• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
الان بین موسسه ها کدوم میشه گفت اعتبار بیشتری داره ؟؟؟؟؟
و اینکه روز شمار کدوم موسسه بالاتره !!!
می خوام بلغی رو بذارم بلاخره کاره یه موقعی خواستیم برش داریم
ممنون

mahdi010

Registered User
لایک‌ها
8
باسلام
طرح ویژه سپند بانک اقتصادنوین همچنان 22% محاسبه میشه؟
تشکر/

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بالای 60 میلیون داشته باشید بانک قوامین یکساله 27% بهتون میده و سود رو ماه به ماه پرداخت می کنه ولی یکسال اصل پول پیششون میمونه

بانک آینده هم به همین شکله ولی سود رو 3 ماهی یکبار پرداخت می کنند

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
شرمنده دوستان این پست میذارم چند روز نبودم اینو ندیده بودم!
فقط انقدر بگم که دارم میرم اسید بخرم بریزم تو آبگرمکن خونمون دوش آب اسید بگیرم....!
برای کسانی که فکر میکنند زودتر از یکسال به پولشون نیاز دارند
بهتر حسابهای یک ماهه و سه ماهه ویژه بانکها حساب باز کنند
اگه مجبور شدن پولشون برداشت کنند که کمتر ضرر میکنند ، اگر تمدید کنند بیشتر از حساب یکساله سود میگیرن
حالا استدلالو حال کن ببین با کیا شدیم ۷۸ میلیون
فرض کنید سه ماهه 14 درصد باز کردید ، در سرسید مثلا میبیند که پولتون لازم ندارید اگه بانک وکالت داده باشید اتومات برای سه ماه دیگه تمدید میشه یا حضوری تمدید مکنید، اگه برای بار مجدد همین اتفاق بیفته در سال 4 دفعه 14 درصد سود گرفتید که میشه 56 درصد و با توجه به نرخ سود یکساله22درصد یا 27 درصد تقریبا دو برابر سود گرفتید

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
باب خنده و شوخی
حسش نیست کوت کنم
قبلا بعضیها دارو حمام(واجبی) با طعم توت فرنگی خوردن موقع دوش تو حموم
تا 200 میلیونفر شدن راهی نیست جزء باشما
:D

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
بالای 60 میلیون داشته باشید بانک قوامین یکساله 27% بهتون میده و سود رو ماه به ماه پرداخت می کنه ولی یکسال اصل پول پیششون میمونه

از کجا پرسیدین؟؟ من 2 روز پیش حضوری رفتم قوامین پیش رییسش که منو میشناخت:eek::eek: گفت 22 بیشتر نمیدیم!!!
بانک آینده با کف 60 تومان 27 میده؟

Last edited:

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921

کی گفته آینده ۳ ماه یکبار میده برای یکساله ۲۷ ٪ ؟؟؟! ( آخه چرا اطلاعات غلط رو بدون بررسی میدید ؟؟ )

ما خودمون تو آینده ۲۷ درصد یکساله داریم هر ماه هم میریزه به حساب

درضمن حساب ۲۳ درصد بهار هم دارم و همین دیروز سود این ماه رو ریخت و دقیقا ۲۳ درصد حساب کردن ، مبلغ داخل حساب هم میانگین ۴ تومن بوده ( اینم گفتم چون اون دوستمون گفته بودن برای همه مبالغ کرده ۱۰ درصد که اینطور نیست و حداقل برای بنده ۲۳ درصد ریختن و شاید همون کف ۱ یا ۳ میلیون باشه )

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کی گفته آینده ۳ ماه یکبار میده برای یکساله ۲۷ ٪ ؟؟؟! ( آخه چرا اطلاعات غلط رو بدون بررسی میدید ؟؟ )

ما خودمون تو آینده ۲۷ درصد یکساله داریم هر ماه هم میریزه به حساب

درضمن حساب ۲۳ درصد بهار هم دارم و همین دیروز سود این ماه رو ریخت و دقیقا ۲۳ درصد حساب کردن ، مبلغ داخل حساب هم میانگین ۴ تومن بوده ( اینم گفتم چون اون دوستمون گفته بودن برای همه مبالغ کرده ۱۰ درصد که اینطور نیست و حداقل برای بنده ۲۳ درصد ریختن و شاید همون کف ۱ یا ۳ میلیون باشه )

عزیز من شما اینگار دعوا دارید ؟ شما اطلاعاتتون به این شکل هست. شعبه شهر من به من گفت 27% یکساله سودش رو به صورت سه ماه یکبار بهتون میدیم الان بنده در جواب شما باید بگم چرا اطلاعات غلط به مردم میدی ؟ درسته ؟
عجبا بی احترامی در دنیای مجازی کلا مد شده
در ضمن شما ما نیستید باید بگی من در بانک آینده حساب سپرده سرمایه گذاری 27% یکساله دارم:D
بانک قوامین هم صحبت کردم رئیس شعبه شهر بنده ( شیراز ) گفت 200 میلیون به بالا داشته باشی تا 28% الی 29% هم می تونیم سپرده گذاری کنیم ! بالای 60 میلیون تومان هم 27% طرح ویژه هم هست تا قبل از عید هم به اتمام میرسه

Last edited:

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
عزیز من شما اینگار دعوا دارید ؟ شما اطلاعاتتون به این شکل هست. شعبه شهر من به من گفت 27% یکساله سودش رو به صورت سه ماه یکبار بهتون میدیم الان بنده در جواب شما باید بگم چرا اطلاعات غلط به مردم میدی ؟ درسته ؟
عجبا بی احترامی در دنیای مجازی کلا مد شده
در ضمن شما ما نیستید باید بگی من در بانک آینده حساب سپرده سرمایه گذاری 27% یکساله دارم:D
بانک قوامین هم صحبت کردم رئیس شعبه شهر بنده ( شیراز ) گفت 200 میلیون به بالا داشته باشی تا 28% الی 29% هم می تونیم سپرده گذاری کنیم ! بالای 60 میلیون تومان هم 27% طرح ویژه هم هست تا قبل از عید هم به اتمام میرسه
نه داداش گلم دعوا کجا بود ؟!! توهم دعوا برداشتیا

ممنون میشم کد شعبه و شهرتون یا اسم شعبه ای که این حرفو زدن بهتون بگید چون من امروز هم پرسیدم از چند تا رییس شعبه در تهران گفتن همه شعبه ها باید ماهانه واریز کنن ( در طرح باران که ۲۷ درصد هست )

در ضمن استاد فارسی ، وقتی میگم ما داریم یعنی خودم و همکارام

حالا باز بیا بگو دعوا داری !!

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
................
نگفت اسم طرحش چیه ؟
جالب که 2 روز پیش رفتم گفت فقط 22 میدیم
عجب داستانی داریم با این مدیرای بانک ها

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اسم رئیس آقای علیزاده بود در قصر و دشت شما کد شعبه رو دقت نکردم ولی اگر لازمه اونم مسیرم خورد یادداشت میکنم .. ولی چماقت دستته ها داداشی :D دعوا نداریم که !!!

جناب Washington بنده هم در مورد وام چند بار از بانک مهر سوال کردم با شعبه مرکزی تهران تفاوت داشت
کلا اینگار این فرمولا رو یک بلایی سرشون میارن که نفهمی چطوری میره تو پاچت

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آینده چی شده خلاصه؟ 10 درصد شده یا همون 23 درصد میده؟ اگه کم شده برم پولامو بردارم.

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
اسم رئیس آقای علیزاده بود در قصر و دشت شما کد شعبه رو دقت نکردم ولی اگر لازمه اونم مسیرم خورد یادداشت میکنم .. ولی چماقت دستته ها داداشی :D دعوا نداریم که !!!
نه داداشم من کوچیک شما هم هستم :)

حالا من یه بررسی کنم ببینم چرا اون شعبه این حرف رو زده

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آینده چی شده خلاصه؟ 10 درصد شده یا همون 23 درصد میده؟ اگه کم شده برم پولامو بردارم.
سلام و احترام
اگه حساب بهار داشته باشیم(قبل دی ماه ) کفش 500هزار تومن باشد حالا بخواهیم 20میلیون بهش حواله بزنیم بازم 10 درصده یا نه؟ممنون

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
از 7 دی 93 شده 10 درصد. برای من این ماه از 7 دی 10 درصد حساب شد
بهتره برداری بگذاری یک جا که بیشتر میده چون دیگه مزیتی نداره. با مجوز دارها برابر شده و حتی از بعضی هاشون کمتر هم میده

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
برو شعبه اعتراض کن چون واسه من با ۴ تومن موجودی ۲۳ درصد دادن همین دیروز هم واریز شد

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
بهتره برداری بگذاری یک جا که بیشتر میده چون دیگه مزیتی نداره. با مجوز دارها برابر شده و حتی از بعضی هاشون کمتر هم میده
کف موجودیت چقدر بوده؟از 7 دی کف موجودیت زیر سه میلیون شده؟

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
البته راست میگن ایشون در بعضی جاها هنوز دارن 27 28 درصد میدن !!!! این جریانی که تعریف می کنم برا حدود 1 ماهو نیم پیشه به طرف گفتم همین الان اگر 600 میلیون بیرایم بزاریم تو بانکتون . بانکشون قوامین بود با خود رییسش صحبت کردم چقدر میدید گفت این مبلغ باشه 28 درصد یکساله بهتون میدیم !!!!! من اولش باورم نمی شد یکی از دوستام گفته بود بعد رفتم دیدم راست می گفته بنده خدا
هنوزم میدن پول خوب داشته باشی برای سپرده بالای 300 400 میلیون تومان میدن درصدای بالا همانطور که الان به جز بانکها موسسسات حتی تا 31 درصد هم میدن !!!!!!

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
کف موجودیت چقدر بوده؟از 7 دی کف موجودیت زیر سه میلیون شده؟
دایم تغییر می کنه موجودیم.
1 میلیون بود . چند روز بعد شد 5 میلیون و در روز واریز سود هم 5 میلیون بود.
اعتراض نیاز نیست. برداشتم گذاشتم تو بانک و موسسه ای که داشتم.

بالا