برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بازار خودرو + اخبار و رویدادهای مربوط به خودرو

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
اگر به خاطر کرونا خط تولید خودروسازهای ایرانی بسته بمونه و واردات هم که ممنوعه به نطرتون بازار خودرو چی میشه؟

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk

فروش فوری رو کلا برداشتن و تا ۱۴۰۱ خودرو پیش فروش کردن وضعیت دلار و طلا هم که معلومه وضع صادرات بخصوص نفت هم ک افتضاحه دیگه خودتون حدس بزنید چطور میشه

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
فروش فوری رو کلا برداشتن و تا ۱۴۰۱ خودرو پیش فروش کردن وضعیت دلار و طلا هم که معلومه وضع صادرات بخصوص نفت هم ک افتضاحه دیگه خودتون حدس بزنید چطور میشه
من سرمایه گذاری روی خودرو بیشتر از ملک قبول دارم :D

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

یکی از اشتباهات زندگیم این بود که ثبت نام خودرو واسه مشتری رو گذاشتم کنار فکر کنم سال ۹۲ بود پارس ۳۱۶۰۰ بود ماشینی صد تومن میدادن ثبت نام کنی چند ماه اخیر واسه ثبت نام فوری ۵ میلیون میدادن از وقتی ثبت نام فوری رو برداشتن واسه tu5 که واسه ۶ ماهه دیگه بنویسی دو میلیون میدادن !

بنظرم پول داشته باشی الان وقته سرمایه گذاریه

seminar

Registered User
لایک‌ها
44
شوخی میکنید یا جدی میگید ؟ الان بنظر شما من بخوام روی ماشین سرمایه گذاری چی بخرم؟ ثبت نام کنم؟

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
شوخی میکنید یا جدی میگید ؟ الان بنظر شما من بخوام روی ماشین سرمایه گذاری چی بخرم؟ ثبت نام کنم؟
جدی.
ثبت نام یک ماهی هست که نیست.ایرانخودرو هم تا پایان سال 1400 پیش فروشاشو کرد.
آخرین اخبار پیش فروش ها:
---------------
فرصت عالی دنا پلاس توربو اتومات و 207 پانوراما بود که دیگه نیست.
حداقل اگر بتونید یک حواله هم بخرید از کسی خوبه بنظرم.

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
در شرایط فعلی کشور و با سرمایه محدود، برای حفظ حدودی ارزش پول و برای معاملات کوتاه مدت، می تونید روی ماشین سرمایه گذاری کنید .
اما به طور کلی رشد ملک نسبت به خودرو (بحث برند های بزرگ مثل مازراتی و غیره جداست) قابل مقایسه نیست .
اگر پول کافی دارید و قصد ندارید در حال حاضر برداشت کنید، ملک بخرید، حتی در نقاط به قول معروف پرت .

bmw

Registered User
لایک‌ها
73
در شرایط فعلی کشور و با سرمایه محدود، برای حفظ حدودی ارزش پول و برای معاملات کوتاه مدت، می تونید روی ماشین سرمایه گذاری کنید .
اما به طور کلی رشد ملک نسبت به خودرو (بحث برند های بزرگ مثل مازراتی و غیره جداست) قابل مقایسه نیست .
اگر پول کافی دارید و قصد ندارید در حال حاضر برداشت کنید، ملک بخرید، حتی در نقاط به قول معروف پرت .
خوب با شرایط کنونی و رکود و اشفتگی دوباره در خلیج فارس به نظرتون سرمایه گذاری کوتاه مدت بهتر نیست چون معلوم نیس تا کی سایه تهدیدها و تحریم های جدید ادامه داشته باشه و قطعا روی ملک بیش از گذشته باید سرمایه خابوند

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
شخصا علاقه ای به سرمایه گذاری تو بازار خودرو ندارم ولی با توجه به اینکه تو چند سال اخیر هیچ ماشینی ثبت نام نکرده بودم تصمیم گرفتم تو پیش فروش امروز ایران خودرو یه 207 ثبت نام کنم.
از ساعت 11 که شروع شد سایت بشدت کند شده بود و هر چند دقیقه یکبار از حساب کاربریت خارجت میکرد !
خلاصه با هزار و دنگ و فنگ رفتم صفحه درگاه پرداخت و 48.600 رو پرداختم از حسابم کم شد.
40 دقیقه بعدشم خیلی شیک و مجلسی 48.600 رو به حسابم برگشت زدن :D
دوتا دیگه از دوستان که تو پیش فروش این سری قصد خرید دناپلاس و 207 رو داشتن هیچکدوم موفق نشدن.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
شخصا علاقه ای به سرمایه گذاری تو بازار خودرو ندارم ولی با توجه به اینکه تو چند سال اخیر هیچ ماشینی ثبت نام نکرده بودم تصمیم گرفتم تو پیش فروش امروز ایران خودرو یه 207 ثبت نام کنم.
از ساعت 11 که شروع شد سایت بشدت کند شده بود و هر چند دقیقه یکبار از حساب کاربریت خارجت میکرد !
خلاصه با هزار و دنگ و فنگ رفتم صفحه درگاه پرداخت و 48.600 رو پرداختم از حسابم کم شد.
40 دقیقه بعدشم خیلی شیک و مجلسی 48.600 رو به حسابم برگشت زدن :D
دوتا دیگه از دوستان که تو پیش فروش این سری قصد خرید دناپلاس و 207 رو داشتن هیچکدوم موفق نشدن.

متاسفانه منم موفق به دریافت ردیف قرارداد نشدم از دوستانم هم که امروز ثبت نام داشتن کسی نتونسته بود بنویسه

جالب اینکه سایت time.ir بالا نمیومد !

شما فکر کن چند نفر داشتن ثبت نام میکردن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
متاسفانه منم موفق به دریافت ردیف قرارداد نشدم از دوستانم هم که امروز ثبت نام داشتن کسی نتونسته بود بنویسه

جالب اینکه سایت time.ir بالا نمیومد !

شما فکر کن چند نفر داشتن ثبت نام میکردن
اصلا مشخص نیست چه خبر بوده.
این سایت time.ir هم دقیقا فرمایش شما متینه هنگ کرده بود بالا نمیومد :D البته من ملاکم رو ساعت ویندوز قرار داده بودم چون کاملا دقیقه.
من ساعت 11.40 هر ماشینی رو ثبت سفارش زدم نوشته بود تکمیله ولی تو کامنت سایتهای مختلف دیدم بعضیا نوشته بودن که ساعت 12 به بعد هم ثبت نام انجام دادن و کد ردیف قرارداد براشون ارسال شده !
عصری هم با یه بنده خدایی صحبت میکردم میگفت راستشو بخوای با اینترنت خونگی باید خیلی خوش شانس باشی تا بتونی فرایند ثبت نام رو بطور کامل انجام بدی. پرسیدم چطور مگه ؟
گفت اخه مدتی هست که فرایند ثبت نام رو رباتها انجام میدن. گفتم حاجی قضیه ربات چیه ؟ گفت بسته به انصافشون بین 2 تا 5 تومن ازت میگیرن بصورت تضمینی با ربات ثبت نام ماشین رو برات انجام میدن.

یه بارم که ما خواستیم بعد از سالها چهارچرخه ثبت نام کنیم ظاهرا رباتها جایگزین انسانها شدن :D

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
این سایت time.ir هم دقیقا فرمایش شما متینه هنگ کرده بود بالا نمیومد :D البته من ملاکم رو ساعت ویندوز قرار داده بودم چون کاملا دقیقه.
من ساعت 11.40 هر ماشینی رو ثبت سفارش زدم نوشته بود تکمیله ولی تو کامنت سایتهای مختلف دیدم بعضیا نوشته بودن که ساعت 12 به بعد هم ثبت نام انجام دادن و کد ردیف قرارداد براشون ارسال شده !
عصری هم با یه بنده خدایی صحبت میکردم میگفت راستشو بخوای با اینترنت خونگی باید خیلی خوش شانس باشی تا بتونی فرایند ثبت نام رو بطور کامل انجام بدی. پرسیدم چطور مگه ؟
گفت اخه مدتی هست که فرایند ثبت نام رو رباتها انجام میدن. گفتم حاجی قضیه ربات چیه ؟ گفت بسته به انصافشون بین 2 تا 5 تومن ازت میگیرن بصورت تضمینی با ربات ثبت نام ماشین رو برات انجام میدن.

یه بارم که ما خواستیم بعد از سالها چهارچرخه ثبت نام کنیم ظاهرا رباتها جایگزین انسانها شدن :D

بازم میشه ثبت نام کرد ، شما تو مرحله آخر که گزینه اتمام فرآیند خرید میاد حتما اتمام فرآیند خرید رو بزن نذار خودش ریدایرکتت کنه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
تو این وضعیت بنظرم سایپا هم گزینه ی خوبی واسه سرمایه گذاری هست اگر طرف پولش به ایران خودرو نرسه ...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بازم میشه ثبت نام کرد ، شما تو مرحله آخر که گزینه اتمام فرآیند خرید میاد حتما اتمام فرآیند خرید رو بزن نذار خودش ریدایرکتت کنه
درگاه پرداخت بانک پارسیان رو انتخاب کردم و پول رو با موفقیت پرداختم. درنهایت روی گزینه " تکمیل فرایند خرید " درگاه بانک کلیک کردم اما موقع ریدایرکت شدن به سایت ایرانخودرو یکسری نوشته با فونت عجیب و غریب برام ظاهر شد.
چون تو چند سال اخیر ثبت نام نکرده بودم فکر کردم طبیعیه ولی بعد از 40 دقیقه پول به حساب برگشت.
احتمالا طرح بعدیش پیش فروش به مناسبت عید فطره.

ava_2011

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان افزایش بیشتر در خودرو وجود دارید؟

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
@AM1N
دمارم درومد تا تونستم یه 206 برای تحویل 1401 برای یکی از دوستام ثبت نام کنم.
راحت ترینش دنا اتومات بود که مثل آب خوردن ثبت نام کردم و حتی سایت تا فرداش هم باز بود.
سایپا هم که راااااحت.

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

6 ماه بکوب هر فروش فوری که بود رو در زمان مشخص خودش آنلاین بودم ولی نتونستم ثبت نام کنم
به قطعیت میگم ثبت نام آنلاین وجود خارجی نداره، مگر اینکه پولی به نمایندگی یا کسی که دسترسی داره بدی اون برات بزنه
وگرنه اگر سر به زیر بری سمت ثبت نام، سرت هر بار ناجور میخوره به دیوار

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
6 ماه بکوب هر فروش فوری که بود رو در زمان مشخص خودش آنلاین بودم ولی نتونستم ثبت نام کنم
به قطعیت میگم ثبت نام آنلاین وجود خارجی نداره، مگر اینکه پولی به نمایندگی یا کسی که دسترسی داره بدی اون برات بزنه
وگرنه اگر سر به زیر بری سمت ثبت نام، سرت هر بار ناجور میخوره به دیوار

فوری خواهان زیاد داره ، من بهمن بود فکر کنم یه پارس واسه شهریور زدم یعنی چهار ماه دیگه ، یه سمند ef7 هم نوشتم واسه اسفند جفتش واسه مشتری بوده با اینترنت ۸ مگ !

سایپا هم که تا دلت بخواد میشه نوشت ...

طرح فروش فوری بکل خدا بیامورز شد ، برای هر کد ملی هم فاصله هر ثبت نام رو ۳۶ ماه کردن ...

از نظر سرمایه گذاری هم یه تیبا با ۳۳ هزار کارکرد سه روز قبل ۷۰ قیمت میکردن الان میگن ۸۳ !!!

نباید زود نا امید شد خودرو هنوزم برای گرون شدن جا داره ..‌

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
این افزایش قیمت ها نشون از بی ارزش شدن پول هستش
حالام که می خوان چندتا صفر بردارن دوباره همین آش و همین کاسه
بعید می دونم قیمت واقعی دلار 15 16 تومن باشه
پراید راحت 80 تومن رسید
با این پول تو هر کشوری میتونه یک ماشین خوب سوار شی

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
منم یه دونه ماشین ثبت نام کردم از سایپا اونجوری هم که بعضیا میگن راحت نیست دو ساعت طول کشید تا تونستم یه کوییک آر ثبت بزنم
الانم تو شبکه های اجتماعی پر شده نخرید نخرید !
امیدوارم نخرن خیلیا .بیاد پایین ما که خریدمونو کردیم ... درسته تحویلش بهمن ماه هست ولی خب منی که ماشین زیر پام هست و پس انداز دارم بهم فشار نمیاد راستی خبر ۴۰ درصد افزایش رو شنیدید دوستان ؟

بالا