هم در دسته ی پاکت پی سی ها جا می گیره یا نه.

به هر حال اگر می شه یه نرم افزاری معرفی کنین که این فایل رو بشه توی کامپیوتر بازش کرد یا تبدیلش کرد به پی دی اف که بشه خوندش!

مردم هیچی جواب نمی ده.....:(:(

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام

ببخشید اینجا می پرسم چون واقعا نمی دونم کجا بپرسم!! متاسفانه آشنایی هم با پاکت پی سی ها ندارم...

1 فایل داریم می دانیم کتاب بید. فرمتش PDB هست. هر چی گشتم تنها نتیجه ای که گرفتم این بود که این فایلها مال چیزی به اسم Palm Reader یا یه چیزی توی این مایه هاست! دقیقا نمی دونم این ها هم در دسته ی پاکت پی سی ها جا می گیره یا نه.

به هر حال اگر می شه یه نرم افزاری معرفی کنین که این فایل رو بشه توی کامپیوتر بازش کرد یا تبدیلش کرد به پی دی اف که بشه خوندش!

این رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه اگه نشد بگو یه چیز دیگه بدم بهت :D
http://www.freewarepalm.com/docs/palmreader.shtml
راستی فیلترش کردن بیخودی باید با فیلترشکن بری

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
سلام

Download ISILO .PDB FILE READER FOR PC V4.32 FULL.rar

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به اساتيد.
دنبال يه برنامه هستم که وقتی اس ام اس برا کسی ميفرستم،هر وقت که طرف مقابل اس ام اس
رو خوند بهم خبر بده.کسی دوستان لينکی برا اين برنامه داره؟

ggbufon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دست عزیز
این برنامه اصلا وجود نداره چون وقتی شخصی اس ام اسی رو باز میکنه هیچ پیغامی از طرف گوشیش به SMSCENTER فرستاده نمیشه .این مثل اینه که یکی بخواد یه عکس رو تو گوشیش باز کنه و شما بخواین با خبر بشین.
باز هم در خدمت هستم

ggbufon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید
من یه مشکل دارم که هنوز بعد از یک سال این ورو اون ور زدن نفهمیدم چطوری مشکلم رو حل کنم.
گوشی من tytnII است.
با هر callrecorder که فکرش رو بکنید امتحان کردم اما نتونستم مکالماتم رو ضبط کنم.همشون یا فقط صدای منو ضبط میکنن یا اینکه صدای طرف مقابل رو اینقدر ضعیف ضبط میکنن که اصلا معلوم نمیشه.:wacko:
برنامه های که امتحان کردم ازین قرارند:
VITO AUIDIO NOTE v1.2
2_Way_Plus_InCall_Recording+ vito auidio note
RescoAudiorecorder4_beta2
wichita 1.04
Virtual_Recorder
Protonsetup
acr-auto-call-recorder
InCallRecording
این برنامه اخری اصلا نصب نشد.
تورو خدا کمکم کنین دارم دیوونه میشم:(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
راهی نیست دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم.

ggbufon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما چرا؟یعنی میشه برنامه ای روی یک گوشی TYTTNII دیگه نصب بشه اما رو گوشی من نصب نشه؟!!!
بازم ممنون

M.K_Soft

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
دنبال یه فارسی ساز خوب میگردم که با lingvosoft دیکشنری مشکلی نداشته باشه.
اربایزر و informobility رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم خوب نیست.
کیبورد بهتر از اینها کسی سراغ داره؟

Dixy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام! من در حال نصب رام ويندوز 6.5 بر روي گوشي X7500 خود بودم و نصب تا 88 درصد پيش رفته بود كه لپ تاپم به Standby رفت و وقتي دوباره به ويندوز بازگشتم برنامه نصب رام پيام Recovery داد ولي با وجود اينكه من مراحل را دنبال كردم با خطاي 244 مواجه شدم. و در حال حاضر هر نوع رام اي را كه تست مي كنم با مشكل مواجه مي شوم.
در حال حاضر گوشي بالا مي ايد ولي در يك صفحه سفيد باقي مي ماند! چه كاري را پيشنهاد مي كنيد؟

mmnn20081

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آیا توی گوشی اج تی سی میشه متن یا تاریخ اس ام اس های این بوکس رئ عوض کرد لطفا جواب را ایمیل بزنید
[email protected]

بالا