برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بازار خودرو + اخبار و رویدادهای مربوط به خودرو

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
شخصا نمایندگی ایرانخودرو کارکردم.
واشر سرسیلندر با گارارنتی ( رایگان) برای مشتری تعویض کردیم‌.

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk

دادا کوییک رو چند روز بعد فاکتور شدن تحویل گرفتی ؟

تحویل کارخانه یا نمایندگی بود ؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
دادا کوییک رو چند روز بعد فاکتور شدن تحویل گرفتی ؟

تحویل کارخانه یا نمایندگی بود ؟
هیچ اس ام اسی نمیاد که ماشین فاکتور شده.
تقریبا هرروز خودم تو سایت سایپا استاتوس ماشینو چک میکردم که چه تو مرحله ایه.
تقریبا ۵۰ روز بعد از تکمیل وجه ماشین فاکتور شد.وقتی فاکتور شد تو سایت دیدم و سریع خودم درخواست تحویل حضوری دادم و بعد از فاکتور شدن تقریبا یک هفته بعد گفتن بیا ماشینو ببر.رفتم در خود پارس خودرو تو اتوبان لشکری تحویل گرفتم.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
هیچ اس ام اسی نمیاد که ماشین فاکتور شده.
تقریبا هرروز خودم تو سایت سایپا استاتوس ماشینو چک میکردم که چه تو مرحله ایه.
تقریبا ۵۰ روز بعد از تکمیل وجه ماشین فاکتور شد.وقتی فاکتور شد تو سایت دیدم و سریع خودم درخواست تحویل حضوری دادم و بعد از فاکتور شدن تقریبا یک هفته بعد گفتن بیا ماشینو ببر.رفتم در خود پارس خودرو تو اتوبان لشکری تحویل گرفتم.

- منم جدیدا یه تیبا گرفتم تا الحاقیه ی بیمه رو ریختم فاکتور شد ، تا پلاک بشه مهلت دارم بزنم کاشان یا بمونه رو نمایندگی تهران .. جفتش داستان داره و دوره ، ماشین رو بتونم از کاشان بگیرم واسم بهتره اما میگن واسه سند کمپانی و بیمه نامه مجدد باید بری نمایندگی تهران

- شما سند کمپانی و بیمه نامه رو حضوری رفتید از نمایندگی گرفتید ؟ چقدر واسه باربری تو سند کمپانی واستون برگشت زدن ؟

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
- منم جدیدا یه تیبا گرفتم تا الحاقیه ی بیمه رو ریختم فاکتور شد ، تا پلاک بشه مهلت دارم بزنم کاشان یا بمونه رو نمایندگی تهران .. جفتش داستان داره و دوره ، ماشین رو بتونم از کاشان بگیرم واسم بهتره اما میگن واسه سند کمپانی و بیمه نامه مجدد باید بری نمایندگی تهران

- شما سند کمپانی و بیمه نامه رو حضوری رفتید از نمایندگی گرفتید ؟ چقدر واسه باربری تو سند کمپانی واستون برگشت زدن ؟
مشکل من و شما تقریبا یه جوره
مدارک رو نمیشه تحویل بگیری.مدارک الا و بلا میره همون آدرسی که موقع ثبت نام دادید میره در خونه فقط برگ کمپانی میره نمایندگی که اونم اگر ازشون خواهش کنی ممکنه با پست برات بفرستن;).به هیچ روش دیگه ای هم نمیشه مدارک کارت و برگ سبزو گرفتشون.(ما که نتونستیم و خیلی هم پیگیر این موضوع بودم.)
بستگی داره ماشین تو کدوم سایتشون تولید بشه(کاشان یا تهران ).اگر تحویل حضوری بزنی از اونجایی که تولید شده تکون نمیخوره تا بری تحویلش بگیری.همچنین اگر تحویل حضوری بزنی دیگه قابلیت انصراف از تحویل حضوری نداره.

از کرایه حمل هم و پول تاخیر هم معلوم نیست چقدر برگشت بدن.میگه یه اس ام اس میاد رو گوشیت حوالس میری بانک صادرات هرچند بود میگیری خدا رو هم شکر میکنی:D
-------------
یه چیز دیگه:
من موقع ثبت نام آدرس استان هرمزگان داده بودم.درصورتی که طی این یکسال ساکن استان دیگه ای شدم. و بهشون هم اطلاع نداده بودم.برای احراز آدرس سکونت اصلا نگفتن بهم چیزی بیار ببینیم واقعا ساکن هرمزگانی؟ نمیدونم خودشون چطوری آدرس استان فعلی و جایی که سکونت دارم پیدا کردن و اتوماتیک ماشینو روی آدرس جدید پلاک کردن:censored: خلاصه خیلی حواستون جمع باشه:censored::censored:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
مدارک رو نمیشه تحویل بگیری.مدارک الا و بلا میره همون آدرسی که موقع ثبت نام دادید میره در خونه فقط برگ کمپانی میره نمایندگی که اونم اگر ازشون خواهش کنی ممکنه با پست برات بفرستن;).به هیچ روش دیگه ای هم نمیشه مدارک کارت و برگ سبزو گرفتشون.(ما که نتونستیم و خیلی هم پیگیر این موضوع بودم.)
بستگی داره ماشین تو کدوم سایتشون تولید بشه(کاشان یا تهران ).اگر تحویل حضوری بزنی از اونجایی که تولید شده تکون نمیخوره تا بری تحویلش بگیری.همچنین اگر تحویل حضوری بزنی دیگه قابلیت انصراف از تحویل حضوری نداره.

از کرایه حمل هم و پول تاخیر هم معلوم نیست چقدر برگشت بدن.میگه یه اس ام اس میاد رو گوشیت حوالس میری بانک صادرات هرچند بود میگیری خدا رو هم شکر میکنی:D
-------------
یه چیز دیگه:
من موقع ثبت نام آدرس استان هرمزگان داده بودم.درصورتی که طی این یکسال ساکن استان دیگه ای شدم. و بهشون هم اطلاع نداده بودم.برای احراز آدرس سکونت اصلا نگفتن بهم چیزی بیار ببینیم واقعا ساکن هرمزگانی؟ نمیدونم خودشون چطوری آدرس استان فعلی و جایی که سکونت دارم پیدا کردن و اتوماتیک ماشینو روی آدرس جدید پلاک کردن:censored: خلاصه خیلی حواستون جمع باشه:censored::censored:

کارت و برگ ماشین میاد به آدرس پستیم راحتم ولی بیمه نامه با سند کمپانی میره نمایندگی تهران ، بیخیال تحویل کاشان میشم باید صبر کنم ماشین بره تهران فقط خدا کنه کاتالیزور یا چیزی از ماشین ندزدن ، سری قبل تربت حیدریه بود زود تحویل گرفتم فقط سر دنده رو با یه کهنه عوض کرده بودن ( اصلا قابل اعتماد نیستن )

اگر سند کمپانی که هزینه ها رو توش زده و بیمه نامه رو تو خود کاشان میدادن عالی میشد

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام
نظرتون در مورد اینکه X22 شرایطی بگیریم چیه؟
سلام
همه محصولات ام وی ام صفر بازارش از کارخونه صدتومن یا بیشتر کمتره
تازه خوده کارخونش بهرش 18 تا 22 درصده ک اصلا بصرفه نیست

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
خودرو صفر اقساطی از کدوم شرکت مطمین تره؟

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
سایپا تیبا فروش فوق‌العاده که ۲۷ برج ۱۱ سال قبل پذیرش شده حدودا چه تاریخی تحویل میده دوستان؟

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
این دعوت نامه های اردیبهشت ایران خودرو کی میاد
دعوت نامه های فروردین اومده؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سایپا تیبا فروش فوق‌العاده که ۲۷ برج ۱۱ سال قبل پذیرش شده حدودا چه تاریخی تحویل میده دوستان؟
یه تیبا پیش فروش دارم فاکتور و پلاک شده منتظر پیمانکاره ....

فوق العاده ها رو خیلی دیر میدن چون مشارکت نداره خیلی عجله ای ندارن ...

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
این ثبت نام ها درسته؟ یعنی کسی بوده تا به حال براش چیزی در اومده باشه یا همش الکیه؟

danetey

Registered User
لایک‌ها
367

یعنی چی منتظر پیمانکاری؟
اتفاقن یه پیش فروش هم برای خواهرم دارم سود مشارکت که چیزی نیس فکر کنم 6درصده. انصراف 3 درصد.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
یعنی چی منتظر پیمانکاری؟
اتفاقن یه پیش فروش هم برای خواهرم دارم سود مشارکت که چیزی نیس فکر کنم 6درصده. انصراف 3 درصد.
پیمانکار حمل و نقل بیاره نمایندگی تحویل بده ، سود مشارکت رو همجوره میپیچونن

pershima

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,408

برای من تو ۶۰ روز فاکتور و پلاک شد،احتمالا هفته دگ تحویل بدن

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
کارت و برگ ماشین میاد به آدرس پستیم راحتم ولی بیمه نامه با سند کمپانی میره نمایندگی تهران ، بیخیال تحویل کاشان میشم باید صبر کنم ماشین بره تهران فقط خدا کنه کاتالیزور یا چیزی از ماشین ندزدن ، سری قبل تربت حیدریه بود زود تحویل گرفتم فقط سر دنده رو با یه کهنه عوض کرده بودن ( اصلا قابل اعتماد نیستن )

اگر سند کمپانی که هزینه ها رو توش زده و بیمه نامه رو تو خود کاشان میدادن عالی میشد

-------------
یه چیز دیگه:
سلام
لازم شد ذکر کنم.
اطلاعاتی که توی پست قبلم گفتم همشو از نمایندگی گرفته بودم و از خود پارس خودرو تهران.
که چیز دیگه ای الان شد:
جریمه تاخیر و پول حمل چون خودم رفتم ماشینو اوردم: ۱۵۰۰ بهم برگردوندن سر بانک ملت حواله دادن.و خیلی هم سایپا زود برگردوند پولو.
مدارک ماشین اومد استان خودمون و به آدرسی که موقع ثبت نام داده بودم نرفته.که خیلی کار من راحت شد.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سلام
لازم شد ذکر کنم.
اطلاعاتی که توی پست قبلم گفتم همشو از نمایندگی گرفته بودم و از خود پارس خودرو تهران.
که چیز دیگه ای الان شد:
جریمه تاخیر و پول حمل چون خودم رفتم ماشینو اوردم: ۱۵۰۰ بهم برگردوندن سر بانک ملت حواله دادن.و خیلی هم سایپا زود برگردوند پولو.
مدارک ماشین اومد استان خودمون و به آدرسی که موقع ثبت نام داده بودم نرفته.که خیلی کار من راحت شد.

خیلی خوب پولتونو دادن واسه من ۱۱۰۰ چهار ماهه ندادن ، خداروشکر که راضی هستید فقط ماشین رو که تحویل گرفتید وضعیت ظاهریش چطور بود ؟

Last edited:
بالا