برگزیده های پرشین تولز

سایت‌های کسب درآمد از پاپ آپ فعال

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
چه سایت‌هایی در حال حاضر فعال هستند و پرداختی دارند؟
بهترین سایت از نظر شما کدوم شرکت هست ؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
زر پاپ پرداختی دارد.
پاپ فا بعد از یک ماه یه پرداختی داشته و بعد از اون دیگه پرداختی نداشته است.

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
زرپاپ از همه بهتر بوده در سال گذشته. پاپفا هم خوب بود یه مدت ولی پرداخت‌هاش خیلی طولانی شده جدیداً و نمیدونم اصلاً پرداخت داره الان یا نه!

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
406
زرپاپ از همه بهتر بوده در سال گذشته. پاپفا هم خوب بود یه مدت ولی پرداخت‌هاش خیلی طولانی شده جدیداً و نمیدونم اصلاً پرداخت داره الان یا نه!
پرداختیشون قطع شده و اصلارضایت بخش نیست دیگ... من یکروز تست کردم +5هزار ایپی داشتم حدودا 4 5 ساعت گذاشته بودم فقط . که 900تا حساب کرد! با ادله بهشون پیام دادم گفتم سیستمتون خرابه و مشکل داره .. قبول نکردن و هنوز اون یک روز بنده رو پرداخت نزدن درصورتی که گفته بودن پرداخت میشه الان 20 روز شده

پیشنهاد میکنم کسی از پاپفا استفاده نکنه و هرکی هم استفاده میکنه تغییر بده..

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان اطلاع دادن که درباره وضعیت پاپ اپ اینا صحبت بشه.
من از زرپاپ استفاده میکنم و چند روز هست با اینکه افزایش بازدید 500 ای پی داشتم درامدم اومده پایین!
فکر میکنم به خاطر این باشه ای پی خارج رو دیگه حساب نمیکنه, الان دیگه خیلی از کاربرهای ایرانی در حالت عادی هم از فیلتر شکن استفاده میکنن اگر اینا رو حساب نکنه, ضرر وارد میشه.
مثلا امروز توی 13 ساعت گذشته 3500 بازدید داشتیم تنها 550تا شمارش داشته!!!!
هیچگونه تبلیغ دیگری هم روی سایت نیست!

شما هم همین مشکل رو داشتید یا فقط من مشکل دارم؟ شمارش چه قدر هست؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
@zarpop مثل اینکه چند نفر از دوستان هم این مشکل رو دارند، آیا اختلالی وجود دارد؟
با وی.p.ان میخواستم وارد سایتتون بشم ابراروان اجازه نمیداد.

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان اطلاع دادن که درباره وضعیت پاپ اپ اینا صحبت بشه.
من از زرپاپ استفاده میکنم و چند روز هست با اینکه افزایش بازدید 500 ای پی داشتم درامدم اومده پایین!
فکر میکنم به خاطر این باشه ای پی خارج رو دیگه حساب نمیکنه, الان دیگه خیلی از کاربرهای ایرانی در حالت عادی هم از فیلتر شکن استفاده میکنن اگر اینا رو حساب نکنه, ضرر وارد میشه.
مثلا امروز توی 13 ساعت گذشته 3500 بازدید داشتیم تنها 550تا شمارش داشته!!!!
هیچگونه تبلیغ دیگری هم روی سایت نیست!

شما هم همین مشکل رو داشتید یا فقط من مشکل دارم؟ شمارش چه قدر هست؟

بنده هم همین مشکل رو دارم. با وجود پایداری بازدید، شمارش و در نتیجه درامد بین 30 تا 40 درصد کم شده. امیدوارم مدیریت محترم به این موضوع رسیدگی کنند

psdtohtml.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
متاسفانه تو ایران هیچ کدوم از سیستم ها درست کار نمی کنند!

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
بنده هم همین مشکل رو دارم. با وجود پایداری بازدید، شمارش و در نتیجه درامد بین 30 تا 40 درصد کم شده. امیدوارم مدیریت محترم به این موضوع رسیدگی کنند
من دیروز تیکت زدم گفتم که ۳۰ درصد افت کرده. گفتن ۱۰ درصد کم شده و در حال بررسیه. ولی امروز پنجمین روزی هست که شمارش ۳۰ درصد کمتر از مقدار معمول هست. نمیدونم ۱۰ درصد افت مال کدوم سایت بوده، من که از هر کی میپرسم میگه ۳۰ ۴۰ درصد افت داشته.

امیدوارم حل بشه چون واقعاً وضعیت درآمد وبمسترها خرابه! پاپفا که با یک ماه تأخیر هزینه رو پرداخت میکنه، تبلیغات کلیکی هم که وضعیت روشنه.
یه رقابتی هم هست بین وبمسترها و سرویس‌های تبلیغاتی که قیمت‌ها رو هی پایین‌تر میارن در حالی که قیمت همه چیز حتی مواد خوراکی اساسی!!! ۲ ۳ برابر شده نسبت به ۱.۵ سال پیش.

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
سلام وقتتون بخیر
متاسفانه یه سری مسائل و مشکلات پیش اومده که نمیشه مثل گذشته به راحتی ادامه داد
بخاطر کرونا نصف تبلیغات خوابیدن و قطع کردند و اصلا معلوم نیست کی دوباره شروع کنند
یه سری تبلیغات به نام وس(ارزش افزوده بودن) از سمت وزیر پیگیری شدند و دارند قطع میشند
تبلیغاتی موندن که درامد خوبی ندارند کلیک پاپ اپ 60 70 ريال به زور میدن به ما که اونم با دردسر هفته ای دو هفته ای یک بار میریزن حسابمون
سیستم بانکی و پرداخت ها بسیار سختگیرانه شدند برای 5هزارتومان کارت به کارت باید دو دقیقه منتظر کد تایید باشید که اونا هم یه خط در میون میاد بعضی وقتا هم اصلا پیامک نمیاد یک ساعت باید بشینی برای یک کارت به کارت عادی
کنار اینا اختلالات نت هم پیش اومده
یه مدت سر اون 100 گیگ رایگان زیر ساخت ترکید ترکش هاش تا همین چند روز پیش ادامه داشت
بعدش هم معلوم نیست چکار کردن هنوز سرور هایی خارج هستند اختلال دارند معلوم نیست اختلال زیر ساخته اتکه چی به چی شده که شمارش ها کم شده هر چی هم بررسی میکنیم به نتیجه ای که میخوایم نمیرسیم
و نهایتا هم این دوست عزیز میگه تو ایران هیچ کدوم از سیستم ها درست کار نمی کنند!
چی سرجاشه که سیستم ها درست کار کنند
دقیقا همون مشکلاتی برای شما هست بری ما هم هست دوتا سرور خریدیم یک ماهه 9میلیون تومن یه چیزی هم از جیب گذاشتیم که فقط هزینه سرور خودمون در بیاریم
متاسفانه وبمستر هر شاخه ای که باشه این قدر سنگ جلوی پاشون میندازند که همون بیکاری سنگین تره

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
معلومه اوضاع همه رو خراب کرده کرونا! اینجور هم که بوش میاد تابستان هم متوقف نمیشه! اغلب وبمسترها که حمایتی نمیشن حنی در این بحران‌ها. تازه بگاون ۱۰۰ گیگ ترافیک رایگان که زیرساختش فراهم نبود برای من که شر شد! ۵ روز اینترنتم کلا قطع شد چون از ایرانسل استفاده می‌کنم. پاسخگو هم نبودن بدبختی!
خدا عاقبت ما رو بخیر کنه امسال.

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان این سایت برای همکاری پیشنهاد میشه؟ popupplus.ir

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستان این سایت برای همکاری پیشنهاد میشه؟ popupplus.ir
اگر بازدید موبایل کم باشه سایتت رو تایید نمیکنه قبل از شروع همکاری وقتی کد رو تو سایت گذاشتی درخواست بده که بررسی کنند.

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
کلا تلاش نمیکنند که سطح فرهنگ و علمی استفاده کنندگان از اینترنت رو بالا ببرند میان صورت مسئله رو پاک میکنند عزیز من این خیلی واضح هست که همه باید بدونن نوعی آگهی در اینترنت هست به اسم پاپ آپ و اصلی مدلش مشخصه و ملت میتونن حداقل بخونن متن رو بعد مثلا شماره تلفن بدن که برن داخل یک سرویس بعد بخاطر مسئله به این کوچیکی میان کل سیستمو حذف میکنند.
من کاری به شرکتهای که دزدی ها و کلاهبرداری های بزرگی کردند کار ندارم ولی میشه تغییراتی داد.
یک کاری دارن میکنن که فقط سرویسهایی که به جایی وصل هستن و روابط دارن تویه نت باقی بمونن و بقیه ناخداگاه حذف بشن.
شما حساب کنید که اگر همین پاپ آپ هم حذف بشه اکثر وبمسترها درآمد سرورهاشونو حتی ندارن و فقط میمونه تبلیغات بنری که اونم خداروشکر انحصاری چنتا شرکت هست که به صورت گزینشی انتخاب میکنند و هروقت هم دوست نداشته باشند یهو حذفت میکنن و پولتم نمیدن.

داستان داریم هیچ امنیت شغلی وجود نداره

بالا