برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
#اونس

ایالات متحده، تنها در ماه ژوئن (خرداد)، بیش از دو قرنی که از تأسیس آن می‌گذرد، پول چاپ کرده است. کسری بودجه ۸۶۴ میلیارد دلاری آمریکا در ماه گذشته از مجموع بدهی این کشور از سال ۱۷۷۶ تا پایان سال ۱۹۷۹ بیشتر است.

منبع

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
‏‎#فوری
به دنبال انفجار#بیروت اونس طلا به کانال تاریخی ۲۰۰۰ دلار وارد شد

پ‌ن: لبنان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جواهرات در دنیاست

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
‏‎#فوری
به دنبال انفجار#بیروت اونس طلا به کانال تاریخی ۲۰۰۰ دلار وارد شد

پ‌ن: لبنان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جواهرات در دنیاست

خودتونو برای یه جهش دیگه آماده کنید:eek:

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
خودتونو برای یه جهش دیگه آماده کنید:eek:
درسته افزایش قیمت جهانی اونس، امروز باعث افزایش قیمت سکه و طلا در بازار داخل شده، ولی نمیشه اسمش رو جهش گذاشت...
در واقع افزایش نرخ دلار هست که باعث جهش و افزایش ناگهانی طلا در داخل میشه، و فعلا دلار در کانال ۲۳ تثبیت شده ...

پ‌ن: هر گرم طلا از مرز ۱۱۰۰ گذشت...

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
به ضرس قاطع میگم:p، محاله طلا این قیمت ها رو ببینه. در 2 تا 10 سال آینده، اگر طلا افت قیمت نداشته باشه که من احتمال قوی میدم داشته باشه، در صورت افزایش قیمت حداکثر با تورم متوسط امریکا گرون میشه که یعنی در 10 سال آینده حداکثر 2300 دلار میشه. من زنده و مصطفی مرده، بشینید نگاه کنید:D
صب بخیر. اونس ۲۰۳۰ دلار

مواظب باشید طلایی که قرار بود تا ۱۰ سال آینده رنگ ۲۳۰۰ رو نبینه تو همین سال ۲۰۲۰ ۲۳۰۰ دلار نشه

اونس باید میرفت بالا و ارزش دلار باید کم میشد، چون وقتش بود. کسی که اینکاره بود از ماه ها قبل میفهمید

پ.ن: ضرس قاطع رو جاهای بهتری به کار ببرید

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
اقایون ، رفقا ، اساتید

تا حالا سکه نخریده بودم ، امروز رفتم ۴ تا سکه امامی ۸۶ خریدم ، از پاساژ قایم میدون تجریش

به طرف گفتم فاکتور بده گفت سکه فاکتور نداره

هر کدوم از سکه ها وکیومش و ادرسش با اون یکی فرق داره ، اینو از کجا میشه فهمید اصله ؟؟ بانکیه ؟؟ چجوریه داستان

یه بزرگ مرد راهنمایی کنه

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
اقایون ، رفقا ، اساتید

تا حالا سکه نخریده بودم ، امروز رفتم ۴ تا سکه امامی ۸۶ خریدم ، از پاساژ قایم میدون تجریش

به طرف گفتم فاکتور بده گفت سکه فاکتور نداره

هر کدوم از سکه ها وکیومش و ادرسش با اون یکی فرق داره ، اینو از کجا میشه فهمید اصله ؟؟ بانکیه ؟؟ چجوریه داستان

یه بزرگ مرد راهنمایی کنه

اشکالی نداره عزیز. فقط صرافی هایی که مجوز سکه دارن، حق پلمب سکه رو دارن. بقیه طلافروش ها سکه پلمب شده اون صرافی ها رو خرید و فروش میکنن. بخاطر همین موضوع، سکه پلمب صرافی های مختلف رو دارن و به مشتری میدن. اگر خیلی وسواسی هستی، باید از صرافی سکه پلمب خودش رو بخری که یه مقداری هم گرونتر میده.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
طبق معمول پیش بینی های من غلط از آب در اومد:p. حالا به لج منم که شده، اونس طلا میشه 3000 دلار:D

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
صب بخیر. اونس ۲۰۳۰ دلار

مواظب باشید طلایی که قرار بود تا ۱۰ سال آینده رنگ ۲۳۰۰ رو نبینه تو همین سال ۲۰۲۰ ۲۳۰۰ دلار نشه

اونس باید میرفت بالا و ارزش دلار باید کم میشد، چون وقتش بود. کسی که اینکاره بود از ماه ها قبل میفهمید

پ.ن: ضرس قاطع رو جاهای بهتری به کار ببرید

پ.ن: صبر کن 2300 دلار بشه. بعد بگو:p. طلا یک پیک میزنه، اونایی که باید میفروشن بعدش ریزش میکنه.

gtx446

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان یه سوال داشتم برای سرمایه گذاری در بازار طلا و حفظ پول کدوم شکل از طلا رو توصیه میکنید سکه، شمش یا آب شده؟

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
دوستان یه سوال داشتم برای سرمایه گذاری در بازار طلا و حفظ پول کدوم شکل از طلا رو توصیه میکنید سکه، شمش یا آب شده؟
سکه کامل از همه‌ش مطمئن‌تره ...

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920

سکه کامل 86 بهترین شکل طلا برای نگهداریست. اونم از سکه فروشهای مورد تائید اتحادیه که سکه رو با پلمپ خودشون میدن . اگر هم تعداد بالا میخواهی بگیری سکه تحویل یکروزه هم خوب .

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
سکه تحویل یک روزه چیه؟

چند تا بانک خزانه سکه دارن . شما میتونی از طریق بورس گواهی سکه رو بخری و هر وقت خواستی یا از طریق همون بورس بفروشی یا بری خود سکه رو از خزانه تحویل بگیری .

mmdreza

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
چند تا سکه دارم پولش لازم دارم بنظر شما دست نگه دارم میاد بالا یا بفروشم ؟ چون امروز افت شدیدی داشت حدود 1 میلیون ریزش داشت . بنظرتون پایین تر میاد یا نه ؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
چند تا سکه دارم پولش لازم دارم بنظر شما دست نگه دارم میاد بالا یا بفروشم ؟ چون امروز افت شدیدی داشت حدود 1 میلیون ریزش داشت . بنظرتون پایین تر میاد یا نه ؟
از نظر من اونایی که سمت سرمایگذاری سکه و طلا یا دلار میرن باید دید بلند مدت داشته باشن نه اینکه تا قیمت افت میکنه بترسن و سمت فروشش برن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,007
بالا