برگزیده های پرشین تولز

سایتی معتبر با درآمد بیت کوین بالا

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سلام
این چی کیگه ؟ برای همه اومده؟

Dear FreeBitco.in user,

Due to an issue with Twitter's API, our automatic drawing system for Lottery Round 144 (scheduled for Sunday, March 4 2018) experienced a failure and was unable to proceed with the picking of winners.

We would like to profusely apologize for this inconvenience and have added checks to ensure that this does not happen again.

We shall be refunding the cash equivalent of the tickets that you had in this round (1 satoshi per ticket) directly to your account balance and cancelling lottery round 144. You can use this credit to participate in lottery round 145 or for any other purpose on the website.

Since you had 392 tickets in lottery round 144, we have credited your account balance with 392 satoshi (0.00000392 BTC).

Please accept our sincere apologies for the inconveneince this may have caused and we have modified our drawing system accordingly so that failure in third-party services will not affect our drawing system in the future.

میگه راند ۱۴۴ خراب شد

۳۹۲‌تا تیکت لاتاری داشتی به حسابت برگشته‌دلت خواست بلیط لاتاری بخر ....

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
  • Like
Reactions: vbd

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
یه زیر مجموعه دارم چند دفه واسش رول خوب افتاده ، قشنگ میشه آدم خوش شانس و بد شانس رو اینجا متمایز کرد من یه هفته است رول میزنم بالای پنج هزار نیوفتاده :general208::general306:
آره شانسیه بیشتر ولی تلاش هم موثره بعضی ها ول میکنن الان اونایی که سه سال پیش با من میزدن کلی سود کردن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آره شانسیه بیشتر ولی تلاش هم موثره بعضی ها ول میکنن الان اونایی که سه سال پیش با من میزدن کلی سود کردن

بعنوان درآمد نمیشه بهش نگاه کرد ، هم تفریحه هم مسابقه ...

در کل برای کسی که وقت خالی زیاد‌ داره خوبه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
  • Like
Reactions: vbd

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
نمیدونم علت چیه واسه من همیشه زیر هزار میاد ، ولی قطره قطره ساتوشی بیتکوین شود :rolleyes::cool:
شانسه تو فروم بیت کوین تالک کلی یوزر 20 دلار و 200 دلار بردن هر هفته یکی تو لاتاریش 1 بیت کوین و 0.5 و ... میبرن ایشا الله برا ما هم بیاد
واقعا هم همینه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
شانسه تو فروم بیت کوین تالک کلی یوزر 20 دلار و 200 دلار بردن هر هفته یکی تو لاتاریش 1 بیت کوین و 0.5 و ... میبرن ایشا الله برا ما هم بیاد
واقعا هم همینه

اون که قطعا یه روزی برای ما هم میشه

میخوام رو پی اوت سه مثل همین دوستمون تست بگیرم

فقط یه سوال موجودی بیشتر که میشه با هر بار رول زدن ساتوشی بیشتر میده ؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستانی که درخواست داده بودن ویدئو ها پاک شده پست اول بروز شد و اونایی که حذف شده بود دوباره آپلود شد

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
ریوارد فری بیت کوین امروز و فردا 5 برابر شده دوستانی که میخوان استفاده کنن

بالا