• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
خدا به دادمون برسه.امروز دوباره رییس بانک مرکزی گفته نرخ سود بانکی تغییر خواهد یافت.دیروزم که آقای روحانی خودش به خودش بابت این همه ارزونی و تورم 0 درصد تبریک گفت.اینا شوخی شوخی باورشون شده تورم خیلی کم شده و سودا هم باز باید کم شه.یه زمانی آخر دولت قبل با مسخره کردن تحریم ها یه گندی زدن همه چی 3 برابر شد حالا اینا با تورم 30 درصد و این همه رکود هم جشن میگیرن که ما خوبیم و مردم زیادی توی رفاه غرقن!

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
خدا به دادمون برسه.امروز دوباره رییس بانک مرکزی گفته نرخ سود بانکی تغییر خواهد یافت.دیروزم که آقای روحانی خودش به خودش بابت این همه ارزونی و تورم 0 درصد تبریک گفت.اینا شوخی شوخی باورشون شده تورم خیلی کم شده و سودا هم باز باید کم شه.یه زمانی آخر دولت قبل با مسخره کردن تحریم ها یه گندی زدن همه چی 3 برابر شد حالا اینا با تورم 30 درصد و این همه رکود هم جشن میگیرن که ما خوبیم و مردم زیادی توی رفاه غرقن!

هموطنان گرامی توجه فرمایند که کاهش تورم به معنای ارزانی نیست . اون تورم منفیه که ارزونی میاره

اگه خیلی براتون مهمه میتونین حساب یکساله باز کنین . کاهش یافت زرنگی کردین . نیافت حساب رو می بندین

اگر سود بانکی مهمه براتون .

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
هموطنان گرامی توجه فرمایند که کاهش تورم به معنای ارزانی نیست . اون تورم منفیه که ارزونی میاره

اگه خیلی براتون مهمه میتونین حساب یکساله باز کنین . کاهش یافت زرنگی کردین . نیافت حساب رو می بندین

اگر سود بانکی مهمه براتون .

دوست گرامی مفاهیم تورم منفی و ارزونی رو فکر میکنم همه مون میدونیم منتها عرض من این بود که تورم 25-30 درصد هم(که اونم ممکنه دروغ باشه) شاهکار نیست بلکه هنوز دنباله همون فاجعه است.به زبون ساده تر مردم منتظر ارزونی نیستن اما اینکه بهشون بگیم در دولت قبل همه چی 3 برابر میشد الان یه کم شیب اون رو کم کردیم افتخار نداره.جناب طیب نیا وزیر محترم اقتصاد اولین وزیر در جهان هستند که با استفاده از تورم نقطه به نقطه بجای تورم سالیانه عملا به مردم دروغ میگن کاش حداقل به تعاریف کتوب دانشگاهیشون پایبند بودن.

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
دوست گرامی مفاهیم تورم منفی و ارزونی رو فکر میکنم همه مون میدونیم منتها عرض من این بود که تورم 25-30 درصد هم(که اونم ممکنه دروغ باشه) شاهکار نیست بلکه هنوز دنباله همون فاجعه است.به زبون ساده تر مردم منتظر ارزونی نیستن اما اینکه بهشون بگیم در دولت قبل همه چی 3 برابر میشد الان یه کم شیب اون رو کم کردیم افتخار نداره.جناب طیب نیا وزیر محترم اقتصاد اولین وزیر در جهان هستند که با استفاده از تورم نقطه به نقطه بجای تورم سالیانه عملا به مردم دروغ میگن کاش حداقل به تعاریف کتوب دانشگاهیشون پایبند بودن.

وزیر اقتصاد کارش همینه . وقتی باهاش مصاحبه کردن بگه میزان تورم رو نمیگم مال خودمه ؟ o_O

هر دو تورم نقطه به نقطه و سالیانه اعلام میشه توسط بانک مرکزی و مرکز امار . خبر رو از یه جایی بخون که کامل زده باشه

کشورهای خیلی آزادتر و پیشرفته تر از ایران مشکل تورم دارن . نمیدونم شما الان تو یکسال چه انتظاری از دولت در مورد تورم داشتی که رویاهات به حقیقت نپیوسته

اگه مردم 8 سال گذشته رو هم اینقدر پیگیر بودن ، این همه بلا سرمون نمی آوردن .

مموت که اومد یک سال اول به دوربین ها دست تکون میداد :general510: هر سال هم 6-5 درصد تورم بیشتر شد

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
امیدوارم تورم تک رقمی بشه و واقعا بشه! نه اینکه هنوز نشده بزنن سودا رو کم کنن و جشن بگیرن.
در ضمن این کم کردن تورم و ... جای خود. الان مسئله مهم اینه که درآمد مردم با خرجشون نمیخونه، معادله ها بعد از اون جهش قیمتی وحشتناک 3برابر، بهم ریخته، حقوق ها افزایش خیلی کمی داشته ولی قیمت ها همه 3برابر شده. باید این قضیه درست بشه، و الا حالا یه جنس 100 هزار تومنی چه سال دیگه بشه 130 هزار تومن چه بشه 120 هزار تومن، وقتی نتونی بخری چه فایده ای داره! ... اگه درآمدا بره بالا و تورم هم کنترل کنن به مرور اوضاع خوب میشه، در غیراین صورت باز ما بدو قیمتا بدو همین آش و همین کاسس..

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سود روزشمار 24 % حساب های ویژه کوثر تمدید شد.

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
داداش قضیه این طرح پیه میشه ساده یکبار توضیح بدید که دقیقا یعنی چی؟
دوستان من حدود 80 میلیون تا اخرای شهریور میاد دستم بفرمایید ببینیم کجا بیشترین سود رو میده روزشمار یا سالیانه فرقی نداره؟؟؟؟
ببینم اگر میصرفه بزارم چون اگر قرار باشه 10% باشه فکر کنم یه مغازه لوازم ارایشی یا بغالی بزنم باهاش هم خودم از بیکاری در میام هم سود بیشتری میاد تو جیبم...!
نه دوستان؟
اگر ميتونيد و سرمايه تون كافيه حتما كاري راه بندازيد خيلي بهتر ميصرفه اگر مثل من سرمايه كم داري و نميشه يا نميتونيد كاري كنيد بذاريد در بانك

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان صحبتهاتون در مورد قدرت خريد و تورم درسته اما اينكه توقع داشته باشيد سودها 20 درصد بمونه و تورم نزديك صفر بشه صد سال ديگه هم اتفاق نميفته
در نهايت يا سودها كم ميشه يا تورم باز بالا ميره هر كدوم هم عقب بمونه در عوض يكباره جبران ميكنه اگر غير اين بود كه عالي ميشد خود به خود با يه نرخ بانكي بالا قدرت خريد مردم بالا ميرفت به همين راحتي
بانكها ممكنه كمتر از تورم سود بدن ولي خيلي بعيده براي طولاني مدت بيشتر از تورم سود بدن يه زماني همه چيزها سه برابر شد تازه سود از 17 شد 20 درصد! الان تا تورم كمتر بشه سريع سودشون رو كم ميكنن
تازه وقتي اينا ميگن تورم شده مثلا 15 درصد قطعا خيلي چيزها هم هست بيشتر از 15 درصد اضافه ميشه حالا ممكنه چند قلم هم كمتر اضافه شده باشه

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
اگر ميتونيد و سرمايه تون كافيه حتما كاري راه بندازيد خيلي بهتر ميصرفه اگر مثل من سرمايه كم داري و نميشه يا نميتونيد كاري كنيد بذاريد در بانك
والا با 80 تومن قصد داشتم سرقفلی یه مغازه 14 یا 15 متری رو بخرم و بزنم تو کار پوشاک اما طرفای ما با این قیمتا نمیشه مغازه خرید...
شدیدا موندم چیکارش کنم از یه طرف هم من یه حساب روزشمار دارم که 20.5 درصد داره سود میده رفتم پرسیدم گفت تا هر وقت که بخواید تمدید میکنیم براتون همین 220.5 درصد حساب کردم دیدم سالیانه تقریبا 16.5 میلیون میده بهم به سرم زده برم همشو بخوابونم همونجا...
شدیدا موندم که چیکار میشه کرد با این مبلغ پول...!
کسی نظری نداره دوستان؟؟؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
بانک مرکزی چراغ خاموش در حال ساماندهی موسسه‌های اعتباری فاقد مجوز است
مدیر نظارتی بانک مرکزی با بیان این مطلب که بانک مرکزی چراغ خاموش در حال ساماندهی موسسه‌های اعتباری فاقد مجوز است افزود: مسیری که ۵ عدد از آن‌ها طی می کنند به اخذ مجوز خواهد انجامید اما ۳ عدد از آن‌ها به دلیل ساختار نامناسب ادغام تعطیل خواهند شد.

================
سیف خبر داد:
پرداخت ۱۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات جدید /دیگر تسهیلات تکلیفی نخواهیم داشت/آغاز مقدمات اجرای یکسان سازی نرخ ارز
رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه تا پایان سال جاری توان تسهیلات‌دهی بانکها ۲۴۰ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است که ۱۳۰ هزار میلیارد تومان آن جدید خواهد بود، گفت: ۸۵ هزار میلیارد تومان منابع راکد بانک‌ها باید تعیین تکلیف شود/رئیس کل بانک مرکزی از آغاز مقدمات اجرای یکسان سازی نرخ ارز خبر داد و گفت: گزارشات اقتصادی و کارشناسی بانک مرکزی در مورد نرخ سود بانکی تهیه شده و به زودی برای بررسی به شورای پول و اعتبار می‌رود/بابک زنجانی به بانک مرکزی بدهکار نیست
================

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی تصریح کرد
تورم نقطه به نقطه مبنای نرخ سود بانکی می‌شود/ یکسان‌سازی نرخ ارز امسال منتفی است
ریس پژوهشکده پولی و بانکی با بیان اینکه براساس بسته خروج غیرتورمی از رکود، تورم نقطه به نقطه مبنای نرخ سود قرار می‌گیرد، گفت: با توجه به اینکه تورم نقطه به نقطه در ۱۴.۷ درصد است، شناورسازی نرخ‌ سود،‌ منجر به کاهش سود بانکی می‌شود

پی نوشت: پولتون از اون سه موسسه بردارید؛ نرخ سود بانکی احتمالا کمتر هم بشه

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
الان میشه حساب روز شمار باز کرد که بالای 18 درصد باشه چون من سرمایم شناور هست و میاد و میره
موسسه عسکریه هم پرسیدم میگه 20 درصد منتها هم بهشون اعتماد ندارم هم شتاب نیست

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
الان میشه حساب روز شمار باز کرد که بالای 18 درصد باشه چون من سرمایم شناور هست و میاد و میره
سرمایه 1 ساله 21%....بعد از 1 ماه هم میتونی همشو بدون ضرر برداری

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
عسکریه که ظاهرا به شتاب وصله،چون همه جا تبلیغ کرده،پس جریان جیه؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
خود موسسه کوثر و کارمندان (در شهرستان)

من تماس گرفتم با شعبه مرکزی استان گقتند نه فقط اگر قبلا باز کرده بودی 24 درصد میدادند ولی الان بخوای باز کنی نه . جسارتا کدوم استان ؟

بالا