برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بازار خودرو + اخبار و رویدادهای مربوط به خودرو

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان
من در آبان سال قبل یه پراید 131 پیش فروش کردم با تحویل خرداد 98
11 میلیون واریز کردم
الان بخوان ماشین رو تحویل بدن رو چه قیمتی باهام حساب میکنن؟؟
22 میلیون یا 33 میلیون
ممنونم جواب بدین
سلام.
اگه هنگام پیش خرید گفته شده به قیمت روز حساب میکنن، همین 33 میلیون حساب میکنن. اگه چیزی نگفتن، باز هم احتمالش زیاده قیمت روز حساب کنن. چون اینا همه اش به نفع خودشون کار میکنن.

milade

Registered User
لایک‌ها
1,008
دوستان با بودجه 120 تا 180 تومن چه خودرویی رو پیشنهاد میکنید؟ واسه یه ماه اینده میخوامش پس نمیتونم تحویل مدت دار بگیرم، بازار ازاد یا فوری نیازمه ...
ترجیح میدم حداقل 96 باشه و با توجه به اینکه یکی دو سال دیگه میفروشمش خیلی اذیت نشم.
خودم به 207 اتومات دارم فکر میکنم اما گفتم شاید پیشنهاد بهتر باشه.
ممنونم
دوستان نظری ندارید؟

milade

Registered User
لایک‌ها
1,008
مدل خاصی مد نظر دارید؟
حقیقت با این پول نمیشه خیلی به روز برداشت و خب بعدا تو فروش اذیت میشم چون باید طالبش پیدا بشه ...
@miladsharifitedi

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
همه این رو میگن
ولی هیشکی نمیگه
این با 206 sd هیچ فرقی نداره!
2 3 تا فرق جزئی داره
عوضش کلی قیمتش کمتره!
رانا ماشین بدی نیست
من چند ماه داشتم مشکل خاصی نداشت
امکاناتش تقریبا اندازه 206 تیپ 5 و قیمتش 20 میلیون کمتره

Last edited:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
سلام دوستان
من در آبان سال قبل یه پراید 131 پیش فروش کردم با تحویل خرداد 98
11 میلیون واریز کردم
الان بخوان ماشین رو تحویل بدن رو چه قیمتی باهام حساب میکنن؟؟
22 میلیون یا 33 میلیون
ممنونم جواب بدین
قطعا 22 نمیدن
دعوتنامه جدید پراید رو در حال حاضر حدود 36 تومن تحویل میدن

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
ماشین خوب سقوط کرده
اونایی که میخان بخرن بخرن
منتظر سقوط نجومی نباشید
تقریبن قیمت کف است

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
دوستان نظری ندارید؟

mvm x22 حتما نوع دنده دستی.ماشین زیبا و با کیفیت.
mvm x33 نیو

ماشین خوب سقوط کرده
اونایی که میخان بخرن بخرن
منتظر سقوط نجومی نباشید
تقریبن قیمت کف است
انقدر که شما مطمئنی من الان مطمئن نیستم شبه!!!!

milade

Registered User
لایک‌ها
1,008
mvm x22 حتما نوع دنده دستی.ماشین زیبا و با کیفیت.
mvm x33 نیو

ممنونم از پاسختون دوست عزیز.
حقیقت دلم با ماشین های چینی نیست زیاد. البته میدونم همه عملا چینی هستند اما خب احساس میکنم یه ماشین چینی بعد از یکسال وا میده :دی و اون ظاهر اولیه رو نداره!! و توی فروشش هم کلی به مشکل میخورم تا به قیمت برش دارند.
البته این نظرمه و نه تجربه. نظرتون چیه؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
مدل خاصی مد نظر دارید؟
حقیقت با این پول نمیشه خیلی به روز برداشت و خب بعدا تو فروش اذیت میشم چون باید طالبش پیدا بشه ...
@miladsharifitedi

والا من زیاد تو کار ماشین نیستم
ولی فکر کنم بتونی مدلای کارکرده کمری کرولا النترا و نهایتش اکسنت رو بگیری تو این محدوده قیمت
هرچی باشن از چینی ها خیلی سرترن
برای مثال لیفان 820 فقط قیافه داره و بعد از حدود 1 سال از داخلیا بدتر میشن ( یکی از آشناها داشت )

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان عزیز قیمت های آگهی های سواری در دیوار حذف شده حالا قبلاً خوب بود واسه شناخت و تخمین قیمت حالا از کجا می تونیم تخمین بزنیم ماشین دست 2 مثلاً 97 چند می ارزه؟

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
افزایش 49 درصدی قیمت وانت کارا تک کابین (از 55 میلیون به 82 میلیون)

افزایش 56 درصدی قیمت وانت کارا دو کابین (از 57 میلیون به 89 میلیون)

0-9.jpg

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
یکی از تازه ترین جوک های سال :

معاون امور صنایع وزارت صنعت خبر داد:
تولید پژو۳۰۱ بدون حضور شرکت پژو

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مدیر عامل ایران خودرو :

با وجود مخالفت پژو ، 301 را با آرم پژو عرضه میکنیم

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
پراید ۴ میلیون تومان گران شد

در حالی که ریزش قیمت ارز در بازار، انتظار کاهش قیمت خودرو را نیز جدی تر از پیش کرده بود، قیمت برخی خودروها در بازار روندی افزایشی را تجربه کرده است.
به گزارش «تابناک» به نقل از خبرانلاین، هر دستگاه پراید که تا قیمت ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عقب نشینی کرده بود، حالا با نرخی برابر با ۴۹ میلیون تا ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فایل شده است.
امروز هر دستگاه پراید ۱۱۱ به قیمت ۴۹ میلیون تومان و هر دستگاه پراید ۱۳۱ به قیمت ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فایل شد.
قیمت سایپا ۱۵۱ نیز ۴۵ میلیون تومان اعلام شده است که همگی افزایشی محسوس را نسبت به گذشته نشان می دهد.
پراید ۱۳۲ SE نیز به قیمت ۴۶ میلیون تومان فایل شده است. نرخ پراید ۱۳۲ بر اساس اعلام فعالان بازار ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نرخ پراید ۱۵۱ نیز برابر با ۴۲ میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده بود. به این ترتیب قیمت پراید ۱۳۱ افزایشی بیش از ۴ میلیون تومان را نشان می دهد و پراید ۱۵۱ نیز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
پراید ۴ میلیون تومان گران شد

در حالی که ریزش قیمت ارز در بازار، انتظار کاهش قیمت خودرو را نیز جدی تر از پیش کرده بود، قیمت برخی خودروها در بازار روندی افزایشی را تجربه کرده است.
به گزارش «تابناک» به نقل از خبرانلاین، هر دستگاه پراید که تا قیمت ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عقب نشینی کرده بود، حالا با نرخی برابر با ۴۹ میلیون تا ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فایل شده است.
امروز هر دستگاه پراید ۱۱۱ به قیمت ۴۹ میلیون تومان و هر دستگاه پراید ۱۳۱ به قیمت ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فایل شد.
قیمت سایپا ۱۵۱ نیز ۴۵ میلیون تومان اعلام شده است که همگی افزایشی محسوس را نسبت به گذشته نشان می دهد.
پراید ۱۳۲ SE نیز به قیمت ۴۶ میلیون تومان فایل شده است. نرخ پراید ۱۳۲ بر اساس اعلام فعالان بازار ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نرخ پراید ۱۵۱ نیز برابر با ۴۲ میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده بود. به این ترتیب قیمت پراید ۱۳۱ افزایشی بیش از ۴ میلیون تومان را نشان می دهد و پراید ۱۵۱ نیز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

اواخر تابستون 2 3 نفر از دوستان که نمایشگاه ماشین داشتن میگفتن ماشین بخرید که الان کف قیمت هاست و توی پاییز قیمت ها دوباره بالا میره و اینبار از ارقام قبلی هم بالاتر . بعد خیلی ها به این افراد می گفتن دلال و هدفشون اینه که ماشین هایی که روی دستشون مونده رو آب کنن .
اما خوب میبینیم که حرفشون حداقل تا اینجا درست از آب در اومده .
یه عده میگفتن نخرید نخرید (خصوصا توی شبکه های اجتماعی) یه عده هم گوش دادن و نخریدن ، حالا همه شون باید چند میلیون بیشتر بذارن روی پولشون تا بتونن گاری های ایر]ن خودرو رو بخرن .
توی مناطق آزاد هم قیمت ها کمی بالا رفته و بعید می دونم این روند ادامه نداشته باشه .
وضعیت ملک و خانه هم به همین صورته . فعلا تونستن تا حدودی بازار رو راکد نگه دارن . اما بالاخره فنر این یکی هم در میره .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اواخر تابستون 2 3 نفر از دوستان که نمایشگاه ماشین داشتن میگفتن ماشین بخرید که الان کف قیمت هاست و توی پاییز قیمت ها دوباره بالا میره و اینبار از ارقام قبلی هم بالاتر . بعد خیلی ها به این افراد می گفتن دلال و هدفشون اینه که ماشین هایی که روی دستشون مونده رو آب کنن .
اما خوب میبینیم که حرفشون حداقل تا اینجا درست از آب در اومده .
یه عده میگفتن نخرید نخرید (خصوصا توی شبکه های اجتماعی) یه عده هم گوش دادن و نخریدن ، حالا همه شون باید چند میلیون بیشتر بذارن روی پولشون تا بتونن گاری های ایر]ن خودرو رو بخرن .
توی مناطق آزاد هم قیمت ها کمی بالا رفته و بعید می دونم این روند ادامه نداشته باشه .
وضعیت ملک و خانه هم به همین صورته . فعلا تونستن تا حدودی بازار رو راکد نگه دارن . اما بالاخره فنر این یکی هم در میره .
وقتی بازار ارز و طلا راکد بشه سرمایه ها باید یه جای دیگه رو خراب کنه

بالا