• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
سلام. دوستان این بانک آینده هنوز سپرده 27درصد یکسالشو داره؟ و همچنین روزشمار 23 درصدشو
من پولم بانک دی هست. 30 تومن. چطوری باید انتقالش بدم بانک آینده بزارمش تو او سپرده هه؟
پولم که تو بانک دی هست سپردست ولی بهشون میگم بریزنش تو حساب روزشمارم که کارت شتاب هم داره
بعد برم بانک آینده کارت بکشم براشون. درسته؟
میتونی بریزی تو حساب کوتاه مدتت و یه چک بین بانکی بگیرین یا از همون داخل شعبه حواله کنید به بانک آینده

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
میتونی بریزی تو حساب کوتاه مدتت و یه چک بین بانکی بگیرین یا از همون داخل شعبه حواله کنید به بانک آینده
من پولم تو بانک دی تو سپردست. میریزمش تو حساب کوتاه مدتم که کارت شتاب هم داره
بعد باید برم بانک آینده هم یه حساب کوتاه مدت باز کنم. درسته؟
چک بین بانکی یعنی چی؟ یعنی یه چک بهم میدن میبرم بانک آینده همه پولم واریز میشه به حساب کوتاه مدتی که باز کردم؟
ممنون که توضیح میدید

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
چک بین بانکی یعنی چی؟ یعنی یه چک بهم میدن میبرم بانک آینده همه پولم واریز میشه به حساب کوتاه مدتی که باز کردم؟
ممنون که توضیح میدید
ارح حساب کوتاه مدت رو توی آینده باز میکنی بعد از دی یه چک بین بانکی میگیری این چک به اسم بانک مقصد و شعبه و مخصوصا برای حساب شما صادر میشه و وقتی چک رو بردی بانکت میریزی تو حسابت یا از همون بانک دی حواله میکنی میره تو حساب بدون دردسر
میری حساب باز میکنی از آینده ازشون شماره شبا رو میگیری بعد میری دی شماره شبا رو میدی خودشون حواله میکنن میره تو حسابت

babak78ir

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون که توضیح میدید

چک رمزدار که بگیری درجا تو حسابته ..

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
میگم موسسه است به هر حال
شما هم نخونده جواب میدی ها
شماره کارت بده هر قدر میخوایی انتقال بدم

داداش کامل خوندم . موسسه هست ولی مجوز از بانک مرکز ی داره .

amin_anzio

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوست عزیز روز شمار کلید طلایی تا کی تمدید شوده؟

سلام
والا چون من سوال دیگه ای ازشون داشتم ( اینکه ایا جدید باز میکنند یا خیر و جوابش رو همون اول گفت خیر ) دیگه تاریخ دقیق تمدید قبلی ها رو نپرسیدم. فقط خودش گفت یکسال تمدید شده ، حالا نمیدونم منظورش یکسال از الان بوده و بخشنامه ی جدید اومده بوده یا شاید هم منظورش یک سال از زمان اتمام تاریخ قبلی ( حدود شهریور 93 ) بوده. که اگه منظورش این هم بوده باشه حداقل تا شهریور 94 باید تمدید شده باشه. ولی باز دقیق ترش رو میتونید تلفنی بپرسدی :
http://www.kosarfci.ir/branch-search

مخلص دوستان

u3f_uah2006

Registered User
لایک‌ها
22
الان با بانک آینده تماس گرفتم.نرخ سود سپرده سالیانش شده 22 درصد.گفت بخشنامه بانک مرکزیه.
الان همه بانکها اینجوری شدن :(

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
http://www.asriran.com/fa/news/373386/پرداخت-سود-۲۹-درصدی-در-یک-موسسه-مالی
پرداخت سود ۲۹ درصدی در یک موسسه مالی
برنامه پایش شب گذشته در گزارش خبری تحلیلی خود افشا کرد که موسسه مالی و اعتباری فرشتگان در حال حاضر به سپرده های خود سود ۲۹ درصد می دهد.

بعد از پخش این صوت، مرتضی حیدری مجری برنامه پایش گفت: موسسه مالی و اعتباری فرشتگان در حال حاضر ۲۹ درصد سود می دهد و ادعا می کند معتبر است و تحت نظر بانک مرکزی است، بانک مرکزی سود سپرده ها را مشخصا تعیین کرده و قطعا این سودها مورد تایید بانک مرکزی نیست. بانک مرکزی باید با این گونه موسسات برخورد کند.

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
یه سوال دارم،داداش من یه حرکتی میخواد بزنه که 30تومن پولشو بزاره بانک 20تومن وام برداره با سود30% باهاش ماشین بخره بره سرکار(به ماشین وابستگی شدید داره شغلش)سپرده 30تومنش تا پایان 3 سال وام بلوکه و غیرقابل برداشته سود22درصد هم تعلق میگیره بهش.
حالا به نظرتون این کار به صرفه هست یا خیر؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
من امروز رفتم آینده گفت 27 و 23 % از 4شنبه جمع شده:(

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
یه سوال دارم،داداش من یه حرکتی میخواد بزنه که 30تومن پولشو بزاره بانک 20تومن وام برداره با سود30% باهاش ماشین بخره بره سرکار(به ماشین وابستگی شدید داره شغلش)سپرده 30تومنش تا پایان 3 سال وام بلوکه و غیرقابل برداشته سود22درصد هم تعلق میگیره بهش.
حالا به نظرتون این کار به صرفه هست یا خیر؟
سود وامی که میخواد بگیره چند درصده و تو کدوم بانک یا موسسه میخواد بزاره؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سپردهایی که قبل چهارشنبه بوده چی میشه؟سودش کم شده؟
به من که گفت اونا فعلا سودشون سر جاشه
البته تا اونجا که من میدونم سود سپرده رو تا پایان زمان قراردادش نمیتونن کم کنن. پس از سپردت خیالت راحت
ولی سود روزشمار رو هرموقع بخان میتونن کم کنن

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
به من که گفت اونا فعلا سودشون سر جاشه
البته تا اونجا که من میدونم سود سپرده رو تا پایان زمان قراردادش نمیتونن کم کنن. پس از سپردت خیالت راحت
ولی سود روزشمار رو هرموقع بخان میتونن کم کنن
منم سپرده کوتاه مدت طرح بهار 23 درصد دارم.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
منم سپرده کوتاه مدت طرح بهار 23 درصد دارم.
همون حساب کوتاه مدت روزشمار هست دیگه. اینو هرموقع بخان میتونن کم کنن.(انشاالله که کم نمیکنن).>>>منظور من از سپرده...سپرده بلند مدت 1ساله بود.

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام و عرض ادب
ایا در سپرده کوتاه مدت بانک اینده و کلا همه بانکها روز افتتاح حساب هم حساب میشه یا کلا ماهه اول 29 روز محاسبه میشود؟این روند برای بلند مدتی ها هم صدق میکند؟تشکر

Rezanol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
یه سوال داشتم ممنون میشم حتما راهنماییم کنیم
برای 10 میلیون تومن چجوری سپرده ای و کدوم بانک بهتره
میخوام هم سودش بالاباشه
هم اینکه بتونم هر وقت خواستم از حساب پول برداشت کنم یا پول بریزم و مثلا از اون روز سود 12 میلیون حساب بشه (کم و زیادش کنم با کارت...)

همچین چیزی هست؟
بهش چی میگن؟ روز شمار؟
بعد روز شمار کوتاه مدت بلند مدت چه فرقی باهم دارن

اگر بانک خوبی با این شرایط هم میشناسید معرفی کنید همین امروز فردا میخوام بزارم
میتونم به این پول چند ماه دست نزنم اگر پیشنهاد بهتری برای سپرده های اینجوری هم هست بگید

یه دنیا ممنون

Last edited:
بالا