برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
امیدی هست که تا یک ماه آینده بانک ها از روشهای خاصی نرخ سود رو بالا ببرن ؟
قرار بود 100 میلیون پول بدستم برسه کلی نقشه کشیده بودم که بذارم سپرده حداقل 18 درصد بگیرم :general208::general503:
احتمالا چند ماه قبل از عید ، دوباره می برن بالا

daveeeeeee

Registered User
لایک‌ها
65
زیر ۱۰ میلیون ها شده ۱۰ درصد با افزایش موجودی سود هرگز ۲۲ نخواهد شد
۱ میلیون هیچ وقت مسدود نبوده و قابل واریز برداشت بوده و هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
شما از کجا پرسیدید؟
من از چند تا شعبه پرسیدم میگن همه کوتاه مدتا چه قدیمی چه جدید شدن 10 درصد بعد 11ام
کف مبلغ هم نداره که بالای فلان قدر 22 بدن
چند شعبه اینو گفتن

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
شما از کجا پرسیدید؟
من از چند تا شعبه پرسیدم میگن همه کوتاه مدتا چه قدیمی چه جدید شدن 10 درصد بعد 11ام
کف مبلغ هم نداره که بالای فلان قدر 22 بدن
چند شعبه اینو گفتن

از چندتا شعبه پرسیدم بعضی هاشون اطلاع نداشتن بعضی ها تو سیستم چک میکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
با این قانون و مانونا کاری ندارم دوزار ارزش ندارن مهم چیزیه که در عمل خواهیم دید فعلا تا اینجا کسی نیومده بگه سود روزشمار ۲۲ درصد آینده و ۲۲.۵ درصد سرمایه شدن ۱۰ درصد از طرفی اگه سود سرمایه میشد ۱۰ درصد باید اون ۲ تومن مسدودی بشه ۱۰ هزار تومان در حالی که هنوز دست نخورده
بانک مرکزی مجبوره با این روزشمارا کنار بیاد وگرنه سکه و دلار به خاطر سرگردان بودن سرمایه های خرد خیلی گرانتر هم خواهند شد ... تا اینجا هم با صندوقا کنار اومده

سود هردو الان ۱۰% اگر کارمندان عنوان نمی کنن یا دروغ میگن علت اینه که زمان بخرن و مردم موجودی خالی نکنن حتی موسسه کوثر هم ۱۰% و حساب طلایی یکساله شده :)
قوامین زرین ۲ که قرار بود زیرآبی بره پیامک زد و گفت ۱۰% شده :)
طبیعتا دلار و سکه و ... گرون شده و میشه ولی این طرح فعلا ادامه داره و اجرایی شده و باید پذیرفت.

android6

Registered User
لایک‌ها
77
راجع به یکساله 4 امروز از قوامین پرسیدم. گفت تغییری نکرده و همون مقدار سود باقی مونده. فقط دیگه امکان واریز وجود نداره و فقط میشه برداشت کرد.
من حدود ۵ تومن دیروز واریز کردم تو همین حساب یکساله ۴ برداشت هم کردم مشکلی نداشت فقط شنبه نمیشد واریز و برداشت کرد الآن میشه
شما امتحان کردی واریز نمیشه؟؟

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
راجع به یکساله 4 امروز از قوامین پرسیدم. گفت تغییری نکرده و همون مقدار سود باقی مونده. فقط دیگه امکان واریز وجود نداره و فقط میشه برداشت کرد.

این تقریبا همون معنی سپرده یک ساله ویژه رو میده.فقط برداشت بدون واریز.
ولی من که این چند روز چند بار پول توی این حساب ریختم و برداشتم،دیگه سودی بهش تعلق نمیگیره؟قبلا میگفتن کمتر از دو میلیون شه سودی تعلق نمیگیره لابد الان میخوان بگن چرا زیاد شده سود تعلق نمیگیره!

IvY

Registered User
لایک‌ها
110

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
اقتصاد نوین گفت سود صندوقش *اتیه نوین* رو تا برج 8 کم نمیکن البته امکان باز کردن رو میخوان ببندن

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
مال من موجودیش رو صفر کردند ولی دوباره راحت دو سه بار مبلغ کم بهش واریزو برداشت کردم و الان به جای دو میلیون، ده هزار تومن مسدوده و حتمآ سودش هم ده درصد شده

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
امروز قوامین و آینده پرسیدم هردو گفتن به حساب های قبلی همون سود قبلی رو میدن و بانک مرکزی حساسیتش فقط روی افتتاح حساب های جدیده.
فقط قوامین گفت مگر اینکه خودتون عدد یک رو زده باشید که یعنی ده درصد بیشتر نمیخواهید.

android6

Registered User
لایک‌ها
77
امروز قوامین و آینده پرسیدم هردو گفتن به حساب های قبلی همون سود قبلی رو میدن و بانک مرکزی حساسیتش فقط روی افتتاح حساب های جدیده.
فقط قوامین گفت مگر اینکه خودتون عدد یک رو زده باشید که یعنی ده درصد بیشتر نمیخواهید.
یعنی آینده به حسابای کوتاه مدت که قبل از ۱۱ام باز شدن ۲۲ درصد سود رو میده؟؟
پس بقیه دوستان که میگن آینده و سرمایه شدن ۱۰ درصد!!؟؟؟
این دیگه چجوریشه؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
این دیگه چجوریشه؟

به منم خود شعبه پنج شنبه گفتن قبلی ها هم میشه 10 درصد.امروز میگه نه؛ کم نمیشه فعلا.تنها راهش اینه که صبر کنیم ببینیم چقدر میدن و با خودشون چند چندن.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
رفتم بانک آینده در مورد حساب های روزشمار قدیمی پرسیدم گفت هنوز چیزی بهمون نگفتن ولی حساب هایی که موجودی شون بالای 10 میلیون باشه احتمالا سودش کم نمیشه ولی زیر ده تومن قطعا 10 درصد میشه.

wate

Registered User
لایک‌ها
94
سلام

اگه تو صندوق یه بانک سپرده داشته باشیم باتوجه به اینکه باید 3 روز قبل درخواست برداشت پول بدیم میشه تو یه استان دیگه این درخواست رو داد یا حتما باید تو همون شعبه باشه. ممنون

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
من حدود ۵ تومن دیروز واریز کردم تو همین حساب یکساله ۴ برداشت هم کردم مشکلی نداشت فقط شنبه نمیشد واریز و برداشت کرد الآن میشه
شما امتحان کردی واریز نمیشه؟؟
من با کارت تست نکردم. یه مبلغی همراهم بود داخل شعبه گفتم بریز به این حساب. گفت امکان واریز به این حساب وجود نداره. من هم فقط همین یک حساب رو دارم. نمیدونم اگر امکان واریز نداشته باشه سود رو میخوان به چه حسابی بریزن. (البته فکر کنم خودشون هم نمیدونن !) الان هم مسدودی حساب همون 10 هزار تومنه. معلوم نیست چه کار کردن.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
این مسابقه بسیار سفر باید برد
اگه شرکت نکنیم امتیازش به چ دردی میخوره

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
من با کارت تست نکردم. یه مبلغی همراهم بود داخل شعبه گفتم بریز به این حساب. گفت امکان واریز به این حساب وجود نداره. من هم فقط همین یک حساب رو دارم. نمیدونم اگر امکان واریز نداشته باشه سود رو میخوان به چه حسابی بریزن. (البته فکر کنم خودشون هم نمیدونن !) الان هم مسدودی حساب همون 10 هزار تومنه. معلوم نیست چه کار کردن.

خب لابد خودشون واریز کنن اشکالی نداره.سیستم بانکداریمون داره غوغا میکنه.
روز پنج شنبه صد نفر ریخته بودن روی سر رییس شعبه بانک قوامین،یکی داد زد واقعا فایده این پیامک که دیشب دادین چی بود؟اونم گفت جلوگیری از اتلاف وقت و حضور بی مورد مشتری در شعب بانک.بعد دور و ورشو نگاه کرد سرشو خاروند.بریم بانک یکم دورهمی خوش باشیم.

android6

Registered User
لایک‌ها
77
منم رفتم پرسیدم گفت با کارت میتونین همه کار انجام بدین شما واریز کن تو یه حساب دیگه بعدا انتقال بده به این

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
این دیگه چجوریشه؟
من فقط همان مبلغ کف یک میلیون تومان را در حساب روزشمار 22 درصدی آینده نگه داشته بودم، امروز به شعبه بانک آینده مراجعه کردم و حسابم را چک کردند و گفتند که تبدیل به ده درصد شده است!
همچنین گفتند که حسابهای 22 درصدی روزشمار که بیشتر از ده میلیون تومان موجودی داشته اند همان 22 درصد باقی مانده است!
نمیدانم که آیا این وضعیت مربوط به تمام شعب بانک آینده هست یا نه.

بالا